Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megyei IV. osztály 5. forduló

2018.09.23 - 10:00

Makó, Makó Marosparti Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megyei IV. osztály

Játékvezető
HALÁSZ JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
AIFTINCAI VLADIMIR ANDREI, KOZÁK TIBOR
MAROS-MENTI UFC
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
90'
45'

Gólok

BÍRÓ TIBOR

23'

1 - 0

 

BÍRÓ TIBOR

26'

2 - 0

 

BÁNY TAMÁS

28'

3 - 0

 

FODOR IMRE

74'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÚJSZENTIVÁN SE ÚJSZENTIVÁN SE 5 4 0 1 38 9 29 12 10.2
2 MÓRAVÁROSI KINIZSI MÓRAVÁROSI KINIZSI 4 4 0 0 23 11 12 12 6
3 ÓPUSZTASZER SE ÓPUSZTASZER SE 4 3 0 1 20 8 12 9 9.5
4 CSANYTELEK SC CSANYTELEK SC 4 3 0 1 13 5 8 9 7.3
5 DOMASZÉK SK DOMASZÉK SK 4 3 0 1 7 5 2 9 11
6 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 4 3 0 1 11 10 1 9 6
7 KISKUNDOROZSMAI ESK KISKUNDOROZSMAI ESK 4 2 0 2 12 10 2 6 7
8 UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. 4 2 0 2 9 15 -6 6 7
9 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 4 1 0 3 10 15 -5 3 7.8
10 SZATYMAZ SE SZATYMAZ SE 5 1 0 4 10 16 -6 3 7
11 FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC 4 1 0 3 5 15 -10 3 6.3
12 DEREKEGYHÁZ SK DEREKEGYHÁZ SK 5 1 0 4 8 20 -12 3 6.2
13 MAROSLELE SE MAROSLELE SE 4 1 0 3 9 22 -13 3 9.3
14 KECSKÉSI SPORT EGYESÜLET KECSKÉSI SPORT EGYESÜLET 5 1 0 4 11 25 -14 3 6.4
15 SZŐREGI RSE (Kizárva) SZŐREGI RSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZŐREGI RSE (Kizárva) CSANYTELEK SC 3 2 1 0 7 2 5 7 1 1 0 0 2 0 2 3 4 3 1 0 9 2 7 10
2 SZŐREGI RSE (Kizárva) ÚJSZENTIVÁN SE 3 2 0 1 10 2 8 6 2 1 0 1 7 2 5 3 5 3 0 2 17 4 13 9
3 SZŐREGI RSE (Kizárva) ÓPUSZTASZER SE 2 2 0 0 7 2 5 6 2 1 0 1 5 1 4 3 4 3 0 1 12 3 9 9
4 SZŐREGI RSE (Kizárva) MÓRAVÁROSI KINIZSI 3 2 1 0 9 3 6 7 1 0 1 0 1 1 0 1 4 2 2 0 10 4 6 8
5 SZŐREGI RSE (Kizárva) MAROS-MENTI UFC 2 2 0 0 6 0 6 6 2 0 1 1 0 5 -5 1 4 2 1 1 6 5 1 7
6 SZŐREGI RSE (Kizárva) DOMASZÉK SK 2 2 0 0 2 0 2 6 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 2 1 1 3 2 1 7
7 SZŐREGI RSE (Kizárva) SZATYMAZ SE 0 0 0 0 0 0 0 0 5 2 1 2 6 6 0 7 5 2 1 2 6 6 0 7
8 SZŐREGI RSE (Kizárva) KISKUNDOROZSMAI ESK 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 2 1 1 4 4 0 7
9 SZŐREGI RSE (Kizárva) UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 1 1 2 5 -3 1 4 1 2 1 5 7 -2 5
10 SZŐREGI RSE (Kizárva) TÖMÖRKÉNY KSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 1 1 4 4 0 4 4 1 1 2 4 6 -2 4
11 SZŐREGI RSE (Kizárva) MAROSLELE SE 2 1 1 0 3 1 2 4 2 0 0 2 0 10 -10 0 4 1 1 2 3 11 -8 4
12 SZŐREGI RSE (Kizárva) KECSKÉSI SPORT EGYESÜLET 3 1 0 2 3 6 -3 3 2 0 0 2 0 4 -4 0 5 1 0 4 3 10 -7 3
13 SZŐREGI RSE (Kizárva) DEREKEGYHÁZ SK 3 0 1 2 2 9 -7 1 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 0 2 3 2 11 -9 2
14 SZŐREGI RSE (Kizárva) FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 0 0 2 2 9 -7 0 4 0 1 3 2 11 -9 1
15 SZŐREGI RSE (Kizárva) SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 SZŐREGI RSE (Kizárva) SZŐREGI RSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZŐREGI RSE (Kizárva) ÚJSZENTIVÁN SE 3 3 0 0 25 4 21 9 2 1 0 1 13 5 8 3 5 4 0 1 38 9 29 12
2 SZŐREGI RSE (Kizárva) MÓRAVÁROSI KINIZSI 3 3 0 0 18 7 11 9 1 1 0 0 5 4 1 3 4 4 0 0 23 11 12 12
3 SZŐREGI RSE (Kizárva) ÓPUSZTASZER SE 2 2 0 0 12 4 8 6 2 1 0 1 8 4 4 3 4 3 0 1 20 8 12 9
4 SZŐREGI RSE (Kizárva) CSANYTELEK SC 3 2 0 1 10 4 6 6 1 1 0 0 3 1 2 3 4 3 0 1 13 5 8 9
5 SZŐREGI RSE (Kizárva) DOMASZÉK SK 2 2 0 0 5 1 4 6 2 1 0 1 2 4 -2 3 4 3 0 1 7 5 2 9
6 SZŐREGI RSE (Kizárva) MAROS-MENTI UFC 2 2 0 0 8 0 8 6 2 1 0 1 3 10 -7 3 4 3 0 1 11 10 1 9
7 SZŐREGI RSE (Kizárva) KISKUNDOROZSMAI ESK 2 1 0 1 9 6 3 3 2 1 0 1 3 4 -1 3 4 2 0 2 12 10 2 6
8 SZŐREGI RSE (Kizárva) UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. 2 2 0 0 7 3 4 6 2 0 0 2 2 12 -10 0 4 2 0 2 9 15 -6 6
9 SZŐREGI RSE (Kizárva) TÖMÖRKÉNY KSE 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 1 0 2 9 12 -3 3 4 1 0 3 10 15 -5 3
10 SZŐREGI RSE (Kizárva) SZATYMAZ SE 0 0 0 0 0 0 0 0 5 1 0 4 10 16 -6 3 5 1 0 4 10 16 -6 3
11 SZŐREGI RSE (Kizárva) FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC 2 1 0 1 3 3 0 3 2 0 0 2 2 12 -10 0 4 1 0 3 5 15 -10 3
12 SZŐREGI RSE (Kizárva) DEREKEGYHÁZ SK 3 0 0 3 5 17 -12 0 2 1 0 1 3 3 0 3 5 1 0 4 8 20 -12 3
13 SZŐREGI RSE (Kizárva) MAROSLELE SE 2 1 0 1 5 4 1 3 2 0 0 2 4 18 -14 0 4 1 0 3 9 22 -13 3
14 SZŐREGI RSE (Kizárva) KECSKÉSI SPORT EGYESÜLET 3 1 0 2 10 12 -2 3 2 0 0 2 1 13 -12 0 5 1 0 4 11 25 -14 3
15 SZŐREGI RSE (Kizárva) SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 SZŐREGI RSE (Kizárva) SZŐREGI RSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
CSANYTELEK SC
--8 - 2--0 - 2--2 - 0-----
DOMASZÉK SK
---3 - 1-----2 - 0----
KISKUNDOROZSMAI ESK
-------4 - 5---5 - 1--
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
--0 - 3----------3 - 0
KECSKÉSI SPORT EGYESÜLET
------7 - 2-2 - 81 - 2----
DEREKEGYHÁZ SK
-1 - 2---------3 - 51 - 10-
MAROS-MENTI UFC
--4 - 04 - 0----------
MAROSLELE SE
-----0 - 1---5 - 3----
MÓRAVÁROSI KINIZSI
------10 - 1--4 - 3--4 - 3-
ÓPUSZTASZER SE
-----3 - 2-------9 - 2
SZATYMAZ SE
--------------
SZŐREGI RSE
--------------
TÖMÖRKÉNY KSE
1 - 3-------------
ÚJSZENTIVÁN SE
----10 - 0--11 - 2--4 - 2---
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
-3 - 0----------4 - 3-

Meccsek

MAROS-MENTI UFC

2018. 08. 25. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
MAROS-MENTI UFC
2018. 09. 02. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 09. 02. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
KISKUNDOROZSMAI ESK
2018. 09. 09. 16:30
Domaszék Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
MAROS-MENTI UFC
2018. 09. 23. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 09. 23. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
2018. 09. 30. 16:00
Tömörkény Sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
MAROS-MENTI UFC
2018. 10. 07. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 10. 07. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
ÓPUSZTASZER SE
2018. 10. 14. 15:00
Domaszék Sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Domaszék Sportpálya
DOMASZÉK SK
MAROS-MENTI UFC
2018. 10. 21. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 10. 21. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
MAROSLELE SE
2018. 10. 28. 13:30
Újszentiván Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Újszentiván Sportpálya
ÚJSZENTIVÁN SE
MAROS-MENTI UFC
2018. 11. 04. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 11. 04. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
SZATYMAZ SE
2018. 11. 11. 10:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 11. 11. 10:00
Szentmihálytelek Sportpálya
KECSKÉSI SPORT EGYESÜLET
MAROS-MENTI UFC
2018. 11. 18. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 11. 18. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
DEREKEGYHÁZ SK
2018. 12. 02. 14:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 12. 02. 14:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2019. 03. 03. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 03. 03. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
03. 03. 10:00
CSANYTELEK SC
2019. 03. 10. 14:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
KISKUNDOROZSMAI ESK
03. 10. 14:30
MAROS-MENTI UFC
2019. 03. 17. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 03. 17. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
03. 17. 10:00
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 03. 30. 15:00
Eperjes Sporpálya
2019. 03. 30. 15:00
Eperjes Sporpálya
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
03. 30. 15:00
MAROS-MENTI UFC
2019. 04. 07. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 04. 07. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
04. 07. 10:00
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 04. 13. 16:30
Ópusztaszer Sportpálya
2019. 04. 13. 16:30
Ópusztaszer Sportpálya
ÓPUSZTASZER SE
04. 13. 16:30
MAROS-MENTI UFC
2019. 04. 21. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 04. 21. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
04. 21. 10:00
DOMASZÉK SK
2019. 04. 28. 17:00
Maroslele Sportpálya
2019. 04. 28. 17:00
Maroslele Sportpálya
MAROSLELE SE
04. 28. 17:00
MAROS-MENTI UFC
2019. 05. 05. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 05. 05. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
05. 05. 10:00
ÚJSZENTIVÁN SE
2019. 05. 11. 17:00
2019. 05. 11. 17:00
SZATYMAZ SE
05. 11. 17:00
MAROS-MENTI UFC
2019. 05. 19. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 05. 19. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
05. 19. 10:00
KECSKÉSI SPORT EGYESÜLET
2019. 05. 26. 17:00
Derekegyháza Sportpálya
2019. 05. 26. 17:00
Derekegyháza Sportpálya
DEREKEGYHÁZ SK
05. 26. 17:00
MAROS-MENTI UFC
2019. 06. 09. 17:00
Újszegedi Sportpálya
2019. 06. 09. 17:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
06. 09. 17:00
MAROS-MENTI UFC

FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC

2018. 09. 01. 17:00
Eperjes Sporpálya
2018. 09. 01. 17:00
Eperjes Sporpálya
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2018. 09. 09. 16:30
Csanytelek Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
2018. 09. 15. 16:30
Eperjes Sporpálya
2018. 09. 15. 16:30
Eperjes Sporpálya
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
KISKUNDOROZSMAI ESK
2018. 09. 23. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 09. 23. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
2018. 10. 07. 15:00
Domaszék Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
2018. 10. 14. 15:00
Tömörkény Sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
2018. 10. 20. 14:30
Eperjes Sporpálya
2018. 10. 20. 14:30
Eperjes Sporpálya
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
ÓPUSZTASZER SE
2018. 10. 28. 13:30
Domaszék Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Domaszék Sportpálya
DOMASZÉK SK
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
2018. 11. 03. 13:30
Eperjes Sporpálya
2018. 11. 03. 13:30
Eperjes Sporpálya
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
MAROSLELE SE
2018. 11. 11. 13:30
Újszentiván Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Újszentiván Sportpálya
ÚJSZENTIVÁN SE
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
2018. 11. 17. 13:00
Eperjes Sporpálya
2018. 11. 17. 13:00
Eperjes Sporpálya
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
SZATYMAZ SE
2018. 11. 25. 13:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 11. 25. 13:00
Szentmihálytelek Sportpálya
KECSKÉSI SPORT EGYESÜLET
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
2018. 12. 01. 13:00
Eperjes Sporpálya
2018. 12. 01. 13:00
Eperjes Sporpálya
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
DEREKEGYHÁZ SK
2019. 03. 10. 14:30
Újszegedi Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
03. 10. 14:30
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
2019. 03. 17. 15:00
Eperjes Sporpálya
2019. 03. 17. 15:00
Eperjes Sporpálya
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
03. 17. 15:00
CSANYTELEK SC
2019. 03. 24. 15:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
KISKUNDOROZSMAI ESK
03. 24. 15:00
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
2019. 03. 30. 15:00
Eperjes Sporpálya
2019. 03. 30. 15:00
Eperjes Sporpálya
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
03. 30. 15:00
MAROS-MENTI UFC
2019. 04. 14. 16:30
Eperjes Sporpálya
2019. 04. 14. 16:30
Eperjes Sporpálya
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
04. 14. 16:30
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 04. 20. 17:00
Eperjes Sporpálya
2019. 04. 20. 17:00
Eperjes Sporpálya
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
04. 20. 17:00
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 04. 27. 17:00
Ópusztaszer Sportpálya
2019. 04. 27. 17:00
Ópusztaszer Sportpálya
ÓPUSZTASZER SE
04. 27. 17:00
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
2019. 05. 04. 17:00
Eperjes Sporpálya
2019. 05. 04. 17:00
Eperjes Sporpálya
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
05. 04. 17:00
DOMASZÉK SK
2019. 05. 12. 17:00
Maroslele Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Maroslele Sportpálya
MAROSLELE SE
05. 12. 17:00
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
2019. 05. 18. 17:00
Eperjes Sporpálya
2019. 05. 18. 17:00
Eperjes Sporpálya
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
05. 18. 17:00
ÚJSZENTIVÁN SE
2019. 05. 26. 17:00
2019. 05. 26. 17:00
SZATYMAZ SE
05. 26. 17:00
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
2019. 06. 01. 17:00
Eperjes Sporpálya
2019. 06. 01. 17:00
Eperjes Sporpálya
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
06. 01. 17:00
KECSKÉSI SPORT EGYESÜLET
2019. 06. 09. 17:00
Derekegyháza Sportpálya
2019. 06. 09. 17:00
Derekegyháza Sportpálya
DEREKEGYHÁZ SK
06. 09. 17:00
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol