Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport 5. forduló

2018.09.23 - 11:00

Békéscsaba, Békéscsaba MÁV Sportpálya

Csongrád

MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
BARÁTH JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MODES OTTÓ PÉTER, GYEBROVSZKI GYÖRGY
BÉKÉSCSABA UFC
DAFC SZEGED
80'
40'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 5 5 0 0 40 2 38 15 7.4
2 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 5 5 0 0 22 2 20 15 7
3 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 5 4 0 1 35 6 29 12 6.2
4 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 5 3 0 2 21 15 6 9 5.6
5 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 5 3 0 2 18 16 2 9 8
6 DAFC SZEGED DAFC SZEGED 5 2 0 3 17 19 -2 6 5.2
7 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 5 1 0 4 11 19 -8 3 3.4
8 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5 1 0 4 11 28 -17 3 3.6
9 Gyulasport Nonprofit Kft. Gyulasport Nonprofit Kft. 5 1 0 4 8 30 -22 3 4.6
10 L-IT-SZEAC L-IT-SZEAC 5 0 0 5 2 48 -46 0 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 L-IT-SZEAC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 3 3 0 0 6 2 4 9 2 1 1 0 8 0 8 4 5 4 1 0 14 2 12 13
2 L-IT-SZEAC SZEOL SC KFT. 3 2 1 0 11 1 10 7 2 2 0 0 2 0 2 6 5 4 1 0 13 1 12 13
3 L-IT-SZEAC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 3 2 1 0 10 0 10 7 2 1 1 0 12 1 11 4 5 3 2 0 22 1 21 11
4 L-IT-SZEAC OMTK-ULE 1913 3 2 1 0 11 5 6 7 2 0 1 1 2 3 -1 1 5 2 2 1 13 8 5 8
5 L-IT-SZEAC MAROS-MENTI UFC 3 1 1 1 5 4 1 4 2 1 0 1 5 4 1 3 5 2 1 2 10 8 2 7
6 L-IT-SZEAC DAFC SZEGED 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 2 0 2 7 11 -4 6 5 2 0 3 7 12 -5 6
7 L-IT-SZEAC BÉKÉSCSABA UFC 3 1 1 1 5 3 2 4 2 0 0 2 0 3 -3 0 5 1 1 3 5 6 -1 4
8 L-IT-SZEAC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 1 0 1 4 4 0 3 3 0 1 2 3 13 -10 1 5 1 1 3 7 17 -10 4
9 L-IT-SZEAC Gyulasport Nonprofit Kft. 2 1 0 1 1 11 -10 3 3 0 1 2 4 8 -4 1 5 1 1 3 5 19 -14 4
10 L-IT-SZEAC L-IT-SZEAC 2 0 0 2 1 12 -11 0 3 0 0 3 0 11 -11 0 5 0 0 5 1 23 -22 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 L-IT-SZEAC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 3 3 0 0 24 1 23 9 2 2 0 0 16 1 15 6 5 5 0 0 40 2 38 15
2 L-IT-SZEAC SZEOL SC KFT. 3 3 0 0 17 1 16 9 2 2 0 0 5 1 4 6 5 5 0 0 22 2 20 15
3 L-IT-SZEAC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 3 3 0 0 18 5 13 9 2 1 0 1 17 1 16 3 5 4 0 1 35 6 29 12
4 L-IT-SZEAC OMTK-ULE 1913 3 3 0 0 19 7 12 9 2 0 0 2 2 8 -6 0 5 3 0 2 21 15 6 9
5 L-IT-SZEAC MAROS-MENTI UFC 3 2 0 1 9 10 -1 6 2 1 0 1 9 6 3 3 5 3 0 2 18 16 2 9
6 L-IT-SZEAC DAFC SZEGED 1 0 0 1 1 2 -1 0 4 2 0 2 16 17 -1 6 5 2 0 3 17 19 -2 6
7 L-IT-SZEAC BÉKÉSCSABA UFC 3 1 0 2 9 9 0 3 2 0 0 2 2 10 -8 0 5 1 0 4 11 19 -8 3
8 L-IT-SZEAC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 1 0 1 6 5 1 3 3 0 0 3 5 23 -18 0 5 1 0 4 11 28 -17 3
9 L-IT-SZEAC Gyulasport Nonprofit Kft. 2 1 0 1 2 14 -12 3 3 0 0 3 6 16 -10 0 5 1 0 4 8 30 -22 3
10 L-IT-SZEAC L-IT-SZEAC 2 0 0 2 1 25 -24 0 3 0 0 3 1 23 -22 0 5 0 0 5 2 48 -46 0
 
BÉKÉSCSABA UFC
8 - 3------1 - 30 - 3
DAFC SZEGED
--------1 - 2
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
6 - 1-6 - 3---6 - 1--
Gyulasport Nonprofit Kft.
----2 - 1--0 - 13-
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
-1 - 4---5 - 1---
L-IT-SZEAC
--0 - 17--1 - 8---
MAROS-MENTI UFC
4 - 11 - 7-4 - 2-----
OMTK-ULE 1913
-7 - 2-6 - 16 - 4----
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
--1 - 0-10 - 113 - 0---
SZEOL SC KFT.
----7 - 08 - 0-2 - 1-

Meccsek

BÉKÉSCSABA UFC

2018. 08. 26. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 08. 26. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 09. 01. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2018. 09. 01. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2018. 09. 05. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 09. 05. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 09. 15. 11:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2018. 09. 15. 11:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
SZEOL SC KFT.
2018. 09. 23. 11:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2018. 09. 23. 11:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
DAFC SZEGED
2018. 09. 29. 11:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2018. 09. 29. 11:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 10. 06. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 10. 06. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 10. 31. 12:00
Sándorfalva Sportpálya
2018. 10. 31. 12:00
Sándorfalva Sportpálya
L-IT-SZEAC
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 10. 20. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2018. 10. 20. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
Gyulasport Nonprofit Kft.
2018. 10. 28. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 10. 28. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
2018. 11. 04. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2018. 11. 04. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 11. 10. 14:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 11. 10. 14:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 11. 18. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 11. 18. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 11. 24. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 11. 24. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
ELMARDT
DAFC SZEGED
2019. 03. 16. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 16. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 12. 01. 14:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 12. 01. 14:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 03. 23. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 03. 23. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
OMTK-ULE 1913
2019. 03. 31. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 03. 31. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
L-IT-SZEAC
2019. 04. 04. 16:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 04. 04. 16:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 04. 11. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 04. 11. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 04. 18. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 04. 18. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2019. 04. 28. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 04. 28. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
MAROS-MENTI UFC
2019. 05. 05. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 05. 05. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
SZEOL SC KFT.
2019. 05. 11. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 11. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 05. 19. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 05. 19. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 05. 25. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 05. 25. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 06. 01. 10:00
Sándorfalva Sportpálya
2019. 06. 01. 10:00
Sándorfalva Sportpálya
L-IT-SZEAC
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 05. 29. 16:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 05. 29. 16:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
Gyulasport Nonprofit Kft.

DAFC SZEGED

2018. 08. 25. 10:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 08. 25. 10:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
DAFC SZEGED
2018. 09. 01. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 01. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
SZEOL SC KFT.
2018. 09. 08. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 09. 08. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
DAFC SZEGED
2018. 09. 15. 10:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 09. 15. 10:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
DAFC SZEGED
2018. 09. 23. 11:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2018. 09. 23. 11:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
DAFC SZEGED
2018. 09. 29. 10:00
Sándorfalva Sportpálya
2018. 09. 29. 10:00
Sándorfalva Sportpálya
L-IT-SZEAC
DAFC SZEGED
2018. 10. 06. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 10. 06. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
Gyulasport Nonprofit Kft.
2018. 10. 31. 11:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 10. 31. 11:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
DAFC SZEGED
2018. 10. 20. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 10. 20. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2018. 10. 29. 14:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 10. 29. 14:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
DAFC SZEGED
2018. 11. 04. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 11. 04. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
DAFC SZEGED
2018. 12. 08. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 12. 08. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
OMTK-ULE 1913
2018. 11. 17. 09:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 11. 17. 09:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 11. 24. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 11. 24. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
ELMARDT
DAFC SZEGED
2019. 03. 16. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 16. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 12. 01. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 12. 01. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
L-IT-SZEAC
2019. 03. 23. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 03. 23. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
DAFC SZEGED
2019. 03. 30. 09:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 30. 09:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
2019. 04. 07. 09:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 04. 07. 09:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
DAFC SZEGED
2019. 05. 02. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 02. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
MAROS-MENTI UFC
2019. 04. 18. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 18. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
SZEOL SC KFT.
2019. 04. 28. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 04. 28. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
DAFC SZEGED
2019. 04. 23. 10:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 04. 23. 10:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
DAFC SZEGED
2019. 05. 11. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 11. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 05. 18. 10:00
Sándorfalva Sportpálya
2019. 05. 18. 10:00
Sándorfalva Sportpálya
L-IT-SZEAC
ELMARDT
DAFC SZEGED
2019. 05. 26. 11:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 26. 11:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
Gyulasport Nonprofit Kft.
2019. 06. 01. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 06. 01. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
ELMARDT
DAFC SZEGED
2019. 05. 29. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 29. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom