Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U19 III. osztály Dél-Keleti csoport 5. forduló

2018.09.23 - 12:00

Békéscsaba, Békéscsabai Kórház utcai Stadion

Csongrád

MLSZ U19 III. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
MEZEI MÁTÉ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MIHÁLIK PÁL, KOVÁCS KRISZTINA
BÉKÉSCSABA UFC
OMTK-ULE 1913
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 5 4 1 0 20 1 19 13 6.2
2 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 5 4 0 1 26 4 22 12 6
3 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 5 4 0 1 20 5 15 12 6
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5 3 1 1 20 5 15 10 5.6
5 DAFC SZEGED DAFC SZEGED 5 3 0 2 23 5 18 9 6.8
6 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 5 2 2 1 8 8 0 8 6.4
7 Gyulasport Nonprofit Kft. Gyulasport Nonprofit Kft. 5 1 1 3 4 15 -11 4 4.8
8 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 5 1 0 4 10 14 -4 3 4.8
9 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 5 0 1 4 5 48 -43 1 5
10 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 5 0 0 5 2 33 -31 0 3.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MÓRAHALOM VSE SZEOL SC KFT. 3 3 0 0 6 0 6 9 2 1 1 0 2 0 2 4 5 4 1 0 8 0 8 13
2 MÓRAHALOM VSE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 2 2 0 0 6 0 6 6 3 2 0 1 5 2 3 6 5 4 0 1 11 2 9 12
3 MÓRAHALOM VSE DAFC SZEGED 3 1 2 0 4 1 3 5 2 2 0 0 3 0 3 6 5 3 2 0 7 1 6 11
4 MÓRAHALOM VSE BÉKÉSCSABA UFC 3 3 0 0 9 0 9 9 2 0 0 2 0 3 -3 0 5 3 0 2 9 3 6 9
5 MÓRAHALOM VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 1 1 0 7 1 6 4 3 1 1 1 1 2 -1 4 5 2 2 1 8 3 5 8
6 MÓRAHALOM VSE OMTK-ULE 1913 2 2 0 0 3 1 2 6 3 0 2 1 0 3 -3 2 5 2 2 1 3 4 -1 8
7 MÓRAHALOM VSE MAROS-MENTI UFC 2 1 0 1 1 1 0 3 3 1 0 2 2 3 -1 3 5 2 0 3 3 4 -1 6
8 MÓRAHALOM VSE Gyulasport Nonprofit Kft. 3 1 1 1 2 1 1 4 2 0 0 2 1 7 -6 0 5 1 1 3 3 8 -5 4
9 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 0 0 3 0 10 -10 0 5 0 0 5 0 13 -13 0
10 MÓRAHALOM VSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 3 0 0 3 1 8 -7 0 2 0 0 2 2 9 -7 0 5 0 0 5 3 17 -14 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MÓRAHALOM VSE SZEOL SC KFT. 3 3 0 0 14 1 13 9 2 1 1 0 6 0 6 4 5 4 1 0 20 1 19 13
2 MÓRAHALOM VSE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 2 2 0 0 14 0 14 6 3 2 0 1 12 4 8 6 5 4 0 1 26 4 22 12
3 MÓRAHALOM VSE BÉKÉSCSABA UFC 3 3 0 0 17 0 17 9 2 1 0 1 3 5 -2 3 5 4 0 1 20 5 15 12
4 MÓRAHALOM VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 1 1 0 15 1 14 4 3 2 0 1 5 4 1 6 5 3 1 1 20 5 15 10
5 MÓRAHALOM VSE DAFC SZEGED 3 1 0 2 6 4 2 3 2 2 0 0 17 1 16 6 5 3 0 2 23 5 18 9
6 MÓRAHALOM VSE OMTK-ULE 1913 2 1 1 0 6 3 3 4 3 1 1 1 2 5 -3 4 5 2 2 1 8 8 0 8
7 MÓRAHALOM VSE Gyulasport Nonprofit Kft. 3 1 1 1 3 3 0 4 2 0 0 2 1 12 -11 0 5 1 1 3 4 15 -11 4
8 MÓRAHALOM VSE MAROS-MENTI UFC 2 0 0 2 2 7 -5 0 3 1 0 2 8 7 1 3 5 1 0 4 10 14 -4 3
9 MÓRAHALOM VSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 3 0 0 3 1 30 -29 0 2 0 1 1 4 18 -14 1 5 0 1 4 5 48 -43 1
10 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 2 0 0 2 1 10 -9 0 3 0 0 3 1 23 -22 0 5 0 0 5 2 33 -31 0
 
BÉKÉSCSABA UFC
--3 - 0-10 - 04 - 0---
DAFC SZEGED
-5 - 10 - 1--1 - 2---
Gyulasport Nonprofit Kft.
----3 - 10 - 0-0 - 2-
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
------15 - 1-0 - 0
MAROS-MENTI UFC
1 - 31 - 4-------
MÓRAHALOM VSE
---1 - 4----0 - 6
OMTK-ULE 1913
----3 - 0-3 - 3--
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
-0 - 13--1 - 8--0 - 9-
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
4 - 0----10 - 0---
SZEOL SC KFT.
--7 - 0-3 - 0---4 - 1

Meccsek

BÉKÉSCSABA UFC

2018. 08. 26. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 08. 26. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
MÓRAHALOM VSE
2018. 09. 01. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2018. 09. 01. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 09. 09. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 09. 09. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 09. 15. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 09. 15. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 09. 23. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 09. 23. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
OMTK-ULE 1913
2018. 09. 30. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 30. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 10. 07. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 10. 07. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2018. 10. 14. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 10. 14. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
Gyulasport Nonprofit Kft.
2018. 10. 20. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 10. 20. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 10. 27. 12:00
Mórahalom Sportcentrum
2018. 10. 27. 12:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 11. 04. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 11. 04. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2018. 11. 29. 18:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 11. 29. 18:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 11. 18. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 11. 18. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
MAROS-MENTI UFC
2018. 11. 25. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 11. 25. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 12. 02. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 12. 02. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
DAFC SZEGED
2019. 03. 23. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 03. 23. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
03. 23. 12:00
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 03. 30. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 03. 30. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
03. 30. 12:00
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 04. 07. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 04. 07. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
04. 07. 13:00
SZEOL SC KFT.
2019. 04. 14. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 04. 14. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
04. 14. 12:00
MÓRAHALOM VSE
2019. 04. 21. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 04. 21. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
04. 21. 12:00
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 04. 28. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 04. 28. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
04. 28. 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 05. 04. 12:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 05. 04. 12:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
05. 04. 12:00
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 05. 12. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 05. 12. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
05. 12. 12:00
OMTK-ULE 1913
2019. 05. 19. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 19. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
05. 19. 12:00
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 05. 26. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 05. 26. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
05. 26. 12:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 06. 02. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 06. 02. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
06. 02. 12:00
Gyulasport Nonprofit Kft.
2019. 06. 08. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2019. 06. 08. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 08. 13:00
BÉKÉSCSABA UFC

OMTK-ULE 1913

2018. 08. 26. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 08. 26. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
MAROS-MENTI UFC
2018. 09. 02. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 09. 02. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
OMTK-ULE 1913
2018. 09. 09. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 09. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
OMTK-ULE 1913
2018. 09. 16. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 09. 16. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2018. 09. 23. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 09. 23. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
OMTK-ULE 1913
2018. 09. 30. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 09. 30. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZEOL SC KFT.
2018. 10. 07. 13:00
Mórahalom Sportcentrum
2018. 10. 07. 13:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
OMTK-ULE 1913
2018. 10. 12. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 10. 12. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2018. 11. 07. 18:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 11. 07. 18:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
OMTK-ULE 1913
2018. 10. 29. 12:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 10. 29. 12:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
OMTK-ULE 1913
2018. 11. 04. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 11. 04. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
Gyulasport Nonprofit Kft.
2018. 11. 11. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 11. 11. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
DAFC SZEGED
2018. 11. 17. 11:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 11. 17. 11:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
OMTK-ULE 1913
2018. 11. 25. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 11. 25. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 12. 01. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 12. 01. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
OMTK-ULE 1913
2019. 03. 24. 13:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 03. 24. 13:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
03. 24. 13:00
MÓRAHALOM VSE
2019. 03. 30. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 03. 30. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
03. 30. 12:00
OMTK-ULE 1913
2019. 04. 07. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 04. 07. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
04. 07. 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 04. 14. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 04. 14. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
04. 14. 12:00
MAROS-MENTI UFC
2019. 04. 20. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 04. 20. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
04. 20. 12:00
OMTK-ULE 1913
2019. 04. 28. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 28. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
04. 28. 12:00
OMTK-ULE 1913
2019. 05. 05. 13:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 05. 05. 13:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
05. 05. 13:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 05. 12. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 05. 12. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
05. 12. 12:00
OMTK-ULE 1913
2019. 05. 18. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 05. 18. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
05. 18. 12:00
SZEOL SC KFT.
2019. 05. 26. 13:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 05. 26. 13:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
05. 26. 13:00
OMTK-ULE 1913
2019. 06. 02. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 06. 02. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 02. 12:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2019. 06. 08. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 06. 08. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 08. 12:00
OMTK-ULE 1913
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol