Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U19 III. osztály Dél-Keleti csoport 8. forduló

2018.10.11 - 18:00

Makó, Makó Város Sportcenrum (Makó Város Sportcentrum)

Csongrád

MLSZ U19 III. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
BURZON MÁRK
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FODOR LAJOS, KÁDÁR NÉMETH ZOLTÁN
MAROS-MENTI UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

11'

SURJÁN ÁKOS
VAS KÁROLY

31'

1 - 1

 

 

1 - 2

38'

NAGY RAJMOND
VAS KÁROLY

41'

2 - 2

 

VAS KÁROLY

63'

3 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 8 6 2 0 46 4 42 20 6.5
2 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 8 6 0 2 36 9 27 18 6.5
3 DAFC SZEGED DAFC SZEGED 8 5 1 2 36 8 28 16 5.9
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 8 5 1 2 30 9 21 16 5.6
5 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 8 5 1 2 30 11 19 16 5.9
6 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 8 3 2 3 15 17 -2 11 5.6
7 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 8 3 1 4 18 17 1 10 4.4
8 Gyulasport Nonprofit Kft. Gyulasport Nonprofit Kft. 8 2 1 5 14 22 -8 7 5
9 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 8 0 1 7 6 87 -81 1 4.1
10 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 8 0 0 8 4 51 -47 0 4.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MÓRAHALOM VSE SZEOL SC KFT. 4 3 0 1 6 1 5 9 4 3 1 0 12 0 12 10 8 6 1 1 18 1 17 19
2 MÓRAHALOM VSE DAFC SZEGED 5 2 3 0 10 2 8 9 3 3 0 0 4 0 4 9 8 5 3 0 14 2 12 18
3 MÓRAHALOM VSE BÉKÉSCSABA UFC 5 4 1 0 17 2 15 13 3 0 1 2 1 4 -3 1 8 4 2 2 18 6 12 14
4 MÓRAHALOM VSE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 3 2 1 0 7 1 6 7 5 2 1 2 6 7 -1 7 8 4 2 2 13 8 5 14
5 MÓRAHALOM VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3 2 1 0 11 1 10 7 5 1 3 1 3 4 -1 6 8 3 4 1 14 5 9 13
6 MÓRAHALOM VSE OMTK-ULE 1913 4 2 1 1 4 5 -1 7 4 1 2 1 2 3 -1 5 8 3 3 2 6 8 -2 12
7 MÓRAHALOM VSE MAROS-MENTI UFC 4 2 1 1 6 3 3 7 4 1 1 2 3 4 -1 4 8 3 2 3 9 7 2 11
8 MÓRAHALOM VSE Gyulasport Nonprofit Kft. 4 1 2 1 2 1 1 5 4 1 1 2 6 9 -3 4 8 2 3 3 8 10 -2 9
9 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 3 0 0 3 0 5 -5 0 5 0 0 5 0 18 -18 0 8 0 0 8 0 23 -23 0
10 MÓRAHALOM VSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 5 0 0 5 1 18 -17 0 3 0 0 3 2 15 -13 0 8 0 0 8 3 33 -30 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MÓRAHALOM VSE SZEOL SC KFT. 4 3 1 0 16 3 13 10 4 3 1 0 30 1 29 10 8 6 2 0 46 4 42 20
2 MÓRAHALOM VSE BÉKÉSCSABA UFC 5 5 0 0 32 2 30 15 3 1 0 2 4 7 -3 3 8 6 0 2 36 9 27 18
3 MÓRAHALOM VSE DAFC SZEGED 5 3 0 2 17 5 12 9 3 2 1 0 19 3 16 7 8 5 1 2 36 8 28 16
4 MÓRAHALOM VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3 2 1 0 20 2 18 7 5 3 0 2 10 7 3 9 8 5 1 2 30 9 21 16
5 MÓRAHALOM VSE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 3 2 1 0 15 1 14 7 5 3 0 2 15 10 5 9 8 5 1 2 30 11 19 16
6 MÓRAHALOM VSE OMTK-ULE 1913 4 1 1 2 8 10 -2 4 4 2 1 1 7 7 0 7 8 3 2 3 15 17 -2 11
7 MÓRAHALOM VSE MAROS-MENTI UFC 4 2 0 2 9 9 0 6 4 1 1 2 9 8 1 4 8 3 1 4 18 17 1 10
8 MÓRAHALOM VSE Gyulasport Nonprofit Kft. 4 1 1 2 3 6 -3 4 4 1 0 3 11 16 -5 3 8 2 1 5 14 22 -8 7
9 MÓRAHALOM VSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 5 0 0 5 2 57 -55 0 3 0 1 2 4 30 -26 1 8 0 1 7 6 87 -81 1
10 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 3 0 0 3 3 15 -12 0 5 0 0 5 1 36 -35 0 8 0 0 8 4 51 -47 0
 
BÉKÉSCSABA UFC
-3 - 23 - 0-10 - 04 - 012 - 0--
DAFC SZEGED
2 - 15 - 10 - 1-9 - 01 - 2---
Gyulasport Nonprofit Kft.
--0 - 3-3 - 10 - 0-0 - 2-
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
------15 - 15 - 10 - 0
MAROS-MENTI UFC
1 - 31 - 4-3 - 24 - 0----
MÓRAHALOM VSE
---1 - 4-2 - 5--0 - 6
OMTK-ULE 1913
----3 - 0-3 - 31 - 21 - 5
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
-0 - 131 - 8-1 - 8--0 - 90 - 19
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
4 - 0---1 - 110 - 0---
SZEOL SC KFT.
-2 - 27 - 0-3 - 0---4 - 1

Meccsek

MAROS-MENTI UFC

2018. 08. 26. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 08. 26. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
MAROS-MENTI UFC
2018. 09. 02. 11:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 09. 02. 11:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
DAFC SZEGED
2018. 10. 22. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 10. 22. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
MAROS-MENTI UFC
2018. 09. 15. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 09. 15. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 09. 22. 14:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 09. 22. 14:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
MAROS-MENTI UFC
2018. 09. 26. 18:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 09. 26. 18:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
MÓRAHALOM VSE
2018. 10. 06. 11:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2018. 10. 06. 11:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
MAROS-MENTI UFC
2018. 10. 11. 18:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 10. 11. 18:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 10. 20. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 10. 20. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
MAROS-MENTI UFC
2018. 10. 29. 12:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 10. 29. 12:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
INFO
OMTK-ULE 1913
2018. 11. 04. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 11. 04. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
11. 04. 12:00
MAROS-MENTI UFC
2018. 11. 10. 12:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 11. 10. 12:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
11. 10. 12:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2018. 11. 18. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 11. 18. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
11. 18. 12:00
MAROS-MENTI UFC
2018. 11. 25. 12:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 11. 25. 12:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
11. 25. 12:00
SZEOL SC KFT.
2018. 12. 01. 12:00
Mórahalom Sportcentrum
2018. 12. 01. 12:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
12. 01. 12:00
MAROS-MENTI UFC
2019. 03. 23. 12:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 03. 23. 12:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
03. 23. 12:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2019. 03. 30. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 03. 30. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
03. 30. 12:00
MAROS-MENTI UFC
2019. 04. 06. 12:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 04. 06. 12:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
04. 06. 12:00
Gyulasport Nonprofit Kft.
2019. 04. 14. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 04. 14. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
04. 14. 12:00
MAROS-MENTI UFC
2019. 04. 20. 12:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 04. 20. 12:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
04. 20. 12:00
DAFC SZEGED
2019. 04. 27. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 04. 27. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
04. 27. 12:00
MAROS-MENTI UFC
2019. 05. 04. 12:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 05. 04. 12:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
05. 04. 12:00
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 05. 11. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2019. 05. 11. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
05. 11. 12:00
MAROS-MENTI UFC
2019. 05. 18. 12:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 05. 18. 12:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
05. 18. 12:00
MÓRAHALOM VSE
2019. 05. 25. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 05. 25. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
05. 25. 12:00
MAROS-MENTI UFC
2019. 06. 01. 12:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 06. 01. 12:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
06. 01. 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 06. 09. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 06. 09. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
06. 09. 12:00
MAROS-MENTI UFC

HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

2018. 09. 05. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 05. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 08. 29. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 08. 29. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2018. 09. 09. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 09. 09. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 09. 16. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 09. 16. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEOL SC KFT.
2018. 09. 20. 16:00
Mórahalom Sportcentrum
2018. 09. 20. 16:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 09. 29. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 09. 29. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2018. 10. 04. 16:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 10. 04. 16:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 10. 11. 18:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 10. 11. 18:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 11. 07. 18:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 11. 07. 18:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
11. 07. 18:00
OMTK-ULE 1913
2018. 10. 27. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 10. 27. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
INFO
DAFC SZEGED
2018. 11. 03. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 11. 03. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
11. 03. 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 11. 10. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 11. 10. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
11. 10. 12:00
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 11. 17. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
11. 17. 13:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 11. 24. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 11. 24. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
11. 24. 12:00
MÓRAHALOM VSE
2018. 12. 01. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2018. 12. 01. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
12. 01. 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 03. 23. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 03. 23. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
03. 23. 12:00
Gyulasport Nonprofit Kft.
2019. 03. 30. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 03. 30. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
03. 30. 12:00
MAROS-MENTI UFC
2019. 04. 07. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 04. 07. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
04. 07. 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 04. 14. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 14. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
04. 14. 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 04. 20. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 04. 20. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
04. 20. 12:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 04. 28. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 04. 28. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
04. 28. 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 05. 04. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 05. 04. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
05. 04. 12:00
SZEOL SC KFT.
2019. 05. 11. 12:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 05. 11. 12:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
05. 11. 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 05. 18. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 05. 18. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
05. 18. 12:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2019. 05. 26. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 05. 26. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
05. 26. 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 06. 01. 12:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 06. 01. 12:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
06. 01. 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 06. 08. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 06. 08. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 08. 12:00
OMTK-ULE 1913
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol