Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U15 Bajnokság 2. forduló

2019.01.11 - 18:15

Kiskundorozsma, Kiskundorozsma Sportcsarnok (Ács Géza Sportcsarnok)

Csongrád

Futsal U15 Bajnokság

Játékvezető
VINCZE BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GARGYA BALÁZS GÁBOR, KISS GÁBOR
L-IT-SZEAC
PÁZSIT SE
40'
20'

Gólok

ORMÁNDI MARTIN

5'

1 - 0

 

JENEI BENCE

7'

2 - 0

 

LŐRINCZ LAJOS

15'

3 - 0

 

BUKNICZ BÁLINT

18'

4 - 0

 

 

4 - 1

21'

FÖLDESI LEVENTE
FORGÓ ÁBEL

23'

5 - 1

 

 

5 - 2

24'

FÖLDESI LEVENTE

 

5 - 3

25'

FÖLDESI LEVENTE

 

5 - 4

28'

FUISZ ALÁZS BORISZ
KOVÁCS LÓRÁNT

29'

6 - 4

 

 

6 - 5

31'

RADICS BENCE
LŐRINCZ LAJOS

33'

7 - 5

 

BUKNICZ BÁLINT

35'

8 - 5

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TÁPÉ FŐNIX UP LSC TÁPÉ FŐNIX UP LSC 2 2 0 0 30 3 27 6 4.5
2 L-IT-SZEAC L-IT-SZEAC 2 2 0 0 11 6 5 6 4
3 MAROS-MENTI UFC  MAROS-MENTI UFC "A" 2 1 0 1 17 3 14 3 4
4 FK 1899 SZEGED FK 1899 SZEGED 2 1 0 1 25 25 0 3 3.5
5 PÁZSIT SE  PÁZSIT SE  2 0 0 2 6 16 -10 0 1.5
6 ELITSPORT GOLD KFT.  ELITSPORT GOLD KFT. "A" 2 0 0 2 3 39 -36 0 3.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ELITSPORT GOLD KFT.  TÁPÉ FŐNIX UP LSC 1 1 0 0 15 2 13 3 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 19 3 16 6
2 ELITSPORT GOLD KFT.  MAROS-MENTI UFC "A" 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 8 0 8 6 2 2 0 0 8 0 8 6
3 ELITSPORT GOLD KFT.  L-IT-SZEAC 2 1 0 1 4 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 4 1 3 3
4 ELITSPORT GOLD KFT.  FK 1899 SZEGED 1 1 0 0 13 0 13 3 1 0 0 1 2 15 -13 0 2 1 0 1 15 15 0 3
5 ELITSPORT GOLD KFT.  PÁZSIT SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 1 8 -7 0
6 ELITSPORT GOLD KFT.  ELITSPORT GOLD KFT. "A" 1 0 0 1 0 7 -7 0 1 0 0 1 0 13 -13 0 2 0 0 2 0 20 -20 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ELITSPORT GOLD KFT.  TÁPÉ FŐNIX UP LSC 1 1 0 0 22 2 20 3 1 1 0 0 8 1 7 3 2 2 0 0 30 3 27 6
2 ELITSPORT GOLD KFT.  L-IT-SZEAC 2 2 0 0 11 6 5 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 11 6 5 6
3 ELITSPORT GOLD KFT.  MAROS-MENTI UFC "A" 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 17 3 14 3 2 1 0 1 17 3 14 3
4 ELITSPORT GOLD KFT.  FK 1899 SZEGED 1 1 0 0 23 3 20 3 1 0 0 1 2 22 -20 0 2 1 0 1 25 25 0 3
5 ELITSPORT GOLD KFT.  PÁZSIT SE 1 0 0 1 1 8 -7 0 1 0 0 1 5 8 -3 0 2 0 0 2 6 16 -10 0
6 ELITSPORT GOLD KFT.  ELITSPORT GOLD KFT. "A" 1 0 0 1 0 16 -16 0 1 0 0 1 3 23 -20 0 2 0 0 2 3 39 -36 0
 
ELITSPORT GOLD KFT.
-0 - 16---
L-IT-SZEAC
-3 - 1-8 - 5-
MAROS-MENTI UFC
-----
FK 1899 SZEGED
23 - 3----
PÁZSIT SE
----1 - 8
TÁPÉ FŐNIX UP LSC
---22 - 2-

Meccsek

L-IT-SZEAC

2018. 12. 07. 17:30
Apátfalva Sportcsarnok
2018. 12. 07. 17:30
Apátfalva Sportcsarnok
L-IT-SZEAC
MAROS-MENTI UFC "A"
2019. 01. 11. 18:15
Kiskundorozsma Sportcsarnok
2019. 01. 11. 18:15
Kiskundorozsma Sportcsarnok
L-IT-SZEAC
PÁZSIT SE
2018. 12. 18. 16:00
Kiskundorozsma Sportcsarnok
2018. 12. 18. 16:00
Kiskundorozsma Sportcsarnok
L-IT-SZEAC
ELITSPORT GOLD KFT. "A"
2019. 01. 19. 12:30
Kossuth Zsuzsa Tornacsarnok
2019. 01. 19. 12:30
Kossuth Zsuzsa Tornacsarnok
FK 1899 SZEGED
L-IT-SZEAC
2019. 01. 03. 16:15
Kiskundorozsma Sportcsarnok
2019. 01. 03. 16:15
Kiskundorozsma Sportcsarnok
L-IT-SZEAC
ELMARDT
TÁPÉ FŐNIX UP LSC
2019. 01. 18. 18:15
Kiskundorozsma Sportcsarnok
2019. 01. 18. 18:15
Kiskundorozsma Sportcsarnok
L-IT-SZEAC
MAROS-MENTI UFC "A"
2019. 02. 17. 17:00
Domaszék Sportcsarnok
2019. 02. 17. 17:00
Domaszék Sportcsarnok
PÁZSIT SE
L-IT-SZEAC
2019. 03. 02. 16:00
Fodor József Élelmiszeripari Szakképző Iskola Tornaterme
2019. 03. 02. 16:00
Fodor József Élelmiszeripari Szakképző Iskola Tornaterme
ELITSPORT GOLD KFT. "A"
L-IT-SZEAC
2019. 02. 01. 18:15
Kiskundorozsma Sportcsarnok
2019. 02. 01. 18:15
Kiskundorozsma Sportcsarnok
L-IT-SZEAC
FK 1899 SZEGED
2019. 02. 09. 12:30
Kossuth Zsuzsa Tornacsarnok
2019. 02. 09. 12:30
Kossuth Zsuzsa Tornacsarnok
TÁPÉ FŐNIX UP LSC
L-IT-SZEAC

PÁZSIT SE

2019. 03. 11. 18:00
Kossuth Zsuzsa Tornacsarnok
2019. 03. 11. 18:00
Kossuth Zsuzsa Tornacsarnok
PÁZSIT SE
TÁPÉ FŐNIX UP LSC
2019. 01. 11. 18:15
Kiskundorozsma Sportcsarnok
2019. 01. 11. 18:15
Kiskundorozsma Sportcsarnok
L-IT-SZEAC
PÁZSIT SE
2018. 12. 17. 18:00
Kossuth Zsuzsa Tornacsarnok
2018. 12. 17. 18:00
Kossuth Zsuzsa Tornacsarnok
FK 1899 SZEGED
PÁZSIT SE
2019. 01. 05. 14:30
Erdei János Sportcsarnok
2019. 01. 05. 14:30
Erdei János Sportcsarnok
MAROS-MENTI UFC "A"
PÁZSIT SE
2019. 02. 02. 15:45
Fodor József Élelmiszeripari Szakképző Iskola Tornaterme
2019. 02. 02. 15:45
Fodor József Élelmiszeripari Szakképző Iskola Tornaterme
ELITSPORT GOLD KFT. "A"
PÁZSIT SE
2019. 01. 14. 18:00
Kossuth Zsuzsa Tornacsarnok
2019. 01. 14. 18:00
Kossuth Zsuzsa Tornacsarnok
TÁPÉ FŐNIX UP LSC
PÁZSIT SE
2019. 02. 17. 17:00
Domaszék Sportcsarnok
2019. 02. 17. 17:00
Domaszék Sportcsarnok
PÁZSIT SE
L-IT-SZEAC
2019. 02. 03. 18:00
Domaszék Sportcsarnok
2019. 02. 03. 18:00
Domaszék Sportcsarnok
PÁZSIT SE
FK 1899 SZEGED
2019. 03. 03. 11:00
Domaszék Sportcsarnok
2019. 03. 03. 11:00
Domaszék Sportcsarnok
PÁZSIT SE
MAROS-MENTI UFC "A"
2019. 02. 24. 11:00
Domaszék Sportcsarnok
2019. 02. 24. 11:00
Domaszék Sportcsarnok
PÁZSIT SE
ELITSPORT GOLD KFT. "A"
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol