Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U19 "A" 3. forduló

2019.01.12 - 13:45

Apátfalva, Apátfalva Sportcsarnok

Csongrád

Futsal U19 "A"

Játékvezető
HEGYESI GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HALÁSZ JÓZSEF, BERECZKI BENCE
L-IT-SZEAC
SZEOL SC KFT.
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

3'

HEGYESI BALÁZS

 

0 - 2

8'

HORVÁTH ADRIÁN

 

0 - 3

9'

BUDAI BÁLINT BOLDIZSÁR

 

0 - 4

10'

FÜLÖP ÁDÁM

 

0 - 5

13'

FÜLÖP ÁDÁM

 

0 - 6

14'

RABECZ VALTER ROLAND

 

0 - 7

14'

BUDAI BÁLINT BOLDIZSÁR

 

0 - 8

15'

RABECZ VALTER ROLAND

 

0 - 9

25'

ILLÉS DÁNIEL

 

0 - 10

27'

MOLNÁR OLIVÉR

 

0 - 11

31'

FÜLÖP ÁDÁM
SALÁNKI MÁRK

35'

1 - 11

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 RENDŐR TE  RENDŐR TE "A" 6 6 0 0 41 17 24 18 3.5
2 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 6 5 0 1 48 15 33 15 3.3
3 SZENTESI KINIZSI SZITE SZENTESI KINIZSI SZITE 9 4 0 5 36 48 -12 12 3.1
4 MAROS-MENTI UFC  MAROS-MENTI UFC "A" 9 3 0 6 34 44 -10 9 2.8
5 L-IT-SZEAC L-IT-SZEAC 6 0 0 6 8 43 -35 0 2.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 L-IT-SZEAC SZEOL SC KFT. 3 3 0 0 14 4 10 9 3 3 0 0 15 1 14 9 6 6 0 0 29 5 24 18
2 L-IT-SZEAC SZENTESI KINIZSI SZITE 4 2 0 2 7 13 -6 6 5 3 1 1 14 13 1 10 9 5 1 3 21 26 -5 16
3 L-IT-SZEAC RENDŐR TE "A" 3 2 0 1 7 5 2 6 3 2 0 1 11 7 4 6 6 4 0 2 18 12 6 12
4 L-IT-SZEAC MAROS-MENTI UFC "A" 5 2 1 2 12 10 2 7 4 0 0 4 8 12 -4 0 9 2 1 6 20 22 -2 7
5 L-IT-SZEAC L-IT-SZEAC 3 0 0 3 2 16 -14 0 3 0 0 3 0 9 -9 0 6 0 0 6 2 25 -23 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 L-IT-SZEAC RENDŐR TE "A" 3 3 0 0 16 8 8 9 3 3 0 0 25 9 16 9 6 6 0 0 41 17 24 18
2 L-IT-SZEAC SZEOL SC KFT. 3 2 0 1 24 9 15 6 3 3 0 0 24 6 18 9 6 5 0 1 48 15 33 15
3 L-IT-SZEAC SZENTESI KINIZSI SZITE 4 1 0 3 10 21 -11 3 5 3 0 2 26 27 -1 9 9 4 0 5 36 48 -12 12
4 L-IT-SZEAC MAROS-MENTI UFC "A" 5 2 0 3 23 24 -1 6 4 1 0 3 11 20 -9 3 9 3 0 6 34 44 -10 9
5 L-IT-SZEAC L-IT-SZEAC 3 0 0 3 6 26 -20 0 3 0 0 3 2 17 -15 0 6 0 0 6 8 43 -35 0
 
L-IT-SZEAC
--1 - 71 - 11
MAROS-MENTI UFC
7 - 12 - 85 - 64 - 8
RENDŐR TE
5 - 04 - 37 - 5-
SZENTESI KINIZSI SZITE
-3 - 41 - 101 - 5
SZEOL SC KFT.
-8 - 26 - 710 - 0

Meccsek

L-IT-SZEAC

2019. 01. 05. 14:45
Szentes Városi Sportcsarnok
2019. 01. 05. 14:45
Szentes Városi Sportcsarnok
MAROS-MENTI UFC "A"
L-IT-SZEAC
2019. 01. 05. 16:15
Szentes Városi Sportcsarnok
2019. 01. 05. 16:15
Szentes Városi Sportcsarnok
L-IT-SZEAC
SZENTESI KINIZSI SZITE
2019. 01. 05. 17:00
Szentes Városi Sportcsarnok
2019. 01. 05. 17:00
Szentes Városi Sportcsarnok
RENDŐR TE "A"
L-IT-SZEAC
2019. 01. 12. 13:45
Apátfalva Sportcsarnok
2019. 01. 12. 13:45
Apátfalva Sportcsarnok
L-IT-SZEAC
SZEOL SC KFT.
2019. 01. 12. 14:30
Apátfalva Sportcsarnok
2019. 01. 12. 14:30
Apátfalva Sportcsarnok
L-IT-SZEAC
SZENTESI KINIZSI SZITE
2019. 01. 12. 16:45
Apátfalva Sportcsarnok
2019. 01. 12. 16:45
Apátfalva Sportcsarnok
MAROS-MENTI UFC "A"
L-IT-SZEAC
2019. 01. 26. 11:30
Fodor József Élelmiszeripari Szakképző Iskola Tornaterme
2019. 01. 26. 11:30
Fodor József Élelmiszeripari Szakképző Iskola Tornaterme
L-IT-SZEAC
SZEOL SC KFT.
2019. 01. 26. 13:00
Fodor József Élelmiszeripari Szakképző Iskola Tornaterme
2019. 01. 26. 13:00
Fodor József Élelmiszeripari Szakképző Iskola Tornaterme
RENDŐR TE "A"
L-IT-SZEAC
2019. 01. 26. 14:30
Fodor József Élelmiszeripari Szakképző Iskola Tornaterme
2019. 01. 26. 14:30
Fodor József Élelmiszeripari Szakképző Iskola Tornaterme
L-IT-SZEAC
SZENTESI KINIZSI SZITE
2019. 02. 03. 09:00
Röszke Sportcsarnok
2019. 02. 03. 09:00
Röszke Sportcsarnok
MAROS-MENTI UFC "A"
L-IT-SZEAC
2019. 02. 03. 11:15
Röszke Sportcsarnok
2019. 02. 03. 11:15
Röszke Sportcsarnok
RENDŐR TE "A"
L-IT-SZEAC
2019. 02. 03. 12:45
Röszke Sportcsarnok
2019. 02. 03. 12:45
Röszke Sportcsarnok
L-IT-SZEAC
SZEOL SC KFT.

SZEOL SC KFT.

2018. 12. 09. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 12. 09. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC KFT.
RENDŐR TE "A"
2018. 12. 09. 14:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 12. 09. 14:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
MAROS-MENTI UFC "A"
SZEOL SC KFT.
2018. 12. 09. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 12. 09. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC KFT.
SZENTESI KINIZSI SZITE
2019. 01. 12. 13:45
Apátfalva Sportcsarnok
2019. 01. 12. 13:45
Apátfalva Sportcsarnok
L-IT-SZEAC
SZEOL SC KFT.
2019. 01. 12. 15:15
Apátfalva Sportcsarnok
2019. 01. 12. 15:15
Apátfalva Sportcsarnok
SZEOL SC KFT.
MAROS-MENTI UFC "A"
2019. 01. 12. 16:00
Apátfalva Sportcsarnok
2019. 01. 12. 16:00
Apátfalva Sportcsarnok
SZENTESI KINIZSI SZITE
SZEOL SC KFT.
2019. 01. 26. 11:30
Fodor József Élelmiszeripari Szakképző Iskola Tornaterme
2019. 01. 26. 11:30
Fodor József Élelmiszeripari Szakképző Iskola Tornaterme
L-IT-SZEAC
SZEOL SC KFT.
2019. 01. 26. 13:45
Fodor József Élelmiszeripari Szakképző Iskola Tornaterme
2019. 01. 26. 13:45
Fodor József Élelmiszeripari Szakképző Iskola Tornaterme
SZENTESI KINIZSI SZITE
SZEOL SC KFT.
2019. 01. 26. 15:15
Fodor József Élelmiszeripari Szakképző Iskola Tornaterme
2019. 01. 26. 15:15
Fodor József Élelmiszeripari Szakképző Iskola Tornaterme
SZEOL SC KFT.
RENDŐR TE "A"
2019. 02. 03. 09:45
Röszke Sportcsarnok
2019. 02. 03. 09:45
Röszke Sportcsarnok
SZEOL SC KFT.
RENDŐR TE "A"
2019. 02. 03. 10:30
Röszke Sportcsarnok
2019. 02. 03. 10:30
Röszke Sportcsarnok
SZEOL SC KFT.
MAROS-MENTI UFC "A"
2019. 02. 03. 12:45
Röszke Sportcsarnok
2019. 02. 03. 12:45
Röszke Sportcsarnok
L-IT-SZEAC
SZEOL SC KFT.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol