Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

THERMOVÁR Megyei II. osztály Észak Felnőtt 6. forduló

2018.09.23 - 16:00

Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna

Fejér

THERMOVÁR Megyei II. osztály Észak Felnőtt

Játékvezető
JAKAB ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TROSZTMIR MÁRTON
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
HERCEGHALOM
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

67'

PAP ZSOMBOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FLAVUS VELENCE FLAVUS VELENCE 6 5 1 0 19 4 15 16 7.2
2 VÁL VÁL 6 5 1 0 16 4 12 16 11
3 BODAJK BODAJK 6 5 0 1 23 5 18 15 9
4 SZÁR SZÁR 6 5 0 1 18 5 13 15 11
5 PUSZTAVÁM-JÜLLICH PUSZTAVÁM-JÜLLICH 6 4 0 2 24 5 19 12 9.2
6 CSÓR TRUCK-TRAILER CSÓR TRUCK-TRAILER 6 3 1 2 14 17 -3 10 9.7
7 MÁNY MÁNY 6 3 0 3 15 16 -1 9 9.8
8 HERCEGHALOM HERCEGHALOM 6 3 0 3 9 18 -9 9 7.2
9 BAKONYCSERNYE BAKONYCSERNYE 6 2 2 2 14 6 8 8 9.5
10 PUSKÁS AKADÉMIA FC III. PUSKÁS AKADÉMIA FC III. 6 2 2 2 12 12 0 8 9.2
11 FEHÉRVÁRCSURGÓ FEHÉRVÁRCSURGÓ 6 2 1 3 11 15 -4 7 9.2
12 KÁPOLNÁSNYÉK KÁPOLNÁSNYÉK 6 2 0 4 6 14 -8 6 6.5
13 PÁTKA PÁTKA 6 1 1 4 17 21 -4 4 10.3
14 MÓR II. MÓR II. 6 0 2 4 5 11 -6 2 7.5
15 PÁKOZD PÁKOZD 6 0 1 5 7 30 -23 1 4.8
16 PÁZMÁND PÁZMÁND 6 0 0 6 3 30 -27 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÁZMÁND BODAJK 4 4 0 0 8 0 8 12 2 1 0 1 3 1 2 3 6 5 0 1 11 1 10 15
2 PÁZMÁND FLAVUS VELENCE 3 2 1 0 3 0 3 7 3 2 1 0 7 1 6 7 6 4 2 0 10 1 9 14
3 PÁZMÁND SZÁR 4 3 1 0 6 2 4 10 2 1 0 1 2 1 1 3 6 4 1 1 8 3 5 13
4 PÁZMÁND PUSZTAVÁM-JÜLLICH 3 3 0 0 9 0 9 9 3 1 0 2 1 3 -2 3 6 4 0 2 10 3 7 12
5 PÁZMÁND VÁL 4 1 3 0 1 0 1 6 2 2 0 0 3 0 3 6 6 3 3 0 4 0 4 12
6 PÁZMÁND FEHÉRVÁRCSURGÓ 3 2 1 0 3 1 2 7 3 1 0 2 3 5 -2 3 6 3 1 2 6 6 0 10
7 PÁZMÁND CSÓR TRUCK-TRAILER 4 2 0 2 5 7 -2 6 2 1 1 0 2 1 1 4 6 3 1 2 7 8 -1 10
8 PÁZMÁND PUSKÁS AKADÉMIA FC III. 3 0 3 0 3 3 0 3 3 1 2 0 3 0 3 5 6 1 5 0 6 3 3 8
9 PÁZMÁND BAKONYCSERNYE 3 2 0 1 6 1 5 6 3 0 1 2 0 2 -2 1 6 2 1 3 6 3 3 7
10 PÁZMÁND MÓR II. 2 1 1 0 1 0 1 4 4 0 3 1 2 3 -1 3 6 1 4 1 3 3 0 7
11 PÁZMÁND MÁNY 1 0 0 1 0 1 -1 0 5 1 2 2 7 7 0 5 6 1 2 3 7 8 -1 5
12 PÁZMÁND KÁPOLNÁSNYÉK 3 1 1 1 2 2 0 4 3 0 1 2 0 5 -5 1 6 1 2 3 2 7 -5 5
13 PÁZMÁND PÁTKA 5 1 1 3 6 13 -7 4 1 0 1 0 1 1 0 1 6 1 2 3 7 14 -7 5
14 PÁZMÁND HERCEGHALOM 0 0 0 0 0 0 0 0 6 1 1 4 4 9 -5 4 6 1 1 4 4 9 -5 4
15 PÁZMÁND PÁZMÁND 3 1 1 1 1 3 -2 4 3 0 0 3 1 8 -7 0 6 1 1 4 2 11 -9 4
16 PÁZMÁND PÁKOZD 3 0 0 3 1 6 -5 0 3 0 0 3 0 8 -8 0 6 0 0 6 1 14 -13 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÁZMÁND FLAVUS VELENCE 3 2 1 0 5 2 3 7 3 3 0 0 14 2 12 9 6 5 1 0 19 4 15 16
2 PÁZMÁND VÁL 4 3 1 0 9 2 7 10 2 2 0 0 7 2 5 6 6 5 1 0 16 4 12 16
3 PÁZMÁND BODAJK 4 4 0 0 14 2 12 12 2 1 0 1 9 3 6 3 6 5 0 1 23 5 18 15
4 PÁZMÁND SZÁR 4 3 0 1 10 4 6 9 2 2 0 0 8 1 7 6 6 5 0 1 18 5 13 15
5 PÁZMÁND PUSZTAVÁM-JÜLLICH 3 3 0 0 21 1 20 9 3 1 0 2 3 4 -1 3 6 4 0 2 24 5 19 12
6 PÁZMÁND CSÓR TRUCK-TRAILER 4 2 0 2 9 14 -5 6 2 1 1 0 5 3 2 4 6 3 1 2 14 17 -3 10
7 PÁZMÁND MÁNY 1 0 0 1 1 3 -2 0 5 3 0 2 14 13 1 9 6 3 0 3 15 16 -1 9
8 PÁZMÁND HERCEGHALOM 0 0 0 0 0 0 0 0 6 3 0 3 9 18 -9 9 6 3 0 3 9 18 -9 9
9 PÁZMÁND BAKONYCSERNYE 3 2 0 1 12 3 9 6 3 0 2 1 2 3 -1 2 6 2 2 2 14 6 8 8
10 PÁZMÁND PUSKÁS AKADÉMIA FC III. 3 1 0 2 6 7 -1 3 3 1 2 0 6 5 1 5 6 2 2 2 12 12 0 8
11 PÁZMÁND FEHÉRVÁRCSURGÓ 3 2 1 0 8 4 4 7 3 0 0 3 3 11 -8 0 6 2 1 3 11 15 -4 7
12 PÁZMÁND KÁPOLNÁSNYÉK 3 2 0 1 5 5 0 6 3 0 0 3 1 9 -8 0 6 2 0 4 6 14 -8 6
13 PÁZMÁND PÁTKA 5 1 1 3 15 18 -3 4 1 0 0 1 2 3 -1 0 6 1 1 4 17 21 -4 4
14 PÁZMÁND MÓR II. 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 1 3 4 8 -4 1 6 0 2 4 5 11 -6 2
15 PÁZMÁND PÁKOZD 3 0 1 2 4 10 -6 1 3 0 0 3 3 20 -17 0 6 0 1 5 7 30 -23 1
16 PÁZMÁND PÁZMÁND 3 0 0 3 1 14 -13 0 3 0 0 3 2 16 -14 0 6 0 0 6 3 30 -27 0
 
BAKONYCSERNYE
----0 - 2-4 - 1-8 - 0------
BODAJK
--3 - 0-----4 - 2-5 - 0-2 - 0--
CSÓR TRUCK-TRAILER
-0 - 84 - 11 - 5-4 - 0---------
FEHÉRVÁRCSURGÓ
------3 - 1---4 - 21 - 1---
FLAVUS VELENCE
0 - 03 - 1----------2 - 1--
HERCEGHALOM
---------------
KÁPOLNÁSNYÉK
2 - 1--------3 - 2--0 - 2--
MÁNY
--------------1 - 3
MÓR II.
1 - 1------0 - 2-------
PÁKOZD
--3 - 3----------0 - 31 - 4
PÁTKA
---4 - 2-3 - 4-3 - 62 - 2--3 - 4---
PÁZMÁND
--0 - 2-0 - 7--------1 - 5-
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
-----0 - 1-3 - 43 - 2------
PUSZTAVÁM-JÜLLICH
-----6 - 0---8 - 1-7 - 0---
SZÁR
----1 - 23 - 14 - 1-2 - 0------
VÁL
-----6 - 11 - 0-1 - 0---1 - 1--

Meccsek

PUSKÁS AKADÉMIA FC III.

2018. 08. 19. 17:00
Vál Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Vál Sportpálya
VÁL
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
2018. 08. 26. 17:00
Pátka Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Pátka Sportpálya
PÁTKA
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
2018. 09. 02. 16:30
Fehérvárcsurgó Sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Fehérvárcsurgó Sportpálya
FEHÉRVÁRCSURGÓ
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
2018. 09. 09. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 09. 09. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
MÁNY
2018. 09. 16. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 09. 16. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
MÓR II.
2018. 09. 23. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 09. 23. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
HERCEGHALOM
2018. 09. 30. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 09. 30. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
KÁPOLNÁSNYÉK
2018. 10. 07. 15:00
Pákozd Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Pákozd Sportpálya
PÁKOZD
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
2018. 10. 14. 14:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 14. 14:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
FLAVUS VELENCE
2018. 10. 21. 14:30
Pázmánd Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Pázmánd Sportpálya
PÁZMÁND
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
2018. 10. 28. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 28. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
BODAJK
2018. 11. 04. 13:30
Csór Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Csór Sportpálya
CSÓR TRUCK-TRAILER
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
2018. 11. 11. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 11. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
PUSZTAVÁM-JÜLLICH
2018. 11. 18. 13:00
Szár Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Szár Sportpálya
SZÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
2018. 11. 25. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 25. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
BAKONYCSERNYE
2019. 02. 24. 14:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 02. 24. 14:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
02. 24. 14:30
VÁL
2019. 03. 03. 14:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 03. 14:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
03. 03. 14:30
PÁTKA
2019. 03. 10. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 10. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
03. 10. 15:00
FEHÉRVÁRCSURGÓ
2019. 03. 17. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 17. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
03. 17. 15:00
MÁNY
2019. 03. 24. 15:00
Mór Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Mór Sportpálya
MÓR II.
03. 24. 15:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
2019. 03. 31. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
2019. 03. 31. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
HERCEGHALOM
03. 31. 16:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
2019. 04. 07. 16:30
Kápolnásnyék Sportpálya
2019. 04. 07. 16:30
Kápolnásnyék Sportpálya
KÁPOLNÁSNYÉK
04. 07. 16:30
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
2019. 04. 14. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 04. 14. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
04. 14. 16:30
PÁKOZD
2019. 04. 20. 17:00
Velence Sportpálya
2019. 04. 20. 17:00
Velence Sportpálya
FLAVUS VELENCE
04. 20. 17:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
2019. 04. 28. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 04. 28. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
04. 28. 17:00
PÁZMÁND
2019. 05. 04. 17:00
Bodajk Sportpálya
2019. 05. 04. 17:00
Bodajk Sportpálya
BODAJK
05. 04. 17:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
2019. 05. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 05. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
05. 12. 17:00
CSÓR TRUCK-TRAILER
2019. 05. 19. 17:00
Pusztavám Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Pusztavám Sportpálya
PUSZTAVÁM-JÜLLICH
05. 19. 17:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
2019. 05. 26. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 05. 26. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
05. 26. 17:00
SZÁR
2019. 06. 02. 17:00
Bakonycsernye Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Bakonycsernye Sportpálya
BAKONYCSERNYE
06. 02. 17:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.

HERCEGHALOM

2018. 08. 19. 17:00
Pusztavám Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Pusztavám Sportpálya
PUSZTAVÁM-JÜLLICH
HERCEGHALOM
2018. 08. 26. 17:00
Szár Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Szár Sportpálya
SZÁR
HERCEGHALOM
2018. 09. 01. 16:30
Bakonycsernye Sportpálya
2018. 09. 01. 16:30
Bakonycsernye Sportpálya
BAKONYCSERNYE
HERCEGHALOM
2018. 09. 09. 16:30
Vál Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Vál Sportpálya
VÁL
HERCEGHALOM
2018. 09. 16. 16:00
Pátka Sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Pátka Sportpálya
PÁTKA
HERCEGHALOM
2018. 09. 23. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 09. 23. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
HERCEGHALOM
2018. 09. 30. 15:00
Etyek Sportpálya
2018. 09. 30. 15:00
Etyek Sportpálya
MÁNY
HERCEGHALOM
2018. 10. 07. 15:00
Mór Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Mór Sportpálya
MÓR II.
HERCEGHALOM
2018. 10. 14. 14:30
Fehérvárcsurgó Sportpálya
2018. 10. 14. 14:30
Fehérvárcsurgó Sportpálya
FEHÉRVÁRCSURGÓ
HERCEGHALOM
2018. 10. 21. 14:30
Kápolnásnyék Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Kápolnásnyék Sportpálya
KÁPOLNÁSNYÉK
HERCEGHALOM
2018. 10. 28. 13:30
Pákozd Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Pákozd Sportpálya
PÁKOZD
HERCEGHALOM
2018. 11. 04. 13:30
Velence Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Velence Sportpálya
FLAVUS VELENCE
HERCEGHALOM
2018. 11. 11. 13:30
Pázmánd Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Pázmánd Sportpálya
PÁZMÁND
HERCEGHALOM
2018. 11. 17. 13:00
Bodajk Sportpálya
2018. 11. 17. 13:00
Bodajk Sportpálya
BODAJK
HERCEGHALOM
2018. 11. 25. 13:00
Csór Sportpálya
2018. 11. 25. 13:00
Csór Sportpálya
CSÓR TRUCK-TRAILER
HERCEGHALOM
2019. 02. 24. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
2019. 02. 24. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
HERCEGHALOM
02. 24. 16:00
PUSZTAVÁM-JÜLLICH
2019. 03. 03. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
2019. 03. 03. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
HERCEGHALOM
03. 03. 16:00
SZÁR
2019. 03. 10. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
2019. 03. 10. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
HERCEGHALOM
03. 10. 16:00
BAKONYCSERNYE
2019. 03. 17. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
2019. 03. 17. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
HERCEGHALOM
03. 17. 16:00
VÁL
2019. 03. 24. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
2019. 03. 24. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
HERCEGHALOM
03. 24. 16:00
PÁTKA
2019. 03. 31. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
2019. 03. 31. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
HERCEGHALOM
03. 31. 16:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
2019. 04. 07. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
HERCEGHALOM
04. 07. 16:00
MÁNY
2019. 04. 14. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
2019. 04. 14. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
HERCEGHALOM
04. 14. 16:00
MÓR II.
2019. 04. 21. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
2019. 04. 21. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
HERCEGHALOM
04. 21. 16:00
FEHÉRVÁRCSURGÓ
2019. 04. 28. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
2019. 04. 28. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
HERCEGHALOM
04. 28. 16:00
KÁPOLNÁSNYÉK
2019. 05. 05. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
2019. 05. 05. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
HERCEGHALOM
05. 05. 16:00
PÁKOZD
2019. 05. 12. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
2019. 05. 12. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
HERCEGHALOM
05. 12. 16:00
FLAVUS VELENCE
2019. 05. 19. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
2019. 05. 19. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
HERCEGHALOM
05. 19. 16:00
PÁZMÁND
2019. 05. 26. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
2019. 05. 26. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
HERCEGHALOM
05. 26. 16:00
BODAJK
2019. 06. 02. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
2019. 06. 02. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
HERCEGHALOM
06. 02. 16:00
CSÓR TRUCK-TRAILER
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol