Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

THERMOVÁR Megyei II. osztály Észak Felnőtt 6. forduló

2018.09.23 - 16:00

Mór, Mór Sportpálya (Mór Sportpálya fű)

Fejér

THERMOVÁR Megyei II. osztály Észak Felnőtt

Játékvezető
HORVÁTH II. JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HORVÁTH MARCELL, POLYÁK ANIKÓ VIRÁG
MÓR II.
MÁNY
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

68'

KRÓMER PATRIK

 

0 - 2

82'

KUN GYÖRGY

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FLAVUS VELENCE FLAVUS VELENCE 6 5 1 0 19 4 15 16 7.2
2 VÁL VÁL 6 5 1 0 16 4 12 16 11
3 BODAJK BODAJK 6 5 0 1 23 5 18 15 9
4 SZÁR SZÁR 6 5 0 1 18 5 13 15 11
5 PUSZTAVÁM-JÜLLICH PUSZTAVÁM-JÜLLICH 6 4 0 2 24 5 19 12 9.2
6 CSÓR TRUCK-TRAILER CSÓR TRUCK-TRAILER 6 3 1 2 14 17 -3 10 9.7
7 MÁNY MÁNY 6 3 0 3 15 16 -1 9 9.8
8 HERCEGHALOM HERCEGHALOM 6 3 0 3 9 18 -9 9 7.2
9 BAKONYCSERNYE BAKONYCSERNYE 6 2 2 2 14 6 8 8 9.5
10 PUSKÁS AKADÉMIA FC III. PUSKÁS AKADÉMIA FC III. 6 2 2 2 12 12 0 8 9.2
11 FEHÉRVÁRCSURGÓ FEHÉRVÁRCSURGÓ 6 2 1 3 11 15 -4 7 9.2
12 KÁPOLNÁSNYÉK KÁPOLNÁSNYÉK 6 2 0 4 6 14 -8 6 6.5
13 PÁTKA PÁTKA 6 1 1 4 17 21 -4 4 10.3
14 MÓR II. MÓR II. 6 0 2 4 5 11 -6 2 7.5
15 PÁKOZD PÁKOZD 6 0 1 5 7 30 -23 1 4.8
16 PÁZMÁND PÁZMÁND 6 0 0 6 3 30 -27 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÁZMÁND BODAJK 4 4 0 0 8 0 8 12 2 1 0 1 3 1 2 3 6 5 0 1 11 1 10 15
2 PÁZMÁND FLAVUS VELENCE 3 2 1 0 3 0 3 7 3 2 1 0 7 1 6 7 6 4 2 0 10 1 9 14
3 PÁZMÁND SZÁR 4 3 1 0 6 2 4 10 2 1 0 1 2 1 1 3 6 4 1 1 8 3 5 13
4 PÁZMÁND PUSZTAVÁM-JÜLLICH 3 3 0 0 9 0 9 9 3 1 0 2 1 3 -2 3 6 4 0 2 10 3 7 12
5 PÁZMÁND VÁL 4 1 3 0 1 0 1 6 2 2 0 0 3 0 3 6 6 3 3 0 4 0 4 12
6 PÁZMÁND FEHÉRVÁRCSURGÓ 3 2 1 0 3 1 2 7 3 1 0 2 3 5 -2 3 6 3 1 2 6 6 0 10
7 PÁZMÁND CSÓR TRUCK-TRAILER 4 2 0 2 5 7 -2 6 2 1 1 0 2 1 1 4 6 3 1 2 7 8 -1 10
8 PÁZMÁND PUSKÁS AKADÉMIA FC III. 3 0 3 0 3 3 0 3 3 1 2 0 3 0 3 5 6 1 5 0 6 3 3 8
9 PÁZMÁND BAKONYCSERNYE 3 2 0 1 6 1 5 6 3 0 1 2 0 2 -2 1 6 2 1 3 6 3 3 7
10 PÁZMÁND MÓR II. 2 1 1 0 1 0 1 4 4 0 3 1 2 3 -1 3 6 1 4 1 3 3 0 7
11 PÁZMÁND MÁNY 1 0 0 1 0 1 -1 0 5 1 2 2 7 7 0 5 6 1 2 3 7 8 -1 5
12 PÁZMÁND KÁPOLNÁSNYÉK 3 1 1 1 2 2 0 4 3 0 1 2 0 5 -5 1 6 1 2 3 2 7 -5 5
13 PÁZMÁND PÁTKA 5 1 1 3 6 13 -7 4 1 0 1 0 1 1 0 1 6 1 2 3 7 14 -7 5
14 PÁZMÁND HERCEGHALOM 0 0 0 0 0 0 0 0 6 1 1 4 4 9 -5 4 6 1 1 4 4 9 -5 4
15 PÁZMÁND PÁZMÁND 3 1 1 1 1 3 -2 4 3 0 0 3 1 8 -7 0 6 1 1 4 2 11 -9 4
16 PÁZMÁND PÁKOZD 3 0 0 3 1 6 -5 0 3 0 0 3 0 8 -8 0 6 0 0 6 1 14 -13 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÁZMÁND FLAVUS VELENCE 3 2 1 0 5 2 3 7 3 3 0 0 14 2 12 9 6 5 1 0 19 4 15 16
2 PÁZMÁND VÁL 4 3 1 0 9 2 7 10 2 2 0 0 7 2 5 6 6 5 1 0 16 4 12 16
3 PÁZMÁND BODAJK 4 4 0 0 14 2 12 12 2 1 0 1 9 3 6 3 6 5 0 1 23 5 18 15
4 PÁZMÁND SZÁR 4 3 0 1 10 4 6 9 2 2 0 0 8 1 7 6 6 5 0 1 18 5 13 15
5 PÁZMÁND PUSZTAVÁM-JÜLLICH 3 3 0 0 21 1 20 9 3 1 0 2 3 4 -1 3 6 4 0 2 24 5 19 12
6 PÁZMÁND CSÓR TRUCK-TRAILER 4 2 0 2 9 14 -5 6 2 1 1 0 5 3 2 4 6 3 1 2 14 17 -3 10
7 PÁZMÁND MÁNY 1 0 0 1 1 3 -2 0 5 3 0 2 14 13 1 9 6 3 0 3 15 16 -1 9
8 PÁZMÁND HERCEGHALOM 0 0 0 0 0 0 0 0 6 3 0 3 9 18 -9 9 6 3 0 3 9 18 -9 9
9 PÁZMÁND BAKONYCSERNYE 3 2 0 1 12 3 9 6 3 0 2 1 2 3 -1 2 6 2 2 2 14 6 8 8
10 PÁZMÁND PUSKÁS AKADÉMIA FC III. 3 1 0 2 6 7 -1 3 3 1 2 0 6 5 1 5 6 2 2 2 12 12 0 8
11 PÁZMÁND FEHÉRVÁRCSURGÓ 3 2 1 0 8 4 4 7 3 0 0 3 3 11 -8 0 6 2 1 3 11 15 -4 7
12 PÁZMÁND KÁPOLNÁSNYÉK 3 2 0 1 5 5 0 6 3 0 0 3 1 9 -8 0 6 2 0 4 6 14 -8 6
13 PÁZMÁND PÁTKA 5 1 1 3 15 18 -3 4 1 0 0 1 2 3 -1 0 6 1 1 4 17 21 -4 4
14 PÁZMÁND MÓR II. 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 1 3 4 8 -4 1 6 0 2 4 5 11 -6 2
15 PÁZMÁND PÁKOZD 3 0 1 2 4 10 -6 1 3 0 0 3 3 20 -17 0 6 0 1 5 7 30 -23 1
16 PÁZMÁND PÁZMÁND 3 0 0 3 1 14 -13 0 3 0 0 3 2 16 -14 0 6 0 0 6 3 30 -27 0
 
BAKONYCSERNYE
----0 - 2-4 - 1-8 - 0------
BODAJK
--3 - 0-----4 - 2-5 - 0-2 - 0--
CSÓR TRUCK-TRAILER
-0 - 84 - 11 - 5-4 - 0---------
FEHÉRVÁRCSURGÓ
------3 - 1---4 - 21 - 1---
FLAVUS VELENCE
0 - 03 - 1----------2 - 1--
HERCEGHALOM
---------------
KÁPOLNÁSNYÉK
2 - 1--------3 - 2--0 - 2--
MÁNY
--------------1 - 3
MÓR II.
1 - 1------0 - 2-------
PÁKOZD
--3 - 3----------0 - 31 - 4
PÁTKA
---4 - 2-3 - 4-3 - 62 - 2--3 - 4---
PÁZMÁND
--0 - 2-0 - 7--------1 - 5-
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
-----0 - 1-3 - 43 - 2------
PUSZTAVÁM-JÜLLICH
-----6 - 0---8 - 1-7 - 0---
SZÁR
----1 - 23 - 14 - 1-2 - 0------
VÁL
-----6 - 11 - 0-1 - 0---1 - 1--

Meccsek

MÓR II.

2018. 08. 19. 17:00
Szár Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Szár Sportpálya
SZÁR
MÓR II.
2018. 08. 26. 17:00
Mór Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Mór Sportpálya
MÓR II.
BAKONYCSERNYE
2018. 09. 02. 16:30
Vál Sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Vál Sportpálya
VÁL
MÓR II.
2018. 09. 09. 16:30
Pátka Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Pátka Sportpálya
PÁTKA
MÓR II.
2018. 09. 16. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 09. 16. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
MÓR II.
2018. 09. 23. 16:00
Mór Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Mór Sportpálya
MÓR II.
MÁNY
2018. 09. 30. 15:00
Fehérvárcsurgó Sportpálya
2018. 09. 30. 15:00
Fehérvárcsurgó Sportpálya
FEHÉRVÁRCSURGÓ
MÓR II.
2018. 10. 07. 15:00
Mór Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Mór Sportpálya
MÓR II.
HERCEGHALOM
2018. 10. 14. 14:30
Mór Sportpálya
2018. 10. 14. 14:30
Mór Sportpálya
MÓR II.
KÁPOLNÁSNYÉK
2018. 10. 21. 14:30
Pákozd Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Pákozd Sportpálya
PÁKOZD
MÓR II.
2018. 10. 28. 13:30
Mór Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Mór Sportpálya
MÓR II.
FLAVUS VELENCE
2018. 11. 04. 13:30
Pázmánd Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Pázmánd Sportpálya
PÁZMÁND
MÓR II.
2018. 11. 11. 13:30
Mór Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Mór Sportpálya
MÓR II.
BODAJK
2018. 11. 18. 13:00
Csór Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Csór Sportpálya
CSÓR TRUCK-TRAILER
MÓR II.
2018. 11. 25. 13:00
Mór Sportpálya
2018. 11. 25. 13:00
Mór Sportpálya
MÓR II.
PUSZTAVÁM-JÜLLICH
2019. 02. 24. 14:30
Mór Sportpálya
2019. 02. 24. 14:30
Mór Sportpálya
MÓR II.
02. 24. 14:30
SZÁR
2019. 03. 02. 14:30
Bakonycsernye Sportpálya
2019. 03. 02. 14:30
Bakonycsernye Sportpálya
BAKONYCSERNYE
03. 02. 14:30
MÓR II.
2019. 03. 10. 15:00
Mór Sportpálya
2019. 03. 10. 15:00
Mór Sportpálya
MÓR II.
03. 10. 15:00
VÁL
2019. 03. 17. 15:00
Mór Sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Mór Sportpálya
MÓR II.
03. 17. 15:00
PÁTKA
2019. 03. 24. 15:00
Mór Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Mór Sportpálya
MÓR II.
03. 24. 15:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
2019. 03. 31. 16:00
Mány Sportpálya
2019. 03. 31. 16:00
Mány Sportpálya
MÁNY
03. 31. 16:00
MÓR II.
2019. 04. 07. 16:30
Mór Sportpálya
2019. 04. 07. 16:30
Mór Sportpálya
MÓR II.
04. 07. 16:30
FEHÉRVÁRCSURGÓ
2019. 04. 14. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
2019. 04. 14. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
HERCEGHALOM
04. 14. 16:00
MÓR II.
2019. 04. 21. 17:00
Kápolnásnyék Sportpálya
2019. 04. 21. 17:00
Kápolnásnyék Sportpálya
KÁPOLNÁSNYÉK
04. 21. 17:00
MÓR II.
2019. 04. 28. 17:00
Mór Sportpálya
2019. 04. 28. 17:00
Mór Sportpálya
MÓR II.
04. 28. 17:00
PÁKOZD
2019. 05. 04. 17:00
Velence Sportpálya
2019. 05. 04. 17:00
Velence Sportpálya
FLAVUS VELENCE
05. 04. 17:00
MÓR II.
2019. 05. 12. 17:00
Mór Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Mór Sportpálya
MÓR II.
05. 12. 17:00
PÁZMÁND
2019. 05. 18. 17:00
Bodajk Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Bodajk Sportpálya
BODAJK
05. 18. 17:00
MÓR II.
2019. 05. 26. 17:00
Mór Sportpálya
2019. 05. 26. 17:00
Mór Sportpálya
MÓR II.
05. 26. 17:00
CSÓR TRUCK-TRAILER
2019. 06. 02. 17:00
Pusztavám Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Pusztavám Sportpálya
PUSZTAVÁM-JÜLLICH
06. 02. 17:00
MÓR II.

MÁNY

2018. 08. 19. 17:00
Bakonycsernye Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Bakonycsernye Sportpálya
BAKONYCSERNYE
MÁNY
2018. 08. 26. 17:00
Etyek Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Etyek Sportpálya
MÁNY
VÁL
2018. 09. 02. 16:30
Pátka Sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Pátka Sportpálya
PÁTKA
MÁNY
2018. 09. 09. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 09. 09. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
MÁNY
2018. 09. 16. 16:00
Fehérvárcsurgó Sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Fehérvárcsurgó Sportpálya
FEHÉRVÁRCSURGÓ
MÁNY
2018. 09. 23. 16:00
Mór Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Mór Sportpálya
MÓR II.
MÁNY
2018. 09. 30. 15:00
Etyek Sportpálya
2018. 09. 30. 15:00
Etyek Sportpálya
MÁNY
HERCEGHALOM
2018. 10. 07. 15:00
Kápolnásnyék Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Kápolnásnyék Sportpálya
KÁPOLNÁSNYÉK
MÁNY
2018. 10. 14. 14:30
Etyek Sportpálya
2018. 10. 14. 14:30
Etyek Sportpálya
MÁNY
PÁKOZD
2018. 10. 21. 14:30
Velence Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Velence Sportpálya
FLAVUS VELENCE
MÁNY
2018. 10. 28. 13:30
Etyek Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Etyek Sportpálya
MÁNY
PÁZMÁND
2018. 11. 03. 14:30
Bodajk Sportpálya
2018. 11. 03. 14:30
Bodajk Sportpálya
BODAJK
MÁNY
2018. 11. 11. 13:30
Csór Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Csór Sportpálya
CSÓR TRUCK-TRAILER
MÁNY
2018. 11. 18. 13:00
Pusztavám Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Pusztavám Sportpálya
PUSZTAVÁM-JÜLLICH
MÁNY
2018. 11. 25. 13:00
Etyek Sportpálya
2018. 11. 25. 13:00
Etyek Sportpálya
MÁNY
SZÁR
2019. 02. 24. 14:30
Etyek Sportpálya
2019. 02. 24. 14:30
Etyek Sportpálya
MÁNY
02. 24. 14:30
BAKONYCSERNYE
2019. 03. 03. 14:30
Vál Sportpálya
2019. 03. 03. 14:30
Vál Sportpálya
VÁL
03. 03. 14:30
MÁNY
2019. 03. 10. 15:00
Mány Sportpálya
2019. 03. 10. 15:00
Mány Sportpálya
MÁNY
03. 10. 15:00
PÁTKA
2019. 03. 17. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 17. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC III.
03. 17. 15:00
MÁNY
2019. 03. 24. 15:00
Mány Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Mány Sportpálya
MÁNY
03. 24. 15:00
FEHÉRVÁRCSURGÓ
2019. 03. 31. 16:00
Mány Sportpálya
2019. 03. 31. 16:00
Mány Sportpálya
MÁNY
03. 31. 16:00
MÓR II.
2019. 04. 07. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
HERCEGHALOM
04. 07. 16:00
MÁNY
2019. 04. 14. 16:30
Mány Sportpálya
2019. 04. 14. 16:30
Mány Sportpálya
MÁNY
04. 14. 16:30
KÁPOLNÁSNYÉK
2019. 04. 21. 17:00
Pákozd Sportpálya
2019. 04. 21. 17:00
Pákozd Sportpálya
PÁKOZD
04. 21. 17:00
MÁNY
2019. 04. 28. 17:00
Mány Sportpálya
2019. 04. 28. 17:00
Mány Sportpálya
MÁNY
04. 28. 17:00
FLAVUS VELENCE
2019. 05. 05. 17:00
Pázmánd Sportpálya
2019. 05. 05. 17:00
Pázmánd Sportpálya
PÁZMÁND
05. 05. 17:00
MÁNY
2019. 05. 12. 17:00
Mány Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Mány Sportpálya
MÁNY
05. 12. 17:00
BODAJK
2019. 05. 19. 17:00
Mány Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Mány Sportpálya
MÁNY
05. 19. 17:00
CSÓR TRUCK-TRAILER
2019. 05. 26. 17:00
Mány Sportpálya
2019. 05. 26. 17:00
Mány Sportpálya
MÁNY
05. 26. 17:00
PUSZTAVÁM-JÜLLICH
2019. 06. 02. 17:00
Szár Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Szár Sportpálya
SZÁR
06. 02. 17:00
MÁNY
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol