Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ALWAYS GREEN Megyei III. osztály Észak Felnőtt 6. forduló

2018.09.23 - 16:00

Alcsútdoboz, Alcsútdoboz KSE

Fejér

ALWAYS GREEN Megyei III. osztály Észak Felnőtt

Játékvezető
MOGYORÓSI TIBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KLUJBER KRISTÓF
ALCSÚTDOBOZ
TORDAS II.
90'
45'

Gólok

LUCZÁS RÓBERT

26'

1 - 0

 

RADICS DÁNIEL

56'

2 - 0

 

 

2 - 1

86'

MÁRKUS ROLAND

 

2 - 2

90'

SINKA ROLAND

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BICSKE II. BICSKE II. 6 5 0 1 27 8 19 15 6.3
2 FLAVUS VELENCE II. FLAVUS VELENCE II. 6 4 2 0 16 6 10 14 6.7
3 DINNYÉS DINNYÉS 6 4 1 1 30 11 19 13 7.5
4 TORDAS II. TORDAS II. 6 3 2 1 22 12 10 11 7.5
5 ETYEK ETYEK 6 3 0 3 14 15 -1 9 8.2
6 VÉRTESACSA VÉRTESACSA 6 2 2 2 16 21 -5 8 5
7 CSABDI CSABDI 6 2 1 3 18 20 -2 7 6.5
8 KAJÁSZÓ KAJÁSZÓ 6 2 1 3 9 11 -2 7 6.3
9 ALCSÚTDOBOZ ALCSÚTDOBOZ 6 2 1 3 12 18 -6 7 6.5
10 ÚJBAROK ÚJBAROK 6 1 2 3 7 21 -14 5 4.8
11 LOVASBERÉNY LOVASBERÉNY 6 1 0 5 7 21 -14 3 6.3
12 GYÚRÓ GYÚRÓ 6 1 0 5 5 19 -14 3 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÚRÓ BICSKE II. 3 2 0 1 5 3 2 6 3 3 0 0 7 3 4 9 6 5 0 1 12 6 6 15
2 GYÚRÓ KAJÁSZÓ 2 2 0 0 3 1 2 6 4 2 1 1 3 2 1 7 6 4 1 1 6 3 3 13
3 GYÚRÓ FLAVUS VELENCE II. 3 2 0 1 4 3 1 6 3 2 0 1 5 1 4 6 6 4 0 2 9 4 5 12
4 GYÚRÓ DINNYÉS 2 1 0 1 3 2 1 3 4 2 1 1 10 4 6 7 6 3 1 2 13 6 7 10
5 GYÚRÓ CSABDI 3 1 1 1 5 5 0 4 3 2 0 1 4 3 1 6 6 3 1 2 9 8 1 10
6 GYÚRÓ ALCSÚTDOBOZ 4 2 1 1 3 3 0 7 2 0 1 1 1 4 -3 1 6 2 2 2 4 7 -3 8
7 GYÚRÓ TORDAS II. 3 2 0 1 5 2 3 6 3 0 1 2 1 4 -3 1 6 2 1 3 6 6 0 7
8 GYÚRÓ VÉRTESACSA 3 0 1 2 2 5 -3 1 3 2 0 1 5 3 2 6 6 2 1 3 7 8 -1 7
9 GYÚRÓ ÚJBAROK 3 1 1 1 2 2 0 4 3 1 0 2 3 6 -3 3 6 2 1 3 5 8 -3 7
10 GYÚRÓ ETYEK 4 0 1 3 4 8 -4 1 2 1 1 0 2 0 2 4 6 1 2 3 6 8 -2 5
11 GYÚRÓ GYÚRÓ 3 0 1 2 0 6 -6 1 3 1 1 1 3 4 -1 4 6 1 2 3 3 10 -7 5
12 GYÚRÓ LOVASBERÉNY 3 0 0 3 1 5 -4 0 3 1 0 2 1 3 -2 3 6 1 0 5 2 8 -6 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÚRÓ BICSKE II. 3 2 0 1 12 4 8 6 3 3 0 0 15 4 11 9 6 5 0 1 27 8 19 15
2 GYÚRÓ FLAVUS VELENCE II. 3 2 1 0 8 3 5 7 3 2 1 0 8 3 5 7 6 4 2 0 16 6 10 14
3 GYÚRÓ DINNYÉS 2 1 0 1 10 4 6 3 4 3 1 0 20 7 13 10 6 4 1 1 30 11 19 13
4 GYÚRÓ TORDAS II. 3 3 0 0 18 3 15 9 3 0 2 1 4 9 -5 2 6 3 2 1 22 12 10 11
5 GYÚRÓ ETYEK 4 2 0 2 10 13 -3 6 2 1 0 1 4 2 2 3 6 3 0 3 14 15 -1 9
6 GYÚRÓ VÉRTESACSA 3 1 1 1 9 10 -1 4 3 1 1 1 7 11 -4 4 6 2 2 2 16 21 -5 8
7 GYÚRÓ CSABDI 3 1 0 2 10 11 -1 3 3 1 1 1 8 9 -1 4 6 2 1 3 18 20 -2 7
8 GYÚRÓ KAJÁSZÓ 2 1 1 0 4 2 2 4 4 1 0 3 5 9 -4 3 6 2 1 3 9 11 -2 7
9 GYÚRÓ ALCSÚTDOBOZ 4 2 1 1 8 8 0 7 2 0 0 2 4 10 -6 0 6 2 1 3 12 18 -6 7
10 GYÚRÓ ÚJBAROK 3 0 2 1 3 5 -2 2 3 1 0 2 4 16 -12 3 6 1 2 3 7 21 -14 5
11 GYÚRÓ LOVASBERÉNY 3 0 0 3 4 13 -9 0 3 1 0 2 3 8 -5 3 6 1 0 5 7 21 -14 3
12 GYÚRÓ GYÚRÓ 3 1 0 2 1 10 -9 3 3 0 0 3 4 9 -5 0 6 1 0 5 5 19 -14 3
 
ALCSÚTDOBOZ
-------2 - 1-2 - 12 - 2-2 - 4
BICSKE II.
6 - 1-----1 - 3---5 - 0--
CSABDI
-1 - 4--3 - 5------6 - 2-
CSÁKBERÉNY
-------------
CSÓKAKŐ
-------------
DINNYÉS
------1 - 4----9 - 0-
ETYEK
4 - 31 - 5-----4 - 3---1 - 2-
FLAVUS VELENCE II.
-------3 - 02 - 0---3 - 3
GYÚRÓ
-----0 - 8--1 - 00 - 2---
KAJÁSZÓ
--3 - 1--1 - 1-------
LOVASBERÉNY
-2 - 62 - 3---0 - 4------
TORDAS II.
---------6 - 36 - 0-6 - 0
ÚJBAROK
-------1 - 1-0 - 2-2 - 2-
VÉRTESACSA
--4 - 4--3 - 62 - 0------

Meccsek

ALCSÚTDOBOZ

2018. 08. 19. 17:00
Alcsútdoboz KSE
2018. 08. 19. 17:00
Alcsútdoboz KSE
ALCSÚTDOBOZ
VÉRTESACSA
2018. 08. 26. 17:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2018. 08. 26. 17:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKE II.
ALCSÚTDOBOZ
2018. 09. 02. 16:30
Alcsútdoboz KSE
2018. 09. 02. 16:30
Alcsútdoboz KSE
ALCSÚTDOBOZ
LOVASBERÉNY
2018. 09. 09. 16:30
Alcsútdoboz KSE
2018. 09. 09. 16:30
Alcsútdoboz KSE
ALCSÚTDOBOZ
GYÚRÓ
2018. 09. 16. 16:00
Etyek Sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Etyek Sportpálya
ETYEK
ALCSÚTDOBOZ
2018. 09. 23. 16:00
Alcsútdoboz KSE
2018. 09. 23. 16:00
Alcsútdoboz KSE
ALCSÚTDOBOZ
TORDAS II.
2018. 09. 30. 15:00
Alcsútdoboz KSE
2018. 09. 30. 15:00
Alcsútdoboz KSE
CSABDI
ALCSÚTDOBOZ
2018. 10. 07. 15:00
Alcsútdoboz KSE
2018. 10. 07. 15:00
Alcsútdoboz KSE
ALCSÚTDOBOZ
FLAVUS VELENCE II.
2018. 10. 14. 14:30
Dinnyés Sportpálya
2018. 10. 14. 14:30
Dinnyés Sportpálya
DINNYÉS
ALCSÚTDOBOZ
2018. 10. 21. 14:30
Alcsútdoboz KSE
2018. 10. 21. 14:30
Alcsútdoboz KSE
ALCSÚTDOBOZ
KAJÁSZÓ
2018. 10. 28. 13:30
Újbarok Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Újbarok Sportpálya
ÚJBAROK
ALCSÚTDOBOZ
2019. 03. 10. 15:00
Vértesacsa Sportpálya
2019. 03. 10. 15:00
Vértesacsa Sportpálya
VÉRTESACSA
03. 10. 15:00
ALCSÚTDOBOZ
2019. 03. 17. 15:00
Alcsútdoboz KSE
2019. 03. 17. 15:00
Alcsútdoboz KSE
ALCSÚTDOBOZ
03. 17. 15:00
BICSKE II.
2019. 03. 24. 15:00
Lovasberény Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Lovasberény Sportpálya
LOVASBERÉNY
03. 24. 15:00
ALCSÚTDOBOZ
2019. 03. 31. 16:00
Gyúró Sportpálya
2019. 03. 31. 16:00
Gyúró Sportpálya
GYÚRÓ
03. 31. 16:00
ALCSÚTDOBOZ
2019. 04. 07. 16:30
Alcsútdoboz KSE
2019. 04. 07. 16:30
Alcsútdoboz KSE
ALCSÚTDOBOZ
04. 07. 16:30
ETYEK
2019. 04. 13. 13:30
Tordas Sportpálya
2019. 04. 13. 13:30
Tordas Sportpálya
TORDAS II.
04. 13. 13:30
ALCSÚTDOBOZ
2019. 04. 21. 17:00
Alcsútdoboz KSE
2019. 04. 21. 17:00
Alcsútdoboz KSE
ALCSÚTDOBOZ
04. 21. 17:00
CSABDI
2019. 04. 28. 17:00
Velence Sportpálya
2019. 04. 28. 17:00
Velence Sportpálya
FLAVUS VELENCE II.
04. 28. 17:00
ALCSÚTDOBOZ
2019. 05. 05. 17:00
Alcsútdoboz KSE
2019. 05. 05. 17:00
Alcsútdoboz KSE
ALCSÚTDOBOZ
05. 05. 17:00
DINNYÉS
2019. 05. 12. 17:00
Kajászó Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Kajászó Sportpálya
KAJÁSZÓ
05. 12. 17:00
ALCSÚTDOBOZ
2019. 05. 19. 17:00
Alcsútdoboz KSE
2019. 05. 19. 17:00
Alcsútdoboz KSE
ALCSÚTDOBOZ
05. 19. 17:00
ÚJBAROK

TORDAS II.

2018. 08. 18. 17:00
Tordas Sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Tordas Sportpálya
TORDAS II.
KAJÁSZÓ
2018. 08. 26. 17:00
Újbarok Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Újbarok Sportpálya
ÚJBAROK
TORDAS II.
2018. 09. 01. 16:30
Tordas Sportpálya
2018. 09. 01. 16:30
Tordas Sportpálya
TORDAS II.
VÉRTESACSA
2018. 09. 09. 16:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2018. 09. 09. 16:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKE II.
TORDAS II.
2018. 09. 15. 16:00
Tordas Sportpálya
2018. 09. 15. 16:00
Tordas Sportpálya
TORDAS II.
LOVASBERÉNY
2018. 09. 23. 16:00
Alcsútdoboz KSE
2018. 09. 23. 16:00
Alcsútdoboz KSE
ALCSÚTDOBOZ
TORDAS II.
2018. 09. 29. 15:00
Tordas Sportpálya
2018. 09. 29. 15:00
Tordas Sportpálya
TORDAS II.
ETYEK
2018. 10. 06. 15:00
Tordas Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Tordas Sportpálya
TORDAS II.
GYÚRÓ
2018. 10. 14. 14:30
Csabdi Sportpálya
2018. 10. 14. 14:30
Csabdi Sportpálya
CSABDI
TORDAS II.
2018. 10. 21. 14:30
Tordas Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Tordas Sportpálya
TORDAS II.
FLAVUS VELENCE II.
2018. 10. 28. 13:30
Dinnyés Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Dinnyés Sportpálya
DINNYÉS
TORDAS II.
2019. 03. 10. 15:00
Kajászó Sportpálya
2019. 03. 10. 15:00
Kajászó Sportpálya
KAJÁSZÓ
03. 10. 15:00
TORDAS II.
2019. 03. 17. 12:00
Tordas Sportpálya
2019. 03. 17. 12:00
Tordas Sportpálya
TORDAS II.
03. 17. 12:00
ÚJBAROK
2019. 03. 24. 15:00
Vértesacsa Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Vértesacsa Sportpálya
VÉRTESACSA
03. 24. 15:00
TORDAS II.
2019. 03. 30. 15:00
Tordas Sportpálya
2019. 03. 30. 15:00
Tordas Sportpálya
TORDAS II.
03. 30. 15:00
BICSKE II.
2019. 04. 07. 16:30
Lovasberény Sportpálya
2019. 04. 07. 16:30
Lovasberény Sportpálya
LOVASBERÉNY
04. 07. 16:30
TORDAS II.
2019. 04. 13. 13:30
Tordas Sportpálya
2019. 04. 13. 13:30
Tordas Sportpálya
TORDAS II.
04. 13. 13:30
ALCSÚTDOBOZ
2019. 04. 21. 17:00
Etyek Sportpálya
2019. 04. 21. 17:00
Etyek Sportpálya
ETYEK
04. 21. 17:00
TORDAS II.
2019. 04. 28. 17:00
Gyúró Sportpálya
2019. 04. 28. 17:00
Gyúró Sportpálya
GYÚRÓ
04. 28. 17:00
TORDAS II.
2019. 05. 05. 17:00
Tordas Sportpálya
2019. 05. 05. 17:00
Tordas Sportpálya
TORDAS II.
05. 05. 17:00
CSABDI
2019. 05. 12. 17:00
Velence Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Velence Sportpálya
FLAVUS VELENCE II.
05. 12. 17:00
TORDAS II.
2019. 05. 18. 17:00
Tordas Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Tordas Sportpálya
TORDAS II.
05. 18. 17:00
DINNYÉS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol