Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ALWAYS GREEN Megyei III. osztály Észak Felnőtt 6. forduló

2018.09.23 - 16:00

Lovasberény, Lovasberény Sportpálya

Fejér

ALWAYS GREEN Megyei III. osztály Észak Felnőtt

Játékvezető
FARKAS ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS LÁSZLÓ, CZITAI JÁNOS
LOVASBERÉNY
CSABDI
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BICSKE II. BICSKE II. 6 5 0 1 27 8 19 15 6.3
2 FLAVUS VELENCE II. FLAVUS VELENCE II. 6 4 2 0 16 6 10 14 6.7
3 DINNYÉS DINNYÉS 6 4 1 1 30 11 19 13 7.5
4 TORDAS II. TORDAS II. 6 3 2 1 22 12 10 11 7.5
5 ETYEK ETYEK 6 3 0 3 14 15 -1 9 8.2
6 VÉRTESACSA VÉRTESACSA 6 2 2 2 16 21 -5 8 5
7 CSABDI CSABDI 6 2 1 3 18 20 -2 7 6.5
8 KAJÁSZÓ KAJÁSZÓ 6 2 1 3 9 11 -2 7 6.3
9 ALCSÚTDOBOZ ALCSÚTDOBOZ 6 2 1 3 12 18 -6 7 6.5
10 ÚJBAROK ÚJBAROK 6 1 2 3 7 21 -14 5 4.8
11 LOVASBERÉNY LOVASBERÉNY 6 1 0 5 7 21 -14 3 6.3
12 GYÚRÓ GYÚRÓ 6 1 0 5 5 19 -14 3 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÚRÓ BICSKE II. 3 2 0 1 5 3 2 6 3 3 0 0 7 3 4 9 6 5 0 1 12 6 6 15
2 GYÚRÓ KAJÁSZÓ 2 2 0 0 3 1 2 6 4 2 1 1 3 2 1 7 6 4 1 1 6 3 3 13
3 GYÚRÓ FLAVUS VELENCE II. 3 2 0 1 4 3 1 6 3 2 0 1 5 1 4 6 6 4 0 2 9 4 5 12
4 GYÚRÓ DINNYÉS 2 1 0 1 3 2 1 3 4 2 1 1 10 4 6 7 6 3 1 2 13 6 7 10
5 GYÚRÓ CSABDI 3 1 1 1 5 5 0 4 3 2 0 1 4 3 1 6 6 3 1 2 9 8 1 10
6 GYÚRÓ ALCSÚTDOBOZ 4 2 1 1 3 3 0 7 2 0 1 1 1 4 -3 1 6 2 2 2 4 7 -3 8
7 GYÚRÓ TORDAS II. 3 2 0 1 5 2 3 6 3 0 1 2 1 4 -3 1 6 2 1 3 6 6 0 7
8 GYÚRÓ VÉRTESACSA 3 0 1 2 2 5 -3 1 3 2 0 1 5 3 2 6 6 2 1 3 7 8 -1 7
9 GYÚRÓ ÚJBAROK 3 1 1 1 2 2 0 4 3 1 0 2 3 6 -3 3 6 2 1 3 5 8 -3 7
10 GYÚRÓ ETYEK 4 0 1 3 4 8 -4 1 2 1 1 0 2 0 2 4 6 1 2 3 6 8 -2 5
11 GYÚRÓ GYÚRÓ 3 0 1 2 0 6 -6 1 3 1 1 1 3 4 -1 4 6 1 2 3 3 10 -7 5
12 GYÚRÓ LOVASBERÉNY 3 0 0 3 1 5 -4 0 3 1 0 2 1 3 -2 3 6 1 0 5 2 8 -6 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÚRÓ BICSKE II. 3 2 0 1 12 4 8 6 3 3 0 0 15 4 11 9 6 5 0 1 27 8 19 15
2 GYÚRÓ FLAVUS VELENCE II. 3 2 1 0 8 3 5 7 3 2 1 0 8 3 5 7 6 4 2 0 16 6 10 14
3 GYÚRÓ DINNYÉS 2 1 0 1 10 4 6 3 4 3 1 0 20 7 13 10 6 4 1 1 30 11 19 13
4 GYÚRÓ TORDAS II. 3 3 0 0 18 3 15 9 3 0 2 1 4 9 -5 2 6 3 2 1 22 12 10 11
5 GYÚRÓ ETYEK 4 2 0 2 10 13 -3 6 2 1 0 1 4 2 2 3 6 3 0 3 14 15 -1 9
6 GYÚRÓ VÉRTESACSA 3 1 1 1 9 10 -1 4 3 1 1 1 7 11 -4 4 6 2 2 2 16 21 -5 8
7 GYÚRÓ CSABDI 3 1 0 2 10 11 -1 3 3 1 1 1 8 9 -1 4 6 2 1 3 18 20 -2 7
8 GYÚRÓ KAJÁSZÓ 2 1 1 0 4 2 2 4 4 1 0 3 5 9 -4 3 6 2 1 3 9 11 -2 7
9 GYÚRÓ ALCSÚTDOBOZ 4 2 1 1 8 8 0 7 2 0 0 2 4 10 -6 0 6 2 1 3 12 18 -6 7
10 GYÚRÓ ÚJBAROK 3 0 2 1 3 5 -2 2 3 1 0 2 4 16 -12 3 6 1 2 3 7 21 -14 5
11 GYÚRÓ LOVASBERÉNY 3 0 0 3 4 13 -9 0 3 1 0 2 3 8 -5 3 6 1 0 5 7 21 -14 3
12 GYÚRÓ GYÚRÓ 3 1 0 2 1 10 -9 3 3 0 0 3 4 9 -5 0 6 1 0 5 5 19 -14 3
 
ALCSÚTDOBOZ
-------2 - 1-2 - 12 - 2-2 - 4
BICSKE II.
6 - 1-----1 - 3---5 - 0--
CSABDI
-1 - 4--3 - 5------6 - 2-
CSÁKBERÉNY
-------------
CSÓKAKŐ
-------------
DINNYÉS
------1 - 4----9 - 0-
ETYEK
4 - 31 - 5-----4 - 3---1 - 2-
FLAVUS VELENCE II.
-------3 - 02 - 0---3 - 3
GYÚRÓ
-----0 - 8--1 - 00 - 2---
KAJÁSZÓ
--3 - 1--1 - 1-------
LOVASBERÉNY
-2 - 62 - 3---0 - 4------
TORDAS II.
---------6 - 36 - 0-6 - 0
ÚJBAROK
-------1 - 1-0 - 2-2 - 2-
VÉRTESACSA
--4 - 4--3 - 62 - 0------

Meccsek

LOVASBERÉNY

2018. 08. 19. 17:00
Lovasberény Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Lovasberény Sportpálya
LOVASBERÉNY
BICSKE II.
2018. 08. 26. 17:00
Gyúró Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Gyúró Sportpálya
GYÚRÓ
LOVASBERÉNY
2018. 09. 02. 16:30
Alcsútdoboz KSE
2018. 09. 02. 16:30
Alcsútdoboz KSE
ALCSÚTDOBOZ
LOVASBERÉNY
2018. 09. 09. 16:30
Lovasberény Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Lovasberény Sportpálya
LOVASBERÉNY
ETYEK
2018. 09. 15. 16:00
Tordas Sportpálya
2018. 09. 15. 16:00
Tordas Sportpálya
TORDAS II.
LOVASBERÉNY
2018. 09. 23. 16:00
Lovasberény Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Lovasberény Sportpálya
LOVASBERÉNY
CSABDI
2018. 09. 30. 15:00
Velence Sportpálya
2018. 09. 30. 15:00
Velence Sportpálya
FLAVUS VELENCE II.
LOVASBERÉNY
2018. 10. 07. 15:00
Lovasberény Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Lovasberény Sportpálya
LOVASBERÉNY
DINNYÉS
2018. 10. 14. 14:30
Kajászó Sportpálya
2018. 10. 14. 14:30
Kajászó Sportpálya
KAJÁSZÓ
LOVASBERÉNY
2018. 10. 21. 14:30
Lovasberény Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Lovasberény Sportpálya
LOVASBERÉNY
ÚJBAROK
2018. 10. 28. 13:30
Vértesacsa Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Vértesacsa Sportpálya
VÉRTESACSA
LOVASBERÉNY
2019. 03. 10. 15:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2019. 03. 10. 15:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKE II.
LOVASBERÉNY
2019. 03. 17. 15:00
Lovasberény Sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Lovasberény Sportpálya
LOVASBERÉNY
GYÚRÓ
2019. 03. 24. 15:00
Lovasberény Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Lovasberény Sportpálya
LOVASBERÉNY
ALCSÚTDOBOZ
2019. 03. 31. 16:00
Etyek Sportpálya
2019. 03. 31. 16:00
Etyek Sportpálya
ETYEK
LOVASBERÉNY
2019. 04. 07. 16:30
Lovasberény Sportpálya
2019. 04. 07. 16:30
Lovasberény Sportpálya
LOVASBERÉNY
TORDAS II.
2019. 04. 14. 16:30
Lovasberény Sportpálya
2019. 04. 14. 16:30
Lovasberény Sportpálya
LOVASBERÉNY
CSABDI
2019. 04. 21. 17:00
Lovasberény Sportpálya
2019. 04. 21. 17:00
Lovasberény Sportpálya
LOVASBERÉNY
FLAVUS VELENCE II.
2019. 04. 28. 17:00
Dinnyés Sportpálya
2019. 04. 28. 17:00
Dinnyés Sportpálya
DINNYÉS
LOVASBERÉNY
2019. 05. 05. 17:00
Lovasberény Sportpálya
2019. 05. 05. 17:00
Lovasberény Sportpálya
LOVASBERÉNY
KAJÁSZÓ
2019. 05. 12. 17:00
Lovasberény Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Lovasberény Sportpálya
LOVASBERÉNY
ÚJBAROK
2019. 05. 19. 17:00
Lovasberény Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Lovasberény Sportpálya
LOVASBERÉNY
VÉRTESACSA

CSABDI

2018. 08. 19. 17:00
Csabdi Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Csabdi Sportpálya
CSABDI
DINNYÉS
2018. 08. 26. 17:00
Kajászó Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Kajászó Sportpálya
KAJÁSZÓ
CSABDI
2018. 09. 02. 16:30
Csabdi Sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Csabdi Sportpálya
CSABDI
ÚJBAROK
2018. 09. 09. 16:30
Vértesacsa Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Vértesacsa Sportpálya
VÉRTESACSA
CSABDI
2018. 09. 16. 16:00
Csabdi Sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Csabdi Sportpálya
CSABDI
BICSKE II.
2018. 09. 23. 16:00
Lovasberény Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Lovasberény Sportpálya
LOVASBERÉNY
CSABDI
2018. 09. 30. 15:00
Alcsútdoboz KSE
2018. 09. 30. 15:00
Alcsútdoboz KSE
CSABDI
ALCSÚTDOBOZ
2018. 10. 07. 15:00
Etyek Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Etyek Sportpálya
ETYEK
CSABDI
2018. 10. 14. 14:30
Csabdi Sportpálya
2018. 10. 14. 14:30
Csabdi Sportpálya
CSABDI
TORDAS II.
2018. 10. 21. 14:30
Csabdi Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Csabdi Sportpálya
CSABDI
GYÚRÓ
2018. 10. 28. 13:30
Velence Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Velence Sportpálya
FLAVUS VELENCE II.
CSABDI
2019. 03. 10. 15:00
Dinnyés Sportpálya
2019. 03. 10. 15:00
Dinnyés Sportpálya
DINNYÉS
CSABDI
2019. 03. 17. 15:00
Kajászó Sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Kajászó Sportpálya
KAJÁSZÓ
CSABDI
2019. 05. 17. 18:00
Szár Sportpálya
2019. 05. 17. 18:00
Szár Sportpálya
ÚJBAROK
CSABDI
2019. 03. 31. 16:00
Vértesacsa Sportpálya
2019. 03. 31. 16:00
Vértesacsa Sportpálya
VÉRTESACSA
CSABDI
2019. 04. 07. 16:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2019. 04. 07. 16:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKE II.
CSABDI
2019. 04. 14. 16:30
Lovasberény Sportpálya
2019. 04. 14. 16:30
Lovasberény Sportpálya
LOVASBERÉNY
CSABDI
2019. 04. 21. 17:00
Alcsútdoboz KSE
2019. 04. 21. 17:00
Alcsútdoboz KSE
ALCSÚTDOBOZ
CSABDI
2019. 04. 28. 17:00
Etyek Sportpálya
2019. 04. 28. 17:00
Etyek Sportpálya
ETYEK
CSABDI
2019. 05. 05. 17:00
Tordas Sportpálya
2019. 05. 05. 17:00
Tordas Sportpálya
TORDAS II.
CSABDI
2019. 05. 12. 13:00
Gyúró Sportpálya
2019. 05. 12. 13:00
Gyúró Sportpálya
GYÚRÓ
CSABDI
2019. 05. 19. 17:00
Velence Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Velence Sportpálya
FLAVUS VELENCE II.
CSABDI
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom