Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

SIMIX-ÜVEG ÁSVÁNY Megyei III. osztály Közép Felnőtt 6. forduló

2018.09.23 - 16:00

Csókakő, Csókakő Sportpálya

Fejér

SIMIX-ÜVEG ÁSVÁNY Megyei III. osztály Közép Felnőtt

Játékvezető
OBUCH ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR TIBOR
CSÓKAKŐ
SÁRKERESZTES
90'
45'

Gólok

SZABÓ SZILÁRD

1'

1 - 0

 

 

1 - 1

41'

SZABÓ ANTAL

 

1 - 2

89'

FEHÉRVÁRI-GYENES DÁVID

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SÖRÉD SÖRÉD 6 6 0 0 23 3 20 18 8.5
2 ISZKASZENTGYÖRGY ISZKASZENTGYÖRGY 6 5 1 0 18 5 13 16 6.8
3 VIDEOTON BARÁTI KÖR VIDEOTON BARÁTI KÖR 6 4 1 1 13 11 2 13 7.3
4 SÁRSZENTMIHÁLY SÁRSZENTMIHÁLY 6 3 2 1 17 11 6 11 6.3
5 KŐSZÁRHEGY KŐSZÁRHEGY 6 3 1 2 17 13 4 10 6.7
6 SÁRKERESZTES SÁRKERESZTES 6 2 2 2 12 12 0 8 6.5
7 CSÁKBERÉNY CSÁKBERÉNY 6 1 2 3 14 17 -3 5 5.3
8 JENŐ JENŐ 6 1 1 4 16 18 -2 4 7.2
9 NÁDASDLADÁNY  NÁDASDLADÁNY  6 1 1 4 7 14 -7 4 4.7
10 CSÓKAKŐ CSÓKAKŐ 6 1 1 4 8 17 -9 4 6.7
11 MAGYARALMÁS MAGYARALMÁS 6 1 1 4 8 22 -14 4 7.5
12 TÁC-CSŐSZ TÁC-CSŐSZ 6 0 3 3 7 17 -10 3 4.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÁC-CSŐSZ SÖRÉD 4 3 1 0 5 1 4 10 2 1 1 0 1 0 1 4 6 4 2 0 6 1 5 14
2 TÁC-CSŐSZ ISZKASZENTGYÖRGY 3 1 2 0 3 1 2 5 3 2 1 0 3 1 2 7 6 3 3 0 6 2 4 12
3 TÁC-CSŐSZ SÁRSZENTMIHÁLY 3 1 1 1 2 3 -1 4 3 2 1 0 7 1 6 7 6 3 2 1 9 4 5 11
4 TÁC-CSŐSZ CSÁKBERÉNY 3 0 1 2 2 4 -2 1 3 2 1 0 5 2 3 7 6 2 2 2 7 6 1 8
5 TÁC-CSŐSZ VIDEOTON BARÁTI KÖR 0 0 0 0 0 0 0 0 6 2 2 2 6 5 1 8 6 2 2 2 6 5 1 8
6 TÁC-CSŐSZ MAGYARALMÁS 3 0 2 1 1 2 -1 2 3 2 0 1 4 5 -1 6 6 2 2 2 5 7 -2 8
7 TÁC-CSŐSZ CSÓKAKŐ 3 0 3 0 2 2 0 3 3 1 1 1 1 1 0 4 6 1 4 1 3 3 0 7
8 TÁC-CSŐSZ JENŐ 4 1 2 1 6 6 0 5 2 0 1 1 2 3 -1 1 6 1 3 2 8 9 -1 6
9 TÁC-CSŐSZ SÁRKERESZTES 4 0 2 2 2 5 -3 2 2 1 1 0 3 2 1 4 6 1 3 2 5 7 -2 6
10 TÁC-CSŐSZ KŐSZÁRHEGY 3 1 1 1 6 7 -1 4 3 0 2 1 1 3 -2 2 6 1 3 2 7 10 -3 6
11 TÁC-CSŐSZ TÁC-CSŐSZ 3 1 0 2 1 3 -2 3 3 0 2 1 2 3 -1 2 6 1 2 3 3 6 -3 5
12 TÁC-CSŐSZ NÁDASDLADÁNY 3 0 0 3 0 4 -4 0 3 0 2 1 3 4 -1 2 6 0 2 4 3 8 -5 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÁC-CSŐSZ SÖRÉD 4 4 0 0 14 3 11 12 2 2 0 0 9 0 9 6 6 6 0 0 23 3 20 18
2 TÁC-CSŐSZ ISZKASZENTGYÖRGY 3 2 1 0 11 2 9 7 3 3 0 0 7 3 4 9 6 5 1 0 18 5 13 16
3 TÁC-CSŐSZ VIDEOTON BARÁTI KÖR 0 0 0 0 0 0 0 0 6 4 1 1 13 11 2 13 6 4 1 1 13 11 2 13
4 TÁC-CSŐSZ SÁRSZENTMIHÁLY 3 1 2 0 7 4 3 5 3 2 0 1 10 7 3 6 6 3 2 1 17 11 6 11
5 TÁC-CSŐSZ KŐSZÁRHEGY 3 2 0 1 14 8 6 6 3 1 1 1 3 5 -2 4 6 3 1 2 17 13 4 10
6 TÁC-CSŐSZ SÁRKERESZTES 4 0 2 2 7 10 -3 2 2 2 0 0 5 2 3 6 6 2 2 2 12 12 0 8
7 TÁC-CSŐSZ CSÁKBERÉNY 3 0 0 3 2 11 -9 0 3 1 2 0 12 6 6 5 6 1 2 3 14 17 -3 5
8 TÁC-CSŐSZ JENŐ 4 1 1 2 12 10 2 4 2 0 0 2 4 8 -4 0 6 1 1 4 16 18 -2 4
9 TÁC-CSŐSZ NÁDASDLADÁNY 3 0 1 2 2 5 -3 1 3 1 0 2 5 9 -4 3 6 1 1 4 7 14 -7 4
10 TÁC-CSŐSZ CSÓKAKŐ 3 0 0 3 3 8 -5 0 3 1 1 1 5 9 -4 4 6 1 1 4 8 17 -9 4
11 TÁC-CSŐSZ MAGYARALMÁS 3 0 0 3 2 14 -12 0 3 1 1 1 6 8 -2 4 6 1 1 4 8 22 -14 4
12 TÁC-CSŐSZ TÁC-CSŐSZ 3 0 1 2 2 9 -7 1 3 0 2 1 5 8 -3 2 6 0 3 3 7 17 -10 3
 
CSÁKBERÉNY
-1 - 2----1 - 3-0 - 6--
CSÓKAKŐ
---2 - 3--1 - 2-0 - 3--
ISZKASZENTGYÖRGY
-------4 - 1-1 - 16 - 0
JENŐ
3 - 37 - 0--0 - 32 - 4-----
KŐSZÁRHEGY
---4 - 27 - 2--3 - 4---
MAGYARALMÁS
0 - 61 - 4--------1 - 4
NÁDASDLADÁNY
-1 - 11 - 2-------0 - 2
SÁRKERESZTES
--1 - 3-0 - 0----4 - 42 - 3
SÁRSZENTMIHÁLY
3 - 3-----3 - 0---1 - 1
SÖRÉD
---4 - 23 - 0-4 - 1--3 - 0-
TÁC-CSŐSZ
-----1 - 1--0 - 5-1 - 3
VIDEOTON BARÁTI KÖR
-----------

Meccsek

CSÓKAKŐ

2018. 08. 19. 17:00
Csókakő Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Csókakő Sportpálya
CSÓKAKŐ
KŐSZÁRHEGY
2018. 08. 26. 17:00
Nádasdladány Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Nádasdladány Sportpálya
NÁDASDLADÁNY
CSÓKAKŐ
2018. 09. 02. 16:30
Jenő Sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Jenő Sportpálya
JENŐ
CSÓKAKŐ
2018. 09. 09. 16:30
Csókakő Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Csókakő Sportpálya
CSÓKAKŐ
SÖRÉD
2018. 09. 16. 16:00
Magyaralmás Sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Magyaralmás Sportpálya
MAGYARALMÁS
CSÓKAKŐ
2018. 09. 23. 16:00
Csókakő Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Csókakő Sportpálya
CSÓKAKŐ
SÁRKERESZTES
2018. 09. 30. 15:00
Sárszentmihály Sportpálya
2018. 09. 30. 15:00
Sárszentmihály Sportpálya
SÁRSZENTMIHÁLY
CSÓKAKŐ
2018. 10. 07. 15:00
Csókakő Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Csókakő Sportpálya
CSÓKAKŐ
ISZKASZENTGYÖRGY
2018. 10. 14. 14:30
Mezővári József Sportpálya
2018. 10. 14. 14:30
Mezővári József Sportpálya
VIDEOTON BARÁTI KÖR
CSÓKAKŐ
2018. 10. 21. 14:30
Csókakő Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Csókakő Sportpálya
CSÓKAKŐ
TÁC-CSŐSZ
2018. 10. 28. 13:30
Csókakő Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Csókakő Sportpálya
CSÓKAKŐ
CSÁKBERÉNY
2019. 03. 10. 15:00
Kőszárhegy Sportpálya
2019. 03. 10. 15:00
Kőszárhegy Sportpálya
KŐSZÁRHEGY
03. 10. 15:00
CSÓKAKŐ
2019. 03. 17. 15:00
Csókakő Sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Csókakő Sportpálya
CSÓKAKŐ
03. 17. 15:00
NÁDASDLADÁNY
2019. 03. 24. 15:00
Csókakő Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Csókakő Sportpálya
CSÓKAKŐ
03. 24. 15:00
JENŐ
2019. 03. 31. 16:00
Söréd Sportpálya
2019. 03. 31. 16:00
Söréd Sportpálya
SÖRÉD
03. 31. 16:00
CSÓKAKŐ
2019. 04. 07. 16:30
Csókakő Sportpálya
2019. 04. 07. 16:30
Csókakő Sportpálya
CSÓKAKŐ
04. 07. 16:30
MAGYARALMÁS
2019. 04. 14. 16:30
Sárkeresztes Sportpálya
2019. 04. 14. 16:30
Sárkeresztes Sportpálya
SÁRKERESZTES
04. 14. 16:30
CSÓKAKŐ
2019. 04. 21. 17:00
Csókakő Sportpálya
2019. 04. 21. 17:00
Csókakő Sportpálya
CSÓKAKŐ
04. 21. 17:00
SÁRSZENTMIHÁLY
2019. 04. 28. 17:00
Iszkaszentgyörgy Sportpálya
2019. 04. 28. 17:00
Iszkaszentgyörgy Sportpálya
ISZKASZENTGYÖRGY
04. 28. 17:00
CSÓKAKŐ
2019. 05. 05. 17:00
Csókakő Sportpálya
2019. 05. 05. 17:00
Csókakő Sportpálya
CSÓKAKŐ
05. 05. 17:00
VIDEOTON BARÁTI KÖR
2019. 05. 12. 17:00
Tác-Csősz Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Tác-Csősz Sportpálya
TÁC-CSŐSZ
05. 12. 17:00
CSÓKAKŐ
2019. 05. 19. 17:00
Csókakő Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Csókakő Sportpálya
CSÓKAKŐ
05. 19. 17:00
CSÁKBERÉNY

SÁRKERESZTES

2018. 08. 19. 18:30
Sárkeresztes Sportpálya
2018. 08. 19. 18:30
Sárkeresztes Sportpálya
SÁRKERESZTES
ISZKASZENTGYÖRGY
2018. 08. 26. 17:00
Sárkeresztes Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Sárkeresztes Sportpálya
SÁRKERESZTES
VIDEOTON BARÁTI KÖR
2018. 09. 02. 16:30
Sárkeresztes Sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Sárkeresztes Sportpálya
SÁRKERESZTES
TÁC-CSŐSZ
2018. 09. 09. 16:30
Csákberény Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Csákberény Sportpálya
CSÁKBERÉNY
SÁRKERESZTES
2018. 09. 16. 16:00
Sárkeresztes Sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Sárkeresztes Sportpálya
SÁRKERESZTES
KŐSZÁRHEGY
2018. 09. 23. 16:00
Csókakő Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Csókakő Sportpálya
CSÓKAKŐ
SÁRKERESZTES
2018. 09. 30. 15:00
Sárkeresztes Sportpálya
2018. 09. 30. 15:00
Sárkeresztes Sportpálya
SÁRKERESZTES
JENŐ
2018. 10. 07. 15:00
Söréd Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Söréd Sportpálya
SÖRÉD
SÁRKERESZTES
2018. 10. 14. 14:30
Sárkeresztes Sportpálya
2018. 10. 14. 14:30
Sárkeresztes Sportpálya
SÁRKERESZTES
MAGYARALMÁS
2018. 10. 21. 14:30
Sárkeresztes Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Sárkeresztes Sportpálya
SÁRKERESZTES
NÁDASDLADÁNY
2018. 10. 28. 13:30
Sárszentmihály Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Sárszentmihály Sportpálya
SÁRSZENTMIHÁLY
SÁRKERESZTES
2019. 03. 10. 15:00
Iszkaszentgyörgy Sportpálya
2019. 03. 10. 15:00
Iszkaszentgyörgy Sportpálya
ISZKASZENTGYÖRGY
03. 10. 15:00
SÁRKERESZTES
2019. 03. 17. 15:00
Sárkeresztes Sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Sárkeresztes Sportpálya
SÁRKERESZTES
03. 17. 15:00
VIDEOTON BARÁTI KÖR
2019. 03. 24. 15:00
Tác-Csősz Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Tác-Csősz Sportpálya
TÁC-CSŐSZ
03. 24. 15:00
SÁRKERESZTES
2019. 03. 31. 16:00
Sárkeresztes Sportpálya
2019. 03. 31. 16:00
Sárkeresztes Sportpálya
SÁRKERESZTES
03. 31. 16:00
CSÁKBERÉNY
2019. 04. 07. 16:30
Kőszárhegy Sportpálya
2019. 04. 07. 16:30
Kőszárhegy Sportpálya
KŐSZÁRHEGY
04. 07. 16:30
SÁRKERESZTES
2019. 04. 14. 16:30
Sárkeresztes Sportpálya
2019. 04. 14. 16:30
Sárkeresztes Sportpálya
SÁRKERESZTES
04. 14. 16:30
CSÓKAKŐ
2019. 04. 21. 17:00
Jenő Sportpálya
2019. 04. 21. 17:00
Jenő Sportpálya
JENŐ
04. 21. 17:00
SÁRKERESZTES
2019. 04. 28. 17:00
Sárkeresztes Sportpálya
2019. 04. 28. 17:00
Sárkeresztes Sportpálya
SÁRKERESZTES
04. 28. 17:00
SÖRÉD
2019. 05. 05. 17:00
Magyaralmás Sportpálya
2019. 05. 05. 17:00
Magyaralmás Sportpálya
MAGYARALMÁS
05. 05. 17:00
SÁRKERESZTES
2019. 05. 12. 17:00
Nádasdladány Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Nádasdladány Sportpálya
NÁDASDLADÁNY
05. 12. 17:00
SÁRKERESZTES
2019. 05. 19. 17:00
Sárkeresztes Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Sárkeresztes Sportpálya
SÁRKERESZTES
05. 19. 17:00
SÁRSZENTMIHÁLY
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol