Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Duna Takarék Megyei I. 7. forduló

2018.09.23 - 16:00

Pannonhalma, Pannonhalma SE sporttelep (Pannonhalma SE )

Győr-Moson-Sopron

Duna Takarék Megyei I.

Játékvezető
SZIKRA GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BEDE TAMÁS, STROBL PÉTER
PANNONHALMA SE
KAPUVÁRI SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

37'

GYŐRVÁRI BENCE
NÉMETH LÁSZLÓ

50'

1 - 1

 

 

1 - 2

57'

TAR PÉTER

 

1 - 3

77'

HORVÁTH KEVIN

 

1 - 4

80'

TAR PÉTER

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 7 7 0 0 54 1 53 21 12.1
2 CSORNAI SE CSORNAI SE 7 7 0 0 47 3 44 21 12
3 SC SOPRON SC SOPRON 7 6 0 1 27 13 14 18 9.3
4 KAPUVÁRI SE KAPUVÁRI SE 7 4 3 0 27 2 25 15 11.7
5 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 7 4 2 1 22 12 10 14 6.4
6 ÜSTÖKÖS FC - BÁCSA ÜSTÖKÖS FC - BÁCSA 7 3 3 1 35 11 24 12 10.7
7 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 7 3 1 3 24 12 12 10 11.6
8 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 7 3 1 3 23 17 6 10 8.6
9 LÉBÉNY SE LÉBÉNY SE 7 3 1 3 12 11 1 10 9.6
10 JÁNOSSOMORJA SE JÁNOSSOMORJA SE 7 3 1 3 8 12 -4 10 6.4
11 ÖTTEVÉNYI TC ÖTTEVÉNYI TC 7 2 2 3 11 16 -5 8 6.4
12 PANNONHALMA SE PANNONHALMA SE 7 1 1 5 8 25 -17 4 8.1
13 LOLAND NYÚL SC LOLAND NYÚL SC 7 0 3 4 7 21 -14 3 6.1
14 BELEDI SE BELEDI SE 7 0 2 5 6 18 -12 2 5.7
15 SOPRONI FAC 1900 SOPRONI FAC 1900 7 0 0 7 1 59 -58 0 5.9
16 FERTŐSZENTMIKLÓS SE FERTŐSZENTMIKLÓS SE 7 0 0 7 0 79 -79 0 5.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERTŐSZENTMIKLÓS SE LIPÓT PÉKSÉG SE 3 3 0 0 18 1 17 9 4 3 1 0 14 0 14 10 7 6 1 0 32 1 31 19
2 FERTŐSZENTMIKLÓS SE GYIRMÓT FC GYŐR II. 3 2 1 0 3 1 2 7 4 3 1 0 6 1 5 10 7 5 2 0 9 2 7 17
3 FERTŐSZENTMIKLÓS SE KAPUVÁRI SE 3 2 1 0 12 0 12 7 4 2 2 0 5 0 5 8 7 4 3 0 17 0 17 15
4 FERTŐSZENTMIKLÓS SE CSORNAI SE 3 2 0 1 10 1 9 6 4 2 2 0 10 0 10 8 7 4 2 1 20 1 19 14
5 FERTŐSZENTMIKLÓS SE ÜSTÖKÖS FC - BÁCSA 3 2 1 0 7 2 5 7 4 2 1 1 9 3 6 7 7 4 2 1 16 5 11 14
6 FERTŐSZENTMIKLÓS SE SC SOPRON 5 2 2 1 8 4 4 8 2 2 0 0 3 1 2 6 7 4 2 1 11 5 6 14
7 FERTŐSZENTMIKLÓS SE GYŐRSZENTIVÁN SE 4 3 0 1 6 3 3 9 3 1 0 2 1 3 -2 3 7 4 0 3 7 6 1 12
8 FERTŐSZENTMIKLÓS SE GÖNYŰ SE 3 2 1 0 7 3 4 7 4 1 1 2 2 4 -2 4 7 3 2 2 9 7 2 11
9 FERTŐSZENTMIKLÓS SE LÉBÉNY SE 2 0 1 1 0 6 -6 1 5 2 2 1 4 1 3 8 7 2 3 2 4 7 -3 9
10 FERTŐSZENTMIKLÓS SE ÖTTEVÉNYI TC 3 0 1 2 1 4 -3 1 4 1 3 0 3 2 1 6 7 1 4 2 4 6 -2 7
11 FERTŐSZENTMIKLÓS SE BELEDI SE 4 1 1 2 2 4 -2 4 3 0 2 1 0 2 -2 2 7 1 3 3 2 6 -4 6
12 FERTŐSZENTMIKLÓS SE PANNONHALMA SE 4 1 1 2 4 4 0 4 3 0 0 3 2 9 -7 0 7 1 1 5 6 13 -7 4
13 FERTŐSZENTMIKLÓS SE LOLAND NYÚL SC 4 0 2 2 1 7 -6 2 3 0 2 1 4 5 -1 2 7 0 4 3 5 12 -7 4
14 FERTŐSZENTMIKLÓS SE JÁNOSSOMORJA SE 4 0 3 1 0 1 -1 3 3 0 0 3 1 7 -6 0 7 0 3 4 1 8 -7 3
15 FERTŐSZENTMIKLÓS SE SOPRONI FAC 1900 3 0 1 2 0 5 -5 1 4 0 0 4 1 28 -27 0 7 0 1 6 1 33 -32 1
16 FERTŐSZENTMIKLÓS SE FERTŐSZENTMIKLÓS SE 5 0 1 4 0 19 -19 1 2 0 0 2 0 13 -13 0 7 0 1 6 0 32 -32 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERTŐSZENTMIKLÓS SE LIPÓT PÉKSÉG SE 3 3 0 0 32 1 31 9 4 4 0 0 22 0 22 12 7 7 0 0 54 1 53 21
2 FERTŐSZENTMIKLÓS SE CSORNAI SE 3 3 0 0 20 2 18 9 4 4 0 0 27 1 26 12 7 7 0 0 47 3 44 21
3 FERTŐSZENTMIKLÓS SE SC SOPRON 5 4 0 1 20 11 9 12 2 2 0 0 7 2 5 6 7 6 0 1 27 13 14 18
4 FERTŐSZENTMIKLÓS SE KAPUVÁRI SE 3 2 1 0 14 0 14 7 4 2 2 0 13 2 11 8 7 4 3 0 27 2 25 15
5 FERTŐSZENTMIKLÓS SE GYIRMÓT FC GYŐR II. 3 2 1 0 8 2 6 7 4 2 1 1 14 10 4 7 7 4 2 1 22 12 10 14
6 FERTŐSZENTMIKLÓS SE ÜSTÖKÖS FC - BÁCSA 3 2 1 0 14 2 12 7 4 1 2 1 21 9 12 5 7 3 3 1 35 11 24 12
7 FERTŐSZENTMIKLÓS SE GÖNYŰ SE 3 2 1 0 19 5 14 7 4 1 0 3 5 7 -2 3 7 3 1 3 24 12 12 10
8 FERTŐSZENTMIKLÓS SE GYŐRSZENTIVÁN SE 4 2 0 2 9 11 -2 6 3 1 1 1 14 6 8 4 7 3 1 3 23 17 6 10
9 FERTŐSZENTMIKLÓS SE LÉBÉNY SE 2 0 1 1 1 7 -6 1 5 3 0 2 11 4 7 9 7 3 1 3 12 11 1 10
10 FERTŐSZENTMIKLÓS SE JÁNOSSOMORJA SE 4 2 1 1 4 2 2 7 3 1 0 2 4 10 -6 3 7 3 1 3 8 12 -4 10
11 FERTŐSZENTMIKLÓS SE ÖTTEVÉNYI TC 3 0 1 2 5 11 -6 1 4 2 1 1 6 5 1 7 7 2 2 3 11 16 -5 8
12 FERTŐSZENTMIKLÓS SE PANNONHALMA SE 4 1 1 2 6 8 -2 4 3 0 0 3 2 17 -15 0 7 1 1 5 8 25 -17 4
13 FERTŐSZENTMIKLÓS SE LOLAND NYÚL SC 4 0 1 3 2 13 -11 1 3 0 2 1 5 8 -3 2 7 0 3 4 7 21 -14 3
14 FERTŐSZENTMIKLÓS SE BELEDI SE 4 0 1 3 3 12 -9 1 3 0 1 2 3 6 -3 1 7 0 2 5 6 18 -12 2
15 FERTŐSZENTMIKLÓS SE SOPRONI FAC 1900 3 0 0 3 0 13 -13 0 4 0 0 4 1 46 -45 0 7 0 0 7 1 59 -58 0
16 FERTŐSZENTMIKLÓS SE FERTŐSZENTMIKLÓS SE 5 0 0 5 0 55 -55 0 2 0 0 2 0 24 -24 0 7 0 0 7 0 79 -79 0
 
BELEDI SE
0 - 2---2 - 2---0 - 5----1 - 3-
CSORNAI SE
---6 - 2-2 - 0------12 - 0--
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
-0 - 19--0 - 12--0 - 60 - 3-----0 - 15
GÖNYŰ SE
2 - 1-13 - 0------4 - 4-----
GYIRMÓT FC GYŐR II.
---2 - 0--1 - 1----5 - 1---
GYŐRSZENTIVÁN SE
---4 - 3-1 - 3-3 - 1-----1 - 4-
JÁNOSSOMORJA SE
3 - 1--1 - 0--0 - 00 - 1-------
KAPUVÁRI SE
--11 - 0------3 - 00 - 0----
LÉBÉNY SE
1 - 1-------0 - 6------
LIPÓT PÉKSÉG SE
-----4 - 07 - 1-----21 - 0--
LOLAND NYÚL SC
-0 - 2-------0 - 81 - 2---1 - 1
ÖTTEVÉNYI TC
-1 - 4--2 - 5---------2 - 2
PANNONHALMA SE
-------1 - 4--1 - 11 - 33 - 0--
SOPRONI FAC 1900
---0 - 2---0 - 80 - 3------
SC SOPRON
----2 - 7---1 - 0--3 - 18 - 0-6 - 3
ÜSTÖKÖS FC - BÁCSA
----0 - 0-------4 - 110 - 1-

Meccsek

PANNONHALMA SE

2018. 08. 11. 18:00
Pannonhalma SE sporttelep
2018. 08. 11. 18:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA SE
SOPRONI FAC 1900
2018. 08. 19. 18:00
Pannonhalma SE sporttelep
2018. 08. 19. 18:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA SE
LOLAND NYÚL SC
2018. 08. 25. 17:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 25. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
PANNONHALMA SE
2018. 09. 02. 17:00
Pannonhalma SE sporttelep
2018. 09. 02. 17:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA SE
ÖTTEVÉNYI TC
2018. 09. 08. 16:00
Soproni Városi Stadion
2018. 09. 08. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
PANNONHALMA SE
2018. 09. 16. 16:00
Bácsa FC SE sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC - BÁCSA
PANNONHALMA SE
2018. 09. 23. 16:00
Pannonhalma SE sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA SE
KAPUVÁRI SE
2018. 09. 29. 16:00
Csornai SE
2018. 09. 29. 16:00
Csornai SE
CSORNAI SE
PANNONHALMA SE
2018. 10. 07. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA SE
GÖNYŰ SE
2018. 10. 14. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2018. 10. 14. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
PANNONHALMA SE
2018. 10. 21. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
2018. 10. 21. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA SE
LÉBÉNY SE
2018. 10. 28. 14:00
Győrszentiván SE sporttelep
2018. 10. 28. 14:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
PANNONHALMA SE
2018. 11. 04. 14:00
Pannonhalma SE sporttelep
2018. 11. 04. 14:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA SE
BELEDI SE
2018. 11. 11. 14:00
Jánossomorja SE sportpálya
2018. 11. 11. 14:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA SE
PANNONHALMA SE
2018. 11. 18. 14:00
Pannonhalma SE sporttelep
2018. 11. 18. 14:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA SE
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
2018. 11. 24. 14:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2018. 11. 24. 14:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
PANNONHALMA SE
2019. 03. 03. 15:00
Nyúl SC sporttelep
2019. 03. 03. 15:00
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
03. 03. 15:00
PANNONHALMA SE
2019. 03. 10. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
2019. 03. 10. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA SE
03. 10. 15:00
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2019. 03. 17. 15:00
Öttevényi TC sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Öttevényi TC sporttelep
ÖTTEVÉNYI TC
03. 17. 15:00
PANNONHALMA SE
2019. 03. 24. 16:00
Pannonhalma SE sporttelep
2019. 03. 24. 16:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA SE
03. 24. 16:00
SC SOPRON
2019. 03. 31. 16:00
Pannonhalma SE sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA SE
03. 31. 16:00
ÜSTÖKÖS FC - BÁCSA
2019. 04. 06. 17:30
Kapuvári SE sporttelepe
2019. 04. 06. 17:30
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
04. 06. 17:30
PANNONHALMA SE
2019. 04. 14. 17:00
Pannonhalma SE sporttelep
2019. 04. 14. 17:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA SE
04. 14. 17:00
CSORNAI SE
2019. 04. 21. 17:00
Gönyű SE
2019. 04. 21. 17:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
04. 21. 17:00
PANNONHALMA SE
2019. 04. 28. 17:00
Pannonhalma SE sporttelep
2019. 04. 28. 17:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA SE
04. 28. 17:00
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 05. 05. 17:00
Lébény SE sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Lébény SE sporttelep
LÉBÉNY SE
05. 05. 17:00
PANNONHALMA SE
2019. 05. 12. 17:00
Pannonhalma SE sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA SE
05. 12. 17:00
GYŐRSZENTIVÁN SE
2019. 05. 19. 17:00
Beled SE
2019. 05. 19. 17:00
Beled SE
BELEDI SE
05. 19. 17:00
PANNONHALMA SE
2019. 05. 26. 17:00
Pannonhalma SE sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA SE
05. 26. 17:00
JÁNOSSOMORJA SE
2019. 06. 02. 17:00
Fertőszentmiklósi SE
2019. 06. 02. 17:00
Fertőszentmiklósi SE
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
06. 02. 17:00
PANNONHALMA SE

KAPUVÁRI SE

2018. 08. 12. 18:00
Jánossomorja SE sportpálya
2018. 08. 12. 18:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA SE
KAPUVÁRI SE
2018. 08. 18. 18:00
Kapuvári SE sporttelepe
2018. 08. 18. 18:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
2018. 08. 26. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
KAPUVÁRI SE
2018. 09. 02. 17:00
Kapuvári SE sporttelepe
2018. 09. 02. 17:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
LOLAND NYÚL SC
2018. 09. 08. 16:00
ALCUFER Stadion
2018. 09. 08. 16:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
KAPUVÁRI SE
2018. 09. 15. 16:00
Kapuvári SE sporttelepe
2018. 09. 15. 16:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
ÖTTEVÉNYI TC
2018. 09. 23. 16:00
Pannonhalma SE sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA SE
KAPUVÁRI SE
2018. 09. 29. 16:00
Kapuvári SE sporttelepe
2018. 09. 29. 16:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
ÜSTÖKÖS FC - BÁCSA
2018. 10. 06. 15:00
Soproni Városi Stadion
2018. 10. 06. 15:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
KAPUVÁRI SE
2018. 10. 14. 15:00
Csornai SE
2018. 10. 14. 15:00
Csornai SE
CSORNAI SE
KAPUVÁRI SE
2018. 10. 20. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
2018. 10. 20. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
GÖNYŰ SE
2018. 10. 28. 14:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2018. 10. 28. 14:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
KAPUVÁRI SE
2018. 11. 03. 14:00
Kapuvári SE sporttelepe
2018. 11. 03. 14:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
LÉBÉNY SE
2018. 11. 11. 14:00
Győrszentiván SE sporttelep
2018. 11. 11. 14:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
KAPUVÁRI SE
2018. 11. 17. 14:00
Kapuvári SE sporttelepe
2018. 11. 17. 14:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
BELEDI SE
2018. 11. 24. 14:00
Kapuvári SE sporttelepe
2018. 11. 24. 14:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
JÁNOSSOMORJA SE
2019. 03. 03. 15:00
Fertőszentmiklósi SE
2019. 03. 03. 15:00
Fertőszentmiklósi SE
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
03. 03. 15:00
KAPUVÁRI SE
2019. 03. 09. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
2019. 03. 09. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
03. 09. 15:00
SOPRONI FAC 1900
2019. 03. 17. 15:00
Nyúl SC sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
03. 17. 15:00
KAPUVÁRI SE
2019. 03. 23. 16:00
Kapuvári SE sporttelepe
2019. 03. 23. 16:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
03. 23. 16:00
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2019. 03. 31. 16:00
Öttevényi TC sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Öttevényi TC sporttelep
ÖTTEVÉNYI TC
03. 31. 16:00
KAPUVÁRI SE
2019. 04. 06. 17:30
Kapuvári SE sporttelepe
2019. 04. 06. 17:30
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
04. 06. 17:30
PANNONHALMA SE
2019. 04. 14. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2019. 04. 14. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC - BÁCSA
04. 14. 17:00
KAPUVÁRI SE
2019. 04. 20. 17:30
Kapuvári SE sporttelepe
2019. 04. 20. 17:30
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
04. 20. 17:30
SC SOPRON
2019. 04. 27. 17:30
Kapuvári SE sporttelepe
2019. 04. 27. 17:30
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
04. 27. 17:30
CSORNAI SE
2019. 05. 05. 17:00
Gönyű SE
2019. 05. 05. 17:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
05. 05. 17:00
KAPUVÁRI SE
2019. 05. 11. 17:30
Kapuvári SE sporttelepe
2019. 05. 11. 17:30
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
05. 11. 17:30
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 05. 19. 17:00
Lébény SE sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Lébény SE sporttelep
LÉBÉNY SE
05. 19. 17:00
KAPUVÁRI SE
2019. 05. 25. 17:00
Kapuvári SE sporttelepe
2019. 05. 25. 17:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
05. 25. 17:00
GYŐRSZENTIVÁN SE
2019. 06. 02. 17:00
Beled SE
2019. 06. 02. 17:00
Beled SE
BELEDI SE
06. 02. 17:00
KAPUVÁRI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol