Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Duna Takarék Megyei I. U-19 7. forduló

2018.09.23 - 14:00

Pannonhalma, Pannonhalma SE sporttelep (Pannonhalma SE )

Győr-Moson-Sopron

Duna Takarék Megyei I. U-19

Játékvezető
BEDE TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
STROBL PÉTER
PANNONHALMA SE
KAPUVÁRI SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

25'

TAKÁCS ÁKOS

 

0 - 2

28'

TAKÁCS ÁKOS

 

0 - 3

31'

TARI JÓZSEF

 

0 - 4

37'

SZARADICS MÁRK
SALOMVÁRI GERGELY

61'

1 - 4

 

 

1 - 5

65'

SZARADICS MÁRK

 

1 - 6

74'

KOLOMPÁR SZABOLCS
FÜLÖP ISTVÁN

88'

2 - 6

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KAPUVÁRI SE KAPUVÁRI SE 6 6 0 0 48 3 45 18 8.7
2 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 7 5 2 0 38 9 29 17 8.3
3 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 6 5 0 1 20 14 6 15 9
4 LÉBÉNY SE LÉBÉNY SE 6 4 2 0 32 10 22 14 7.5
5 JÁNOSSOMORJA SE JÁNOSSOMORJA SE 6 3 1 2 20 21 -1 10 4.3
6 PANNONHALMA SE PANNONHALMA SE 4 2 1 1 9 10 -1 7 7.5
7 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 6 2 0 4 22 24 -2 6 5.8
8 ÖTTEVÉNYI TC ÖTTEVÉNYI TC 3 1 0 2 5 7 -2 3 6
9 BELEDI SE BELEDI SE 5 0 1 4 13 22 -9 1 4.2
10 SOPRONI FAC 1900 SOPRONI FAC 1900 5 0 1 4 6 29 -23 1 3.2
11 LOLAND NYÚL SC LOLAND NYÚL SC 5 0 0 5 4 21 -17 0 4
12 FERTŐSZENTMIKLÓS SE FERTŐSZENTMIKLÓS SE 5 0 0 5 2 49 -47 0 3.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERTŐSZENTMIKLÓS SE KAPUVÁRI SE 3 3 0 0 13 0 13 9 3 3 0 0 11 0 11 9 6 6 0 0 24 0 24 18
2 FERTŐSZENTMIKLÓS SE LÉBÉNY SE 2 1 1 0 4 2 2 4 4 3 1 0 9 2 7 10 6 4 2 0 13 4 9 14
3 FERTŐSZENTMIKLÓS SE LIPÓT PÉKSÉG SE 3 3 0 0 10 1 9 9 4 1 1 2 3 2 1 4 7 4 1 2 13 3 10 13
4 FERTŐSZENTMIKLÓS SE GYŐRSZENTIVÁN SE 3 1 1 1 5 5 0 4 3 2 0 1 10 7 3 6 6 3 1 2 15 12 3 10
5 FERTŐSZENTMIKLÓS SE JÁNOSSOMORJA SE 4 2 0 2 7 5 2 6 2 1 0 1 3 3 0 3 6 3 0 3 10 8 2 9
6 FERTŐSZENTMIKLÓS SE GÖNYŰ SE 3 2 0 1 4 2 2 6 3 1 0 2 3 7 -4 3 6 3 0 3 7 9 -2 9
7 FERTŐSZENTMIKLÓS SE ÖTTEVÉNYI TC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 0 1 3 2 1 6 3 2 0 1 3 2 1 6
8 FERTŐSZENTMIKLÓS SE PANNONHALMA SE 4 2 0 2 3 5 -2 6 0 0 0 0 0 0 0 0 4 2 0 2 3 5 -2 6
9 FERTŐSZENTMIKLÓS SE LOLAND NYÚL SC 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 0 2 1 4 -3 3 5 2 0 3 3 6 -3 6
10 FERTŐSZENTMIKLÓS SE BELEDI SE 2 1 0 1 1 3 -2 3 3 0 0 3 4 9 -5 0 5 1 0 4 5 12 -7 3
11 FERTŐSZENTMIKLÓS SE SOPRONI FAC 1900 3 0 0 3 2 9 -7 0 2 0 0 2 1 5 -4 0 5 0 0 5 3 14 -11 0
12 FERTŐSZENTMIKLÓS SE FERTŐSZENTMIKLÓS SE 3 0 0 3 1 14 -13 0 2 0 0 2 0 11 -11 0 5 0 0 5 1 25 -24 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERTŐSZENTMIKLÓS SE KAPUVÁRI SE 3 3 0 0 31 1 30 9 3 3 0 0 17 2 15 9 6 6 0 0 48 3 45 18
2 FERTŐSZENTMIKLÓS SE LIPÓT PÉKSÉG SE 3 2 1 0 22 4 18 7 4 3 1 0 16 5 11 10 7 5 2 0 38 9 29 17
3 FERTŐSZENTMIKLÓS SE GÖNYŰ SE 3 3 0 0 12 3 9 9 3 2 0 1 8 11 -3 6 6 5 0 1 20 14 6 15
4 FERTŐSZENTMIKLÓS SE LÉBÉNY SE 2 0 2 0 8 8 0 2 4 4 0 0 24 2 22 12 6 4 2 0 32 10 22 14
5 FERTŐSZENTMIKLÓS SE JÁNOSSOMORJA SE 4 2 0 2 15 17 -2 6 2 1 1 0 5 4 1 4 6 3 1 2 20 21 -1 10
6 FERTŐSZENTMIKLÓS SE PANNONHALMA SE 4 2 1 1 9 10 -1 7 0 0 0 0 0 0 0 0 4 2 1 1 9 10 -1 7
7 FERTŐSZENTMIKLÓS SE GYŐRSZENTIVÁN SE 3 0 0 3 5 10 -5 0 3 2 0 1 17 14 3 6 6 2 0 4 22 24 -2 6
8 FERTŐSZENTMIKLÓS SE ÖTTEVÉNYI TC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 2 5 7 -2 3 3 1 0 2 5 7 -2 3
9 FERTŐSZENTMIKLÓS SE BELEDI SE 2 0 0 2 1 8 -7 0 3 0 1 2 12 14 -2 1 5 0 1 4 13 22 -9 1
10 FERTŐSZENTMIKLÓS SE SOPRONI FAC 1900 3 0 0 3 2 17 -15 0 2 0 1 1 4 12 -8 1 5 0 1 4 6 29 -23 1
11 FERTŐSZENTMIKLÓS SE LOLAND NYÚL SC 2 0 0 2 2 9 -7 0 3 0 0 3 2 12 -10 0 5 0 0 5 4 21 -17 0
12 FERTŐSZENTMIKLÓS SE FERTŐSZENTMIKLÓS SE 3 0 0 3 2 23 -21 0 2 0 0 2 0 26 -26 0 5 0 0 5 2 49 -47 0
 
BELEDI SE
----0 - 5---1 - 3------
CSORNAI SE
---------------
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
----2 - 10--0 - 80 - 5------
GÖNYŰ SE
3 - 2-7 - 0------2 - 1-----
GYIRMÓT FC GYŐR II.
---------------
GYŐRSZENTIVÁN SE
---2 - 3-3 - 4-0 - 3-------
JÁNOSSOMORJA SE
6 - 5--8 - 2--0 - 51 - 5-------
KAPUVÁRI SE
--19 - 0------8 - 14 - 0----
LÉBÉNY SE
5 - 5-------3 - 3------
LIPÓT PÉKSÉG SE
-----12 - 21 - 1-----9 - 1--
LOLAND NYÚL SC
---------1 - 51 - 4----
ÖTTEVÉNYI TC
---------------
PANNONHALMA SE
-------2 - 6--2 - 02 - 13 - 3--
SOPRONI FAC 1900
---1 - 3---0 - 61 - 8------
SC SOPRON
---------------
ÜSTÖKÖS FC - BÁCSA
---------------

Meccsek

PANNONHALMA SE

2018. 08. 12. 16:00
Pannonhalma SE sporttelep
2018. 08. 12. 16:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA SE
SOPRONI FAC 1900
2018. 08. 19. 16:00
Pannonhalma SE sporttelep
2018. 08. 19. 16:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA SE
LOLAND NYÚL SC
2018. 09. 02. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
2018. 09. 02. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA SE
ÖTTEVÉNYI TC
2018. 09. 23. 14:00
Pannonhalma SE sporttelep
2018. 09. 23. 14:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA SE
KAPUVÁRI SE
2018. 10. 07. 13:00
Pannonhalma SE sporttelep
2018. 10. 07. 13:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA SE
GÖNYŰ SE
2018. 10. 14. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2018. 10. 14. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
PANNONHALMA SE
2018. 10. 21. 13:00
Pannonhalma SE sporttelep
2018. 10. 21. 13:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA SE
LÉBÉNY SE
2018. 10. 28. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
2018. 10. 28. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
PANNONHALMA SE
2018. 11. 04. 12:00
Pannonhalma SE sporttelep
2018. 11. 04. 12:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA SE
BELEDI SE
2018. 11. 11. 12:00
Jánossomorja SE sportpálya
2018. 11. 11. 12:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA SE
PANNONHALMA SE
2018. 11. 18. 12:00
Pannonhalma SE sporttelep
2018. 11. 18. 12:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA SE
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
2018. 11. 24. 11:00
Soproni Vasutas Sporttelep
2018. 11. 24. 11:00
Soproni Vasutas Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
PANNONHALMA SE
2019. 03. 03. 13:00
Nyúl SC sporttelep
2019. 03. 03. 13:00
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
03. 03. 13:00
PANNONHALMA SE
2019. 03. 17. 13:00
Öttevényi TC sporttelep
2019. 03. 17. 13:00
Öttevényi TC sporttelep
ÖTTEVÉNYI TC
03. 17. 13:00
PANNONHALMA SE
2019. 04. 06. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
2019. 04. 06. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
04. 06. 15:00
PANNONHALMA SE
2019. 04. 21. 15:00
Gönyű SE
2019. 04. 21. 15:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
04. 21. 15:00
PANNONHALMA SE
2019. 04. 28. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
2019. 04. 28. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA SE
04. 28. 15:00
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 05. 05. 15:00
Lébény SE sporttelep
2019. 05. 05. 15:00
Lébény SE sporttelep
LÉBÉNY SE
05. 05. 15:00
PANNONHALMA SE
2019. 05. 12. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
2019. 05. 12. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA SE
05. 12. 15:00
GYŐRSZENTIVÁN SE
2019. 05. 19. 15:00
Beled SE
2019. 05. 19. 15:00
Beled SE
BELEDI SE
05. 19. 15:00
PANNONHALMA SE
2019. 05. 26. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
2019. 05. 26. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA SE
05. 26. 15:00
JÁNOSSOMORJA SE
2019. 06. 02. 15:00
Fertőszentmiklósi SE
2019. 06. 02. 15:00
Fertőszentmiklósi SE
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
06. 02. 15:00
PANNONHALMA SE

KAPUVÁRI SE

2018. 08. 12. 16:00
Jánossomorja SE sportpálya
2018. 08. 12. 16:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA SE
KAPUVÁRI SE
2018. 08. 19. 13:00
Kapuvári SE sporttelepe
2018. 08. 19. 13:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
2018. 08. 25. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2018. 08. 25. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
KAPUVÁRI SE
2018. 09. 09. 12:00
Kapuvári SE sporttelepe
2018. 09. 09. 12:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
LOLAND NYÚL SC
2018. 09. 15. 14:00
Kapuvári SE sporttelepe
2018. 09. 15. 14:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
ÖTTEVÉNYI TC
2018. 09. 23. 14:00
Pannonhalma SE sporttelep
2018. 09. 23. 14:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA SE
KAPUVÁRI SE
2018. 10. 20. 13:00
Kapuvári SE sporttelepe
2018. 10. 20. 13:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
GÖNYŰ SE
2018. 10. 28. 12:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2018. 10. 28. 12:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
KAPUVÁRI SE
2018. 11. 03. 12:00
Kapuvári SE sporttelepe
2018. 11. 03. 12:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
LÉBÉNY SE
2018. 11. 11. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
2018. 11. 11. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
KAPUVÁRI SE
2018. 11. 17. 12:00
Kapuvári SE sporttelepe
2018. 11. 17. 12:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
BELEDI SE
2019. 04. 13. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
2019. 04. 13. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
04. 13. 15:00
JÁNOSSOMORJA SE
2019. 03. 03. 13:00
Fertőszentmiklósi SE
2019. 03. 03. 13:00
Fertőszentmiklósi SE
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
03. 03. 13:00
KAPUVÁRI SE
2019. 03. 09. 13:00
Kapuvári SE sporttelepe
2019. 03. 09. 13:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
03. 09. 13:00
SOPRONI FAC 1900
2019. 03. 17. 13:00
Nyúl SC sporttelep
2019. 03. 17. 13:00
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
03. 17. 13:00
KAPUVÁRI SE
2019. 03. 31. 14:00
Öttevényi TC sporttelep
2019. 03. 31. 14:00
Öttevényi TC sporttelep
ÖTTEVÉNYI TC
03. 31. 14:00
KAPUVÁRI SE
2019. 04. 06. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
2019. 04. 06. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
04. 06. 15:00
PANNONHALMA SE
2019. 05. 05. 15:00
Gönyű SE
2019. 05. 05. 15:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
05. 05. 15:00
KAPUVÁRI SE
2019. 05. 11. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
2019. 05. 11. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
05. 11. 15:00
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 05. 19. 15:00
Lébény SE sporttelep
2019. 05. 19. 15:00
Lébény SE sporttelep
LÉBÉNY SE
05. 19. 15:00
KAPUVÁRI SE
2019. 05. 25. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
2019. 05. 25. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
05. 25. 15:00
GYŐRSZENTIVÁN SE
2019. 06. 02. 15:00
Beled SE
2019. 06. 02. 15:00
Beled SE
BELEDI SE
06. 02. 15:00
KAPUVÁRI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol