Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Aranyhal Étterem Megyei II. 7. forduló

2018.09.23 - 16:00

Győr, DAC sporttelep

Győr-Moson-Sopron

Aranyhal Étterem Megyei II.

Játékvezető
PÉTER GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HERM LÁSZLÓ, TAKÁCS NORBERT
DAC-UP
GYŐRZÁMOLYI SE
90'
45'

Gólok

RÓZSAVÖLGYI PATRIK

41'

1 - 0

 

 

1 - 1

59'

MOLNÁR GERGELY

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ABDA SC ABDA SC 7 7 0 0 29 5 24 21 10.6
2 DUNASZEG SE DUNASZEG SE 7 7 0 0 29 7 22 21 9.3
3 GYŐRÚJBARÁT SE GYŐRÚJBARÁT SE 7 5 1 1 26 14 12 16 11.6
4 KORONCÓ KSSZE KORONCÓ KSSZE 7 5 0 2 35 14 21 15 10.4
5 BŐNY SE BŐNY SE 7 5 0 2 21 9 12 15 5.7
6 RÁBAPATONAI BESENYŐ SE  RÁBAPATONAI BESENYŐ SE  7 4 0 3 17 14 3 12 10.1
7 NAGYSZENTJÁNOS SC NAGYSZENTJÁNOS SC 7 3 2 2 22 10 12 11 10.4
8 GYŐRÚJFALU SE GYŐRÚJFALU SE 7 3 1 3 13 14 -1 10 10.6
9 DAC-UP DAC-UP 7 2 3 2 6 7 -1 9 8
10 TÉTI SOKORÓ FC TÉTI SOKORÓ FC 7 2 3 2 9 17 -8 9 7.3
11 KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE 7 2 0 5 5 15 -10 6 8.1
12 KUNSZIGET SE KUNSZIGET SE 7 1 2 4 11 18 -7 5 7.6
13 BÖRCS KSE BÖRCS KSE 7 1 2 4 11 22 -11 5 8.7
14 GYŐRZÁMOLYI SE GYŐRZÁMOLYI SE 7 1 1 5 17 24 -7 4 5.4
15 GYŐRASSZONYFA-T. SE GYŐRASSZONYFA-T. SE 7 0 1 6 4 42 -38 1 6
16 ENESE SC ENESE SC 7 0 0 7 4 27 -23 0 6.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ENESE SC DUNASZEG SE 4 3 1 0 9 3 6 10 3 3 0 0 6 0 6 9 7 6 1 0 15 3 12 19
2 ENESE SC KORONCÓ KSSZE 4 3 1 0 14 1 13 10 3 2 1 0 3 1 2 7 7 5 2 0 17 2 15 17
3 ENESE SC ABDA SC 3 2 1 0 3 1 2 7 4 3 1 0 9 1 8 10 7 5 2 0 12 2 10 17
4 ENESE SC BŐNY SE 3 3 0 0 5 2 3 9 4 2 0 2 8 3 5 6 7 5 0 2 13 5 8 15
5 ENESE SC DAC-UP 2 1 1 0 1 0 1 4 5 3 0 2 4 4 0 9 7 4 1 2 5 4 1 13
6 ENESE SC GYŐRÚJBARÁT SE 4 1 0 3 4 8 -4 3 3 3 0 0 5 2 3 9 7 4 0 3 9 10 -1 12
7 ENESE SC RÁBAPATONAI BESENYŐ SE 4 2 1 1 5 5 0 7 3 1 1 1 4 3 1 4 7 3 2 2 9 8 1 11
8 ENESE SC TÉTI SOKORÓ FC 3 1 0 2 1 4 -3 3 4 2 2 0 6 2 4 8 7 3 2 2 7 6 1 11
9 ENESE SC NAGYSZENTJÁNOS SC 5 2 1 2 8 4 4 7 2 0 1 1 1 2 -1 1 7 2 2 3 9 6 3 8
10 ENESE SC KUNSZIGET SE 3 0 2 1 2 3 -1 2 4 2 0 2 4 4 0 6 7 2 2 3 6 7 -1 8
11 ENESE SC KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE 5 1 1 3 1 4 -3 4 2 1 0 1 2 5 -3 3 7 2 1 4 3 9 -6 7
12 ENESE SC GYŐRÚJFALU SE 4 1 1 2 2 4 -2 4 3 0 2 1 1 2 -1 2 7 1 3 3 3 6 -3 6
13 ENESE SC GYŐRZÁMOLYI SE 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 2 2 5 8 -3 5 7 1 3 3 5 9 -4 6
14 ENESE SC BÖRCS KSE 4 1 1 2 3 5 -2 4 3 0 1 2 2 4 -2 1 7 1 2 4 5 9 -4 5
15 ENESE SC GYŐRASSZONYFA-T. SE 3 0 0 3 2 9 -7 0 4 0 1 3 0 12 -12 1 7 0 1 6 2 21 -19 1
16 ENESE SC ENESE SC 3 0 0 3 1 6 -5 0 4 0 0 4 0 8 -8 0 7 0 0 7 1 14 -13 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ENESE SC ABDA SC 3 3 0 0 7 3 4 9 4 4 0 0 22 2 20 12 7 7 0 0 29 5 24 21
2 ENESE SC DUNASZEG SE 4 4 0 0 15 5 10 12 3 3 0 0 14 2 12 9 7 7 0 0 29 7 22 21
3 ENESE SC GYŐRÚJBARÁT SE 4 2 1 1 13 11 2 7 3 3 0 0 13 3 10 9 7 5 1 1 26 14 12 16
4 ENESE SC KORONCÓ KSSZE 4 3 0 1 25 6 19 9 3 2 0 1 10 8 2 6 7 5 0 2 35 14 21 15
5 ENESE SC BŐNY SE 3 3 0 0 11 2 9 9 4 2 0 2 10 7 3 6 7 5 0 2 21 9 12 15
6 ENESE SC RÁBAPATONAI BESENYŐ SE 4 3 0 1 11 8 3 9 3 1 0 2 6 6 0 3 7 4 0 3 17 14 3 12
7 ENESE SC NAGYSZENTJÁNOS SC 5 3 1 1 21 8 13 10 2 0 1 1 1 2 -1 1 7 3 2 2 22 10 12 11
8 ENESE SC GYŐRÚJFALU SE 4 1 1 2 6 8 -2 4 3 2 0 1 7 6 1 6 7 3 1 3 13 14 -1 10
9 ENESE SC DAC-UP 2 0 2 0 1 1 0 2 5 2 1 2 5 6 -1 7 7 2 3 2 6 7 -1 9
10 ENESE SC TÉTI SOKORÓ FC 3 1 0 2 2 13 -11 3 4 1 3 0 7 4 3 6 7 2 3 2 9 17 -8 9
11 ENESE SC KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE 5 1 0 4 2 8 -6 3 2 1 0 1 3 7 -4 3 7 2 0 5 5 15 -10 6
12 ENESE SC KUNSZIGET SE 3 0 2 1 5 8 -3 2 4 1 0 3 6 10 -4 3 7 1 2 4 11 18 -7 5
13 ENESE SC BÖRCS KSE 4 1 1 2 7 10 -3 4 3 0 1 2 4 12 -8 1 7 1 2 4 11 22 -11 5
14 ENESE SC GYŐRZÁMOLYI SE 2 0 0 2 3 7 -4 0 5 1 1 3 14 17 -3 4 7 1 1 5 17 24 -7 4
15 ENESE SC GYŐRASSZONYFA-T. SE 3 0 0 3 3 19 -16 0 4 0 1 3 1 23 -22 1 7 0 1 6 4 42 -38 1
16 ENESE SC ENESE SC 3 0 0 3 1 9 -8 0 4 0 0 4 3 18 -15 0 7 0 0 7 4 27 -23 0
 
ABDA SC
2 - 0-2 - 1-----3 - 2------
BŐNY SE
-5 - 0-----4 - 1----2 - 1--
BÖRCS KSE
---2 - 5-2 - 1---2 - 3----1 - 1
DAC-UP
--------1 - 1---0 - 0--
DUNASZEG SE
-2 - 1-------5 - 0-5 - 2-3 - 2-
ENESE SC
0 - 5--0 - 2--1 - 2--------
GYŐRASSZONYFA-T. SE
0 - 10-----2 - 6------1 - 3-
GYŐRÚJBARÁT SE
-2 - 4-1 - 1----7 - 4--3 - 2---
GYŐRÚJFALU SE
----0 - 25 - 20 - 0-------1 - 4
GYŐRZÁMOLYI SE
--------1 - 2-2 - 5----
KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE
0 - 2--0 - 1-1 - 0----1 - 30 - 2---
KORONCÓ KSSZE
2 - 5--3 - 0-9 - 111 - 0--------
KUNSZIGET SE
--3 - 3-----1 - 4-----1 - 1
NAGYSZENTJÁNOS SC
-----3 - 010 - 0--2 - 5-5 - 2--1 - 1
RÁBAPATONAI BESENYŐ SE
-1 - 54 - 1------4 - 2--2 - 0--
TÉTI SOKORÓ FC
----0 - 7--0 - 5------2 - 1

Meccsek

DAC-UP

2018. 08. 12. 18:00
Győrújbarát SE
2018. 08. 12. 18:00
Győrújbarát SE
GYŐRÚJBARÁT SE
DAC-UP
2018. 08. 19. 18:00
DAC sporttelep
2018. 08. 19. 18:00
DAC sporttelep
DAC-UP
NAGYSZENTJÁNOS SC
2018. 08. 26. 17:00
Abda SC sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC
DAC-UP
2018. 09. 02. 17:00
Koroncó SE sportpálya
2018. 09. 02. 17:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
DAC-UP
2018. 09. 09. 16:00
Kajárpéc SE
2018. 09. 09. 16:00
Kajárpéc SE
KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE
DAC-UP
2018. 09. 16. 16:00
Enese SC
2018. 09. 16. 16:00
Enese SC
ENESE SC
DAC-UP
2018. 09. 23. 16:00
DAC sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
DAC sporttelep
DAC-UP
GYŐRZÁMOLYI SE
2018. 09. 30. 16:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
GYŐRASSZONYFA-T. SE
DAC-UP
2018. 10. 07. 15:00
DAC sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
DAC sporttelep
DAC-UP
BŐNY SE
2018. 10. 14. 15:00
Téti Sokoró FC
2018. 10. 14. 15:00
Téti Sokoró FC
TÉTI SOKORÓ FC
DAC-UP
2018. 10. 21. 15:00
DAC sporttelep
2018. 10. 21. 15:00
DAC sporttelep
DAC-UP
KUNSZIGET SE
2018. 10. 27. 14:00
Dunaszeg SE sportpálya
2018. 10. 27. 14:00
Dunaszeg SE sportpálya
DUNASZEG SE
DAC-UP
2018. 11. 04. 14:00
DAC sporttelep
2018. 11. 04. 14:00
DAC sporttelep
DAC-UP
BÖRCS KSE
2018. 11. 11. 14:00
RÁBAPATONAI SPORTEGYESÜLET sportpálya
2018. 11. 11. 14:00
RÁBAPATONAI SPORTEGYESÜLET sportpálya
RÁBAPATONAI BESENYŐ SE
DAC-UP
2018. 11. 18. 14:00
DAC sporttelep
2018. 11. 18. 14:00
DAC sporttelep
DAC-UP
GYŐRÚJFALU SE
2019. 03. 03. 15:00
DAC sporttelep
2019. 03. 03. 15:00
DAC sporttelep
DAC-UP
GYŐRÚJBARÁT SE
2019. 03. 10. 15:00
Nagyszentjános SC sportpálya
2019. 03. 10. 15:00
Nagyszentjános SC sportpálya
NAGYSZENTJÁNOS SC
DAC-UP
2019. 03. 17. 15:00
DAC sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
DAC sporttelep
DAC-UP
ABDA SC
2019. 03. 24. 15:00
DAC sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
DAC sporttelep
DAC-UP
KORONCÓ KSSZE
2019. 03. 31. 16:00
DAC sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
DAC sporttelep
DAC-UP
KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE
2019. 04. 07. 17:00
DAC sporttelep
2019. 04. 07. 17:00
DAC sporttelep
DAC-UP
ENESE SC
2019. 04. 14. 17:00
Győrzámoly SE sportpálya
2019. 04. 14. 17:00
Győrzámoly SE sportpálya
GYŐRZÁMOLYI SE
DAC-UP
2019. 04. 21. 17:00
DAC sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
DAC sporttelep
DAC-UP
GYŐRASSZONYFA-T. SE
2019. 04. 28. 17:00
Bőny SE sporttelep
2019. 04. 28. 17:00
Bőny SE sporttelep
BŐNY SE
DAC-UP
2019. 05. 05. 17:00
DAC sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
DAC sporttelep
DAC-UP
TÉTI SOKORÓ FC
2019. 05. 11. 17:00
Abda SC sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Abda SC sporttelep
KUNSZIGET SE
DAC-UP
2019. 05. 19. 17:00
DAC sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
DAC sporttelep
DAC-UP
DUNASZEG SE
2019. 05. 26. 17:00
Börcs KSE
2019. 05. 26. 17:00
Börcs KSE
BÖRCS KSE
DAC-UP
2019. 06. 02. 17:00
RÁBAPATONAI SPORTEGYESÜLET sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
RÁBAPATONAI SPORTEGYESÜLET sportpálya
DAC-UP
RÁBAPATONAI BESENYŐ SE
2019. 06. 09. 17:00
Győrújfalu SE sportpálya
2019. 06. 09. 17:00
Győrújfalu SE sportpálya
GYŐRÚJFALU SE
DAC-UP

GYŐRZÁMOLYI SE

2018. 08. 12. 18:00
RÁBAPATONAI SPORTEGYESÜLET sportpálya
2018. 08. 12. 18:00
RÁBAPATONAI SPORTEGYESÜLET sportpálya
RÁBAPATONAI BESENYŐ SE
GYŐRZÁMOLYI SE
2018. 08. 19. 16:00
Győrzámoly SE sportpálya
2018. 08. 19. 16:00
Győrzámoly SE sportpálya
GYŐRZÁMOLYI SE
GYŐRÚJFALU SE
2018. 08. 25. 17:30
Győrújbarát SE
2018. 08. 25. 17:30
Győrújbarát SE
GYŐRÚJBARÁT SE
GYŐRZÁMOLYI SE
2018. 09. 02. 17:00
Nagyszentjános SC sportpálya
2018. 09. 02. 17:00
Nagyszentjános SC sportpálya
NAGYSZENTJÁNOS SC
GYŐRZÁMOLYI SE
2018. 09. 09. 16:00
Abda SC sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC
GYŐRZÁMOLYI SE
2018. 09. 16. 16:00
Győrzámoly SE sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Győrzámoly SE sportpálya
GYŐRZÁMOLYI SE
KORONCÓ KSSZE
2018. 09. 23. 16:00
DAC sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
DAC sporttelep
DAC-UP
GYŐRZÁMOLYI SE
2018. 09. 30. 16:00
Győrzámoly SE sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Győrzámoly SE sportpálya
GYŐRZÁMOLYI SE
ENESE SC
2018. 10. 06. 15:30
Kajárpéc SE
2018. 10. 06. 15:30
Kajárpéc SE
KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE
GYŐRZÁMOLYI SE
2018. 10. 14. 15:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
GYŐRASSZONYFA-T. SE
GYŐRZÁMOLYI SE
2018. 10. 21. 15:00
Győrzámoly SE sportpálya
2018. 10. 21. 15:00
Győrzámoly SE sportpálya
GYŐRZÁMOLYI SE
BŐNY SE
2018. 10. 28. 14:00
Téti Sokoró FC
2018. 10. 28. 14:00
Téti Sokoró FC
TÉTI SOKORÓ FC
GYŐRZÁMOLYI SE
2018. 11. 04. 14:00
Győrzámoly SE sportpálya
2018. 11. 04. 14:00
Győrzámoly SE sportpálya
GYŐRZÁMOLYI SE
KUNSZIGET SE
2018. 11. 11. 14:30
Dunaszeg SE sportpálya
2018. 11. 11. 14:30
Dunaszeg SE sportpálya
DUNASZEG SE
GYŐRZÁMOLYI SE
2018. 11. 18. 14:00
Győrzámoly SE sportpálya
2018. 11. 18. 14:00
Győrzámoly SE sportpálya
GYŐRZÁMOLYI SE
BÖRCS KSE
2019. 03. 03. 15:00
Győrzámoly SE sportpálya
2019. 03. 03. 15:00
Győrzámoly SE sportpálya
GYŐRZÁMOLYI SE
RÁBAPATONAI BESENYŐ SE
2019. 03. 10. 15:00
Győrújfalu SE sportpálya
2019. 03. 10. 15:00
Győrújfalu SE sportpálya
GYŐRÚJFALU SE
GYŐRZÁMOLYI SE
2019. 03. 16. 15:00
Győrzámoly SE sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Győrzámoly SE sportpálya
GYŐRZÁMOLYI SE
GYŐRÚJBARÁT SE
2019. 03. 24. 15:00
Győrzámoly SE sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Győrzámoly SE sportpálya
GYŐRZÁMOLYI SE
NAGYSZENTJÁNOS SC
2019. 03. 31. 16:00
Győrzámoly SE sportpálya
2019. 03. 31. 16:00
Győrzámoly SE sportpálya
GYŐRZÁMOLYI SE
ABDA SC
2019. 04. 07. 17:00
Koroncó SE sportpálya
2019. 04. 07. 17:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
GYŐRZÁMOLYI SE
2019. 04. 14. 17:00
Győrzámoly SE sportpálya
2019. 04. 14. 17:00
Győrzámoly SE sportpálya
GYŐRZÁMOLYI SE
DAC-UP
2019. 04. 19. 17:00
Enese SC
2019. 04. 19. 17:00
Enese SC
ENESE SC
GYŐRZÁMOLYI SE
2019. 04. 28. 17:00
Győrzámoly SE sportpálya
2019. 04. 28. 17:00
Győrzámoly SE sportpálya
GYŐRZÁMOLYI SE
KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE
2019. 05. 05. 17:00
Győrzámoly SE sportpálya
2019. 05. 05. 17:00
Győrzámoly SE sportpálya
GYŐRZÁMOLYI SE
GYŐRASSZONYFA-T. SE
2019. 05. 12. 17:00
Bőny SE sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Bőny SE sporttelep
BŐNY SE
GYŐRZÁMOLYI SE
2019. 05. 19. 17:00
Győrzámoly SE sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Győrzámoly SE sportpálya
GYŐRZÁMOLYI SE
TÉTI SOKORÓ FC
2019. 05. 25. 17:00
Öttevényi TC sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Öttevényi TC sporttelep
KUNSZIGET SE
GYŐRZÁMOLYI SE
2019. 06. 02. 17:00
Győrzámoly SE sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Győrzámoly SE sportpálya
GYŐRZÁMOLYI SE
DUNASZEG SE
2019. 06. 08. 17:00
Börcs KSE
2019. 06. 08. 17:00
Börcs KSE
BÖRCS KSE
GYŐRZÁMOLYI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom