Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Aranyhal Étterem Megyei II. 7. forduló

2018.09.23 - 16:00

Koroncó, Koroncó SE sportpálya

Győr-Moson-Sopron

Aranyhal Étterem Megyei II.

Játékvezető
VARGA SÁNDOR /N/
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HORVÁTH TIBOR, NÁSZ PATRIK
KORONCÓ KSSZE
GYŐRASSZONYFA-T. SE
90'
45'

Gólok

KALCSÓ GÁBOR

6'

1 - 0

 

WEISZDORN ÁKOS

7'

2 - 0

 

KALCSÓ GÁBOR

17'

3 - 0

 

BURÁNYI TAMÁS

23'

4 - 0

 

WEISZDORN ÁKOS

32'

5 - 0

 

BABICS ZSOLT

34'

6 - 0

 

WEISZDORN ÁKOS

52'

7 - 0

 

KALCSÓ GÁBOR

60'

8 - 0

 

BABICS ZSOLT

66'

9 - 0

 

KALCSÓ GÁBOR

79'

10 - 0

 

BABICS ZSOLT

85'

11 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ABDA SC ABDA SC 7 7 0 0 29 5 24 21 10.6
2 DUNASZEG SE DUNASZEG SE 7 7 0 0 29 7 22 21 9.3
3 GYŐRÚJBARÁT SE GYŐRÚJBARÁT SE 7 5 1 1 26 14 12 16 11.6
4 KORONCÓ KSSZE KORONCÓ KSSZE 7 5 0 2 35 14 21 15 10.4
5 BŐNY SE BŐNY SE 7 5 0 2 21 9 12 15 5.7
6 RÁBAPATONAI BESENYŐ SE  RÁBAPATONAI BESENYŐ SE  7 4 0 3 17 14 3 12 10.1
7 NAGYSZENTJÁNOS SC NAGYSZENTJÁNOS SC 7 3 2 2 22 10 12 11 10.4
8 GYŐRÚJFALU SE GYŐRÚJFALU SE 7 3 1 3 13 14 -1 10 10.6
9 DAC-UP DAC-UP 7 2 3 2 6 7 -1 9 8
10 TÉTI SOKORÓ FC TÉTI SOKORÓ FC 7 2 3 2 9 17 -8 9 7.3
11 KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE 7 2 0 5 5 15 -10 6 8.1
12 KUNSZIGET SE KUNSZIGET SE 7 1 2 4 11 18 -7 5 7.6
13 BÖRCS KSE BÖRCS KSE 7 1 2 4 11 22 -11 5 8.7
14 GYŐRZÁMOLYI SE GYŐRZÁMOLYI SE 7 1 1 5 17 24 -7 4 5.4
15 GYŐRASSZONYFA-T. SE GYŐRASSZONYFA-T. SE 7 0 1 6 4 42 -38 1 6
16 ENESE SC ENESE SC 7 0 0 7 4 27 -23 0 6.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ENESE SC DUNASZEG SE 4 3 1 0 9 3 6 10 3 3 0 0 6 0 6 9 7 6 1 0 15 3 12 19
2 ENESE SC KORONCÓ KSSZE 4 3 1 0 14 1 13 10 3 2 1 0 3 1 2 7 7 5 2 0 17 2 15 17
3 ENESE SC ABDA SC 3 2 1 0 3 1 2 7 4 3 1 0 9 1 8 10 7 5 2 0 12 2 10 17
4 ENESE SC BŐNY SE 3 3 0 0 5 2 3 9 4 2 0 2 8 3 5 6 7 5 0 2 13 5 8 15
5 ENESE SC DAC-UP 2 1 1 0 1 0 1 4 5 3 0 2 4 4 0 9 7 4 1 2 5 4 1 13
6 ENESE SC GYŐRÚJBARÁT SE 4 1 0 3 4 8 -4 3 3 3 0 0 5 2 3 9 7 4 0 3 9 10 -1 12
7 ENESE SC RÁBAPATONAI BESENYŐ SE 4 2 1 1 5 5 0 7 3 1 1 1 4 3 1 4 7 3 2 2 9 8 1 11
8 ENESE SC TÉTI SOKORÓ FC 3 1 0 2 1 4 -3 3 4 2 2 0 6 2 4 8 7 3 2 2 7 6 1 11
9 ENESE SC NAGYSZENTJÁNOS SC 5 2 1 2 8 4 4 7 2 0 1 1 1 2 -1 1 7 2 2 3 9 6 3 8
10 ENESE SC KUNSZIGET SE 3 0 2 1 2 3 -1 2 4 2 0 2 4 4 0 6 7 2 2 3 6 7 -1 8
11 ENESE SC KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE 5 1 1 3 1 4 -3 4 2 1 0 1 2 5 -3 3 7 2 1 4 3 9 -6 7
12 ENESE SC GYŐRÚJFALU SE 4 1 1 2 2 4 -2 4 3 0 2 1 1 2 -1 2 7 1 3 3 3 6 -3 6
13 ENESE SC GYŐRZÁMOLYI SE 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 2 2 5 8 -3 5 7 1 3 3 5 9 -4 6
14 ENESE SC BÖRCS KSE 4 1 1 2 3 5 -2 4 3 0 1 2 2 4 -2 1 7 1 2 4 5 9 -4 5
15 ENESE SC GYŐRASSZONYFA-T. SE 3 0 0 3 2 9 -7 0 4 0 1 3 0 12 -12 1 7 0 1 6 2 21 -19 1
16 ENESE SC ENESE SC 3 0 0 3 1 6 -5 0 4 0 0 4 0 8 -8 0 7 0 0 7 1 14 -13 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ENESE SC ABDA SC 3 3 0 0 7 3 4 9 4 4 0 0 22 2 20 12 7 7 0 0 29 5 24 21
2 ENESE SC DUNASZEG SE 4 4 0 0 15 5 10 12 3 3 0 0 14 2 12 9 7 7 0 0 29 7 22 21
3 ENESE SC GYŐRÚJBARÁT SE 4 2 1 1 13 11 2 7 3 3 0 0 13 3 10 9 7 5 1 1 26 14 12 16
4 ENESE SC KORONCÓ KSSZE 4 3 0 1 25 6 19 9 3 2 0 1 10 8 2 6 7 5 0 2 35 14 21 15
5 ENESE SC BŐNY SE 3 3 0 0 11 2 9 9 4 2 0 2 10 7 3 6 7 5 0 2 21 9 12 15
6 ENESE SC RÁBAPATONAI BESENYŐ SE 4 3 0 1 11 8 3 9 3 1 0 2 6 6 0 3 7 4 0 3 17 14 3 12
7 ENESE SC NAGYSZENTJÁNOS SC 5 3 1 1 21 8 13 10 2 0 1 1 1 2 -1 1 7 3 2 2 22 10 12 11
8 ENESE SC GYŐRÚJFALU SE 4 1 1 2 6 8 -2 4 3 2 0 1 7 6 1 6 7 3 1 3 13 14 -1 10
9 ENESE SC DAC-UP 2 0 2 0 1 1 0 2 5 2 1 2 5 6 -1 7 7 2 3 2 6 7 -1 9
10 ENESE SC TÉTI SOKORÓ FC 3 1 0 2 2 13 -11 3 4 1 3 0 7 4 3 6 7 2 3 2 9 17 -8 9
11 ENESE SC KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE 5 1 0 4 2 8 -6 3 2 1 0 1 3 7 -4 3 7 2 0 5 5 15 -10 6
12 ENESE SC KUNSZIGET SE 3 0 2 1 5 8 -3 2 4 1 0 3 6 10 -4 3 7 1 2 4 11 18 -7 5
13 ENESE SC BÖRCS KSE 4 1 1 2 7 10 -3 4 3 0 1 2 4 12 -8 1 7 1 2 4 11 22 -11 5
14 ENESE SC GYŐRZÁMOLYI SE 2 0 0 2 3 7 -4 0 5 1 1 3 14 17 -3 4 7 1 1 5 17 24 -7 4
15 ENESE SC GYŐRASSZONYFA-T. SE 3 0 0 3 3 19 -16 0 4 0 1 3 1 23 -22 1 7 0 1 6 4 42 -38 1
16 ENESE SC ENESE SC 3 0 0 3 1 9 -8 0 4 0 0 4 3 18 -15 0 7 0 0 7 4 27 -23 0
 
ABDA SC
2 - 0-2 - 1-----3 - 2------
BŐNY SE
-5 - 0-----4 - 1----2 - 1--
BÖRCS KSE
---2 - 5-2 - 1---2 - 3----1 - 1
DAC-UP
--------1 - 1---0 - 0--
DUNASZEG SE
-2 - 1-------5 - 0-5 - 2-3 - 2-
ENESE SC
0 - 5--0 - 2--1 - 2--------
GYŐRASSZONYFA-T. SE
0 - 10-----2 - 6------1 - 3-
GYŐRÚJBARÁT SE
-2 - 4-1 - 1----7 - 4--3 - 2---
GYŐRÚJFALU SE
----0 - 25 - 20 - 0-------1 - 4
GYŐRZÁMOLYI SE
--------1 - 2-2 - 5----
KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE
0 - 2--0 - 1-1 - 0----1 - 30 - 2---
KORONCÓ KSSZE
2 - 5--3 - 0-9 - 111 - 0--------
KUNSZIGET SE
--3 - 3-----1 - 4-----1 - 1
NAGYSZENTJÁNOS SC
-----3 - 010 - 0--2 - 5-5 - 2--1 - 1
RÁBAPATONAI BESENYŐ SE
-1 - 54 - 1------4 - 2--2 - 0--
TÉTI SOKORÓ FC
----0 - 7--0 - 5------2 - 1

Meccsek

KORONCÓ KSSZE

2018. 08. 12. 18:00
Nagyszentjános SC sportpálya
2018. 08. 12. 18:00
Nagyszentjános SC sportpálya
NAGYSZENTJÁNOS SC
KORONCÓ KSSZE
2018. 08. 19. 18:00
Koroncó SE sportpálya
2018. 08. 19. 18:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
ABDA SC
2018. 08. 26. 17:00
Kajárpéc SE
2018. 08. 26. 17:00
Kajárpéc SE
KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE
KORONCÓ KSSZE
2018. 09. 02. 17:00
Koroncó SE sportpálya
2018. 09. 02. 17:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
DAC-UP
2018. 09. 09. 16:00
Koroncó SE sportpálya
2018. 09. 09. 16:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
ENESE SC
2018. 09. 16. 16:00
Győrzámoly SE sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Győrzámoly SE sportpálya
GYŐRZÁMOLYI SE
KORONCÓ KSSZE
2018. 09. 23. 16:00
Koroncó SE sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
GYŐRASSZONYFA-T. SE
2018. 09. 30. 16:00
Bőny SE sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Bőny SE sporttelep
BŐNY SE
KORONCÓ KSSZE
2018. 10. 07. 15:00
Koroncó SE sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
TÉTI SOKORÓ FC
2018. 10. 14. 15:00
Kunsziget SE sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Kunsziget SE sportpálya
KUNSZIGET SE
KORONCÓ KSSZE
2018. 10. 20. 15:00
Koroncó SE sportpálya
2018. 10. 20. 15:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
DUNASZEG SE
2018. 10. 28. 14:00
Börcs KSE
2018. 10. 28. 14:00
Börcs KSE
BÖRCS KSE
KORONCÓ KSSZE
2018. 11. 04. 14:00
Koroncó SE sportpálya
2018. 11. 04. 14:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
RÁBAPATONAI BESENYŐ SE
2018. 11. 11. 14:30
Győrújfalu SE sportpálya
2018. 11. 11. 14:30
Győrújfalu SE sportpálya
GYŐRÚJFALU SE
KORONCÓ KSSZE
2018. 11. 17. 14:30
Koroncó SE sportpálya
2018. 11. 17. 14:30
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
GYŐRÚJBARÁT SE
2019. 03. 03. 15:00
Koroncó SE sportpálya
2019. 03. 03. 15:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
NAGYSZENTJÁNOS SC
2019. 03. 10. 15:00
Abda SC sporttelep
2019. 03. 10. 15:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC
KORONCÓ KSSZE
2019. 03. 17. 15:00
Koroncó SE sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE
2019. 03. 24. 15:00
DAC sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
DAC sporttelep
DAC-UP
KORONCÓ KSSZE
2019. 03. 31. 16:00
Enese SC
2019. 03. 31. 16:00
Enese SC
ENESE SC
KORONCÓ KSSZE
2019. 04. 07. 17:00
Koroncó SE sportpálya
2019. 04. 07. 17:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
GYŐRZÁMOLYI SE
2019. 04. 14. 17:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
2019. 04. 14. 17:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
GYŐRASSZONYFA-T. SE
KORONCÓ KSSZE
2019. 04. 21. 17:00
Koroncó SE sportpálya
2019. 04. 21. 17:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
BŐNY SE
2019. 04. 28. 17:00
Téti Sokoró FC
2019. 04. 28. 17:00
Téti Sokoró FC
TÉTI SOKORÓ FC
KORONCÓ KSSZE
2019. 05. 05. 17:00
Koroncó SE sportpálya
2019. 05. 05. 17:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
KUNSZIGET SE
2019. 05. 12. 17:00
Dunaszeg SE sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Dunaszeg SE sportpálya
DUNASZEG SE
KORONCÓ KSSZE
2019. 05. 19. 17:00
Koroncó SE sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
BÖRCS KSE
2019. 05. 26. 17:00
RÁBAPATONAI SPORTEGYESÜLET sportpálya
2019. 05. 26. 17:00
RÁBAPATONAI SPORTEGYESÜLET sportpálya
RÁBAPATONAI BESENYŐ SE
KORONCÓ KSSZE
2019. 06. 02. 17:00
Koroncó SE sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
GYŐRÚJFALU SE
2019. 06. 08. 17:00
Győrújbarát SE
2019. 06. 08. 17:00
Győrújbarát SE
GYŐRÚJBARÁT SE
KORONCÓ KSSZE

GYŐRASSZONYFA-T. SE

2018. 08. 12. 18:00
Börcs KSE
2018. 08. 12. 18:00
Börcs KSE
BÖRCS KSE
GYŐRASSZONYFA-T. SE
2018. 08. 19. 18:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
2018. 08. 19. 18:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
GYŐRASSZONYFA-T. SE
RÁBAPATONAI BESENYŐ SE
2018. 08. 26. 17:00
Győrújfalu SE sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Győrújfalu SE sportpálya
GYŐRÚJFALU SE
GYŐRASSZONYFA-T. SE
2018. 09. 02. 17:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
2018. 09. 02. 17:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
GYŐRASSZONYFA-T. SE
GYŐRÚJBARÁT SE
2018. 09. 09. 16:00
Nagyszentjános SC sportpálya
2018. 09. 09. 16:00
Nagyszentjános SC sportpálya
NAGYSZENTJÁNOS SC
GYŐRASSZONYFA-T. SE
2018. 09. 16. 16:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
GYŐRASSZONYFA-T. SE
ABDA SC
2018. 09. 23. 16:00
Koroncó SE sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
GYŐRASSZONYFA-T. SE
2018. 09. 30. 16:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
GYŐRASSZONYFA-T. SE
DAC-UP
2018. 10. 07. 15:00
Enese SC
2018. 10. 07. 15:00
Enese SC
ENESE SC
GYŐRASSZONYFA-T. SE
2018. 10. 14. 15:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
GYŐRASSZONYFA-T. SE
GYŐRZÁMOLYI SE
2018. 10. 21. 15:00
Kajárpéc SE
2018. 10. 21. 15:00
Kajárpéc SE
KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE
GYŐRASSZONYFA-T. SE
2018. 10. 28. 14:00
Bőny SE sporttelep
2018. 10. 28. 14:00
Bőny SE sporttelep
BŐNY SE
GYŐRASSZONYFA-T. SE
2018. 11. 04. 14:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
2018. 11. 04. 14:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
GYŐRASSZONYFA-T. SE
TÉTI SOKORÓ FC
2018. 11. 11. 14:00
Kunsziget SE sportpálya
2018. 11. 11. 14:00
Kunsziget SE sportpálya
KUNSZIGET SE
GYŐRASSZONYFA-T. SE
2018. 11. 18. 14:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
2018. 11. 18. 14:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
GYŐRASSZONYFA-T. SE
DUNASZEG SE
2019. 03. 03. 15:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
2019. 03. 03. 15:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
GYŐRASSZONYFA-T. SE
BÖRCS KSE
2019. 03. 10. 15:00
RÁBAPATONAI SPORTEGYESÜLET sportpálya
2019. 03. 10. 15:00
RÁBAPATONAI SPORTEGYESÜLET sportpálya
RÁBAPATONAI BESENYŐ SE
GYŐRASSZONYFA-T. SE
2019. 03. 17. 15:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
GYŐRASSZONYFA-T. SE
GYŐRÚJFALU SE
2019. 03. 23. 16:30
Győrújbarát SE
2019. 03. 23. 16:30
Győrújbarát SE
GYŐRÚJBARÁT SE
GYŐRASSZONYFA-T. SE
2019. 03. 31. 16:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
2019. 03. 31. 16:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
GYŐRASSZONYFA-T. SE
NAGYSZENTJÁNOS SC
2019. 04. 07. 17:00
Abda SC sporttelep
2019. 04. 07. 17:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC
GYŐRASSZONYFA-T. SE
2019. 04. 14. 17:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
2019. 04. 14. 17:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
GYŐRASSZONYFA-T. SE
KORONCÓ KSSZE
2019. 04. 21. 17:00
DAC sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
DAC sporttelep
DAC-UP
GYŐRASSZONYFA-T. SE
2019. 04. 28. 17:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
2019. 04. 28. 17:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
GYŐRASSZONYFA-T. SE
ENESE SC
2019. 05. 05. 17:00
Győrzámoly SE sportpálya
2019. 05. 05. 17:00
Győrzámoly SE sportpálya
GYŐRZÁMOLYI SE
GYŐRASSZONYFA-T. SE
2019. 05. 12. 17:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
GYŐRASSZONYFA-T. SE
KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE
2019. 05. 19. 17:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
GYŐRASSZONYFA-T. SE
BŐNY SE
2019. 05. 26. 17:00
Téti Sokoró FC
2019. 05. 26. 17:00
Téti Sokoró FC
TÉTI SOKORÓ FC
GYŐRASSZONYFA-T. SE
2019. 06. 02. 17:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE sportpálya
GYŐRASSZONYFA-T. SE
KUNSZIGET SE
2019. 06. 08. 17:00
Dunaszeg SE sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Dunaszeg SE sportpálya
DUNASZEG SE
GYŐRASSZONYFA-T. SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom