Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U13 3. csoport 4. forduló

2019.01.12 - 15:40

Lipót, Lipót SE Pékség sportkomplexuma

Győr-Moson-Sopron

Futsal U13 3. csoport

Játékvezető
GŐGÖS BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOGYORÓSI LÁSZLÓ
DUNASZEG SE
DANA GYŐRÚJFALU SE
30'
15'

Gólok

 

0 - 1

4'

MÉSZÁROS BÁLINT

 

0 - 2

7'

KUTICH TAMÁS

 

0 - 3

9'

MÉSZÁROS BENCE

 

0 - 4

9'

MÉSZÁROS BÁLINT

 

0 - 5

10'

MÉSZÁROS BENCE

 

0 - 6

12'

KOVÁCS DETRE

 

0 - 7

14'

MÉSZÁROS BENCE

 

0 - 8

15'

PÓCZIK BENCE

 

0 - 9

23'

MÉSZÁROS BENCE

 

0 - 10

24'

MAYER MARCELL

 

0 - 11

28'

MAYER MARCELL

 

0 - 12

29'

MÉSZÁROS BENCE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 DANA GYŐRÚJFALU SE DANA GYŐRÚJFALU SE 9 8 0 1 68 7 61 24 4.1
2 KUNSZIGET SE 2 KUNSZIGET SE 2 9 8 0 1 56 8 48 24 4
3 MTE 1904/1 MTE 1904/1 6 4 0 2 25 9 16 12 4
4 Baráti Futsal CSE Baráti Futsal CSE 6 2 0 4 13 43 -30 6 3
5 DUNASZEG SE DUNASZEG SE 9 1 0 8 12 57 -45 3 3
6 BŐNY SE BŐNY SE 9 1 0 8 6 56 -50 3 2.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BŐNY SE DANA GYŐRÚJFALU SE 4 4 0 0 19 0 19 12 5 4 0 1 16 1 15 12 9 8 0 1 35 1 34 24
2 BŐNY SE KUNSZIGET SE 2 6 4 1 1 12 4 8 13 3 2 1 0 4 1 3 7 9 6 2 1 16 5 11 20
3 BŐNY SE MTE 1904/1 4 1 1 2 6 6 0 4 2 1 0 1 4 1 3 3 6 2 1 3 10 7 3 7
4 BŐNY SE BŐNY SE 5 1 2 2 3 8 -5 5 4 0 1 3 1 12 -11 1 9 1 3 5 4 20 -16 6
5 BŐNY SE Baráti Futsal CSE 2 1 0 1 3 5 -2 3 4 0 2 2 3 16 -13 2 6 1 2 3 6 21 -15 5
6 BŐNY SE DUNASZEG SE 3 0 1 2 1 11 -10 1 6 1 1 4 6 13 -7 4 9 1 2 6 7 24 -17 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BŐNY SE DANA GYŐRÚJFALU SE 4 4 0 0 34 1 33 12 5 4 0 1 34 6 28 12 9 8 0 1 68 7 61 24
2 BŐNY SE KUNSZIGET SE 2 6 5 0 1 40 7 33 15 3 3 0 0 16 1 15 9 9 8 0 1 56 8 48 24
3 BŐNY SE MTE 1904/1 4 3 0 1 18 8 10 9 2 1 0 1 7 1 6 3 6 4 0 2 25 9 16 12
4 BŐNY SE Baráti Futsal CSE 2 1 0 1 5 9 -4 3 4 1 0 3 8 34 -26 3 6 2 0 4 13 43 -30 6
5 BŐNY SE DUNASZEG SE 3 0 0 3 1 24 -23 0 6 1 0 5 11 33 -22 3 9 1 0 8 12 57 -45 3
6 BŐNY SE BŐNY SE 5 1 0 4 4 29 -25 3 4 0 0 4 2 27 -25 0 9 1 0 8 6 56 -50 3
 
Baráti Futsal CSE
5 - 2-0 - 7--
BŐNY SE
-0 - 3-0 - 110 - 3
DUNASZEG SE
1 - 3--0 - 12-
MTE 1904/1
-3 - 06 - 5-0 - 3
DANA GYŐRÚJFALU SE
7 - 110 - 0-1 - 0-
KUNSZIGET SE 2
10 - 4-9 - 1-6 - 0

Meccsek

DUNASZEG SE

2018. 11. 24. 13:40
Bábolna Városi Sportcsarnok
2018. 11. 24. 13:40
Bábolna Városi Sportcsarnok
KUNSZIGET SE 2
DUNASZEG SE
2018. 11. 24. 15:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2018. 11. 24. 15:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
DUNASZEG SE
2018. 11. 24. 15:40
Bábolna Városi Sportcsarnok
2018. 11. 24. 15:40
Bábolna Városi Sportcsarnok
DUNASZEG SE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2019. 01. 05.
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2019. 01. 05.
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
BŐNY SE
DUNASZEG SE
2019. 01. 05. 12:40
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2019. 01. 05. 12:40
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
KUNSZIGET SE 2
DUNASZEG SE
2019. 01. 05. 15:20
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2019. 01. 05. 15:20
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
MTE 1904/1
DUNASZEG SE
2019. 01. 12. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 01. 12. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
KUNSZIGET SE 2
DUNASZEG SE
2019. 01. 12. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 01. 12. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
DUNASZEG SE
Baráti Futsal CSE
2019. 01. 12. 15:40
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 01. 12. 15:40
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
DUNASZEG SE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2019. 02. 03. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 02. 03. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
DUNASZEG SE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2019. 02. 03. 17:20
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 02. 03. 17:20
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
DUNASZEG SE
Baráti Futsal CSE
2019. 02. 03. 19:20
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 02. 03. 19:20
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
DUNASZEG SE
MTE 1904/1
2019. 02. 17. 09:10
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 02. 17. 09:10
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
BŐNY SE
DUNASZEG SE
2019. 02. 17. 11:50
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 02. 17. 11:50
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
DUNASZEG SE
Baráti Futsal CSE
2019. 02. 17. 13:50
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 02. 17. 13:50
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
MTE 1904/1
DUNASZEG SE

DANA GYŐRÚJFALU SE

2018. 11. 24. 13:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2018. 11. 24. 13:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2018. 11. 24. 14:20
Bábolna Városi Sportcsarnok
2018. 11. 24. 14:20
Bábolna Városi Sportcsarnok
KUNSZIGET SE 2
DANA GYŐRÚJFALU SE
2018. 11. 24. 15:40
Bábolna Városi Sportcsarnok
2018. 11. 24. 15:40
Bábolna Városi Sportcsarnok
DUNASZEG SE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2018. 12. 09. 16:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 12. 09. 16:00
Ikrényi Sportcsarnok
DANA GYŐRÚJFALU SE
Baráti Futsal CSE
2018. 12. 09. 17:20
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 12. 09. 17:20
Ikrényi Sportcsarnok
DANA GYŐRÚJFALU SE
MTE 1904/1
2018. 12. 09. 19:20
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 12. 09. 19:20
Ikrényi Sportcsarnok
DANA GYŐRÚJFALU SE
BŐNY SE
2019. 01. 12. 13:40
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 01. 12. 13:40
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
DANA GYŐRÚJFALU SE
Baráti Futsal CSE
2019. 01. 12. 14:20
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 01. 12. 14:20
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
KUNSZIGET SE 2
DANA GYŐRÚJFALU SE
2019. 01. 12. 15:40
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 01. 12. 15:40
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
DUNASZEG SE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2019. 02. 03. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 02. 03. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
DUNASZEG SE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2019. 02. 03. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 02. 03. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
DANA GYŐRÚJFALU SE
MTE 1904/1
2019. 02. 03. 18:40
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 02. 03. 18:40
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
DANA GYŐRÚJFALU SE
Baráti Futsal CSE
2019. 02. 17. 08:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 02. 17. 08:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
MTE 1904/1
DANA GYŐRÚJFALU SE
2019. 02. 17. 10:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 02. 17. 10:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
DANA GYŐRÚJFALU SE
BŐNY SE
2019. 02. 17. 12:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 02. 17. 12:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
DANA GYŐRÚJFALU SE
KUNSZIGET SE 2
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol