Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 2. forduló

2019.08.11 - 17:00

Füzesgyarmat, Lázár Gyula Városi Sporttelep (Füzesgyarmat Sporttelep)

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
DOBAI JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MAROZSI GÁBOR BENCE, BERECZKI BENCE
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
CEGLÉDI VSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

10'

SZILÁGYI PÉTER ZOLTÁN

 

0 - 2

23'

LUKÁCS RICHÁRD
KATONA GYÖRGY

75'

1 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 2 2 0 0 7 2 5 6 12.5
2 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 2 2 0 0 5 1 4 6 10.5
3 BSE BSE 2 2 0 0 4 0 4 6 12.5
4 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 2 1 1 0 4 0 4 4 13
5 DEAC DEAC 2 1 1 0 4 3 1 4 10
6 ESMTK ESMTK 2 1 0 1 3 3 0 3 10
7 EGER SE EGER SE 2 1 0 1 3 5 -2 3 4
8 PUTNOK FC PUTNOK FC 2 0 2 0 2 2 0 2 7
9 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 2 0 2 0 2 2 0 2 9
10 DVSC II. DVSC II. 2 0 1 1 2 3 -1 1 6
11 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 2 0 1 1 2 6 -4 1 2.5
12 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 1 0 0 1 1 2 -1 0 5
13 FC HATVAN FC HATVAN 1 0 0 1 0 1 -1 0 6
14 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB FÜZESGYARMATI SPORT KLUB 2 0 0 2 1 3 -2 0 1.5
15 DVTK II. DVTK II. 2 0 0 2 0 7 -7 0 3.5
16 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) CEGLÉDI VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 3 0 3 6
2 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 4 2 2 6
3 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) DEAC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 3 1 2 4
4 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) BSE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
5 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) ESMTK 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
6 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) SÉNYŐ-CARNIFEX FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
7 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
8 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) PUTNOK FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
9 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) FC HATVAN 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
10 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
11 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) DVSC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
12 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) DVTK II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 2 -2 0
13 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) EGER SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 2 -2 0
14 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) TÁLLYA KSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) FÜZESGYARMATI SPORT KLUB 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
16 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 6 2 4 3 2 2 0 0 7 2 5 6
2 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) CEGLÉDI VSE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 5 1 4 6
3 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) BSE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 4 0 4 6
4 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 4 0 4 3 2 1 1 0 4 0 4 4
5 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) DEAC 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 4 3 1 4
6 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) ESMTK 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 3 3 0 3
7 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) EGER SE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 3 5 -2 3
8 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) PUTNOK FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
9 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) SÉNYŐ-CARNIFEX FC 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
10 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) DVSC II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
11 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 1 0 0 1 2 6 -4 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 2 6 -4 1
12 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) TÁLLYA KSE 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
13 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) FC HATVAN 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) FÜZESGYARMATI SPORT KLUB 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 1 3 -2 0
15 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) DVTK II. 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 7 -7 0
16 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BSE
--3 - 0------------
CEGLÉDI VSE
----3 - 0----------
DEAC
------------2 - 2--
DVTK II.
------0 - 4--------
DVSC II.
0 - 1--------------
EGER SE
-----3 - 2---------
ESMTK
-------1 - 0-------
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
---------0 - 0-----
FC HATVAN
---------------
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
-1 - 2-------------
GYÖNGYÖSI AK
----------2 - 6----
JÁSZBERÉNYI FC
---------1 - 0-----
ÓZDI KOHÁSZ SC
---------------
PUTNOK FC
-------------0 - 0-
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
----2 - 2----------
TÁLLYA KSE
--1 - 2------------

Meccsek

FÜZESGYARMATI SPORT KLUB

2019. 08. 04. 17:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 08. 04. 17:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
2019. 08. 11. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 08. 11. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
CEGLÉDI VSE
2019. 08. 18. 17:00
ESMTK Stadion
2019. 08. 18. 17:00
ESMTK Stadion
ESMTK
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
2019. 08. 25. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
EGER SE
2019. 09. 01. 16:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 09. 01. 16:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
2019. 09. 08. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 09. 08. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
2019. 09. 15. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
DVTK II.
2019. 09. 29. 14:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
2019. 09. 29. 14:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
2019. 10. 06. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 10. 06. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
PUTNOK FC
2019. 10. 12. 14:30
Tállya Községi Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
2019. 10. 27. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 10. 27. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEAC
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
2019. 11. 03. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 11. 10. 13:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BSE
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
2019. 11. 17. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2019. 11. 24. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 12. 01. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 12. 01. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
2020. 03. 08. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
03. 08. 14:30
ESMTK
2020. 03. 14. 14:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 03. 14. 14:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
03. 14. 14:30
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
2020. 03. 22. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 03. 22. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
03. 22. 15:00
FC HATVAN
2020. 03. 29. 15:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 03. 29. 15:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
03. 29. 15:30
GYÖNGYÖSI AK
2020. 04. 05. 16:00
DVTK Edzőközpont
2020. 04. 05. 16:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
04. 05. 16:00
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
2020. 04. 12. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 04. 12. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
04. 12. 16:00
DVSC II.
2020. 04. 19. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 04. 19. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
04. 19. 14:00
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
2020. 04. 26. 16:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 04. 26. 16:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
04. 26. 16:30
TÁLLYA KSE
2020. 05. 10. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 05. 10. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
05. 10. 17:00
DEAC
2020. 05. 17. 17:30
Sényő Sportpálya
2020. 05. 17. 17:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
05. 17. 17:30
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
2020. 05. 24. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 05. 24. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
05. 24. 17:30
BSE
2020. 05. 31. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 05. 31. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
05. 31. 17:30
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB

CEGLÉDI VSE

2019. 08. 04. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 08. 04. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
EGER SE
2019. 08. 11. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 08. 11. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
CEGLÉDI VSE
2019. 08. 18. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 08. 18. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
GYÖNGYÖSI AK
2019. 08. 25. 17:00
DVTK Edzőközpont
2019. 08. 25. 17:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
CEGLÉDI VSE
2019. 09. 01. 16:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 09. 01. 16:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DVSC II.
2019. 09. 08. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 09. 08. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
CEGLÉDI VSE
2019. 09. 15. 16:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 09. 15. 16:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TÁLLYA KSE
2019. 10. 06. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 10. 06. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DEAC
2019. 10. 12. 14:30
Sényő Sportpálya
2019. 10. 12. 14:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
CEGLÉDI VSE
2019. 10. 20. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 10. 20. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BSE
2019. 10. 27. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2019. 10. 27. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
CEGLÉDI VSE
2019. 11. 03. 13:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 11. 03. 13:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 11. 10. 13:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 11. 10. 13:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
FC HATVAN
2019. 11. 17. 13:00
ESMTK Stadion
2019. 11. 17. 13:00
ESMTK Stadion
ESMTK
CEGLÉDI VSE
2019. 11. 24. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 11. 24. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
CEGLÉDI VSE
2019. 12. 01. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 12. 01. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
2020. 03. 08. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
03. 08. 14:30
CEGLÉDI VSE
2020. 03. 14. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 03. 14. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
03. 14. 14:30
DVTK II.
2020. 03. 22. 15:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
2020. 03. 22. 15:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
03. 22. 15:00
CEGLÉDI VSE
2020. 03. 29. 15:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 03. 29. 15:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
03. 29. 15:30
PUTNOK FC
2020. 04. 05. 16:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 04. 05. 16:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
04. 05. 16:00
CEGLÉDI VSE
2020. 04. 19. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 04. 19. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEAC
04. 19. 16:30
CEGLÉDI VSE
2020. 04. 26. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 04. 26. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
04. 26. 16:30
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 05. 03. 17:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 05. 03. 17:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BSE
05. 03. 17:00
CEGLÉDI VSE
2020. 05. 10. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 05. 10. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
05. 10. 17:00
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2020. 05. 17. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
2020. 05. 17. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
05. 17. 17:30
CEGLÉDI VSE
2020. 05. 24. 17:30
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 05. 24. 17:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
05. 24. 17:30
CEGLÉDI VSE
2020. 05. 31. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 05. 31. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
05. 31. 17:30
ESMTK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom