Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 1. forduló

2019.08.04 - 19:00

Békéscsaba, Békéscsabai Kórház utcai Stadion

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
PILLÓK ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
FARKAS TIBOR
Asszisztensek
KOVÁCS II. GÁBOR, TŐKÉS RÓBERT
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DUNA ASZFALT TLC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

54'

KIRCHNER KRISZTIÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 1 1 0 0 3 0 3 3 20
2 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  1 1 0 0 2 0 2 3 19
3 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 1 0 0 3 2 1 3 14
4 DOROGI FC DOROGI FC 1 1 0 0 2 1 1 3 16
5 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 1 1 0 0 2 1 1 3 15
6 DUNA ASZFALT TLC DUNA ASZFALT TLC 1 1 0 0 1 0 1 3 17
7 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 1 1 0 0 1 0 1 3 18
8 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 1 0 1 0 1 1 0 1 11
9 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 1 0 1 0 1 1 0 1 10
10 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 1 0 1 0 1 1 0 1 9
11 SZOMBATHELYI HALADÁS SZOMBATHELYI HALADÁS 1 0 1 0 1 1 0 1 8
12 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1 0 1 0 0 0 0 1 13
13 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 1 0 1 0 0 0 0 1 12
14 MTK BUDAPEST MTK BUDAPEST 1 0 0 1 2 3 -1 0 3
15 VÁC FC VÁC FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 5
16 VASAS FC VASAS FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 4
17 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0 0 1 0 1 -1 0 6
18 FC AJKA FC AJKA 1 0 0 1 0 1 -1 0 7
19 BUDAÖRS BUDAÖRS 1 0 0 1 0 2 -2 0 2
20 SZEGED-CSANÁD GROSICS SZEGED-CSANÁD GROSICS 1 0 0 1 0 3 -3 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEGED-CSANÁD GROSICS BUDAFOKI MTE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
2 SZEGED-CSANÁD GROSICS AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
3 SZEGED-CSANÁD GROSICS DOROGI FC 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
4 SZEGED-CSANÁD GROSICS NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 SZEGED-CSANÁD GROSICS WKW ETO FC GYŐR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 SZEGED-CSANÁD GROSICS GYIRMÓT FC GYŐR 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
7 SZEGED-CSANÁD GROSICS SZOLNOKI MÁV FC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 SZEGED-CSANÁD GROSICS SZOMBATHELYI HALADÁS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 SZEGED-CSANÁD GROSICS VÁC FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
10 SZEGED-CSANÁD GROSICS BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
11 SZEGED-CSANÁD GROSICS BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
12 SZEGED-CSANÁD GROSICS BFC SIÓFOK 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
13 SZEGED-CSANÁD GROSICS DUNA ASZFALT TLC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
14 SZEGED-CSANÁD GROSICS KAZINCBARCIKA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
15 SZEGED-CSANÁD GROSICS SOROKSÁR SC 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
16 SZEGED-CSANÁD GROSICS BUDAÖRS 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
17 SZEGED-CSANÁD GROSICS FC AJKA 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
18 SZEGED-CSANÁD GROSICS MTK BUDAPEST 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
19 SZEGED-CSANÁD GROSICS VASAS FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
20 SZEGED-CSANÁD GROSICS SZEGED-CSANÁD GROSICS 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEGED-CSANÁD GROSICS BUDAFOKI MTE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
2 SZEGED-CSANÁD GROSICS NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
3 SZEGED-CSANÁD GROSICS AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 1 0 0 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3
4 SZEGED-CSANÁD GROSICS DOROGI FC 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
5 SZEGED-CSANÁD GROSICS SZOLNOKI MÁV FC 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
6 SZEGED-CSANÁD GROSICS DUNA ASZFALT TLC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
7 SZEGED-CSANÁD GROSICS WKW ETO FC GYŐR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 SZEGED-CSANÁD GROSICS GYIRMÓT FC GYŐR 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 SZEGED-CSANÁD GROSICS KAZINCBARCIKA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
10 SZEGED-CSANÁD GROSICS SOROKSÁR SC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
11 SZEGED-CSANÁD GROSICS SZOMBATHELYI HALADÁS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
12 SZEGED-CSANÁD GROSICS BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
13 SZEGED-CSANÁD GROSICS BFC SIÓFOK 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
14 SZEGED-CSANÁD GROSICS MTK BUDAPEST 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
15 SZEGED-CSANÁD GROSICS VÁC FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
16 SZEGED-CSANÁD GROSICS VASAS FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
17 SZEGED-CSANÁD GROSICS BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
18 SZEGED-CSANÁD GROSICS FC AJKA 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
19 SZEGED-CSANÁD GROSICS BUDAÖRS 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
20 SZEGED-CSANÁD GROSICS SZEGED-CSANÁD GROSICS 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-------------------
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
----------------0 - 1--
BFC SIÓFOK
0 - 0------------------
BUDAÖRS
-----------0 - 2-------
BUDAFOKI MTE
-------------------
DOROGI FC
------------------2 - 1
WKW ETO FC GYŐR
-------------------
FC AJKA
------0 - 1------------
AQVITAL FC CSÁKVÁR
----------3 - 2--------
GYIRMÓT FC GYŐR
---------------1 - 1---
KAZINCBARCIKA
-------------------
MTK BUDAPEST
-------------------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-------------------
SOROKSÁR SC
----------1 - 1--------
SZEGED-CSANÁD GROSICS
----0 - 3--------------
SZOLNOKI MÁV FC
-----------------2 - 1-
SZOMBATHELYI HALADÁS
-------------------
DUNA ASZFALT TLC
-------------------
VÁC FC
-------------------
VASAS FC
-------------------

Meccsek

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE

2019. 08. 04. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 08. 04. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DUNA ASZFALT TLC
2019. 08. 07. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 08. 07. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 08. 12. 20:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 08. 12. 20:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
VASAS FC
2019. 08. 18. 17:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 08. 18. 17:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
INFO
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 08. 25. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 08. 25. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
08. 25. 19:00
MTK BUDAPEST
2019. 08. 28. 17:30
Vác Városi Stadion
2019. 08. 28. 17:30
Vác Városi Stadion
VÁC FC
08. 28. 17:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 09. 01. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 09. 01. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
09. 01. 17:00
BUDAFOKI MTE
2019. 09. 15. 16:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 09. 15. 16:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
09. 15. 16:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 09. 18. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 09. 18. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
09. 18. 16:00
SZOMBATHELYI HALADÁS
2019. 09. 29. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 09. 29. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
09. 29. 17:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 11. 27. 18:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 11. 27. 18:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
11. 27. 18:00
BFC SIÓFOK
2019. 10. 06. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 06. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-CSANÁD GROSICS
10. 06. 17:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 10. 20. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 10. 20. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
10. 20. 17:00
SZOLNOKI MÁV FC
2019. 10. 27. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 10. 27. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
10. 27. 17:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 11. 03. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 11. 03. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
11. 03. 13:30
BUDAÖRS
2019. 11. 06. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 11. 06. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
11. 06. 13:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 11. 10. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 11. 10. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
11. 10. 13:30
SOROKSÁR SC
2019. 11. 24. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 11. 24. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
11. 24. 13:00
WKW ETO FC GYŐR
2019. 12. 01. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 12. 01. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
12. 01. 17:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 12. 08. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 12. 08. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
12. 08. 13:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 12. 15. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 12. 15. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
12. 15. 13:00
KAZINCBARCIKA
2020. 02. 02.
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 02. 02.
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
02. 02.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2020. 02. 09.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 02. 09.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
02. 09.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 02. 16.
Új Hidegkuti Nándor Stadion
2020. 02. 16.
Új Hidegkuti Nándor Stadion
MTK BUDAPEST
02. 16.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2020. 02. 23.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 02. 23.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
02. 23.
VÁC FC
2020. 03. 01.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 03. 01.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
03. 01.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2020. 03. 08.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 03. 08.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
03. 08.
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2020. 03. 14.
Szombathelyi Haladás Stadion
2020. 03. 14.
Szombathelyi Haladás Stadion
SZOMBATHELYI HALADÁS
03. 14.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2020. 03. 18.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 03. 18.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
03. 18.
GYIRMÓT FC GYŐR
2020. 03. 22.
Siófok Városi Stadion
2020. 03. 22.
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
03. 22.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2020. 04. 05.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 04. 05.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
04. 05.
SZEGED-CSANÁD GROSICS
2020. 04. 12.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 04. 12.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
04. 12.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2020. 04. 19.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 04. 19.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
04. 19.
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2020. 04. 26.
Grosics Gyula Stadion
2020. 04. 26.
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
04. 26.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2020. 04. 29.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 04. 29.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
04. 29.
DOROGI FC
2020. 05. 03.
Szamosi Mihály Sporttelep
2020. 05. 03.
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
05. 03.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2020. 05. 10.
ETO Stadion
2020. 05. 10.
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
05. 10.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2020. 05. 17.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 05. 17.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
05. 17.
FC AJKA

DUNA ASZFALT TLC

2019. 08. 04. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 08. 04. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DUNA ASZFALT TLC
2019. 08. 07. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 08. 07. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
FC AJKA
2019. 08. 11. 19:00
ETO Stadion
2019. 08. 11. 19:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
DUNA ASZFALT TLC
2019. 08. 18. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 08. 18. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
INFO
DUNA ASZFALT TLC
2019. 08. 25. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 08. 25. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
08. 25. 17:30
VASAS FC
2019. 08. 28. 17:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 08. 28. 17:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
08. 28. 17:30
DUNA ASZFALT TLC
2019. 09. 01. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 01. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
09. 01. 16:30
MTK BUDAPEST
2019. 09. 15. 16:30
Vác Városi Stadion
2019. 09. 15. 16:30
Vác Városi Stadion
VÁC FC
09. 15. 16:30
DUNA ASZFALT TLC
2019. 09. 18. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 18. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
09. 18. 16:00
BUDAFOKI MTE
2019. 09. 29. 16:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 09. 29. 16:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
09. 29. 16:00
DUNA ASZFALT TLC
2019. 11. 27. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 27. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
11. 27. 13:00
SZOMBATHELYI HALADÁS
2019. 10. 06. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 10. 06. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
10. 06. 17:00
DUNA ASZFALT TLC
2019. 10. 20. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 10. 20. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
10. 20. 14:30
BFC SIÓFOK
2019. 10. 27. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 27. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-CSANÁD GROSICS
10. 27. 17:00
DUNA ASZFALT TLC
2019. 11. 03. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 03. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
11. 03. 13:30
SZOLNOKI MÁV FC
2019. 11. 06. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 11. 06. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
11. 06. 19:00
DUNA ASZFALT TLC
2019. 11. 10. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 10. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
11. 10. 13:30
BUDAÖRS
2019. 11. 24. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 11. 24. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
11. 24. 13:00
DUNA ASZFALT TLC
2019. 12. 01. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 12. 01. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
12. 01. 13:00
SOROKSÁR SC
2019. 12. 08. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 12. 08. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
12. 08. 13:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 12. 15. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 12. 15. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
12. 15. 17:00
DUNA ASZFALT TLC
2020. 02. 02.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 02. 02.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
02. 02.
WKW ETO FC GYŐR
2020. 02. 09.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 02. 09.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
02. 09.
KAZINCBARCIKA
2020. 02. 16.
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 02. 16.
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
02. 16.
DUNA ASZFALT TLC
2020. 02. 23.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 02. 23.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
02. 23.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 03. 01.
Új Hidegkuti Nándor Stadion
2020. 03. 01.
Új Hidegkuti Nándor Stadion
MTK BUDAPEST
03. 01.
DUNA ASZFALT TLC
2020. 03. 08.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 03. 08.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
03. 08.
VÁC FC
2020. 03. 14.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 03. 14.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
03. 14.
DUNA ASZFALT TLC
2020. 03. 18.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 03. 18.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
03. 18.
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2020. 03. 22.
Szombathelyi Haladás Stadion
2020. 03. 22.
Szombathelyi Haladás Stadion
SZOMBATHELYI HALADÁS
03. 22.
DUNA ASZFALT TLC
2020. 04. 05.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 04. 05.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
04. 05.
GYIRMÓT FC GYŐR
2020. 04. 12.
Siófok Városi Stadion
2020. 04. 12.
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
04. 12.
DUNA ASZFALT TLC
2020. 04. 19.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 04. 19.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
04. 19.
SZEGED-CSANÁD GROSICS
2020. 04. 26.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 04. 26.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
04. 26.
DUNA ASZFALT TLC
2020. 04. 29.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 04. 29.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
04. 29.
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2020. 05. 03.
Grosics Gyula Stadion
2020. 05. 03.
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
05. 03.
DUNA ASZFALT TLC
2020. 05. 10.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 05. 10.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
05. 10.
DOROGI FC
2020. 05. 17.
Szamosi Mihály Sporttelep
2020. 05. 17.
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
05. 17.
DUNA ASZFALT TLC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom