Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 17. forduló

2019.11.10 - 17:00

Tiszakécske, Tiszakécske Városi Sportcentrum (Tiszakécske Sportcentrum)

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
HANYECZ BENCE
Tartalékjátékvezető
TAKÁCS TAMÁS
Asszisztensek
CSATÁRI TIBOR, BELICZA BENCE PÉTER
DUNA ASZFALT TLC
BUDAÖRS
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

2'

SZABÓ LEVENTE

 

0 - 2

7'

KULCSÁR TAMÁS

 

0 - 3

18'

STIEBER ANDRÁS

 

0 - 4

56'

ZSIDAI LÁSZLÓ

 

0 - 5

67'

MOLNÁR CSABA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MTK BUDAPEST MTK BUDAPEST 16 11 3 2 40 19 21 36 10.3
2 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 16 11 1 4 32 16 16 34 11.2
3 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 16 10 1 5 26 25 1 31 10.3
4 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 17 9 3 5 24 14 10 30 10.8
5 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 16 7 5 4 27 20 7 26 10.3
6 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 16 7 5 4 22 17 5 26 9.8
7 DOROGI FC DOROGI FC 16 7 3 6 21 18 3 24 9.8
8 VASAS FC VASAS FC 16 6 4 6 27 24 3 22 10.6
9 BUDAÖRS BUDAÖRS 16 6 3 7 24 22 2 21 10.1
10 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 16 6 3 7 18 23 -5 21 9.9
11 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 16 5 6 5 21 20 1 21 10.2
12 SZEGED-CSANÁD GROSICS SZEGED-CSANÁD GROSICS 16 5 5 6 21 21 0 20 9.9
13 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 16 5 5 6 15 19 -4 20 10.1
14 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  16 6 1 9 25 29 -4 19 10
15 FC AJKA FC AJKA 16 5 4 7 28 29 -1 19 9.3
16 DUNA ASZFALT TLC DUNA ASZFALT TLC 16 5 3 8 16 29 -13 18 9.4
17 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 16 4 4 8 16 28 -12 16 8.9
18 SZOMBATHELYI HALADÁS SZOMBATHELYI HALADÁS 17 3 6 8 19 26 -7 15 9.8
19 VÁC FC VÁC FC 16 1 3 12 9 32 -23 6 9.6
20 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BUDAFOKI MTE 8 5 2 1 8 3 5 17 8 4 3 1 11 5 6 15 16 9 5 2 19 8 11 32
2 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) WKW ETO FC GYŐR 8 5 2 1 7 2 5 17 8 3 2 3 5 6 -1 11 16 8 4 4 12 8 4 28
3 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR 9 3 5 1 7 5 2 14 8 3 2 3 6 4 2 11 17 6 7 4 13 9 4 25
4 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BUDAÖRS 5 1 2 2 3 4 -1 5 11 5 5 1 9 4 5 20 16 6 7 3 12 8 4 25
5 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BFC SIÓFOK 8 3 4 1 5 3 2 13 8 3 3 2 6 5 1 12 16 6 7 3 11 8 3 25
6 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 7 3 4 0 4 0 4 13 9 3 2 4 8 8 0 11 16 6 6 4 12 8 4 24
7 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) MTK BUDAPEST 8 4 2 2 10 5 5 14 8 2 3 3 6 8 -2 9 16 6 5 5 16 13 3 23
8 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) DOROGI FC 9 4 2 3 9 5 4 14 7 1 5 1 3 3 0 8 16 5 7 4 12 8 4 22
9 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SZEGED-CSANÁD GROSICS 9 4 2 3 7 6 1 14 7 1 5 1 4 5 -1 8 16 5 7 4 11 11 0 22
10 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SZOLNOKI MÁV FC 8 2 4 2 5 5 0 10 8 2 4 2 2 3 -1 10 16 4 8 4 7 8 -1 20
11 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) FC AJKA 9 2 2 5 7 9 -2 8 7 3 2 2 8 7 1 11 16 5 4 7 15 16 -1 19
12 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) AQVITAL FC CSÁKVÁR 10 3 5 2 9 6 3 14 6 1 1 4 1 7 -6 4 16 4 6 6 10 13 -3 18
13 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 9 3 4 2 6 6 0 13 7 1 2 4 1 5 -4 5 16 4 6 6 7 11 -4 18
14 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) VASAS FC 8 0 7 1 3 4 -1 7 8 3 2 3 5 6 -1 11 16 3 9 4 8 10 -2 18
15 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SZOMBATHELYI HALADÁS 7 2 2 3 3 5 -2 8 10 1 6 3 5 7 -2 9 17 3 8 6 8 12 -4 17
16 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) DUNA ASZFALT TLC 8 3 1 4 4 8 -4 10 8 1 3 4 1 5 -4 6 16 4 4 8 5 13 -8 16
17 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SOROKSÁR SC 9 1 5 3 3 6 -3 8 7 2 1 4 4 8 -4 7 16 3 6 7 7 14 -7 15
18 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) KAZINCBARCIKA 8 1 4 3 4 5 -1 7 8 1 5 2 2 3 -1 8 16 2 9 5 6 8 -2 15
19 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) VÁC FC 6 1 3 2 2 3 -1 6 10 1 6 3 3 7 -4 9 16 2 9 5 5 10 -5 15
20 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) MTK BUDAPEST 8 6 2 0 19 9 10 20 8 5 1 2 21 10 11 16 16 11 3 2 40 19 21 36
2 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BUDAFOKI MTE 8 5 1 2 14 8 6 16 8 6 0 2 18 8 10 18 16 11 1 4 32 16 16 34
3 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) AQVITAL FC CSÁKVÁR 10 8 1 1 19 11 8 25 6 2 0 4 7 14 -7 6 16 10 1 5 26 25 1 31
4 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR 9 5 2 2 12 6 6 17 8 4 1 3 12 8 4 13 17 9 3 5 24 14 10 30
5 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BFC SIÓFOK 8 5 3 0 16 6 10 18 8 2 2 4 11 14 -3 8 16 7 5 4 27 20 7 26
6 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) WKW ETO FC GYŐR 8 5 2 1 13 6 7 17 8 2 3 3 9 11 -2 9 16 7 5 4 22 17 5 26
7 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) DOROGI FC 9 4 2 3 14 11 3 14 7 3 1 3 7 7 0 10 16 7 3 6 21 18 3 24
8 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) VASAS FC 8 2 4 2 13 14 -1 10 8 4 0 4 14 10 4 12 16 6 4 6 27 24 3 22
9 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BUDAÖRS 5 2 1 2 9 8 1 7 11 4 2 5 15 14 1 14 16 6 3 7 24 22 2 21
10 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 9 4 3 2 13 11 2 15 7 2 0 5 5 12 -7 6 16 6 3 7 18 23 -5 21
11 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) KAZINCBARCIKA 8 4 1 3 14 12 2 13 8 1 5 2 7 8 -1 8 16 5 6 5 21 20 1 21
12 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SZEGED-CSANÁD GROSICS 9 4 2 3 15 13 2 14 7 1 3 3 6 8 -2 6 16 5 5 6 21 21 0 20
13 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SZOLNOKI MÁV FC 8 4 1 3 11 9 2 13 8 1 4 3 4 10 -6 7 16 5 5 6 15 19 -4 20
14 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 7 3 0 4 9 7 2 9 9 3 1 5 16 22 -6 10 16 6 1 9 25 29 -4 19
15 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) FC AJKA 9 3 1 5 13 14 -1 10 7 2 3 2 15 15 0 9 16 5 4 7 28 29 -1 19
16 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) DUNA ASZFALT TLC 8 3 1 4 10 17 -7 10 8 2 2 4 6 12 -6 8 16 5 3 8 16 29 -13 18
17 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SOROKSÁR SC 9 2 3 4 8 16 -8 9 7 2 1 4 8 12 -4 7 16 4 4 8 16 28 -12 16
18 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SZOMBATHELYI HALADÁS 7 2 2 3 10 9 1 8 10 1 4 5 9 17 -8 7 17 3 6 8 19 26 -7 15
19 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) VÁC FC 6 1 2 3 3 9 -6 5 10 0 1 9 6 23 -17 1 16 1 3 12 9 32 -23 6
20 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-------------------
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
-3 - 11 - 00 - 3------3 - 3-1 - 0-1 - 12 - 20 - 1-2 - 0
BFC SIÓFOK
--2 - 0--1 - 02 - 2-2 - 10 - 0-6 - 11 - 1-2 - 1----
BUDAÖRS
-----2 - 2-3 - 0---0 - 2-0 - 3---4 - 1-
BUDAFOKI MTE
---2 - 3--1 - 3--2 - 2-2 - 01 - 0-3 - 01 - 0-2 - 0-
DOROGI FC
-4 - 10 - 23 - 01 - 23 - 0----0 - 4---0 - 01 - 1--2 - 1
WKW ETO FC GYŐR
----1 - 3---3 - 01 - 11 - 03 - 1----2 - 10 - 02 - 0
FC AJKA
---2 - 3-0 - 00 - 10 - 22 - 10 - 2-3 - 4-1 - 0---5 - 1-
AQVITAL FC CSÁKVÁR
-1 - 02 - 1-2 - 12 - 13 - 2---3 - 2---0 - 13 - 11 - 12 - 1-
GYIRMÓT FC GYŐR
-2 - 0-1 - 0-1 - 2--3 - 0-1 - 2--0 - 0-1 - 11 - 0-2 - 1
KAZINCBARCIKA
-1 - 2------3 - 11 - 2-2 - 2-3 - 2-0 - 12 - 12 - 1-
MTK BUDAPEST
--3 - 01 - 12 - 1--4 - 4--1 - 02 - 13 - 2--3 - 0---
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-3 - 0---0 - 1---0 - 1---3 - 0--1 - 22 - 10 - 2
SOROKSÁR SC
---0 - 3-1 - 32 - 2-0 - 10 - 41 - 1-3 - 20 - 0---1 - 0-
SZEGED-CSANÁD GROSICS
-1 - 01 - 3-0 - 31 - 00 - 0-5 - 3------1 - 15 - 0-1 - 3
SZOLNOKI MÁV FC
---2 - 0--0 - 23 - 0-0 - 32 - 0--1 - 21 - 1--2 - 1-
SZOMBATHELYI HALADÁS
--1 - 10 - 0---2 - 4----1 - 30 - 1-3 - 0-3 - 0-
DUNA ASZFALT TLC
--2 - 10 - 52 - 3--2 - 1---0 - 3---1 - 12 - 0-1 - 3
VÁC FC
-0 - 2---2 - 0---0 - 0-1 - 3-----0 - 00 - 4
VASAS FC
--2 - 2-0 - 2--1 - 1--1 - 11 - 4-5 - 2-0 - 03 - 2--

Meccsek

DUNA ASZFALT TLC

2019. 08. 04. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 08. 04. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DUNA ASZFALT TLC
2019. 08. 07. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 08. 07. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
FC AJKA
2019. 08. 11. 19:00
ETO Stadion
2019. 08. 11. 19:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
DUNA ASZFALT TLC
2019. 08. 18. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 08. 18. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
DUNA ASZFALT TLC
2019. 08. 25. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 08. 25. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
VASAS FC
2019. 08. 28. 17:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 08. 28. 17:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DUNA ASZFALT TLC
2019. 09. 01. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 01. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
MTK BUDAPEST
2019. 09. 15. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 09. 15. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
VÁC FC
DUNA ASZFALT TLC
2019. 09. 18. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 18. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
BUDAFOKI MTE
2019. 11. 27. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 27. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
SZOMBATHELYI HALADÁS
2019. 10. 06. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 10. 06. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
DUNA ASZFALT TLC
2019. 10. 20. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 10. 20. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
BFC SIÓFOK
2019. 10. 27. 17:00
Szent Gellért Fórum
2019. 10. 27. 17:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS
DUNA ASZFALT TLC
2019. 11. 03. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 03. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
SZOLNOKI MÁV FC
2019. 11. 06. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 11. 06. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
DUNA ASZFALT TLC
2019. 11. 10. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 10. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
BUDAÖRS
2019. 11. 24. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 11. 24. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
DUNA ASZFALT TLC
2019. 12. 01. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 12. 01. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
SOROKSÁR SC
2019. 12. 08. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 12. 08. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 12. 15. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 12. 15. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
DUNA ASZFALT TLC
2020. 02. 02. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 02. 02. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
WKW ETO FC GYŐR
2020. 02. 09. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 02. 09. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
KAZINCBARCIKA
2020. 02. 16. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 02. 16. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
DUNA ASZFALT TLC
2020. 02. 23. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 02. 23. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 03. 01. 17:00
Új Hidegkuti Nándor Stadion
2020. 03. 01. 17:00
Új Hidegkuti Nándor Stadion
MTK BUDAPEST
DUNA ASZFALT TLC
2020. 03. 08. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 03. 08. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
VÁC FC
2020. 03. 14. 14:30
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
DUNA ASZFALT TLC
2020. 06. 30.
Szombathelyi Haladás Stadion
2020. 06. 30.
Szombathelyi Haladás Stadion
SZOMBATHELYI HALADÁS
06. 30.
DUNA ASZFALT TLC
2020. 06. 30.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
06. 30.
GYIRMÓT FC GYŐR
2020. 06. 30.
Siófok Városi Stadion
2020. 06. 30.
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
06. 30.
DUNA ASZFALT TLC
2020. 06. 30.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
06. 30.
SZEGED-CSANÁD GROSICS
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
06. 30.
DUNA ASZFALT TLC
2020. 06. 30.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
06. 30.
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2020. 06. 30.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 06. 30.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
06. 30.
DUNA ASZFALT TLC
2020. 06. 30.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
06. 30.
DOROGI FC
2020. 06. 30.
Szamosi Mihály Sporttelep
2020. 06. 30.
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
06. 30.
DUNA ASZFALT TLC

BUDAÖRS

2019. 08. 04. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 08. 04. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 08. 07. 19:00
Új Hidegkuti Nándor Stadion
2019. 08. 07. 19:00
Új Hidegkuti Nándor Stadion
MTK BUDAPEST
BUDAÖRS
2019. 08. 11. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 08. 11. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
VÁC FC
2019. 08. 18. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 08. 18. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BUDAÖRS
2019. 08. 28. 19:00
Szombathelyi Haladás Stadion
2019. 08. 28. 19:00
Szombathelyi Haladás Stadion
SZOMBATHELYI HALADÁS
BUDAÖRS
2019. 09. 01. 19:00
ALCUFER Stadion
2019. 09. 01. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BUDAÖRS
2019. 09. 15. 17:00
Siófok Városi Stadion
2019. 09. 15. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BUDAÖRS
2019. 09. 18. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 09. 18. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
SZEGED-CSANÁD GROSICS
2019. 09. 29. 17:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 09. 29. 17:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
BUDAÖRS
2019. 11. 27. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 11. 27. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 10. 06. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 10. 06. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
WKW ETO FC GYŐR
2019. 10. 20. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 10. 20. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BUDAÖRS
2019. 10. 27. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BUDAÖRS
2019. 11. 03. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 11. 03. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BUDAÖRS
2019. 11. 06. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 11. 06. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
BUDAÖRS
2019. 11. 10. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 10. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
BUDAÖRS
2019. 11. 24. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 11. 24. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
KAZINCBARCIKA
2019. 12. 01. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 12. 01. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
BUDAÖRS
2019. 12. 08. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 12. 08. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BUDAÖRS
2019. 12. 15. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 12. 15. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
MTK BUDAPEST
2020. 02. 02. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2020. 02. 02. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
VÁC FC
BUDAÖRS
2020. 02. 09. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 02. 09. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
BUDAFOKI MTE
2020. 02. 23. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 02. 23. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
SZOMBATHELYI HALADÁS
2020. 03. 01. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 03. 01. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
GYIRMÓT FC GYŐR
2020. 03. 08. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 03. 08. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
BFC SIÓFOK
2020. 03. 14. 17:00
Szent Gellért Fórum
2020. 03. 14. 17:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS
BUDAÖRS
2020. 06. 30.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 06. 30.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
06. 30.
SZOLNOKI MÁV FC
2020. 06. 30.
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2020. 06. 30.
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
06. 30.
BUDAÖRS
2020. 06. 30.
ETO Stadion
2020. 06. 30.
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
06. 30.
BUDAÖRS
2020. 06. 30.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 06. 30.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
06. 30.
DOROGI FC
2020. 06. 30.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 06. 30.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
06. 30.
SOROKSÁR SC
2020. 06. 30.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 06. 30.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2020. 06. 30.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 06. 30.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
06. 30.
FC AJKA
2020. 06. 30.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 06. 30.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
06. 30.
DUNA ASZFALT TLC
2020. 06. 30.
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 06. 30.
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
06. 30.
BUDAÖRS
2020. 06. 30.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 06. 30.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
06. 30.
VASAS FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple