Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 9. forduló

2019.09.18 - 16:00

Tiszakécske, Tiszakécske Városi Sportcentrum (Tiszakécske Sportcentrum)

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
RÚSZ MÁRTON
Tartalékjátékvezető
NAGY RÓBERT
Asszisztensek
MÁRKUS TAMÁS, BERÉNYI ÁKOS
DUNA ASZFALT TLC
BUDAFOKI MTE
90'
45'

Gólok

PUSKÁS ZOLTÁN

5'

1 - 0

 

 

1 - 1

17'

IHRIG-FARKAS SEBESTYÉN
PUSKÁS ZOLTÁN

44'

2 - 1

 

 

2 - 2

52'

KOVÁCS DÁVID

 

2 - 3

62'

KULCSÁR KORNÉL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 9 6 2 1 14 4 10 20 10.2
2 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 8 6 1 1 14 6 8 19 11.1
3 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 9 6 0 3 19 11 8 18 12.8
4 MTK BUDAPEST MTK BUDAPEST 9 5 3 1 25 14 11 18 10.9
5 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 8 5 0 3 15 15 0 15 10.1
6 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 9 4 2 3 14 8 6 14 10.8
7 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 9 3 4 2 12 10 2 13 10
8 VASAS FC VASAS FC 9 3 2 4 14 15 -1 11 9.2
9 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 8 3 2 3 11 13 -2 11 9.6
10 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  9 3 1 5 15 16 -1 10 10.4
11 DUNA ASZFALT TLC DUNA ASZFALT TLC 9 3 1 5 10 15 -5 10 8.6
12 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 8 3 1 4 10 16 -6 10 9
13 DOROGI FC DOROGI FC 8 3 1 4 7 13 -6 10 8.4
14 SZEGED-CSANÁD GROSICS SZEGED-CSANÁD GROSICS 8 2 4 2 11 11 0 10 8.4
15 SZOMBATHELYI HALADÁS SZOMBATHELYI HALADÁS 9 1 6 2 10 10 0 9 10.7
16 FC AJKA FC AJKA 8 2 2 4 17 16 1 8 7.9
17 BUDAÖRS BUDAÖRS 8 2 2 4 8 12 -4 8 9.1
18 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 8 2 1 5 5 15 -10 7 8.1
19 VÁC FC VÁC FC 9 1 1 7 7 18 -11 4 12
20 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) WKW ETO FC GYŐR 5 4 1 0 6 1 5 13 4 2 1 1 2 1 1 7 9 6 2 1 8 2 6 20
2 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BUDAFOKI MTE 4 2 1 1 4 3 1 7 5 3 1 1 9 4 5 10 9 5 2 2 13 7 6 17
3 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BFC SIÓFOK 4 2 2 0 3 1 2 8 4 3 0 1 4 1 3 9 8 5 2 1 7 2 5 17
4 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 1 3 0 1 0 1 6 5 2 2 1 6 5 1 8 9 3 5 1 7 5 2 14
5 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) MTK BUDAPEST 4 2 0 2 6 4 2 6 5 2 1 2 4 5 -1 7 9 4 1 4 10 9 1 13
6 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR 5 1 3 1 3 3 0 6 4 2 0 2 5 3 2 6 9 3 3 3 8 6 2 12
7 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SZEGED-CSANÁD GROSICS 5 2 1 2 4 5 -1 7 3 1 2 0 2 1 1 5 8 3 3 2 6 6 0 12
8 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 5 2 2 1 4 4 0 8 3 1 1 1 1 1 0 4 8 3 3 2 5 5 0 12
9 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) DUNA ASZFALT TLC 4 2 0 2 3 4 -1 6 5 1 3 1 1 1 0 6 9 3 3 3 4 5 -1 12
10 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SOROKSÁR SC 4 1 2 1 2 3 -1 5 4 2 0 2 3 5 -2 6 8 3 2 3 5 8 -3 11
11 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SZOMBATHELYI HALADÁS 4 2 1 1 3 1 2 7 5 0 4 1 4 5 -1 4 9 2 5 2 7 6 1 11
12 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BUDAÖRS 3 0 1 2 1 3 -2 1 5 2 3 0 3 1 2 9 8 2 4 2 4 4 0 10
13 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) VÁC FC 3 1 1 1 1 1 0 4 6 1 3 2 3 6 -3 6 9 2 4 3 4 7 -3 10
14 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) KAZINCBARCIKA 4 0 3 1 0 1 -1 3 5 1 3 1 2 1 1 6 9 1 6 2 2 2 0 9
15 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) FC AJKA 4 1 0 3 5 6 -1 3 4 1 2 1 5 5 0 5 8 2 2 4 10 11 -1 8
16 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) DOROGI FC 5 1 1 3 4 5 -1 4 3 1 1 1 2 2 0 4 8 2 2 4 6 7 -1 8
17 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) VASAS FC 4 0 3 1 2 3 -1 3 5 1 1 3 2 5 -3 4 9 1 4 4 4 8 -4 7
18 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) AQVITAL FC CSÁKVÁR 6 1 3 2 5 5 0 6 2 0 0 2 0 4 -4 0 8 1 3 4 5 9 -4 6
19 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SZOLNOKI MÁV FC 4 0 2 2 2 5 -3 2 4 0 2 2 0 3 -3 2 8 0 4 4 2 8 -6 4
20 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) WKW ETO FC GYŐR 5 4 1 0 11 3 8 13 4 2 1 1 3 1 2 7 9 6 2 1 14 4 10 20
2 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BFC SIÓFOK 4 4 0 0 7 2 5 12 4 2 1 1 7 4 3 7 8 6 1 1 14 6 8 19
3 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BUDAFOKI MTE 4 2 0 2 7 6 1 6 5 4 0 1 12 5 7 12 9 6 0 3 19 11 8 18
4 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) MTK BUDAPEST 4 2 2 0 9 7 2 8 5 3 1 1 16 7 9 10 9 5 3 1 25 14 11 18
5 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) AQVITAL FC CSÁKVÁR 6 5 0 1 12 7 5 15 2 0 0 2 3 8 -5 0 8 5 0 3 15 15 0 15
6 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR 5 2 2 1 6 3 3 8 4 2 0 2 8 5 3 6 9 4 2 3 14 8 6 14
7 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) KAZINCBARCIKA 4 2 1 1 7 6 1 7 5 1 3 1 5 4 1 6 9 3 4 2 12 10 2 13
8 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) VASAS FC 4 1 2 1 8 8 0 5 5 2 0 3 6 7 -1 6 9 3 2 4 14 15 -1 11
9 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 5 1 2 2 7 9 -2 5 3 2 0 1 4 4 0 6 8 3 2 3 11 13 -2 11
10 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 1 0 3 4 5 -1 3 5 2 1 2 11 11 0 7 9 3 1 5 15 16 -1 10
11 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) DUNA ASZFALT TLC 4 1 0 3 5 10 -5 3 5 2 1 2 5 5 0 7 9 3 1 5 10 15 -5 10
12 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SOROKSÁR SC 4 2 1 1 5 7 -2 7 4 1 0 3 5 9 -4 3 8 3 1 4 10 16 -6 10
13 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) DOROGI FC 5 1 1 3 4 10 -6 4 3 2 0 1 3 3 0 6 8 3 1 4 7 13 -6 10
14 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SZEGED-CSANÁD GROSICS 5 1 2 2 7 10 -3 5 3 1 2 0 4 1 3 5 8 2 4 2 11 11 0 10
15 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SZOMBATHELYI HALADÁS 4 1 2 1 4 2 2 5 5 0 4 1 6 8 -2 4 9 1 6 2 10 10 0 9
16 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) FC AJKA 4 1 0 3 8 8 0 3 4 1 2 1 9 8 1 5 8 2 2 4 17 16 1 8
17 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BUDAÖRS 3 1 0 2 4 6 -2 3 5 1 2 2 4 6 -2 5 8 2 2 4 8 12 -4 8
18 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SZOLNOKI MÁV FC 4 1 1 2 3 7 -4 4 4 1 0 3 2 8 -6 3 8 2 1 5 5 15 -10 7
19 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) VÁC FC 3 1 1 1 2 2 0 4 6 0 0 6 5 16 -11 0 9 1 1 7 7 18 -11 4
20 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-------------------
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
---0 - 3------3 - 3----2 - 20 - 1-2 - 0
BFC SIÓFOK
--2 - 0--1 - 0--2 - 1-----2 - 1----
BUDAÖRS
-----------0 - 2-0 - 3---4 - 1-
BUDAFOKI MTE
---2 - 3--1 - 3-----1 - 0-3 - 0----
DOROGI FC
--0 - 2-1 - 2-----0 - 4----1 - 1--2 - 1
WKW ETO FC GYŐR
--------3 - 01 - 1-3 - 1----2 - 1-2 - 0
FC AJKA
------0 - 1--0 - 2-3 - 4-----5 - 1-
AQVITAL FC CSÁKVÁR
--2 - 1-2 - 1-----3 - 2---0 - 13 - 1-2 - 1-
GYIRMÓT FC GYŐR
---1 - 0-1 - 2--3 - 0----0 - 0-1 - 1---
KAZINCBARCIKA
-1 - 2---------2 - 2----2 - 12 - 1-
MTK BUDAPEST
---1 - 1---4 - 4--1 - 0-3 - 2------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-3 - 0---0 - 1----------1 - 2-0 - 2
SOROKSÁR SC
---------0 - 41 - 1-3 - 2----1 - 0-
SZEGED-CSANÁD GROSICS
--1 - 3-0 - 3-0 - 0-5 - 3------1 - 1---
SZOLNOKI MÁV FC
------0 - 2--0 - 3----1 - 1--2 - 1-
SZOMBATHELYI HALADÁS
--1 - 10 - 0---------0 - 1-3 - 0---
DUNA ASZFALT TLC
----2 - 3--2 - 1---0 - 3------1 - 3
VÁC FC
-0 - 2---2 - 0-----------0 - 0-
VASAS FC
-------1 - 1--1 - 11 - 4-5 - 2-----

Meccsek

DUNA ASZFALT TLC

2019. 08. 04. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 08. 04. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DUNA ASZFALT TLC
2019. 08. 07. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 08. 07. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
FC AJKA
2019. 08. 11. 19:00
ETO Stadion
2019. 08. 11. 19:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
DUNA ASZFALT TLC
2019. 08. 18. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 08. 18. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
DUNA ASZFALT TLC
2019. 08. 25. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 08. 25. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
VASAS FC
2019. 08. 28. 17:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 08. 28. 17:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DUNA ASZFALT TLC
2019. 09. 01. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 01. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
MTK BUDAPEST
2019. 09. 15. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 09. 15. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
VÁC FC
DUNA ASZFALT TLC
2019. 09. 18. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 18. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
BUDAFOKI MTE
2019. 11. 27. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 27. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
11. 27. 13:00
SZOMBATHELYI HALADÁS
2019. 10. 06. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 10. 06. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
DUNA ASZFALT TLC
2019. 10. 20. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 10. 20. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
BFC SIÓFOK
2019. 10. 27. 17:00
Szent Gellért Fórum
2019. 10. 27. 17:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS
DUNA ASZFALT TLC
2019. 11. 03. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 03. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
SZOLNOKI MÁV FC
2019. 11. 06. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 11. 06. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
DUNA ASZFALT TLC
2019. 11. 10. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 10. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
BUDAÖRS
2019. 11. 24. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 11. 24. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
11. 24. 13:00
DUNA ASZFALT TLC
2019. 12. 01. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 12. 01. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
12. 01. 13:00
SOROKSÁR SC
2019. 12. 08. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 12. 08. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
12. 08. 13:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 12. 15. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 12. 15. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
12. 15. 17:00
DUNA ASZFALT TLC
2020. 02. 02.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 02. 02.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
02. 02.
WKW ETO FC GYŐR
2020. 02. 09.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 02. 09.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
02. 09.
KAZINCBARCIKA
2020. 02. 16.
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 02. 16.
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
02. 16.
DUNA ASZFALT TLC
2020. 02. 23.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 02. 23.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
02. 23.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 03. 01.
Új Hidegkuti Nándor Stadion
2020. 03. 01.
Új Hidegkuti Nándor Stadion
MTK BUDAPEST
03. 01.
DUNA ASZFALT TLC
2020. 03. 08.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 03. 08.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
03. 08.
VÁC FC
2020. 03. 14.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 03. 14.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
03. 14.
DUNA ASZFALT TLC
2020. 03. 22.
Szombathelyi Haladás Stadion
2020. 03. 22.
Szombathelyi Haladás Stadion
SZOMBATHELYI HALADÁS
03. 22.
DUNA ASZFALT TLC
2020. 04. 05.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 04. 05.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
04. 05.
GYIRMÓT FC GYŐR
2020. 04. 12.
Siófok Városi Stadion
2020. 04. 12.
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
04. 12.
DUNA ASZFALT TLC
2020. 04. 19.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 04. 19.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
04. 19.
SZEGED-CSANÁD GROSICS
2020. 04. 26.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 04. 26.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
04. 26.
DUNA ASZFALT TLC
2020. 04. 29.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 04. 29.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
04. 29.
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2020. 05. 03.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 05. 03.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
05. 03.
DUNA ASZFALT TLC
2020. 05. 10.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 05. 10.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
05. 10.
DOROGI FC
2020. 05. 17.
Szamosi Mihály Sporttelep
2020. 05. 17.
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
05. 17.
DUNA ASZFALT TLC

BUDAFOKI MTE

2019. 08. 04. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 08. 04. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-CSANÁD GROSICS
BUDAFOKI MTE
2019. 08. 07. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 08. 07. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
SZOLNOKI MÁV FC
2019. 08. 11. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 08. 11. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BUDAFOKI MTE
2019. 08. 18. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 08. 18. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BUDAÖRS
2019. 08. 25. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 08. 25. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BUDAFOKI MTE
2019. 08. 28. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 08. 28. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
SOROKSÁR SC
2019. 09. 01. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 09. 01. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BUDAFOKI MTE
2019. 09. 15. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 09. 15. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
FC AJKA
2019. 09. 18. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 18. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
BUDAFOKI MTE
2019. 09. 29. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 09. 29. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
KAZINCBARCIKA
2019. 11. 27. 18:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 11. 27. 18:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
11. 27. 18:00
BUDAFOKI MTE
2019. 10. 06. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 10. 06. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 10. 20. 18:00
Új Hidegkuti Nándor Stadion
2019. 10. 20. 18:00
Új Hidegkuti Nándor Stadion
MTK BUDAPEST
BUDAFOKI MTE
2019. 10. 27. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 10. 27. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
VÁC FC
2019. 11. 03. 17:00
ETO Stadion
2019. 11. 03. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
BUDAFOKI MTE
2019. 11. 10. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 11. 10. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
SZOMBATHELYI HALADÁS
2019. 11. 24. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 11. 24. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
11. 24. 17:00
BUDAFOKI MTE
2019. 12. 01. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
12. 01. 13:00
BFC SIÓFOK
2019. 12. 08. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 12. 08. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
12. 08. 13:00
SZEGED-CSANÁD GROSICS
2019. 12. 15. 13:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 12. 15. 13:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
12. 15. 13:00
BUDAFOKI MTE
2020. 02. 02.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 02. 02.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
02. 02.
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2020. 02. 09.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 02. 09.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
02. 09.
BUDAFOKI MTE
2020. 02. 16.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 02. 16.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
02. 16.
DOROGI FC
2020. 02. 23.
Szamosi Mihály Sporttelep
2020. 02. 23.
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
02. 23.
BUDAFOKI MTE
2020. 03. 01.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 03. 01.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
03. 01.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2020. 03. 08.
Ajkai Városi Sportcentrum
2020. 03. 08.
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
03. 08.
BUDAFOKI MTE
2020. 03. 14.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 03. 14.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
03. 14.
DUNA ASZFALT TLC
2020. 03. 18.
Kazincbarcikai Pete András Stadion
2020. 03. 18.
Kazincbarcikai Pete András Stadion
KAZINCBARCIKA
03. 18.
BUDAFOKI MTE
2020. 03. 22.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 03. 22.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
03. 22.
VASAS FC
2020. 04. 05.
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 04. 05.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
04. 05.
BUDAFOKI MTE
2020. 04. 12.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 04. 12.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
04. 12.
MTK BUDAPEST
2020. 04. 19.
Vác Városi Stadion
2020. 04. 19.
Vác Városi Stadion
VÁC FC
04. 19.
BUDAFOKI MTE
2020. 04. 26.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 04. 26.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
04. 26.
WKW ETO FC GYŐR
2020. 05. 03.
Szombathelyi Haladás Stadion
2020. 05. 03.
Szombathelyi Haladás Stadion
SZOMBATHELYI HALADÁS
05. 03.
BUDAFOKI MTE
2020. 05. 10.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 05. 10.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
05. 10.
GYIRMÓT FC GYŐR
2020. 05. 17.
Siófok Városi Stadion
2020. 05. 17.
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
05. 17.
BUDAFOKI MTE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom