Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-19 II. osztály 1. forduló

2019.08.24 - 12:00

Vác, Vác Városi Stadion tartalékpálya

MLSZ

MLSZ U-19 II. osztály

Játékvezető
FEKETE LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HORVÁTH BALÁZS, KOVÁCS BRANKÓ KRISZTIÁN
VÁC VLSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

16'

DÖMÖTÖR DOMINIK

 

0 - 2

94'

KERESZTES ZALÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAKSI FC PAKSI FC 1 1 0 0 9 2 7 3 16
2 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 1 1 0 0 5 1 4 3 14
3 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 1 1 0 0 4 0 4 3 15
4 ZTE FC ZTE FC 1 1 0 0 3 1 2 3 12
5 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1 1 0 0 2 0 2 3 13
6 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 1 0 0 2 1 1 3 10
7 PMFC PMFC 1 1 0 0 1 0 1 3 11
8 DVTK DVTK 1 0 1 0 0 0 0 1 9
9 UTE UTE 1 0 1 0 0 0 0 1 8
10 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 6
11 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 1 0 0 1 0 1 -1 0 7
12 ÚFC ÚFC 1 0 0 1 1 3 -2 0 4
13 VÁC VLSE VÁC VLSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 5
14 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 1 0 0 1 1 5 -4 0 2
15 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 0 0 1 0 4 -4 0 3
16 BUDAI FUTBALL CLUB SE BUDAI FUTBALL CLUB SE 1 0 0 1 2 9 -7 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BUDAI FUTBALL CLUB SE PAKSI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
2 BUDAI FUTBALL CLUB SE DUNAÚJVÁROS PASE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
3 BUDAI FUTBALL CLUB SE MOL FEHÉRVÁR FC 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
4 BUDAI FUTBALL CLUB SE ZTE FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
5 BUDAI FUTBALL CLUB SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
6 BUDAI FUTBALL CLUB SE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
7 BUDAI FUTBALL CLUB SE DVTK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
8 BUDAI FUTBALL CLUB SE PMFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
9 BUDAI FUTBALL CLUB SE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
10 BUDAI FUTBALL CLUB SE UTE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
11 BUDAI FUTBALL CLUB SE ÚFC 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 BUDAI FUTBALL CLUB SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 BUDAI FUTBALL CLUB SE VÁC VLSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 BUDAI FUTBALL CLUB SE GYIRMÓT SE GYŐR 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
15 BUDAI FUTBALL CLUB SE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 BUDAI FUTBALL CLUB SE BUDAI FUTBALL CLUB SE 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BUDAI FUTBALL CLUB SE PAKSI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 9 2 7 3 1 1 0 0 9 2 7 3
2 BUDAI FUTBALL CLUB SE DUNAÚJVÁROS PASE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 5 1 4 3
3 BUDAI FUTBALL CLUB SE MOL FEHÉRVÁR FC 1 1 0 0 4 0 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3
4 BUDAI FUTBALL CLUB SE ZTE FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
5 BUDAI FUTBALL CLUB SE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
6 BUDAI FUTBALL CLUB SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
7 BUDAI FUTBALL CLUB SE PMFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 BUDAI FUTBALL CLUB SE DVTK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
9 BUDAI FUTBALL CLUB SE UTE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
10 BUDAI FUTBALL CLUB SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 BUDAI FUTBALL CLUB SE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 BUDAI FUTBALL CLUB SE ÚFC 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
13 BUDAI FUTBALL CLUB SE VÁC VLSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
14 BUDAI FUTBALL CLUB SE GYIRMÓT SE GYŐR 1 0 0 1 1 5 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 -4 0
15 BUDAI FUTBALL CLUB SE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
16 BUDAI FUTBALL CLUB SE BUDAI FUTBALL CLUB SE 1 0 0 1 2 9 -7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 9 -7 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
-----------1 - 2---
BUDAI FUTBALL CLUB SE
---------2 - 9-----
DVTK
---------------
DUNAÚJVÁROS PASE
---------------
MOL FEHÉRVÁR FC
--------4 - 0------
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
----------0 - 1----
GYIRMÓT SE GYŐR
---1 - 5-----------
ÚFC
--------------1 - 3
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
---------------
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
---------------
PAKSI FC
---------------
PMFC
---------------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
---------------
UTE
--0 - 0------------
VÁC VLSE
--------0 - 2------
ZTE FC
---------------

Meccsek

VÁC VLSE

2019. 08. 24. 12:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 08. 24. 12:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 08. 31. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 08. 31. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
VÁC VLSE
2019. 09. 07. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 09. 07. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
VÁC VLSE
2019. 09. 14. 12:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 09. 14. 12:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 09. 21. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 09. 21. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
VÁC VLSE
2019. 09. 28. 11:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 09. 28. 11:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 10. 04. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 10. 04. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
VÁC VLSE
2019. 10. 12. 12:30
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 10. 12. 12:30
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 10. 19. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 10. 19. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
VÁC VLSE
2019. 10. 26. 12:30
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 10. 26. 12:30
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
PMFC
2019. 10. 30. 11:00
Paksi FC Stadion
2019. 10. 30. 11:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
VÁC VLSE
2019. 11. 08. 14:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 11. 08. 14:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 16. 12:00
DVTK Edzőközpont
2019. 11. 16. 12:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
VÁC VLSE
2019. 11. 22. 14:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 11. 22. 14:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 12. 01. 11:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 12. 01. 11:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
VÁC VLSE
2020. 02. 22. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 02. 22. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
VÁC VLSE
2020. 02. 29. 13:00
Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe
2020. 02. 29. 13:00
Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe
VÁC VLSE
ZTE FC
2020. 03. 07. 13:00
Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe
2020. 03. 07. 13:00
Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe
VÁC VLSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 03. 14. 12:00
ALCUFER Stadion
2020. 03. 14. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
VÁC VLSE
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
VÁC VLSE
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
VÁC VLSE
06. 30.
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
VÁC VLSE
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
VÁC VLSE
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
PMFC Stadion
2020. 06. 30.
PMFC Stadion
PMFC
06. 30.
VÁC VLSE
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
VÁC VLSE
06. 30.
PAKSI FC
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
VÁC VLSE
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
VÁC VLSE
06. 30.
DVTK
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
06. 30.
VÁC VLSE
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
VÁC VLSE
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA

2019. 08. 24. 12:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 08. 24. 12:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 08. 31. 14:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 08. 31. 14:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 09. 07. 12:00
ALCUFER Stadion
2019. 09. 07. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 09. 14. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 09. 14. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
UTE
2019. 09. 21. 11:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 09. 21. 11:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 09. 28. 14:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 09. 28. 14:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 10. 05. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 05. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 10. 12. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 10. 12. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ÚFC
2019. 10. 19. 10:00
PMFC Stadion
2019. 10. 19. 10:00
PMFC Stadion
PMFC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 10. 26. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 10. 26. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
PAKSI FC
2019. 10. 31. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 31. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 11. 09. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 11. 09. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
DVTK
2019. 11. 17. 12:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2019. 11. 17. 12:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 11. 23. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 11. 23. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 11. 30. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 11. 30. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 02. 22. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 02. 22. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
VÁC VLSE
2020. 02. 29. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 02. 29. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 03. 07. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 03. 07. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 03. 14. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2020. 03. 14. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
PMFC
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
ZTE FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple