Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-19 II. osztály 12. forduló

2019.11.09 - 10:00

Budapest, UTE Atlétikai Stadion

MLSZ

MLSZ U-19 II. osztály

Játékvezető
FEKETE ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KORBELY PÉTER SZABOLCS, BRLÁS ZSOLT
UTE
ÚFC
90'
45'

Gólok

NEMES BÁLINT

4'

1 - 0

 

SKULKA BOTOND GYULA

61'

2 - 0

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAKSI FC PAKSI FC 12 10 1 1 43 13 30 31 9.2
2 PMFC PMFC 12 10 1 1 29 14 15 31 9.2
3 UTE UTE 12 8 1 3 30 12 18 25 10
4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 12 8 1 3 26 13 13 25 8.8
5 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 12 7 2 3 26 16 10 23 8.6
6 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 12 7 1 4 25 12 13 22 9.4
7 DVTK DVTK 12 6 3 3 21 18 3 21 7.7
8 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 12 4 3 5 17 20 -3 15 7.2
9 VÁC VLSE VÁC VLSE 12 3 5 4 15 13 2 14 8.8
10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 12 3 4 5 17 22 -5 13 7.9
11 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 12 4 0 8 15 33 -18 12 8.3
12 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 12 3 2 7 20 29 -9 11 8
13 ZTE FC ZTE FC 12 3 1 8 23 23 0 10 8.8
14 ÚFC ÚFC 12 2 4 6 17 24 -7 10 7.8
15 BUDAI FUTBALL CLUB SE BUDAI FUTBALL CLUB SE 12 3 0 9 13 41 -28 9 8.1
16 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 12 0 1 11 6 40 -34 1 8.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYIRMÓT SE GYŐR MOL FEHÉRVÁR FC 7 5 2 0 8 0 8 17 5 2 1 2 6 3 3 7 12 7 3 2 14 3 11 24
2 GYIRMÓT SE GYŐR PMFC 5 2 3 0 9 3 6 9 7 4 3 0 6 1 5 15 12 6 6 0 15 4 11 24
3 GYIRMÓT SE GYŐR UTE 7 4 2 1 8 3 5 14 5 2 2 1 5 2 3 8 12 6 4 2 13 5 8 22
4 GYIRMÓT SE GYŐR PAKSI FC 5 1 2 2 2 4 -2 5 7 5 1 1 13 4 9 16 12 6 3 3 15 8 7 21
5 GYIRMÓT SE GYŐR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 3 1 2 7 3 4 10 6 3 2 1 5 2 3 11 12 6 3 3 12 5 7 21
6 GYIRMÓT SE GYŐR KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 5 3 2 0 4 0 4 11 7 2 2 3 5 8 -3 8 12 5 4 3 9 8 1 19
7 GYIRMÓT SE GYŐR SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 6 1 5 0 4 3 1 8 6 3 2 1 7 2 5 11 12 4 7 1 11 5 6 19
8 GYIRMÓT SE GYŐR ÚFC 6 2 1 3 6 6 0 7 6 3 2 1 7 4 3 11 12 5 3 4 13 10 3 18
9 GYIRMÓT SE GYŐR ZTE FC 6 1 3 2 4 5 -1 6 6 3 1 2 7 4 3 10 12 4 4 4 11 9 2 16
10 GYIRMÓT SE GYŐR DVTK 5 2 1 2 4 4 0 7 7 2 2 3 5 7 -2 8 12 4 3 5 9 11 -2 15
11 GYIRMÓT SE GYŐR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 6 2 1 3 8 7 1 7 6 1 4 1 1 1 0 7 12 3 5 4 9 8 1 14
12 GYIRMÓT SE GYŐR VÁC VLSE 6 2 1 3 5 4 1 7 6 0 5 1 1 2 -1 5 12 2 6 4 6 6 0 12
13 GYIRMÓT SE GYŐR DUNAÚJVÁROS PASE 5 1 2 2 2 4 -2 5 7 1 2 4 4 10 -6 5 12 2 4 6 6 14 -8 10
14 GYIRMÓT SE GYŐR BUDAI FUTBALL CLUB SE 7 1 2 4 3 12 -9 5 5 1 1 3 2 8 -6 4 12 2 3 7 5 20 -15 9
15 GYIRMÓT SE GYŐR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 7 1 2 4 2 9 -7 5 5 0 2 3 2 9 -7 2 12 1 4 7 4 18 -14 7
16 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 7 0 3 4 1 10 -9 3 5 0 1 4 1 10 -9 1 12 0 4 8 2 20 -18 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYIRMÓT SE GYŐR PAKSI FC 5 4 0 1 12 5 7 12 7 6 1 0 31 8 23 19 12 10 1 1 43 13 30 31
2 GYIRMÓT SE GYŐR PMFC 5 4 1 0 15 8 7 13 7 6 0 1 14 6 8 18 12 10 1 1 29 14 15 31
3 GYIRMÓT SE GYŐR UTE 7 4 1 2 15 6 9 13 5 4 0 1 15 6 9 12 12 8 1 3 30 12 18 25
4 GYIRMÓT SE GYŐR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 4 0 2 15 6 9 12 6 4 1 1 11 7 4 13 12 8 1 3 26 13 13 25
5 GYIRMÓT SE GYŐR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 6 3 1 2 17 12 5 10 6 4 1 1 9 4 5 13 12 7 2 3 26 16 10 23
6 GYIRMÓT SE GYŐR MOL FEHÉRVÁR FC 7 5 1 1 13 6 7 16 5 2 0 3 12 6 6 6 12 7 1 4 25 12 13 22
7 GYIRMÓT SE GYŐR DVTK 5 3 1 1 10 6 4 10 7 3 2 2 11 12 -1 11 12 6 3 3 21 18 3 21
8 GYIRMÓT SE GYŐR SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 6 2 1 3 8 11 -3 7 6 2 2 2 9 9 0 8 12 4 3 5 17 20 -3 15
9 GYIRMÓT SE GYŐR VÁC VLSE 6 2 2 2 10 6 4 8 6 1 3 2 5 7 -2 6 12 3 5 4 15 13 2 14
10 GYIRMÓT SE GYŐR KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 5 2 1 2 6 4 2 7 7 1 3 3 11 18 -7 6 12 3 4 5 17 22 -5 13
11 GYIRMÓT SE GYŐR DUNAÚJVÁROS PASE 5 1 0 4 4 16 -12 3 7 3 0 4 11 17 -6 9 12 4 0 8 15 33 -18 12
12 GYIRMÓT SE GYŐR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 7 2 2 3 9 13 -4 8 5 1 0 4 11 16 -5 3 12 3 2 7 20 29 -9 11
13 GYIRMÓT SE GYŐR ZTE FC 6 1 1 4 13 15 -2 4 6 2 0 4 10 8 2 6 12 3 1 8 23 23 0 10
14 GYIRMÓT SE GYŐR ÚFC 6 1 3 2 9 12 -3 6 6 1 1 4 8 12 -4 4 12 2 4 6 17 24 -7 10
15 GYIRMÓT SE GYŐR BUDAI FUTBALL CLUB SE 7 3 0 4 9 24 -15 9 5 0 0 5 4 17 -13 0 12 3 0 9 13 41 -28 9
16 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 7 0 0 7 4 24 -20 0 5 0 1 4 2 16 -14 1 12 0 1 11 6 40 -34 1
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2 - 1-----2 - 2--1 - 3-1 - 21 - 50 - 02 - 0
BUDAI FUTBALL CLUB SE
-0 - 1-1 - 10-1 - 0---2 - 9-2 - 3-1 - 02 - 1
DVTK
---1 - 00 - 0---4 - 2-4 - 21 - 2---
DUNAÚJVÁROS PASE
-2 - 11 - 2---0 - 3--0 - 7--1 - 3--
MOL FEHÉRVÁR FC
3 - 2--3 - 01 - 0--1 - 14 - 0---0 - 3-1 - 0
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
3 - 1--1 - 4---0 - 21 - 1-0 - 1-3 - 2--
GYIRMÓT SE GYŐR
2 - 4--1 - 50 - 11 - 4-0 - 1--0 - 4---0 - 5
ÚFC
--4 - 2---2 - 2--0 - 3-1 - 1-1 - 11 - 3
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
3 - 24 - 14 - 4----3 - 0-2 - 3--1 - 2--
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
-3 - 0-0 - 1---1 - 01 - 21 - 1-----
PAKSI FC
--3 - 1--5 - 2----0 - 11 - 0-3 - 1-
PMFC
5 - 2--3 - 1---4 - 32 - 11 - 1-----
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
---4 - 02 - 01 - 23 - 0--3 - 1-2 - 3---
UTE
-6 - 10 - 0---4 - 02 - 0----1 - 30 - 12 - 1
VÁC VLSE
----2 - 11 - 16 - 0-0 - 21 - 1-0 - 1---
ZTE FC
--0 - 15 - 0-----4 - 52 - 50 - 2--2 - 2

Meccsek

UTE

2019. 08. 24. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 08. 24. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
DVTK
2019. 08. 30. 17:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2019. 08. 30. 17:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
UTE
2019. 09. 07. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 09. 07. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 09. 14. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 09. 14. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
UTE
2019. 09. 21. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 09. 21. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
VÁC VLSE
2019. 09. 28. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 09. 28. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
UTE
2019. 10. 05. 11:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 10. 05. 11:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 10. 12. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 10. 12. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
ZTE FC
2019. 10. 19. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 10. 19. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
UTE
2019. 10. 25. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 10. 25. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 10. 30. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 30. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
UTE
2019. 11. 09. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 11. 09. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
ÚFC
2019. 11. 15. 12:00
PMFC Stadion
2019. 11. 15. 12:00
PMFC Stadion
PMFC
UTE
2019. 11. 23. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 11. 23. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
PAKSI FC
2019. 11. 28. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 28. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
UTE
2020. 02. 22. 12:00
DVTK Edzőközpont
2020. 02. 22. 12:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
UTE
2020. 02. 29. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2020. 02. 29. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 03. 07. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 03. 07. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
UTE
2020. 03. 14. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2020. 03. 14. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
PMFC
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA

ÚFC

2019. 08. 24. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 08. 24. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
ZTE FC
2019. 08. 31. 12:00
PMFC Stadion
2019. 08. 31. 12:00
PMFC Stadion
PMFC
ÚFC
2019. 09. 07. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 09. 07. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
PAKSI FC
2019. 09. 12. 16:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 12. 16:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
ÚFC
2019. 09. 21. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 09. 21. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
DVTK
2019. 09. 27. 16:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2019. 09. 27. 16:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
ÚFC
2019. 10. 05. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 10. 05. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 10. 12. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 10. 12. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ÚFC
2019. 10. 19. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 10. 19. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
VÁC VLSE
2019. 10. 26. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 10. 26. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
ÚFC
2019. 11. 02. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 11. 02. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 11. 09. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 11. 09. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
ÚFC
2019. 11. 13. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 11. 13. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 11. 21. 13:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 11. 21. 13:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
ÚFC
2019. 11. 28. 13:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 11. 28. 13:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 02. 22. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 02. 22. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
ÚFC
2020. 02. 29. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 02. 29. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
PMFC
2020. 03. 07. 11:00
Paksi FC Stadion
2020. 03. 07. 11:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
ÚFC
2020. 03. 11. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 03. 11. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
VÁC VLSE
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
ÚFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple