Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-19 II. osztály 14. forduló

2019.11.23 - 10:00

Gyula, Gyulai Grosics Gyula Akadémia

MLSZ

MLSZ U-19 II. osztály

Játékvezető
DERDA JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HORVÁTH MARIANNA, KINCSES DÁNIEL
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
ZTE FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

75'

ABÉRT MÁRK
BOHÁK DOMINIK

76'

1 - 1

 

FÜLÖP KRISZTIÁN

80'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAKSI FC PAKSI FC 14 12 1 1 59 17 42 37 9.1
2 PMFC PMFC 14 11 1 2 33 19 14 34 8.5
3 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 14 9 1 4 31 17 14 28 8.9
4 DVTK DVTK 14 8 3 3 24 19 5 27 8.3
5 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 14 8 2 4 29 20 9 26 8.5
6 UTE UTE 14 8 1 5 35 22 13 25 8.4
7 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 14 8 1 5 28 15 13 25 9.1
8 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 14 6 3 5 23 21 2 21 8.4
9 VÁC VLSE VÁC VLSE 14 4 5 5 18 16 2 17 8.9
10 ÚFC ÚFC 14 4 4 6 23 25 -2 16 8.4
11 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 14 4 2 8 21 30 -9 14 7.9
12 ZTE FC ZTE FC 14 4 1 9 27 27 0 13 8.5
13 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 14 3 4 7 17 27 -10 13 8.4
14 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 14 4 0 10 17 37 -20 12 7.9
15 BUDAI FUTBALL CLUB SE BUDAI FUTBALL CLUB SE 14 3 0 11 14 48 -34 9 8.5
16 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 14 1 1 12 11 50 -39 4 8.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYIRMÓT SE GYŐR PAKSI FC 6 2 2 2 7 4 3 8 8 6 1 1 16 4 12 19 14 8 3 3 23 8 15 27
2 GYIRMÓT SE GYŐR MOL FEHÉRVÁR FC 8 6 2 0 9 0 9 20 6 2 1 3 6 5 1 7 14 8 3 3 15 5 10 27
3 GYIRMÓT SE GYŐR PMFC 6 3 3 0 12 3 9 12 8 4 3 1 6 2 4 15 14 7 6 1 18 5 13 27
4 GYIRMÓT SE GYŐR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 3 1 2 7 3 4 10 8 4 2 2 8 5 3 14 14 7 3 4 15 8 7 24
5 GYIRMÓT SE GYŐR SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 8 2 6 0 6 3 3 12 6 3 2 1 7 2 5 11 14 5 8 1 13 5 8 23
6 GYIRMÓT SE GYŐR UTE 8 4 2 2 8 6 2 14 6 2 2 2 5 5 0 8 14 6 4 4 13 11 2 22
7 GYIRMÓT SE GYŐR ÚFC 7 3 1 3 8 6 2 10 7 3 2 2 7 5 2 11 14 6 3 5 15 11 4 21
8 GYIRMÓT SE GYŐR ZTE FC 7 2 3 2 6 6 0 9 7 3 2 2 7 4 3 11 14 5 5 4 13 10 3 20
9 GYIRMÓT SE GYŐR KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 6 3 2 1 4 1 3 11 8 2 2 4 5 10 -5 8 14 5 4 5 9 11 -2 19
10 GYIRMÓT SE GYŐR DVTK 6 2 1 3 4 5 -1 7 8 3 2 3 6 7 -1 11 14 5 3 6 10 12 -2 18
11 GYIRMÓT SE GYŐR VÁC VLSE 7 3 1 3 7 5 2 10 7 1 5 1 2 2 0 8 14 4 6 4 9 7 2 18
12 GYIRMÓT SE GYŐR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 7 2 1 4 9 9 0 7 7 1 5 1 2 2 0 8 14 3 6 5 11 11 0 15
13 GYIRMÓT SE GYŐR BUDAI FUTBALL CLUB SE 8 2 2 4 4 12 -8 8 6 1 1 4 2 10 -8 4 14 3 3 8 6 22 -16 12
14 GYIRMÓT SE GYŐR DUNAÚJVÁROS PASE 6 1 3 2 3 5 -2 6 8 1 2 5 5 12 -7 5 14 2 5 7 8 17 -9 11
15 GYIRMÓT SE GYŐR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 8 1 2 5 2 10 -8 5 6 1 2 3 3 9 -6 5 14 2 4 8 5 19 -14 10
16 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 8 1 3 4 3 10 -7 6 6 0 1 5 1 15 -14 1 14 1 4 9 4 25 -21 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYIRMÓT SE GYŐR PAKSI FC 6 5 0 1 22 6 16 15 8 7 1 0 37 11 26 22 14 12 1 1 59 17 42 37
2 GYIRMÓT SE GYŐR PMFC 6 5 1 0 19 10 9 16 8 6 0 2 14 9 5 18 14 11 1 2 33 19 14 34
3 GYIRMÓT SE GYŐR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 4 0 2 15 6 9 12 8 5 1 2 16 11 5 16 14 9 1 4 31 17 14 28
4 GYIRMÓT SE GYŐR DVTK 6 4 1 1 12 7 5 13 8 4 2 2 12 12 0 14 14 8 3 3 24 19 5 27
5 GYIRMÓT SE GYŐR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 7 3 1 3 18 15 3 10 7 5 1 1 11 5 6 16 14 8 2 4 29 20 9 26
6 GYIRMÓT SE GYŐR UTE 8 4 1 3 18 12 6 13 6 4 0 2 17 10 7 12 14 8 1 5 35 22 13 25
7 GYIRMÓT SE GYŐR MOL FEHÉRVÁR FC 8 6 1 1 16 6 10 19 6 2 0 4 12 9 3 6 14 8 1 5 28 15 13 25
8 GYIRMÓT SE GYŐR SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 8 4 1 3 14 12 2 13 6 2 2 2 9 9 0 8 14 6 3 5 23 21 2 21
9 GYIRMÓT SE GYŐR VÁC VLSE 7 3 2 2 12 7 5 11 7 1 3 3 6 9 -3 6 14 4 5 5 18 16 2 17
10 GYIRMÓT SE GYŐR ÚFC 7 2 3 2 12 12 0 9 7 2 1 4 11 13 -2 7 14 4 4 6 23 25 -2 16
11 GYIRMÓT SE GYŐR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 8 2 2 4 9 14 -5 8 6 2 0 4 12 16 -4 6 14 4 2 8 21 30 -9 14
12 GYIRMÓT SE GYŐR ZTE FC 7 2 1 4 16 17 -1 7 7 2 0 5 11 10 1 6 14 4 1 9 27 27 0 13
13 GYIRMÓT SE GYŐR KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 6 2 1 3 6 5 1 7 8 1 3 4 11 22 -11 6 14 3 4 7 17 27 -10 13
14 GYIRMÓT SE GYŐR DUNAÚJVÁROS PASE 6 1 0 5 5 18 -13 3 8 3 0 5 12 19 -7 9 14 4 0 10 17 37 -20 12
15 GYIRMÓT SE GYŐR BUDAI FUTBALL CLUB SE 8 3 0 5 10 27 -17 9 6 0 0 6 4 21 -17 0 14 3 0 11 14 48 -34 9
16 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 8 1 0 7 8 24 -16 3 6 0 1 5 3 26 -23 1 14 1 1 12 11 50 -39 4
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2 - 10 - 1----2 - 2--1 - 3-1 - 21 - 50 - 02 - 0
BUDAI FUTBALL CLUB SE
-0 - 1-1 - 10-1 - 01 - 3--2 - 9-2 - 3-1 - 02 - 1
DVTK
---1 - 00 - 0---4 - 2-4 - 21 - 2-2 - 1-
DUNAÚJVÁROS PASE
-2 - 11 - 2---0 - 31 - 2-0 - 7--1 - 3--
MOL FEHÉRVÁR FC
3 - 2--3 - 01 - 0--1 - 14 - 0-3 - 0-0 - 3-1 - 0
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
3 - 14 - 0-1 - 4---0 - 21 - 1-0 - 1-3 - 2-2 - 1
GYIRMÓT SE GYŐR
2 - 4--1 - 50 - 11 - 4-0 - 14 - 0-0 - 4---0 - 5
ÚFC
--4 - 2-3 - 0-2 - 2--0 - 3-1 - 1-1 - 11 - 3
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
3 - 24 - 14 - 4----3 - 0-2 - 3-1 - 31 - 2--
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
0 - 13 - 0-0 - 1---1 - 01 - 21 - 1-----
PAKSI FC
--3 - 1--5 - 210 - 1---0 - 11 - 0-3 - 1-
PMFC
5 - 2--3 - 1---4 - 32 - 11 - 1--4 - 2--
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
---4 - 02 - 01 - 23 - 0--3 - 1-2 - 3---
UTE
-6 - 10 - 0---4 - 02 - 0--3 - 6-1 - 30 - 12 - 1
VÁC VLSE
---2 - 12 - 11 - 16 - 0-0 - 21 - 1-0 - 1---
ZTE FC
--0 - 15 - 0-----4 - 52 - 50 - 23 - 2-2 - 2

Meccsek

SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA

2019. 08. 24. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 08. 24. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
PMFC
2019. 08. 31. 14:00
Paksi FC Stadion
2019. 08. 31. 14:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 09. 06. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 09. 06. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 14. 12:00
DVTK Edzőközpont
2019. 09. 14. 12:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 09. 20. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 09. 20. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 09. 28. 13:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 09. 28. 13:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 10. 05. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 05. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 10. 12. 12:30
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 10. 12. 12:30
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 10. 19. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 19. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 10. 26. 10:00
ALCUFER Stadion
2019. 10. 26. 10:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 10. 30. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 30. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
UTE
2019. 11. 09. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 11. 09. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 11. 17. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 11. 17. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 11. 23. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 11. 23. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
ZTE FC
2019. 11. 28. 13:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 11. 28. 13:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 02. 22. 10:00
PMFC Stadion
2020. 02. 22. 10:00
PMFC Stadion
PMFC
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 02. 29. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 02. 29. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
PAKSI FC
2020. 03. 07. 15:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 03. 07. 15:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 03. 14. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 03. 14. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
DVTK
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
VÁC VLSE
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
ÚFC

ZTE FC

2019. 08. 24. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 08. 24. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
ZTE FC
2019. 08. 31. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 08. 31. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
VÁC VLSE
2019. 09. 07. 12:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 09. 07. 12:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
PMFC
2019. 09. 14. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 09. 14. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
ZTE FC
2019. 09. 21. 12:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 09. 21. 12:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
PAKSI FC
2019. 09. 28. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 09. 28. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
ZTE FC
2019. 10. 05. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 10. 05. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 12. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 10. 12. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
ZTE FC
2019. 10. 19. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 10. 19. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
DVTK
2019. 10. 26. 11:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 10. 26. 11:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
ZTE FC
2019. 10. 31. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 10. 31. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 11. 08. 13:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 11. 08. 13:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
ZTE FC
2019. 11. 16. 10:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 11. 16. 10:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 11. 23. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 11. 23. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
ZTE FC
2019. 11. 30. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 11. 30. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 02. 22. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 02. 22. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
ÚFC
2020. 02. 29. 13:00
Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe
2020. 02. 29. 13:00
Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe
VÁC VLSE
ZTE FC
2020. 03. 07. 11:00
PMFC Stadion
2020. 03. 07. 11:00
PMFC Stadion
PMFC
ZTE FC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
INFO
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
06. 30.
ZTE FC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
ZTE FC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK
06. 30.
ZTE FC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
06. 30.
ZTE FC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
ZTE FC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
ZTE FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple