Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-19 II. osztály 14. forduló

2019.11.21 - 13:30

Budapest, Pokorny József Sport és Szabadidő központ (Hidegkúti SC)

MLSZ

MLSZ U-19 II. osztály

Játékvezető
JAKAB ÁRPÁD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
WINKLER LÁSZLÓ, SZEIFERT DÁVID
BUDAI FUTBALL CLUB SE
ÚFC
90'
45'

Gólok

HALÁSZ ZOLTÁN

20'

1 - 0

 

 

1 - 1

64'

MUNKÁCSI MILÁN

 

1 - 2

66'

KÁLNOKI-KIS ZSOMBOR

 

1 - 3

87'

AGÓTS TAMÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAKSI FC PAKSI FC 14 12 1 1 59 17 42 37 9.1
2 PMFC PMFC 14 11 1 2 33 19 14 34 8.5
3 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 14 9 1 4 31 17 14 28 8.9
4 DVTK DVTK 14 8 3 3 24 19 5 27 8.3
5 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 14 8 2 4 29 20 9 26 8.5
6 UTE UTE 14 8 1 5 35 22 13 25 8.4
7 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 14 8 1 5 28 15 13 25 9.1
8 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 14 6 3 5 23 21 2 21 8.4
9 VÁC VLSE VÁC VLSE 14 4 5 5 18 16 2 17 8.9
10 ÚFC ÚFC 14 4 4 6 23 25 -2 16 8.4
11 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 14 4 2 8 21 30 -9 14 7.9
12 ZTE FC ZTE FC 14 4 1 9 27 27 0 13 8.5
13 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 14 3 4 7 17 27 -10 13 8.4
14 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 14 4 0 10 17 37 -20 12 7.9
15 BUDAI FUTBALL CLUB SE BUDAI FUTBALL CLUB SE 14 3 0 11 14 48 -34 9 8.5
16 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 14 1 1 12 11 50 -39 4 8.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYIRMÓT SE GYŐR PAKSI FC 6 2 2 2 7 4 3 8 8 6 1 1 16 4 12 19 14 8 3 3 23 8 15 27
2 GYIRMÓT SE GYŐR MOL FEHÉRVÁR FC 8 6 2 0 9 0 9 20 6 2 1 3 6 5 1 7 14 8 3 3 15 5 10 27
3 GYIRMÓT SE GYŐR PMFC 6 3 3 0 12 3 9 12 8 4 3 1 6 2 4 15 14 7 6 1 18 5 13 27
4 GYIRMÓT SE GYŐR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 3 1 2 7 3 4 10 8 4 2 2 8 5 3 14 14 7 3 4 15 8 7 24
5 GYIRMÓT SE GYŐR SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 8 2 6 0 6 3 3 12 6 3 2 1 7 2 5 11 14 5 8 1 13 5 8 23
6 GYIRMÓT SE GYŐR UTE 8 4 2 2 8 6 2 14 6 2 2 2 5 5 0 8 14 6 4 4 13 11 2 22
7 GYIRMÓT SE GYŐR ÚFC 7 3 1 3 8 6 2 10 7 3 2 2 7 5 2 11 14 6 3 5 15 11 4 21
8 GYIRMÓT SE GYŐR ZTE FC 7 2 3 2 6 6 0 9 7 3 2 2 7 4 3 11 14 5 5 4 13 10 3 20
9 GYIRMÓT SE GYŐR KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 6 3 2 1 4 1 3 11 8 2 2 4 5 10 -5 8 14 5 4 5 9 11 -2 19
10 GYIRMÓT SE GYŐR DVTK 6 2 1 3 4 5 -1 7 8 3 2 3 6 7 -1 11 14 5 3 6 10 12 -2 18
11 GYIRMÓT SE GYŐR VÁC VLSE 7 3 1 3 7 5 2 10 7 1 5 1 2 2 0 8 14 4 6 4 9 7 2 18
12 GYIRMÓT SE GYŐR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 7 2 1 4 9 9 0 7 7 1 5 1 2 2 0 8 14 3 6 5 11 11 0 15
13 GYIRMÓT SE GYŐR BUDAI FUTBALL CLUB SE 8 2 2 4 4 12 -8 8 6 1 1 4 2 10 -8 4 14 3 3 8 6 22 -16 12
14 GYIRMÓT SE GYŐR DUNAÚJVÁROS PASE 6 1 3 2 3 5 -2 6 8 1 2 5 5 12 -7 5 14 2 5 7 8 17 -9 11
15 GYIRMÓT SE GYŐR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 8 1 2 5 2 10 -8 5 6 1 2 3 3 9 -6 5 14 2 4 8 5 19 -14 10
16 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 8 1 3 4 3 10 -7 6 6 0 1 5 1 15 -14 1 14 1 4 9 4 25 -21 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYIRMÓT SE GYŐR PAKSI FC 6 5 0 1 22 6 16 15 8 7 1 0 37 11 26 22 14 12 1 1 59 17 42 37
2 GYIRMÓT SE GYŐR PMFC 6 5 1 0 19 10 9 16 8 6 0 2 14 9 5 18 14 11 1 2 33 19 14 34
3 GYIRMÓT SE GYŐR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 4 0 2 15 6 9 12 8 5 1 2 16 11 5 16 14 9 1 4 31 17 14 28
4 GYIRMÓT SE GYŐR DVTK 6 4 1 1 12 7 5 13 8 4 2 2 12 12 0 14 14 8 3 3 24 19 5 27
5 GYIRMÓT SE GYŐR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 7 3 1 3 18 15 3 10 7 5 1 1 11 5 6 16 14 8 2 4 29 20 9 26
6 GYIRMÓT SE GYŐR UTE 8 4 1 3 18 12 6 13 6 4 0 2 17 10 7 12 14 8 1 5 35 22 13 25
7 GYIRMÓT SE GYŐR MOL FEHÉRVÁR FC 8 6 1 1 16 6 10 19 6 2 0 4 12 9 3 6 14 8 1 5 28 15 13 25
8 GYIRMÓT SE GYŐR SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 8 4 1 3 14 12 2 13 6 2 2 2 9 9 0 8 14 6 3 5 23 21 2 21
9 GYIRMÓT SE GYŐR VÁC VLSE 7 3 2 2 12 7 5 11 7 1 3 3 6 9 -3 6 14 4 5 5 18 16 2 17
10 GYIRMÓT SE GYŐR ÚFC 7 2 3 2 12 12 0 9 7 2 1 4 11 13 -2 7 14 4 4 6 23 25 -2 16
11 GYIRMÓT SE GYŐR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 8 2 2 4 9 14 -5 8 6 2 0 4 12 16 -4 6 14 4 2 8 21 30 -9 14
12 GYIRMÓT SE GYŐR ZTE FC 7 2 1 4 16 17 -1 7 7 2 0 5 11 10 1 6 14 4 1 9 27 27 0 13
13 GYIRMÓT SE GYŐR KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 6 2 1 3 6 5 1 7 8 1 3 4 11 22 -11 6 14 3 4 7 17 27 -10 13
14 GYIRMÓT SE GYŐR DUNAÚJVÁROS PASE 6 1 0 5 5 18 -13 3 8 3 0 5 12 19 -7 9 14 4 0 10 17 37 -20 12
15 GYIRMÓT SE GYŐR BUDAI FUTBALL CLUB SE 8 3 0 5 10 27 -17 9 6 0 0 6 4 21 -17 0 14 3 0 11 14 48 -34 9
16 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 8 1 0 7 8 24 -16 3 6 0 1 5 3 26 -23 1 14 1 1 12 11 50 -39 4
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2 - 10 - 1----2 - 2--1 - 3-1 - 21 - 50 - 02 - 0
BUDAI FUTBALL CLUB SE
-0 - 1-1 - 10-1 - 01 - 3--2 - 9-2 - 3-1 - 02 - 1
DVTK
---1 - 00 - 0---4 - 2-4 - 21 - 2-2 - 1-
DUNAÚJVÁROS PASE
-2 - 11 - 2---0 - 31 - 2-0 - 7--1 - 3--
MOL FEHÉRVÁR FC
3 - 2--3 - 01 - 0--1 - 14 - 0-3 - 0-0 - 3-1 - 0
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
3 - 14 - 0-1 - 4---0 - 21 - 1-0 - 1-3 - 2-2 - 1
GYIRMÓT SE GYŐR
2 - 4--1 - 50 - 11 - 4-0 - 14 - 0-0 - 4---0 - 5
ÚFC
--4 - 2-3 - 0-2 - 2--0 - 3-1 - 1-1 - 11 - 3
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
3 - 24 - 14 - 4----3 - 0-2 - 3-1 - 31 - 2--
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
0 - 13 - 0-0 - 1---1 - 01 - 21 - 1-----
PAKSI FC
--3 - 1--5 - 210 - 1---0 - 11 - 0-3 - 1-
PMFC
5 - 2--3 - 1---4 - 32 - 11 - 1--4 - 2--
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
---4 - 02 - 01 - 23 - 0--3 - 1-2 - 3---
UTE
-6 - 10 - 0---4 - 02 - 0--3 - 6-1 - 30 - 12 - 1
VÁC VLSE
---2 - 12 - 11 - 16 - 0-0 - 21 - 1-0 - 1---
ZTE FC
--0 - 15 - 0-----4 - 52 - 50 - 23 - 2-2 - 2

Meccsek

BUDAI FUTBALL CLUB SE

2019. 08. 23. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 08. 23. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
PAKSI FC
2019. 08. 29. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 08. 29. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 09. 05. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 09. 05. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
DVTK
2019. 09. 13. 17:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2019. 09. 13. 17:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 09. 21. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 09. 21. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 09. 28. 14:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 09. 28. 14:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 10. 04. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 10. 04. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
VÁC VLSE
2019. 10. 10. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 10. 10. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 10. 20. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 10. 20. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 10. 25. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 10. 25. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 10. 30. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 10. 30. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 11. 08. 13:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 11. 08. 13:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
ZTE FC
2019. 11. 17. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 11. 17. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 11. 21. 13:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 11. 21. 13:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
ÚFC
2019. 11. 29. 13:00
PMFC Stadion
2019. 11. 29. 13:00
PMFC Stadion
PMFC
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 02. 22. 11:00
Paksi FC Stadion
2020. 02. 22. 11:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 02. 26. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 02. 26. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 03. 07. 12:00
DVTK Edzőközpont
2020. 03. 07. 12:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 03. 13. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 03. 13. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
VÁC VLSE
06. 30.
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
PMFC

ÚFC

2019. 08. 24. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 08. 24. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
ZTE FC
2019. 08. 31. 12:00
PMFC Stadion
2019. 08. 31. 12:00
PMFC Stadion
PMFC
ÚFC
2019. 09. 07. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 09. 07. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
PAKSI FC
2019. 09. 12. 16:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 12. 16:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
ÚFC
2019. 09. 21. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 09. 21. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
DVTK
2019. 09. 27. 16:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2019. 09. 27. 16:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
ÚFC
2019. 10. 05. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 10. 05. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 10. 12. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 10. 12. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ÚFC
2019. 10. 19. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 10. 19. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
VÁC VLSE
2019. 10. 26. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 10. 26. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
ÚFC
2019. 11. 02. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 11. 02. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 11. 09. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 11. 09. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
ÚFC
2019. 11. 13. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 11. 13. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 11. 21. 13:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 11. 21. 13:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
ÚFC
2019. 11. 28. 13:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 11. 28. 13:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 02. 22. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 02. 22. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
ÚFC
2020. 02. 29. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 02. 29. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
PMFC
2020. 03. 07. 11:00
Paksi FC Stadion
2020. 03. 07. 11:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
ÚFC
2020. 03. 11. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 03. 11. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
VÁC VLSE
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
ÚFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple