Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-19 II. osztály 4. forduló

2019.09.12 - 16:00

Kecskemét, Kecskeméti Széktói Stadion

MLSZ

MLSZ U-19 II. osztály

Játékvezető
BARTA NORBERT ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS ATTILA, BURZON MÁRK
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
ÚFC
90'
45'

Gólok

DARÓCZI DOMINIK RENÉ

80'

1 - 0

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 4 0 0 10 2 8 12 10.3
2 PMFC PMFC 4 4 0 0 8 3 5 12 10.5
3 PAKSI FC PAKSI FC 4 3 0 1 17 5 12 9 11
4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 4 3 0 1 7 4 3 9 10.8
5 DVTK DVTK 4 2 2 0 2 0 2 8 10.5
6 UTE UTE 4 2 1 1 6 5 1 7 4.8
7 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4 2 1 1 5 5 0 7 12.5
8 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 4 2 0 2 7 3 4 6 5.5
9 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 4 2 0 2 8 8 0 6 11.3
10 VÁC VLSE VÁC VLSE 4 1 2 1 8 4 4 5 10.8
11 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 4 1 1 2 5 5 0 4 6.8
12 ZTE FC ZTE FC 4 1 1 2 5 7 -2 4 9.3
13 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 4 0 2 2 3 7 -4 2 4.3
14 ÚFC ÚFC 4 0 0 4 4 11 -7 0 6
15 BUDAI FUTBALL CLUB SE BUDAI FUTBALL CLUB SE 4 0 0 4 3 15 -12 0 6
16 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 4 0 0 4 1 15 -14 0 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYIRMÓT SE GYŐR DVTK 2 1 1 0 1 0 1 4 2 1 1 0 1 0 1 4 4 2 2 0 2 0 2 8
2 GYIRMÓT SE GYŐR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 1 1 0 2 0 2 4 2 1 0 1 2 1 1 3 4 2 1 1 4 1 3 7
3 GYIRMÓT SE GYŐR MOL FEHÉRVÁR FC 2 2 0 0 3 0 3 6 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 2 1 1 3 1 2 7
4 GYIRMÓT SE GYŐR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 1 0 1 0 1 4 4 2 1 1 3 2 1 7
5 GYIRMÓT SE GYŐR PAKSI FC 2 0 0 2 0 3 -3 0 2 2 0 0 5 0 5 6 4 2 0 2 5 3 2 6
6 GYIRMÓT SE GYŐR SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 2 0 2 0 0 0 0 2 2 1 1 0 2 0 2 4 4 1 3 0 2 0 2 6
7 GYIRMÓT SE GYŐR PMFC 1 0 1 0 2 2 0 1 3 1 2 0 1 0 1 5 4 1 3 0 3 2 1 6
8 GYIRMÓT SE GYŐR ZTE FC 2 0 2 0 0 0 0 2 2 1 1 0 2 1 1 4 4 1 3 0 2 1 1 6
9 GYIRMÓT SE GYŐR VÁC VLSE 2 1 0 1 3 1 2 3 2 0 2 0 0 0 0 2 4 1 2 1 3 1 2 5
10 GYIRMÓT SE GYŐR DUNAÚJVÁROS PASE 2 0 2 0 1 1 0 2 2 1 0 1 3 2 1 3 4 1 2 1 4 3 1 5
11 GYIRMÓT SE GYŐR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 3 1 2 0 1 0 1 5 1 0 0 1 1 2 -1 0 4 1 2 1 2 2 0 5
12 GYIRMÓT SE GYŐR KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 1 1 0 2 0 2 4 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 1 2 1 2 2 0 5
13 GYIRMÓT SE GYŐR UTE 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 1 1 0 1 0 1 4 4 1 2 1 1 2 -1 5
14 GYIRMÓT SE GYŐR ÚFC 2 0 0 2 1 3 -2 0 2 0 2 0 2 2 0 2 4 0 2 2 3 5 -2 2
15 GYIRMÓT SE GYŐR BUDAI FUTBALL CLUB SE 2 0 0 2 0 5 -5 0 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 1 3 1 8 -7 1
16 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 0 0 2 0 5 -5 0 4 0 1 3 1 8 -7 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYIRMÓT SE GYŐR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 2 0 0 5 0 5 6 2 2 0 0 5 2 3 6 4 4 0 0 10 2 8 12
2 GYIRMÓT SE GYŐR PMFC 1 1 0 0 4 3 1 3 3 3 0 0 4 0 4 9 4 4 0 0 8 3 5 12
3 GYIRMÓT SE GYŐR PAKSI FC 2 1 0 1 5 3 2 3 2 2 0 0 12 2 10 6 4 3 0 1 17 5 12 9
4 GYIRMÓT SE GYŐR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 2 1 0 1 4 4 0 3 2 2 0 0 3 0 3 6 4 3 0 1 7 4 3 9
5 GYIRMÓT SE GYŐR DVTK 2 1 1 0 1 0 1 4 2 1 1 0 1 0 1 4 4 2 2 0 2 0 2 8
6 GYIRMÓT SE GYŐR UTE 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 2 0 0 5 2 3 6 4 2 1 1 6 5 1 7
7 GYIRMÓT SE GYŐR KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 2 0 0 4 0 4 6 2 0 1 1 1 5 -4 1 4 2 1 1 5 5 0 7
8 GYIRMÓT SE GYŐR MOL FEHÉRVÁR FC 2 2 0 0 7 0 7 6 2 0 0 2 0 3 -3 0 4 2 0 2 7 3 4 6
9 GYIRMÓT SE GYŐR DUNAÚJVÁROS PASE 2 1 0 1 3 4 -1 3 2 1 0 1 5 4 1 3 4 2 0 2 8 8 0 6
10 GYIRMÓT SE GYŐR VÁC VLSE 2 1 0 1 6 2 4 3 2 0 2 0 2 2 0 2 4 1 2 1 8 4 4 5
11 GYIRMÓT SE GYŐR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 3 1 1 1 3 2 1 4 1 0 0 1 2 3 -1 0 4 1 1 2 5 5 0 4
12 GYIRMÓT SE GYŐR ZTE FC 2 0 1 1 2 4 -2 1 2 1 0 1 3 3 0 3 4 1 1 2 5 7 -2 4
13 GYIRMÓT SE GYŐR SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 0 1 1 2 5 -3 1 4 0 2 2 3 7 -4 2
14 GYIRMÓT SE GYŐR ÚFC 2 0 0 2 1 6 -5 0 2 0 0 2 3 5 -2 0 4 0 0 4 4 11 -7 0
15 GYIRMÓT SE GYŐR BUDAI FUTBALL CLUB SE 2 0 0 2 2 10 -8 0 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 0 0 4 3 15 -12 0
16 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 2 0 0 2 1 6 -5 0 2 0 0 2 0 9 -9 0 4 0 0 4 1 15 -14 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
-----------1 - 2-0 - 02 - 0
BUDAI FUTBALL CLUB SE
-0 - 1-------2 - 9-----
DVTK
---1 - 00 - 0----------
DUNAÚJVÁROS PASE
-2 - 1----------1 - 3--
MOL FEHÉRVÁR FC
---3 - 0----4 - 0------
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
--------1 - 1-0 - 1----
GYIRMÓT SE GYŐR
---1 - 5---0 - 1-------
ÚFC
---------0 - 3----1 - 3
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
3 - 2-----------1 - 2--
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
-3 - 0-----1 - 0-------
PAKSI FC
-----5 - 2----0 - 1----
PMFC
-------4 - 3-------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
----2 - 0-3 - 0--------
UTE
--0 - 0---------1 - 3--
VÁC VLSE
------6 - 0-0 - 2------
ZTE FC
-----------0 - 2--2 - 2

Meccsek

KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA

2019. 10. 02. 11:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 10. 02. 11:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 08. 29. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 08. 29. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 09. 06. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 09. 06. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 12. 16:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 12. 16:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
ÚFC
2019. 09. 24. 13:00
PMFC Stadion
2019. 09. 24. 13:00
PMFC Stadion
PMFC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 28. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 28. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
PAKSI FC
2019. 10. 05. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 10. 05. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 12. 12:00
DVTK Edzőközpont
2019. 10. 12. 12:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 18. 16:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 18. 16:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 10. 26. 13:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 10. 26. 13:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 31. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 31. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 11. 08. 14:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 11. 08. 14:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 16. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 16. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 11. 23. 12:00
ALCUFER Stadion
2019. 11. 23. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 28. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 28. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
UTE
2020. 02. 21. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 02. 21. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 02. 26. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 02. 26. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 03. 07. 15:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 03. 07. 15:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 03. 11. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 03. 11. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
PMFC
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
ZTE FC
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
DVTK
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
VÁC VLSE
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA

ÚFC

2019. 08. 24. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 08. 24. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
ZTE FC
2019. 08. 31. 12:00
PMFC Stadion
2019. 08. 31. 12:00
PMFC Stadion
PMFC
ÚFC
2019. 09. 07. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 09. 07. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
PAKSI FC
2019. 09. 12. 16:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 12. 16:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
ÚFC
2019. 09. 21. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 09. 21. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
DVTK
2019. 09. 27. 16:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2019. 09. 27. 16:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
ÚFC
2019. 10. 05. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 10. 05. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 10. 12. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 10. 12. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ÚFC
2019. 10. 19. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 10. 19. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
VÁC VLSE
2019. 10. 26. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 10. 26. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
ÚFC
2019. 11. 02. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 11. 02. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 11. 09. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 11. 09. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
ÚFC
2019. 11. 13. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 11. 13. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 11. 21. 13:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 11. 21. 13:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
ÚFC
2019. 11. 28. 13:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 11. 28. 13:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 02. 22. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 02. 22. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
ÚFC
2020. 02. 29. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 02. 29. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
PMFC
2020. 03. 07. 11:00
Paksi FC Stadion
2020. 03. 07. 11:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
ÚFC
2020. 03. 11. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 03. 11. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
VÁC VLSE
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
ÚFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple