Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-19 II. osztály 6. forduló

2019.09.28 - 14:00

Kaposvár, Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep (Cseri úti Sporttelep)

MLSZ

MLSZ U-19 II. osztály

Játékvezető
CZAGÁNY ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS MÁRK, MÉSZÁROS ADRIENN
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
BUDAI FUTBALL CLUB SE
90'
45'

Gólok

DÖMÖTÖR DOMINIK

16'

1 - 0

 

ORSÓS TAMÁS GÁBOR

17'

2 - 0

 

ORSÓS TAMÁS GÁBOR

41'

3 - 0

 

 

3 - 1

48'

TÓTH MÁRK
SZÉP LEVENTE KOPPÁNY

82'

4 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 5 0 1 14 6 8 15 12.3
2 PAKSI FC PAKSI FC 6 4 1 1 23 8 15 13 11
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 6 4 1 1 12 6 6 13 10.8
4 PMFC PMFC 6 4 1 1 11 8 3 13 9.2
5 VÁC VLSE VÁC VLSE 6 3 2 1 11 5 6 11 9.8
6 DVTK DVTK 6 3 2 1 8 6 2 11 10.5
7 UTE UTE 6 3 1 2 11 7 4 10 5.8
8 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 6 3 0 3 12 12 0 9 12.5
9 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 6 2 3 1 7 7 0 9 9.7
10 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 6 2 1 3 9 6 3 7 5.3
11 ZTE FC ZTE FC 6 2 1 3 12 12 0 7 8.7
12 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 6 2 1 3 10 12 -2 7 7.2
13 ÚFC ÚFC 6 2 0 4 11 13 -2 6 6.7
14 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 6 1 2 3 6 12 -6 5 5
15 BUDAI FUTBALL CLUB SE BUDAI FUTBALL CLUB SE 6 0 0 6 6 22 -16 0 4.8
16 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 6 0 0 6 3 24 -21 0 6.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYIRMÓT SE GYŐR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 3 2 0 1 5 2 3 6 3 1 2 0 1 0 1 5 6 3 2 1 6 2 4 11
2 GYIRMÓT SE GYŐR ZTE FC 3 0 3 0 2 2 0 3 3 2 1 0 5 1 4 7 6 2 4 0 7 3 4 10
3 GYIRMÓT SE GYŐR SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 3 0 3 0 1 1 0 3 3 2 1 0 3 0 3 7 6 2 4 0 4 1 3 10
4 GYIRMÓT SE GYŐR PMFC 2 0 2 0 3 3 0 2 4 2 2 0 3 1 2 8 6 2 4 0 6 4 2 10
5 GYIRMÓT SE GYŐR VÁC VLSE 3 2 0 1 4 1 3 6 3 0 3 0 0 0 0 3 6 2 3 1 4 1 3 9
6 GYIRMÓT SE GYŐR UTE 3 0 2 1 0 2 -2 2 3 2 1 0 4 0 4 7 6 2 3 1 4 2 2 9
7 GYIRMÓT SE GYŐR KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 2 1 0 3 0 3 7 3 0 2 1 1 3 -2 2 6 2 3 1 4 3 1 9
8 GYIRMÓT SE GYŐR ÚFC 3 1 0 2 4 4 0 3 3 1 2 0 4 2 2 5 6 2 2 2 8 6 2 8
9 GYIRMÓT SE GYŐR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 1 1 1 2 1 1 4 3 1 1 1 3 2 1 4 6 2 2 2 5 3 2 8
10 GYIRMÓT SE GYŐR MOL FEHÉRVÁR FC 3 2 1 0 3 0 3 7 3 0 1 2 0 2 -2 1 6 2 2 2 3 2 1 8
11 GYIRMÓT SE GYŐR DVTK 3 1 1 1 2 2 0 4 3 1 1 1 2 3 -1 4 6 2 2 2 4 5 -1 8
12 GYIRMÓT SE GYŐR PAKSI FC 2 0 0 2 0 3 -3 0 4 2 1 1 7 3 4 7 6 2 1 3 7 6 1 7
13 GYIRMÓT SE GYŐR DUNAÚJVÁROS PASE 3 0 2 1 1 3 -2 2 3 1 1 1 4 3 1 4 6 1 3 2 5 6 -1 6
14 GYIRMÓT SE GYŐR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 4 1 2 1 1 3 -2 5 2 0 1 1 1 2 -1 1 6 1 3 2 2 5 -3 6
15 GYIRMÓT SE GYŐR BUDAI FUTBALL CLUB SE 3 0 1 2 1 6 -5 1 3 0 1 2 1 6 -5 1 6 0 2 4 2 12 -10 2
16 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 4 0 2 2 1 6 -5 2 2 0 0 2 0 5 -5 0 6 0 2 4 1 11 -10 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYIRMÓT SE GYŐR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 2 0 1 6 2 4 6 3 3 0 0 8 4 4 9 6 5 0 1 14 6 8 15
2 GYIRMÓT SE GYŐR PAKSI FC 2 1 0 1 5 3 2 3 4 3 1 0 18 5 13 10 6 4 1 1 23 8 15 13
3 GYIRMÓT SE GYŐR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 3 2 0 1 8 5 3 6 3 2 1 0 4 1 3 7 6 4 1 1 12 6 6 13
4 GYIRMÓT SE GYŐR PMFC 2 1 1 0 5 4 1 4 4 3 0 1 6 4 2 9 6 4 1 1 11 8 3 13
5 GYIRMÓT SE GYŐR VÁC VLSE 3 2 0 1 8 3 5 6 3 1 2 0 3 2 1 5 6 3 2 1 11 5 6 11
6 GYIRMÓT SE GYŐR DVTK 3 2 1 0 5 2 3 7 3 1 1 1 3 4 -1 4 6 3 2 1 8 6 2 11
7 GYIRMÓT SE GYŐR UTE 3 0 1 2 1 4 -3 1 3 3 0 0 10 3 7 9 6 3 1 2 11 7 4 10
8 GYIRMÓT SE GYŐR DUNAÚJVÁROS PASE 3 1 0 2 3 7 -4 3 3 2 0 1 9 5 4 6 6 3 0 3 12 12 0 9
9 GYIRMÓT SE GYŐR KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 2 1 0 5 1 4 7 3 0 2 1 2 6 -4 2 6 2 3 1 7 7 0 9
10 GYIRMÓT SE GYŐR MOL FEHÉRVÁR FC 3 2 1 0 8 1 7 7 3 0 0 3 1 5 -4 0 6 2 1 3 9 6 3 7
11 GYIRMÓT SE GYŐR ZTE FC 3 0 1 2 4 9 -5 1 3 2 0 1 8 3 5 6 6 2 1 3 12 12 0 7
12 GYIRMÓT SE GYŐR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 4 1 1 2 4 7 -3 4 2 1 0 1 6 5 1 3 6 2 1 3 10 12 -2 7
13 GYIRMÓT SE GYŐR ÚFC 3 1 0 2 5 8 -3 3 3 1 0 2 6 5 1 3 6 2 0 4 11 13 -2 6
14 GYIRMÓT SE GYŐR SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 3 0 1 2 2 6 -4 1 3 1 1 1 4 6 -2 4 6 1 2 3 6 12 -6 5
15 GYIRMÓT SE GYŐR BUDAI FUTBALL CLUB SE 3 0 0 3 4 13 -9 0 3 0 0 3 2 9 -7 0 6 0 0 6 6 22 -16 0
16 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 4 0 0 4 3 15 -12 0 2 0 0 2 0 9 -9 0 6 0 0 6 3 24 -21 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
-----------1 - 21 - 50 - 02 - 0
BUDAI FUTBALL CLUB SE
-0 - 1-------2 - 9-2 - 3---
DVTK
---1 - 00 - 0-----4 - 2----
DUNAÚJVÁROS PASE
-2 - 1----0 - 3-----1 - 3--
MOL FEHÉRVÁR FC
---3 - 0---1 - 14 - 0------
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
---1 - 4----1 - 1-0 - 1----
GYIRMÓT SE GYŐR
2 - 4--1 - 5---0 - 1------0 - 5
ÚFC
--4 - 2------0 - 3----1 - 3
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
3 - 24 - 1----------1 - 2--
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
-3 - 0-----1 - 0-1 - 1-----
PAKSI FC
-----5 - 2----0 - 1----
PMFC
-------4 - 3-1 - 1-----
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
----2 - 01 - 23 - 0--------
UTE
--0 - 0---------1 - 30 - 1-
VÁC VLSE
----2 - 1-6 - 0-0 - 2------
ZTE FC
----------2 - 50 - 2--2 - 2

Meccsek

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA

2019. 08. 24. 12:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 08. 24. 12:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 08. 31. 14:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 08. 31. 14:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 09. 07. 12:00
ALCUFER Stadion
2019. 09. 07. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 09. 14. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 09. 14. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
UTE
2019. 09. 21. 11:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 09. 21. 11:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 09. 28. 14:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 09. 28. 14:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 10. 05. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 05. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 10. 12. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 10. 12. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ÚFC
2019. 10. 19. 10:00
PMFC Stadion
2019. 10. 19. 10:00
PMFC Stadion
PMFC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 10. 26. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 10. 26. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
PAKSI FC
2019. 10. 31. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 31. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 11. 09. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 11. 09. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
DVTK
2019. 11. 17. 12:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2019. 11. 17. 12:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 11. 23. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 11. 23. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 11. 30. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 11. 30. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 02. 22. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 02. 22. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
VÁC VLSE
2020. 02. 29. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 02. 29. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 03. 07. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 03. 07. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 03. 14. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2020. 03. 14. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
PMFC
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
ZTE FC

BUDAI FUTBALL CLUB SE

2019. 08. 23. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 08. 23. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
PAKSI FC
2019. 08. 29. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 08. 29. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 09. 05. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 09. 05. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
DVTK
2019. 09. 13. 17:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2019. 09. 13. 17:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 09. 21. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 09. 21. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 09. 28. 14:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 09. 28. 14:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 10. 04. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 10. 04. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
VÁC VLSE
2019. 10. 10. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 10. 10. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 10. 20. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 10. 20. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 10. 25. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 10. 25. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 10. 30. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 10. 30. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 11. 08. 13:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 11. 08. 13:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
ZTE FC
2019. 11. 17. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 11. 17. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 11. 21. 13:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 11. 21. 13:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
ÚFC
2019. 11. 29. 13:00
PMFC Stadion
2019. 11. 29. 13:00
PMFC Stadion
PMFC
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 02. 22. 11:00
Paksi FC Stadion
2020. 02. 22. 11:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 02. 26. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 02. 26. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 03. 07. 12:00
DVTK Edzőközpont
2020. 03. 07. 12:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 03. 13. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 03. 13. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
VÁC VLSE
06. 30.
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
PMFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple