Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-17 II. osztály 1. forduló

2019.08.24 - 12:00

Nyíregyháza, Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep (Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep)

MLSZ

MLSZ U-17 II. osztály

Játékvezető
DERDA JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FARKAS DÁVID, TITZ PÉTER
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

36'

RÁCZ MÁTÉ
PAPP NÁNDOR

56'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1 1 0 0 5 0 5 3 16
2 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 1 1 0 0 5 1 4 3 15
3 PAKSI FC PAKSI FC 1 1 0 0 5 1 4 3 14
4 DVTK DVTK 1 1 0 0 4 1 3 3 12
5 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 1 1 0 0 3 0 3 3 13
6 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 1 1 0 0 3 2 1 3 10
7 ZTE FC ZTE FC 1 1 0 0 1 0 1 3 11
8 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 0 1 0 1 1 0 1 9
9 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0 1 0 1 1 0 1 8
10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 0 0 1 2 3 -1 0 6
11 ÚFC ÚFC 1 0 0 1 0 1 -1 0 7
12 UTE UTE 1 0 0 1 1 4 -3 0 4
13 PMFC PMFC 1 0 0 1 0 3 -3 0 5
14 BUDAI FUTBALL CLUB SE BUDAI FUTBALL CLUB SE 1 0 0 1 1 5 -4 0 3
15 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 1 0 0 1 1 5 -4 0 2
16 VÁC VLSE VÁC VLSE 1 0 0 1 0 5 -5 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VÁC VLSE GYIRMÓT SE GYŐR 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
2 VÁC VLSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 VÁC VLSE DVTK 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
4 VÁC VLSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 VÁC VLSE MOL FEHÉRVÁR FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 VÁC VLSE PAKSI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
7 VÁC VLSE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 VÁC VLSE ZTE FC 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
9 VÁC VLSE UTE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 VÁC VLSE BUDAI FUTBALL CLUB SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 VÁC VLSE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 VÁC VLSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 VÁC VLSE PMFC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 VÁC VLSE ÚFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
15 VÁC VLSE DUNAÚJVÁROS PASE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
16 VÁC VLSE VÁC VLSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VÁC VLSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1 1 0 0 5 0 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3
2 VÁC VLSE GYIRMÓT SE GYŐR 1 1 0 0 5 1 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 4 3
3 VÁC VLSE PAKSI FC 1 1 0 0 5 1 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 4 3
4 VÁC VLSE DVTK 1 1 0 0 4 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3
5 VÁC VLSE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
6 VÁC VLSE MOL FEHÉRVÁR FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3
7 VÁC VLSE ZTE FC 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
8 VÁC VLSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 VÁC VLSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
10 VÁC VLSE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
11 VÁC VLSE ÚFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 VÁC VLSE UTE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
13 VÁC VLSE PMFC 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
14 VÁC VLSE BUDAI FUTBALL CLUB SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 1 5 -4 0
15 VÁC VLSE DUNAÚJVÁROS PASE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 1 5 -4 0
16 VÁC VLSE VÁC VLSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
---------------
BUDAI FUTBALL CLUB SE
---------------
DVTK
------------4 - 1--
DUNAÚJVÁROS PASE
---------------
MOL FEHÉRVÁR FC
---------------
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
---------------
GYIRMÓT SE GYŐR
---5 - 1-----------
ÚFC
---------------
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
-------------5 - 0-
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
----2 - 3----------
PAKSI FC
-5 - 1-------------
PMFC
-----0 - 3---------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 1--------------
UTE
---------------
VÁC VLSE
---------------
ZTE FC
-------1 - 0-------

Meccsek

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC

2019. 08. 24. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 08. 24. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 08. 31. 13:30
ALCUFER Stadion
2019. 08. 31. 13:30
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 09. 07. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 09. 07. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
UTE
2019. 09. 14. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 09. 14. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 09. 21. 14:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 09. 21. 14:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 09. 28. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 09. 28. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 10. 05. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 10. 05. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ÚFC
2019. 10. 12. 10:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 10. 12. 10:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 10. 19. 10:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 10. 19. 10:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
PMFC
2019. 10. 26. 13:00
Paksi FC Stadion
2019. 10. 26. 13:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 10. 30. 10:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 10. 30. 10:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 09. 11:00
DVTK Edzőközpont
2019. 11. 09. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 11. 16. 12:30
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 11. 16. 12:30
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 11. 23. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 11. 23. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
VÁC VLSE
2019. 11. 30. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 11. 30. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 02. 22. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 02. 22. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 02. 27. 14:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 02. 27. 14:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 03. 07. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2020. 03. 07. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 03. 14. 13:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 03. 14. 13:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
ZTE FC
2020. 06. 30.
PMFC Stadion
2020. 06. 30.
PMFC Stadion
PMFC
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
PAKSI FC
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
DVTK
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
VÁC VLSE
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE

2019. 08. 24. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 08. 24. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 08. 31. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 08. 31. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 09. 07. 14:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 09. 07. 14:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 09. 14. 14:00
ALCUFER Stadion
2019. 09. 14. 14:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 09. 21. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 09. 21. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
UTE
2019. 09. 28. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 09. 28. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 10. 05. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 10. 05. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 10. 12. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 12. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 10. 19. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 10. 19. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
ÚFC
2019. 10. 26. 10:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 10. 26. 10:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 10. 30. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 10. 30. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
PMFC
2019. 11. 09. 12:00
Paksi FC Stadion
2019. 11. 09. 12:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 11. 16. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 11. 16. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 23. 12:00
DVTK Edzőközpont
2019. 11. 23. 12:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 11. 30. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 11. 30. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 02. 22. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 02. 22. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 02. 29. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 02. 29. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 03. 07. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 03. 07. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
VÁC VLSE
2020. 03. 14. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 03. 14. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30.
ZTE FC
2020. 06. 30.
PMFC Stadion
2020. 06. 30.
PMFC Stadion
PMFC
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30.
PAKSI FC
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30.
DVTK
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple