Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-17 II. osztály 11. forduló

2019.11.02 - 12:00

Győr, ALCUFER Stadion (-)

MLSZ

MLSZ U-17 II. osztály

Játékvezető
SZABÓ DÁNIEL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÖRÖK BENCE, SZABÓ ISTVÁN
GYIRMÓT SE GYŐR
ZTE FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

17'

MILLEI BÁLINT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 11 8 2 1 35 19 16 26 9.7
2 DVTK DVTK 11 8 1 2 30 11 19 25 9.6
3 PAKSI FC PAKSI FC 11 7 4 0 38 17 21 25 9.7
4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 11 7 3 1 27 15 12 24 8.8
5 PMFC PMFC 11 6 2 3 21 19 2 20 9.3
6 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 11 5 4 2 25 16 9 19 8.5
7 UTE UTE 11 5 2 4 22 17 5 17 9.1
8 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 11 4 3 4 20 19 1 15 9.6
9 ZTE FC ZTE FC 11 4 2 5 14 17 -3 14 8.4
10 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 11 2 5 4 16 12 4 11 8.5
11 ÚFC ÚFC 11 3 1 7 19 24 -5 10 7.4
12 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 11 2 4 5 30 26 4 10 8.6
13 BUDAI FUTBALL CLUB SE BUDAI FUTBALL CLUB SE 11 2 3 6 25 30 -5 9 7.6
14 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 11 2 2 7 13 27 -14 8 6.6
15 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 11 2 1 8 15 36 -21 7 7.7
16 VÁC VLSE VÁC VLSE 11 1 1 9 4 49 -45 4 6.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VÁC VLSE DVTK 6 4 2 0 10 4 6 14 5 3 1 1 4 2 2 10 11 7 3 1 14 6 8 24
2 VÁC VLSE PAKSI FC 6 4 1 1 11 5 6 13 5 2 2 1 8 4 4 8 11 6 3 2 19 9 10 21
3 VÁC VLSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 5 3 1 1 3 1 2 10 6 3 2 1 4 1 3 11 11 6 3 2 7 2 5 21
4 VÁC VLSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 6 3 1 2 6 5 1 10 5 3 1 1 4 2 2 10 11 6 2 3 10 7 3 20
5 VÁC VLSE MOL FEHÉRVÁR FC 6 2 2 2 5 4 1 8 5 3 1 1 11 4 7 10 11 5 3 3 16 8 8 18
6 VÁC VLSE ZTE FC 5 1 2 2 2 4 -2 5 6 4 1 1 7 2 5 13 11 5 3 3 9 6 3 18
7 VÁC VLSE PMFC 6 3 1 2 7 3 4 10 5 1 4 0 7 6 1 7 11 4 5 2 14 9 5 17
8 VÁC VLSE GYIRMÓT SE GYŐR 5 3 0 2 5 3 2 9 6 2 1 3 6 6 0 7 11 5 1 5 11 9 2 16
9 VÁC VLSE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 6 3 1 2 13 7 6 10 5 1 2 2 3 7 -4 5 11 4 3 4 16 14 2 15
10 VÁC VLSE UTE 5 2 1 2 4 3 1 7 6 2 2 2 6 5 1 8 11 4 3 4 10 8 2 15
11 VÁC VLSE BUDAI FUTBALL CLUB SE 5 3 1 1 10 6 4 10 6 1 1 4 3 8 -5 4 11 4 2 5 13 14 -1 14
12 VÁC VLSE ÚFC 5 1 1 3 4 6 -2 4 6 2 2 2 4 4 0 8 11 3 3 5 8 10 -2 12
13 VÁC VLSE DUNAÚJVÁROS PASE 5 1 3 1 2 3 -1 6 6 1 0 5 6 16 -10 3 11 2 3 6 8 19 -11 9
14 VÁC VLSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 0 4 2 5 7 -2 4 5 1 1 3 4 5 -1 4 11 1 5 5 9 12 -3 8
15 VÁC VLSE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 5 0 2 3 1 7 -6 2 6 1 3 2 3 4 -1 6 11 1 5 5 4 11 -7 8
16 VÁC VLSE VÁC VLSE 6 1 1 4 1 12 -11 4 5 0 0 5 0 13 -13 0 11 1 1 9 1 25 -24 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VÁC VLSE MOL FEHÉRVÁR FC 6 4 1 1 15 10 5 13 5 4 1 0 20 9 11 13 11 8 2 1 35 19 16 26
2 VÁC VLSE DVTK 6 5 1 0 21 4 17 16 5 3 0 2 9 7 2 9 11 8 1 2 30 11 19 25
3 VÁC VLSE PAKSI FC 6 4 2 0 23 9 14 14 5 3 2 0 15 8 7 11 11 7 4 0 38 17 21 25
4 VÁC VLSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 6 3 2 1 14 9 5 11 5 4 1 0 13 6 7 13 11 7 3 1 27 15 12 24
5 VÁC VLSE PMFC 6 4 0 2 12 9 3 12 5 2 2 1 9 10 -1 8 11 6 2 3 21 19 2 20
6 VÁC VLSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 2 3 1 11 8 3 9 5 3 1 1 14 8 6 10 11 5 4 2 25 16 9 19
7 VÁC VLSE UTE 5 2 0 3 8 8 0 6 6 3 2 1 14 9 5 11 11 5 2 4 22 17 5 17
8 VÁC VLSE GYIRMÓT SE GYŐR 5 2 2 1 9 4 5 8 6 2 1 3 11 15 -4 7 11 4 3 4 20 19 1 15
9 VÁC VLSE ZTE FC 5 1 0 4 4 12 -8 3 6 3 2 1 10 5 5 11 11 4 2 5 14 17 -3 14
10 VÁC VLSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 5 1 2 2 8 6 2 5 6 1 3 2 8 6 2 6 11 2 5 4 16 12 4 11
11 VÁC VLSE ÚFC 5 2 0 3 13 11 2 6 6 1 1 4 6 13 -7 4 11 3 1 7 19 24 -5 10
12 VÁC VLSE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 6 2 2 2 23 13 10 8 5 0 2 3 7 13 -6 2 11 2 4 5 30 26 4 10
13 VÁC VLSE BUDAI FUTBALL CLUB SE 5 1 2 2 17 14 3 5 6 1 1 4 8 16 -8 4 11 2 3 6 25 30 -5 9
14 VÁC VLSE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 5 0 1 4 5 18 -13 1 6 2 1 3 8 9 -1 7 11 2 2 7 13 27 -14 8
15 VÁC VLSE DUNAÚJVÁROS PASE 5 1 1 3 4 6 -2 4 6 1 0 5 11 30 -19 3 11 2 1 8 15 36 -21 7
16 VÁC VLSE VÁC VLSE 6 1 1 4 4 22 -18 4 5 0 0 5 0 27 -27 0 11 1 1 9 4 49 -45 4
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
1 - 1-----5 - 11 - 2--0 - 1-1 - 1--
BUDAI FUTBALL CLUB SE
--6 - 12 - 3-3 - 4-2 - 24 - 4------
DVTK
-4 - 1----2 - 1-3 - 0-1 - 1-4 - 17 - 0-
DUNAÚJVÁROS PASE
--0 - 10 - 22 - 0----2 - 2----0 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC
1 - 0-3 - 2-2 - 15 - 2-----1 - 23 - 3--
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
1 - 1-0 - 2------3 - 5-1 - 70 - 3--
GYIRMÓT SE GYŐR
1 - 1--5 - 1-1 - 1-----2 - 0--0 - 1
ÚFC
---3 - 4--5 - 11 - 32 - 0-2 - 3----
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
----4 - 42 - 02 - 1--0 - 3---5 - 01 - 1
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
---8 - 32 - 32 - 3---2 - 2---7 - 02 - 2
PAKSI FC
-5 - 14 - 2----2 - 2--5 - 22 - 2-5 - 0-
PMFC
---4 - 1-0 - 3--2 - 42 - 1---3 - 01 - 0
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 12 - 1-----3 - 0-2 - 2-2 - 21 - 2--
UTE
-4 - 0-4 - 1--0 - 30 - 20 - 2------
VÁC VLSE
2 - 10 - 4--1 - 8-0 - 0------0 - 41 - 5
ZTE FC
0 - 4-0 - 2----1 - 0--1 - 3-2 - 3--

Meccsek

GYIRMÓT SE GYŐR

2019. 10. 30. 12:00
ALCUFER Stadion
2019. 10. 30. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 08. 31. 13:30
ALCUFER Stadion
2019. 08. 31. 13:30
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 09. 07. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 09. 07. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 09. 14. 14:00
ALCUFER Stadion
2019. 09. 14. 14:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 09. 21. 14:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 09. 21. 14:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 09. 28. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 09. 28. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 10. 08. 11:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 10. 08. 11:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 10. 12. 16:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 10. 12. 16:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 10. 19. 10:00
ALCUFER Stadion
2019. 10. 19. 10:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 10. 26. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 10. 26. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 11. 02. 12:00
ALCUFER Stadion
2019. 11. 02. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
ZTE FC
2019. 11. 09. 12:00
PMFC Stadion
2019. 11. 09. 12:00
PMFC Stadion
PMFC
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 11. 16. 12:00
ALCUFER Stadion
2019. 11. 16. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
PAKSI FC
2019. 11. 23. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 23. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 11. 30. 12:00
ALCUFER Stadion
2019. 11. 30. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
DVTK
2020. 02. 21. 13:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2020. 02. 21. 13:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 02. 27. 14:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 02. 27. 14:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 03. 07. 12:00
ALCUFER Stadion
2020. 03. 07. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 03. 14. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 03. 14. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
VÁC VLSE
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
PMFC
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
06. 30.
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK
06. 30.
GYIRMÓT SE GYŐR

ZTE FC

2019. 08. 24. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 08. 24. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
ÚFC
2019. 08. 31. 15:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 08. 31. 15:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
ZTE FC
2019. 09. 07. 12:00
PMFC Stadion
2019. 09. 07. 12:00
PMFC Stadion
PMFC
ZTE FC
2019. 09. 14. 12:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 09. 14. 12:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
PAKSI FC
2019. 09. 21. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 21. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
ZTE FC
2019. 09. 28. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 09. 28. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
DVTK
2019. 10. 05. 12:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2019. 10. 05. 12:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
ZTE FC
2019. 10. 12. 10:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 10. 12. 10:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 10. 19. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 10. 19. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ZTE FC
2019. 10. 26. 10:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 10. 26. 10:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 11. 02. 12:00
ALCUFER Stadion
2019. 11. 02. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
ZTE FC
2019. 11. 09. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 11. 09. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
UTE
2019. 11. 16. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 11. 16. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
ZTE FC
2019. 11. 23. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 11. 23. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 11. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 11. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
ZTE FC
2020. 02. 22. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 02. 22. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
ZTE FC
2020. 02. 29. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 02. 29. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
VÁC VLSE
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
INFO
PMFC
2020. 03. 14. 11:00
Paksi FC Stadion
2020. 03. 14. 11:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
ELMARDT
ZTE FC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK
06. 30.
ZTE FC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
ZTE FC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30.
ZTE FC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
ZTE FC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
ZTE FC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple