Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-17 II. osztály 12. forduló

2019.11.09 - 12:00

Gyula, Gyulai Grosics Gyula Akadémia

MLSZ

MLSZ U-17 II. osztály

Játékvezető
BARANYAI DÁVID MIHÁLY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FARKAS ATTILA, FARKAS LÁSZLÓ
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
BUDAI FUTBALL CLUB SE
90'
45'

Gólok

SZŰCS ZSOLT

35'

1 - 0

 

 

1 - 1

51'

HAJDÚ ZOLTÁN ISTVÁN

 

1 - 2

53'

BÉRES KRISZTIÁN

 

1 - 3

58'

BÉRES KRISZTIÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAKSI FC PAKSI FC 12 8 4 0 47 17 30 28 9.8
2 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 12 8 3 1 35 19 16 27 10
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 12 8 3 1 28 15 13 27 9
4 DVTK DVTK 12 8 2 2 32 13 19 26 9
5 PMFC PMFC 12 7 2 3 23 19 4 23 9.3
6 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 12 5 5 2 27 18 9 20 8
7 UTE UTE 12 5 2 5 23 19 4 17 9.2
8 ZTE FC ZTE FC 12 5 2 5 16 18 -2 17 8.5
9 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 12 4 3 5 20 21 -1 15 9.1
10 BUDAI FUTBALL CLUB SE BUDAI FUTBALL CLUB SE 12 3 3 6 28 31 -3 12 8.5
11 ÚFC ÚFC 12 3 2 7 19 24 -5 11 7.1
12 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 12 2 5 5 16 21 -5 11 7.7
13 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 12 2 4 6 30 27 3 10 7.9
14 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 12 2 2 8 14 30 -16 8 7.3
15 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 12 2 2 8 17 38 -21 8 8.3
16 VÁC VLSE VÁC VLSE 12 1 2 9 6 51 -45 5 7.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VÁC VLSE DVTK 7 5 2 0 11 4 7 17 5 3 1 1 4 2 2 10 12 8 3 1 15 6 9 27
2 VÁC VLSE PAKSI FC 7 5 1 1 15 5 10 16 5 2 2 1 8 4 4 8 12 7 3 2 23 9 14 24
3 VÁC VLSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 6 3 1 2 6 5 1 10 6 4 1 1 5 2 3 13 12 7 2 3 11 7 4 23
4 VÁC VLSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 5 3 1 1 3 1 2 10 7 3 2 2 4 5 -1 11 12 6 3 3 7 6 1 21
5 VÁC VLSE PMFC 7 4 1 2 8 3 5 13 5 1 4 0 7 6 1 7 12 5 5 2 15 9 6 20
6 VÁC VLSE MOL FEHÉRVÁR FC 6 2 2 2 5 4 1 8 6 3 2 1 11 4 7 11 12 5 4 3 16 8 8 19
7 VÁC VLSE ZTE FC 6 1 3 2 2 4 -2 6 6 4 1 1 7 2 5 13 12 5 4 3 9 6 3 19
8 VÁC VLSE GYIRMÓT SE GYŐR 5 3 0 2 5 3 2 9 7 2 1 4 6 7 -1 7 12 5 1 6 11 10 1 16
9 VÁC VLSE UTE 5 2 1 2 4 3 1 7 7 2 3 2 6 5 1 9 12 4 4 4 10 8 2 16
10 VÁC VLSE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 7 3 1 3 13 8 5 10 5 1 2 2 3 7 -4 5 12 4 3 5 16 15 1 15
11 VÁC VLSE BUDAI FUTBALL CLUB SE 5 3 1 1 10 6 4 10 7 1 1 5 3 9 -6 4 12 4 2 6 13 15 -2 14
12 VÁC VLSE ÚFC 6 1 2 3 4 6 -2 5 6 2 2 2 4 4 0 8 12 3 4 5 8 10 -2 13
13 VÁC VLSE DUNAÚJVÁROS PASE 6 2 3 1 3 3 0 9 6 1 0 5 6 16 -10 3 12 3 3 6 9 19 -10 12
14 VÁC VLSE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 6 1 2 3 2 7 -5 5 6 1 3 2 3 4 -1 6 12 2 5 5 5 11 -6 11
15 VÁC VLSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 0 4 2 5 7 -2 4 6 1 1 4 4 6 -2 4 12 1 5 6 9 13 -4 8
16 VÁC VLSE VÁC VLSE 6 1 1 4 1 12 -11 4 6 0 0 6 0 14 -14 0 12 1 1 10 1 26 -25 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VÁC VLSE PAKSI FC 7 5 2 0 32 9 23 17 5 3 2 0 15 8 7 11 12 8 4 0 47 17 30 28
2 VÁC VLSE MOL FEHÉRVÁR FC 6 4 1 1 15 10 5 13 6 4 2 0 20 9 11 14 12 8 3 1 35 19 16 27
3 VÁC VLSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 6 3 2 1 14 9 5 11 6 5 1 0 14 6 8 16 12 8 3 1 28 15 13 27
4 VÁC VLSE DVTK 7 5 2 0 23 6 17 17 5 3 0 2 9 7 2 9 12 8 2 2 32 13 19 26
5 VÁC VLSE PMFC 7 5 0 2 14 9 5 15 5 2 2 1 9 10 -1 8 12 7 2 3 23 19 4 23
6 VÁC VLSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 2 3 1 11 8 3 9 6 3 2 1 16 10 6 11 12 5 5 2 27 18 9 20
7 VÁC VLSE UTE 5 2 0 3 8 8 0 6 7 3 2 2 15 11 4 11 12 5 2 5 23 19 4 17
8 VÁC VLSE ZTE FC 6 2 0 4 6 13 -7 6 6 3 2 1 10 5 5 11 12 5 2 5 16 18 -2 17
9 VÁC VLSE GYIRMÓT SE GYŐR 5 2 2 1 9 4 5 8 7 2 1 4 11 17 -6 7 12 4 3 5 20 21 -1 15
10 VÁC VLSE BUDAI FUTBALL CLUB SE 5 1 2 2 17 14 3 5 7 2 1 4 11 17 -6 7 12 3 3 6 28 31 -3 12
11 VÁC VLSE ÚFC 6 2 1 3 13 11 2 7 6 1 1 4 6 13 -7 4 12 3 2 7 19 24 -5 11
12 VÁC VLSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 5 1 2 2 8 6 2 5 7 1 3 3 8 15 -7 6 12 2 5 5 16 21 -5 11
13 VÁC VLSE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 7 2 2 3 23 14 9 8 5 0 2 3 7 13 -6 2 12 2 4 6 30 27 3 10
14 VÁC VLSE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 6 0 1 5 6 21 -15 1 6 2 1 3 8 9 -1 7 12 2 2 8 14 30 -16 8
15 VÁC VLSE DUNAÚJVÁROS PASE 6 1 2 3 6 8 -2 5 6 1 0 5 11 30 -19 3 12 2 2 8 17 38 -21 8
16 VÁC VLSE VÁC VLSE 6 1 1 4 4 22 -18 4 6 0 1 5 2 29 -27 1 12 1 2 9 6 51 -45 5
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
1 - 1-----5 - 11 - 2--0 - 1-1 - 1--
BUDAI FUTBALL CLUB SE
--6 - 12 - 3-3 - 4-2 - 24 - 4------
DVTK
-4 - 1----2 - 1-3 - 0-1 - 12 - 24 - 17 - 0-
DUNAÚJVÁROS PASE
--0 - 10 - 22 - 0----2 - 2---2 - 20 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC
1 - 0-3 - 2-2 - 15 - 2-----1 - 23 - 3--
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
1 - 11 - 30 - 2------3 - 5-1 - 70 - 3--
GYIRMÓT SE GYŐR
1 - 1--5 - 1-1 - 1-----2 - 0--0 - 1
ÚFC
---3 - 40 - 0-5 - 11 - 32 - 0-2 - 3----
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
----4 - 42 - 02 - 1--0 - 3---5 - 01 - 1
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
---8 - 32 - 32 - 3--0 - 12 - 2---7 - 02 - 2
PAKSI FC
9 - 05 - 14 - 2----2 - 2--5 - 22 - 2-5 - 0-
PMFC
---4 - 1-0 - 32 - 0-2 - 42 - 1---3 - 01 - 0
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 12 - 1-----3 - 0-2 - 2-2 - 21 - 2--
UTE
-4 - 0-4 - 1--0 - 30 - 20 - 2------
VÁC VLSE
2 - 10 - 4--1 - 8-0 - 0------0 - 41 - 5
ZTE FC
0 - 4-0 - 2----1 - 0--1 - 3-2 - 32 - 1-

Meccsek

SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA

2019. 08. 24. 10:00
PMFC Stadion
2019. 08. 24. 10:00
PMFC Stadion
PMFC
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 08. 31. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 08. 31. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
PAKSI FC
2019. 09. 07. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 07. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 09. 14. 11:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 09. 14. 11:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
DVTK
2019. 10. 09. 13:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2019. 10. 09. 13:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 09. 28. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 09. 28. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 10. 05. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 10. 05. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 10. 12. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 12. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 10. 19. 10:00
ALCUFER Stadion
2019. 10. 19. 10:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 10. 26. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 26. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
UTE
2019. 10. 30. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 10. 30. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 11. 09. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 11. 09. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 11. 16. 14:30
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 11. 16. 14:30
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 11. 23. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 11. 23. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 11. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 11. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
ZTE FC
2020. 02. 22. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 02. 22. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
PMFC
2020. 02. 29. 14:00
Paksi FC Stadion
2020. 02. 29. 14:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 03. 07. 11:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 03. 07. 11:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 03. 14. 12:00
DVTK Edzőközpont
2020. 03. 14. 12:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
VÁC VLSE
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA

BUDAI FUTBALL CLUB SE

2019. 08. 24. 10:00
Paksi FC Stadion
2019. 08. 24. 10:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 08. 30. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 08. 30. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 07. 11:00
DVTK Edzőközpont
2019. 09. 07. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 09. 15. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 09. 15. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 09. 21. 14:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 09. 21. 14:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 09. 28. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 09. 28. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 10. 05. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 10. 05. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 10. 12. 16:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 10. 12. 16:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 10. 19. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 10. 19. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 10. 26. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 10. 26. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 10. 30. 14:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 10. 30. 14:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 11. 09. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 11. 09. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 11. 16. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 11. 16. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
ÚFC
2019. 11. 23. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 11. 23. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 11. 30. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 11. 30. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
PMFC
2020. 02. 22. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 02. 22. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
PAKSI FC
2020. 02. 29. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 02. 29. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 03. 07. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 03. 07. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
DVTK
2020. 03. 11. 15:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2020. 03. 11. 15:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
VÁC VLSE
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
ZTE FC
2020. 06. 30.
PMFC Stadion
2020. 06. 30.
PMFC Stadion
PMFC
06. 30.
BUDAI FUTBALL CLUB SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple