Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-17 II. osztály 13. forduló

2019.11.16 - 14:30

Vác, Vác Városi Stadion tartalékpálya

MLSZ

MLSZ U-17 II. osztály

Játékvezető
LUZSINSZKI LEVENTE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GONETH BÉLA, KERTÉSZ CSABA
VÁC VLSE
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
90'
45'

Gólok

VÉN BOTOND

36'

1 - 0

 

 

1 - 1

72'

SZŰCS ZSOLT
KUKTA SZABOLCS

83'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAKSI FC PAKSI FC 13 9 4 0 50 18 32 31 9.7
2 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 13 9 3 1 36 19 17 30 9.8
3 DVTK DVTK 13 9 2 2 36 14 22 29 8.6
4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 13 8 3 2 29 19 10 27 8.5
5 PMFC PMFC 13 8 2 3 25 20 5 26 9.2
6 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 13 6 5 2 31 18 13 23 8.5
7 UTE UTE 13 5 2 6 24 21 3 17 8.8
8 ZTE FC ZTE FC 13 5 2 6 16 19 -3 17 8.1
9 BUDAI FUTBALL CLUB SE BUDAI FUTBALL CLUB SE 13 4 3 6 30 32 -2 15 8.8
10 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 13 4 3 6 21 24 -3 15 8.5
11 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 13 2 6 5 19 24 -5 12 8.2
12 ÚFC ÚFC 13 3 2 8 20 26 -6 11 7.2
13 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 13 2 5 6 33 30 3 11 8.2
14 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 13 2 2 9 15 32 -17 8 7.8
15 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 13 2 2 9 17 42 -25 8 8.2
16 VÁC VLSE VÁC VLSE 13 2 2 9 8 52 -44 8 7.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VÁC VLSE DVTK 7 5 2 0 11 4 7 17 6 4 1 1 6 2 4 13 13 9 3 1 17 6 11 30
2 VÁC VLSE PAKSI FC 7 5 1 1 15 5 10 16 6 2 3 1 9 5 4 9 13 7 4 2 24 10 14 25
3 VÁC VLSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 6 4 1 1 5 2 3 13 7 3 2 2 4 5 -1 11 13 7 3 3 9 7 2 24
4 VÁC VLSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 7 3 1 3 6 7 -1 10 6 4 1 1 5 2 3 13 13 7 2 4 11 9 2 23
5 VÁC VLSE PMFC 7 4 1 2 8 3 5 13 6 2 4 0 9 6 3 10 13 6 5 2 17 9 8 23
6 VÁC VLSE MOL FEHÉRVÁR FC 7 3 2 2 6 4 2 11 6 3 2 1 11 4 7 11 13 6 4 3 17 8 9 22
7 VÁC VLSE ZTE FC 6 1 3 2 2 4 -2 6 7 4 1 2 7 3 4 13 13 5 4 4 9 7 2 19
8 VÁC VLSE GYIRMÓT SE GYŐR 6 3 1 2 6 4 2 10 7 2 1 4 6 7 -1 7 13 5 2 6 12 11 1 17
9 VÁC VLSE UTE 6 2 1 3 4 5 -1 7 7 2 3 2 6 5 1 9 13 4 4 5 10 10 0 16
10 VÁC VLSE ÚFC 6 1 2 3 4 6 -2 5 7 3 2 2 5 4 1 11 13 4 4 5 9 10 -1 16
11 VÁC VLSE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 7 3 1 3 13 8 5 10 6 1 2 3 4 9 -5 5 13 4 3 6 17 17 0 15
12 VÁC VLSE BUDAI FUTBALL CLUB SE 6 3 1 2 10 7 3 10 7 1 1 5 3 9 -6 4 13 4 2 7 13 16 -3 14
13 VÁC VLSE DUNAÚJVÁROS PASE 6 2 3 1 3 3 0 9 7 1 0 6 6 17 -11 3 13 3 3 7 9 20 -11 12
14 VÁC VLSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 7 1 4 2 6 7 -1 7 6 1 1 4 4 6 -2 4 13 2 5 6 10 13 -3 11
15 VÁC VLSE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 6 1 2 3 2 7 -5 5 7 1 3 3 3 5 -2 6 13 2 5 6 5 12 -7 11
16 VÁC VLSE VÁC VLSE 7 2 1 4 2 12 -10 7 6 0 0 6 0 14 -14 0 13 2 1 10 2 26 -24 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VÁC VLSE PAKSI FC 7 5 2 0 32 9 23 17 6 4 2 0 18 9 9 14 13 9 4 0 50 18 32 31
2 VÁC VLSE MOL FEHÉRVÁR FC 7 5 1 1 16 10 6 16 6 4 2 0 20 9 11 14 13 9 3 1 36 19 17 30
3 VÁC VLSE DVTK 7 5 2 0 23 6 17 17 6 4 0 2 13 8 5 12 13 9 2 2 36 14 22 29
4 VÁC VLSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 7 3 2 2 15 13 2 11 6 5 1 0 14 6 8 16 13 8 3 2 29 19 10 27
5 VÁC VLSE PMFC 7 5 0 2 14 9 5 15 6 3 2 1 11 11 0 11 13 8 2 3 25 20 5 26
6 VÁC VLSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 7 3 3 1 15 8 7 12 6 3 2 1 16 10 6 11 13 6 5 2 31 18 13 23
7 VÁC VLSE UTE 6 2 0 4 9 10 -1 6 7 3 2 2 15 11 4 11 13 5 2 6 24 21 3 17
8 VÁC VLSE ZTE FC 6 2 0 4 6 13 -7 6 7 3 2 2 10 6 4 11 13 5 2 6 16 19 -3 17
9 VÁC VLSE BUDAI FUTBALL CLUB SE 6 2 2 2 19 15 4 8 7 2 1 4 11 17 -6 7 13 4 3 6 30 32 -2 15
10 VÁC VLSE GYIRMÓT SE GYŐR 6 2 2 2 10 7 3 8 7 2 1 4 11 17 -6 7 13 4 3 6 21 24 -3 15
11 VÁC VLSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 6 1 3 2 11 9 2 6 7 1 3 3 8 15 -7 6 13 2 6 5 19 24 -5 12
12 VÁC VLSE ÚFC 6 2 1 3 13 11 2 7 7 1 1 5 7 15 -8 4 13 3 2 8 20 26 -6 11
13 VÁC VLSE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 7 2 2 3 23 14 9 8 6 0 3 3 10 16 -6 3 13 2 5 6 33 30 3 11
14 VÁC VLSE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 6 0 1 5 6 21 -15 1 7 2 1 4 9 11 -2 7 13 2 2 9 15 32 -17 8
15 VÁC VLSE DUNAÚJVÁROS PASE 6 1 2 3 6 8 -2 5 7 1 0 6 11 34 -23 3 13 2 2 9 17 42 -25 8
16 VÁC VLSE VÁC VLSE 7 2 1 4 6 23 -17 7 6 0 1 5 2 29 -27 1 13 2 2 9 8 52 -44 8
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
1 - 1-----5 - 11 - 23 - 3-0 - 1-1 - 1--
BUDAI FUTBALL CLUB SE
--6 - 12 - 3-3 - 42 - 12 - 24 - 4------
DVTK
-4 - 1----2 - 1-3 - 0-1 - 12 - 24 - 17 - 0-
DUNAÚJVÁROS PASE
--0 - 10 - 22 - 0----2 - 2---2 - 20 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC
1 - 0-3 - 2-2 - 15 - 2-----1 - 23 - 3-1 - 0
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
1 - 11 - 30 - 2------3 - 5-1 - 70 - 3--
GYIRMÓT SE GYŐR
1 - 1--5 - 1-1 - 1---1 - 3-2 - 0--0 - 1
ÚFC
---3 - 40 - 0-5 - 11 - 32 - 0-2 - 3----
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
--1 - 4-4 - 42 - 02 - 1--0 - 3---5 - 01 - 1
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
---8 - 32 - 32 - 3--0 - 12 - 2---7 - 02 - 2
PAKSI FC
9 - 05 - 14 - 2----2 - 2--5 - 22 - 2-5 - 0-
PMFC
---4 - 1-0 - 32 - 0-2 - 42 - 1---3 - 01 - 0
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 12 - 1-4 - 0---3 - 0-2 - 2-2 - 21 - 2--
UTE
-4 - 0-4 - 1--0 - 30 - 20 - 2--1 - 2---
VÁC VLSE
2 - 10 - 4--1 - 82 - 10 - 0------0 - 41 - 5
ZTE FC
0 - 4-0 - 2----1 - 0--1 - 3-2 - 32 - 1-

Meccsek

VÁC VLSE

2019. 08. 24. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 08. 24. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
VÁC VLSE
2019. 08. 31. 15:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 08. 31. 15:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
ZTE FC
2019. 09. 07. 14:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 09. 07. 14:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 09. 14. 12:00
PMFC Stadion
2019. 09. 14. 12:00
PMFC Stadion
PMFC
VÁC VLSE
2019. 09. 21. 14:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 09. 21. 14:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 09. 28. 10:00
Paksi FC Stadion
2019. 09. 28. 10:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
VÁC VLSE
2019. 10. 05. 12:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 10. 05. 12:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
UTE
2019. 10. 12. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 12. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
VÁC VLSE
2019. 10. 19. 13:00
Vác Városi Stadion
2019. 10. 19. 13:00
Vác Városi Stadion
VÁC VLSE
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 10. 26. 11:00
DVTK Edzőközpont
2019. 10. 26. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
VÁC VLSE
2019. 10. 30. 14:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 10. 30. 14:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 11. 09. 10:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2019. 11. 09. 10:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
VÁC VLSE
2019. 11. 16. 14:30
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 11. 16. 14:30
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 11. 23. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 11. 23. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
VÁC VLSE
2019. 11. 30. 12:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 11. 30. 12:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
ÚFC
2020. 02. 22. 14:00
Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe
2020. 02. 22. 14:00
Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe
VÁC VLSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 02. 29. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 02. 29. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
VÁC VLSE
2020. 03. 07. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 03. 07. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
VÁC VLSE
2020. 03. 13. 15:30
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2020. 03. 13. 15:30
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
PMFC
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
VÁC VLSE
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
VÁC VLSE
06. 30.
PAKSI FC
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
VÁC VLSE
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
VÁC VLSE
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
VÁC VLSE
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
VÁC VLSE
06. 30.
DVTK
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
VÁC VLSE
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
VÁC VLSE
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
VÁC VLSE
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
VÁC VLSE
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
VÁC VLSE

SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA

2019. 08. 24. 10:00
PMFC Stadion
2019. 08. 24. 10:00
PMFC Stadion
PMFC
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 08. 31. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 08. 31. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
PAKSI FC
2019. 09. 07. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 07. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 09. 14. 11:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 09. 14. 11:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
DVTK
2019. 10. 09. 13:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2019. 10. 09. 13:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 09. 28. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 09. 28. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 10. 05. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 10. 05. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 10. 12. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 12. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 10. 19. 10:00
ALCUFER Stadion
2019. 10. 19. 10:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 10. 26. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 26. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
UTE
2019. 10. 30. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 10. 30. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 11. 09. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 11. 09. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 11. 16. 14:30
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 11. 16. 14:30
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 11. 23. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 11. 23. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 11. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 11. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
ZTE FC
2020. 02. 22. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 02. 22. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
PMFC
2020. 02. 29. 14:00
Paksi FC Stadion
2020. 02. 29. 14:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 03. 07. 11:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 03. 07. 11:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 03. 14. 12:00
DVTK Edzőközpont
2020. 03. 14. 12:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
VÁC VLSE
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple