Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-17 II. osztály 14. forduló

2019.11.23 - 13:00

Dunaújváros, Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya (Vidámparki Műfüves Pálya)

MLSZ

MLSZ U-17 II. osztály

Játékvezető
PÉLI ZSOMBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÍRÓ ROLAND, RISZ DOMONKOS
DUNAÚJVÁROS PASE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

18'

SZEDERKÉNYI ÁDÁM

 

0 - 2

24'

KOVÁCS LAJOS

 

0 - 3

57'

PINTÉR MÁTÉ

 

0 - 4

78'

KOVÁCS LAJOS

 

0 - 5

86'

MÉREI PÉTER

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAKSI FC PAKSI FC 14 10 4 0 56 19 37 34 9.4
2 DVTK DVTK 14 10 2 2 40 15 25 32 9.1
3 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 14 9 3 2 36 20 16 30 9.4
4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 14 9 3 2 34 19 15 30 9
5 PMFC PMFC 14 9 2 3 26 20 6 29 8.6
6 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 14 7 5 2 39 18 21 26 9
7 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 14 5 3 6 25 25 0 18 9.1
8 ZTE FC ZTE FC 14 5 3 6 16 19 -3 18 8.1
9 UTE UTE 14 5 2 7 25 27 -2 17 8.1
10 BUDAI FUTBALL CLUB SE BUDAI FUTBALL CLUB SE 14 4 4 6 30 32 -2 16 8.6
11 ÚFC ÚFC 14 4 2 8 22 27 -5 14 7.8
12 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 14 2 6 6 20 28 -8 12 7.8
13 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 14 2 5 7 34 34 0 11 8.1
14 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 14 2 2 10 16 34 -18 8 8.1
15 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 14 2 2 10 17 47 -30 8 7.8
16 VÁC VLSE VÁC VLSE 14 2 2 10 8 60 -52 8 7.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VÁC VLSE DVTK 8 5 2 1 11 5 6 17 6 4 1 1 6 2 4 13 14 9 3 2 17 7 10 30
2 VÁC VLSE PAKSI FC 8 6 1 1 18 5 13 19 6 2 3 1 9 5 4 9 14 8 4 2 27 10 17 28
3 VÁC VLSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 6 4 1 1 5 2 3 13 8 4 2 2 5 5 0 14 14 8 3 3 10 7 3 27
4 VÁC VLSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 7 3 1 3 6 7 -1 10 7 5 1 1 7 2 5 16 14 8 2 4 13 9 4 26
5 VÁC VLSE PMFC 8 5 1 2 9 3 6 16 6 2 4 0 9 6 3 10 14 7 5 2 18 9 9 26
6 VÁC VLSE MOL FEHÉRVÁR FC 7 3 2 2 6 4 2 11 7 3 2 2 11 5 6 11 14 6 4 4 17 9 8 22
7 VÁC VLSE ZTE FC 7 1 4 2 2 4 -2 7 7 4 1 2 7 3 4 13 14 5 5 4 9 7 2 20
8 VÁC VLSE GYIRMÓT SE GYŐR 6 3 1 2 6 4 2 10 8 2 2 4 7 8 -1 8 14 5 3 6 13 12 1 18
9 VÁC VLSE ÚFC 7 1 3 3 4 6 -2 6 7 3 2 2 5 4 1 11 14 4 5 5 9 10 -1 17
10 VÁC VLSE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 8 3 2 3 14 9 5 11 6 1 2 3 4 9 -5 5 14 4 4 6 18 18 0 16
11 VÁC VLSE UTE 6 2 1 3 4 5 -1 7 8 2 3 3 6 8 -2 9 14 4 4 6 10 13 -3 16
12 VÁC VLSE BUDAI FUTBALL CLUB SE 6 3 1 2 10 7 3 10 8 1 2 5 3 9 -6 5 14 4 3 7 13 16 -3 15
13 VÁC VLSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 8 2 4 2 9 7 2 10 6 1 1 4 4 6 -2 4 14 3 5 6 13 13 0 14
14 VÁC VLSE DUNAÚJVÁROS PASE 7 2 3 2 3 5 -2 9 7 1 0 6 6 17 -11 3 14 3 3 8 9 22 -13 12
15 VÁC VLSE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 6 1 2 3 2 7 -5 5 8 1 4 3 3 5 -2 7 14 2 6 6 5 12 -7 12
16 VÁC VLSE VÁC VLSE 7 2 1 4 2 12 -10 7 7 0 0 7 0 17 -17 0 14 2 1 11 2 29 -27 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VÁC VLSE PAKSI FC 8 6 2 0 38 10 28 20 6 4 2 0 18 9 9 14 14 10 4 0 56 19 37 34
2 VÁC VLSE DVTK 8 6 2 0 27 7 20 20 6 4 0 2 13 8 5 12 14 10 2 2 40 15 25 32
3 VÁC VLSE MOL FEHÉRVÁR FC 7 5 1 1 16 10 6 16 7 4 2 1 20 10 10 14 14 9 3 2 36 20 16 30
4 VÁC VLSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 7 3 2 2 15 13 2 11 7 6 1 0 19 6 13 19 14 9 3 2 34 19 15 30
5 VÁC VLSE PMFC 8 6 0 2 15 9 6 18 6 3 2 1 11 11 0 11 14 9 2 3 26 20 6 29
6 VÁC VLSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 8 4 3 1 23 8 15 15 6 3 2 1 16 10 6 11 14 7 5 2 39 18 21 26
7 VÁC VLSE GYIRMÓT SE GYŐR 6 2 2 2 10 7 3 8 8 3 1 4 15 18 -3 10 14 5 3 6 25 25 0 18
8 VÁC VLSE ZTE FC 7 2 1 4 6 13 -7 7 7 3 2 2 10 6 4 11 14 5 3 6 16 19 -3 18
9 VÁC VLSE UTE 6 2 0 4 9 10 -1 6 8 3 2 3 16 17 -1 11 14 5 2 7 25 27 -2 17
10 VÁC VLSE BUDAI FUTBALL CLUB SE 6 2 2 2 19 15 4 8 8 2 2 4 11 17 -6 8 14 4 4 6 30 32 -2 16
11 VÁC VLSE ÚFC 7 3 1 3 15 12 3 10 7 1 1 5 7 15 -8 4 14 4 2 8 22 27 -5 14
12 VÁC VLSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 6 1 3 2 11 9 2 6 8 1 3 4 9 19 -10 6 14 2 6 6 20 28 -8 12
13 VÁC VLSE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 8 2 2 4 24 18 6 8 6 0 3 3 10 16 -6 3 14 2 5 7 34 34 0 11
14 VÁC VLSE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 6 0 1 5 6 21 -15 1 8 2 1 5 10 13 -3 7 14 2 2 10 16 34 -18 8
15 VÁC VLSE DUNAÚJVÁROS PASE 7 1 2 4 6 13 -7 5 7 1 0 6 11 34 -23 3 14 2 2 10 17 47 -30 8
16 VÁC VLSE VÁC VLSE 7 2 1 4 6 23 -17 7 7 0 1 6 2 37 -35 1 14 2 2 10 8 60 -52 8
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
1 - 1-----5 - 11 - 23 - 3-0 - 1-1 - 1--
BUDAI FUTBALL CLUB SE
--6 - 12 - 3-3 - 42 - 12 - 24 - 4------
DVTK
4 - 14 - 1----2 - 1-3 - 0-1 - 12 - 24 - 17 - 0-
DUNAÚJVÁROS PASE
--0 - 10 - 22 - 0--0 - 5-2 - 2---2 - 20 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC
1 - 0-3 - 2-2 - 15 - 2-----1 - 23 - 3-1 - 0
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
1 - 11 - 30 - 2------3 - 5-1 - 70 - 3--
GYIRMÓT SE GYŐR
1 - 1--5 - 1-1 - 1---1 - 3-2 - 0--0 - 1
ÚFC
---3 - 40 - 02 - 15 - 11 - 32 - 0-2 - 3----
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
--1 - 4-4 - 42 - 02 - 1--0 - 3---5 - 01 - 1
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
---8 - 32 - 32 - 31 - 4-0 - 12 - 2---7 - 02 - 2
PAKSI FC
9 - 05 - 14 - 2----2 - 2--5 - 22 - 26 - 15 - 0-
PMFC
---4 - 11 - 00 - 32 - 0-2 - 42 - 1---3 - 01 - 0
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 12 - 1-4 - 0---3 - 0-2 - 2-2 - 21 - 28 - 0-
UTE
-4 - 0-4 - 1--0 - 30 - 20 - 2--1 - 2---
VÁC VLSE
2 - 10 - 4--1 - 82 - 10 - 0------0 - 41 - 5
ZTE FC
0 - 40 - 00 - 2----1 - 0--1 - 3-2 - 32 - 1-

Meccsek

DUNAÚJVÁROS PASE

2019. 10. 30. 12:00
ALCUFER Stadion
2019. 10. 30. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 08. 31. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 08. 31. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 09. 07. 10:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2019. 09. 07. 10:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 09. 15. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 09. 15. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 10. 09. 13:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2019. 10. 09. 13:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 09. 28. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 09. 28. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 10. 05. 12:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2019. 10. 05. 12:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
ZTE FC
2019. 10. 12. 10:00
PMFC Stadion
2019. 10. 12. 10:00
PMFC Stadion
PMFC
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 10. 19. 10:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2019. 10. 19. 10:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
PAKSI FC
2019. 10. 26. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 26. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 11. 02. 14:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2019. 11. 02. 14:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
DVTK
2019. 11. 09. 10:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2019. 11. 09. 10:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
VÁC VLSE
2019. 11. 16. 12:30
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 11. 16. 12:30
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 11. 23. 13:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2019. 11. 23. 13:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 11. 30. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 11. 30. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 02. 21. 13:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2020. 02. 21. 13:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 02. 28. 15:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2020. 02. 28. 15:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
UTE
2020. 03. 07. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 03. 07. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 03. 11. 15:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2020. 03. 11. 15:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
06. 30.
PMFC
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
VÁC VLSE
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA

2019. 08. 24. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 08. 24. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
VÁC VLSE
2019. 08. 31. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 08. 31. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 09. 07. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 09. 07. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 09. 14. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 09. 14. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 09. 21. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 09. 21. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 09. 28. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 09. 28. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 10. 05. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 10. 05. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 10. 12. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 10. 12. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 10. 19. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 10. 19. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ZTE FC
2019. 10. 26. 10:00
PMFC Stadion
2019. 10. 26. 10:00
PMFC Stadion
PMFC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 10. 31. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 10. 31. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
PAKSI FC
2019. 11. 09. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 09. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 11. 16. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 11. 16. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
DVTK
2019. 11. 23. 13:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2019. 11. 23. 13:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 11. 30. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 11. 30. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 02. 22. 14:00
Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe
2020. 02. 22. 14:00
Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe
VÁC VLSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 02. 29. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 02. 29. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 03. 07. 12:00
ALCUFER Stadion
2020. 03. 07. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 03. 14. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 03. 14. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
UTE
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
PMFC
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple