Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-17 II. osztály 16. forduló

2020.02.22 - 13:00

Békéscsaba, Békéscsabai Kórház utcai Stadion

MLSZ

MLSZ U-17 II. osztály

Játékvezető
KISS ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PEREDI TIBOR, SZILÁGYI SÁNDOR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

8'

SZTANKÓ DÁVID

 

0 - 2

21'

SZTANKÓ DÁVID
PÁSZTOR OLIVÉR IMRE

40'

1 - 2

 

 

1 - 3

80'

SZTANKÓ DÁVID

 

1 - 4

87'

ÓNADI LÁSZLÓ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAKSI FC PAKSI FC 16 12 4 0 64 22 42 40 9.1
2 DVTK DVTK 16 11 3 2 44 17 27 36 8.9
3 PMFC PMFC 16 11 2 3 30 20 10 35 9.3
4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 16 10 3 3 36 21 15 33 9.2
5 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 16 9 5 2 44 19 25 32 9
6 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 16 9 4 3 38 24 14 31 8.9
7 ZTE FC ZTE FC 16 5 5 6 21 24 -3 20 8.8
8 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 16 5 3 8 27 30 -3 18 8.9
9 UTE UTE 16 5 3 8 28 32 -4 18 8.1
10 BUDAI FUTBALL CLUB SE BUDAI FUTBALL CLUB SE 16 4 4 8 31 37 -6 16 7.9
11 ÚFC ÚFC 16 4 3 9 26 32 -6 15 8.3
12 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 16 3 6 7 37 35 2 15 8.1
13 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 16 3 6 7 26 32 -6 15 8
14 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 16 3 2 11 20 54 -34 11 8.1
15 VÁC VLSE VÁC VLSE 16 3 2 11 11 63 -52 11 7.8
16 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 16 2 3 11 18 39 -21 9 7.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA PMFC 8 5 1 2 9 3 6 16 8 4 4 0 11 6 5 16 16 9 5 2 20 9 11 32
2 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA DVTK 8 5 2 1 11 5 6 17 8 4 3 1 7 3 4 15 16 9 5 2 18 8 10 32
3 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 8 5 1 2 9 4 5 16 8 4 2 2 5 5 0 14 16 9 3 4 14 9 5 30
4 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA PAKSI FC 8 6 1 1 18 5 13 19 8 2 5 1 12 8 4 11 16 8 6 2 30 13 17 30
5 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 8 3 2 3 6 7 -1 11 8 5 2 1 8 3 5 17 16 8 4 4 14 10 4 28
6 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC 9 3 4 2 8 6 2 13 7 3 2 2 11 5 6 11 16 6 6 4 19 11 8 24
7 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA ZTE FC 7 1 4 2 2 4 -2 7 9 5 2 2 10 5 5 17 16 6 6 4 12 9 3 24
8 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA UTE 8 3 2 3 6 6 0 11 8 2 3 3 6 8 -2 9 16 5 5 6 12 14 -2 20
9 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA GYIRMÓT SE GYŐR 7 3 2 2 6 4 2 11 9 2 2 5 7 9 -2 8 16 5 4 7 13 13 0 19
10 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA ÚFC 8 1 4 3 6 8 -2 7 8 3 3 2 6 5 1 12 16 4 7 5 12 13 -1 19
11 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 8 2 4 2 9 7 2 10 8 2 2 4 6 7 -1 8 16 4 6 6 15 14 1 18
12 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 8 3 2 3 14 9 5 11 8 1 3 4 4 10 -6 6 16 4 5 7 18 19 -1 17
13 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA BUDAI FUTBALL CLUB SE 8 3 2 3 11 9 2 11 8 1 2 5 3 9 -6 5 16 4 4 8 14 18 -4 16
14 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA DUNAÚJVÁROS PASE 8 3 3 2 4 5 -1 12 8 1 0 7 6 20 -14 3 16 4 3 9 10 25 -15 15
15 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 8 1 2 5 2 9 -7 5 8 1 4 3 3 5 -2 7 16 2 6 8 5 14 -9 12
16 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA VÁC VLSE 9 2 3 4 4 14 -10 9 7 0 0 7 0 17 -17 0 16 2 3 11 4 31 -27 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA PAKSI FC 8 6 2 0 38 10 28 20 8 6 2 0 26 12 14 20 16 12 4 0 64 22 42 40
2 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA DVTK 8 6 2 0 27 7 20 20 8 5 1 2 17 10 7 16 16 11 3 2 44 17 27 36
3 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA PMFC 8 6 0 2 15 9 6 18 8 5 2 1 15 11 4 17 16 11 2 3 30 20 10 35
4 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 8 3 2 3 15 14 1 11 8 7 1 0 21 7 14 22 16 10 3 3 36 21 15 33
5 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 8 4 3 1 23 8 15 15 8 5 2 1 21 11 10 17 16 9 5 2 44 19 25 32
6 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC 9 5 2 2 18 14 4 17 7 4 2 1 20 10 10 14 16 9 4 3 38 24 14 31
7 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA ZTE FC 7 2 1 4 6 13 -7 7 9 3 4 2 15 11 4 13 16 5 5 6 21 24 -3 20
8 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA GYIRMÓT SE GYŐR 7 2 2 3 10 9 1 8 9 3 1 5 17 21 -4 10 16 5 3 8 27 30 -3 18
9 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA UTE 8 2 1 5 12 15 -3 7 8 3 2 3 16 17 -1 11 16 5 3 8 28 32 -4 18
10 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA BUDAI FUTBALL CLUB SE 8 2 2 4 20 20 0 8 8 2 2 4 11 17 -6 8 16 4 4 8 31 37 -6 16
11 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA ÚFC 8 3 2 3 18 15 3 11 8 1 1 6 8 17 -9 4 16 4 3 9 26 32 -6 15
12 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 8 2 2 4 24 18 6 8 8 1 4 3 13 17 -4 7 16 3 6 7 37 35 2 15
13 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 8 2 3 3 17 13 4 9 8 1 3 4 9 19 -10 6 16 3 6 7 26 32 -6 15
14 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA DUNAÚJVÁROS PASE 8 2 2 4 9 15 -6 8 8 1 0 7 11 39 -28 3 16 3 2 11 20 54 -34 11
15 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA VÁC VLSE 9 3 1 5 9 26 -17 10 7 0 1 6 2 37 -35 1 16 3 2 11 11 63 -52 11
16 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 8 0 2 6 8 26 -18 2 8 2 1 5 10 13 -3 7 16 2 3 11 18 39 -21 9
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
1 - 1-5 - 0---5 - 11 - 23 - 3-0 - 11 - 41 - 1--
BUDAI FUTBALL CLUB SE
--6 - 12 - 3-3 - 42 - 12 - 24 - 41 - 40 - 1----
DVTK
4 - 14 - 1----2 - 1-3 - 0-1 - 12 - 24 - 17 - 0-
DUNAÚJVÁROS PASE
--0 - 10 - 22 - 03 - 2-0 - 5-2 - 2---2 - 20 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC
1 - 0-3 - 2-2 - 15 - 2--0 - 02 - 4-1 - 23 - 3-1 - 0
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
1 - 11 - 30 - 2------3 - 50 - 31 - 70 - 3-2 - 2
GYIRMÓT SE GYŐR
1 - 1-0 - 25 - 1-1 - 1---1 - 3-2 - 0--0 - 1
ÚFC
---3 - 40 - 02 - 15 - 11 - 32 - 0-2 - 3---3 - 3
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
--1 - 4-4 - 42 - 02 - 1--0 - 3-0 - 1-5 - 01 - 1
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
---8 - 32 - 32 - 31 - 4-0 - 12 - 2---7 - 02 - 2
PAKSI FC
9 - 05 - 14 - 2----2 - 2--5 - 22 - 26 - 15 - 0-
PMFC
---4 - 11 - 00 - 32 - 0-2 - 42 - 1---3 - 01 - 0
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 12 - 1-4 - 0---3 - 0-2 - 2-2 - 21 - 28 - 0-
UTE
-4 - 02 - 24 - 1--0 - 30 - 20 - 21 - 3-1 - 2---
VÁC VLSE
2 - 10 - 4--1 - 82 - 10 - 02 - 11 - 2----0 - 41 - 5
ZTE FC
0 - 40 - 00 - 2----1 - 0--1 - 3-2 - 32 - 1-

Meccsek

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE

2019. 08. 24. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 08. 24. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 08. 31. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 08. 31. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 09. 07. 14:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 09. 07. 14:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 09. 14. 14:00
ALCUFER Stadion
2019. 09. 14. 14:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 09. 21. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 09. 21. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
UTE
2019. 09. 28. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 09. 28. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 10. 05. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 10. 05. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 10. 12. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 12. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 10. 19. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 10. 19. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
ÚFC
2019. 10. 26. 10:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 10. 26. 10:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 10. 30. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 10. 30. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
PMFC
2019. 11. 09. 12:00
Paksi FC Stadion
2019. 11. 09. 12:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 11. 16. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 11. 16. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 23. 12:00
DVTK Edzőközpont
2019. 11. 23. 12:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 11. 30. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 11. 30. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 02. 22. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 02. 22. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 02. 29. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 02. 29. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 03. 07. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 03. 07. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
VÁC VLSE
2020. 03. 14. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 03. 14. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30.
ZTE FC
2020. 06. 30.
PMFC Stadion
2020. 06. 30.
PMFC Stadion
PMFC
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30.
PAKSI FC
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30.
DVTK
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC

2019. 08. 24. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 08. 24. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 08. 31. 13:30
ALCUFER Stadion
2019. 08. 31. 13:30
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 09. 07. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 09. 07. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
UTE
2019. 09. 14. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 09. 14. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 09. 21. 14:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 09. 21. 14:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 09. 28. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 09. 28. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 10. 05. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 10. 05. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ÚFC
2019. 10. 12. 10:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 10. 12. 10:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 10. 19. 10:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 10. 19. 10:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
PMFC
2019. 10. 26. 13:00
Paksi FC Stadion
2019. 10. 26. 13:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 10. 30. 10:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 10. 30. 10:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 09. 11:00
DVTK Edzőközpont
2019. 11. 09. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 11. 16. 12:30
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 11. 16. 12:30
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 11. 23. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 11. 23. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
VÁC VLSE
2019. 11. 30. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 11. 30. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 02. 22. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 02. 22. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 02. 27. 14:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 02. 27. 14:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 03. 07. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2020. 03. 07. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 03. 14. 13:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 03. 14. 13:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
ZTE FC
2020. 06. 30.
PMFC Stadion
2020. 06. 30.
PMFC Stadion
PMFC
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
PAKSI FC
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
DVTK
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
VÁC VLSE
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple