Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-17 II. osztály 16. forduló

2020.02.21 - 13:00

Dunaújváros, Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya (Vidámparki Műfüves Pálya)

MLSZ

MLSZ U-17 II. osztály

Játékvezető
PAPP ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DOMJÁN DÁVID, NAGY BARNABÁS
DUNAÚJVÁROS PASE
GYIRMÓT SE GYŐR
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAKSI FC PAKSI FC 16 12 4 0 64 22 42 40 9.1
2 DVTK DVTK 16 11 3 2 44 17 27 36 8.9
3 PMFC PMFC 16 11 2 3 30 20 10 35 9.3
4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 16 10 3 3 36 21 15 33 9.2
5 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 16 9 5 2 44 19 25 32 9
6 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 16 9 4 3 38 24 14 31 8.9
7 ZTE FC ZTE FC 16 5 5 6 21 24 -3 20 8.8
8 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 16 5 3 8 27 30 -3 18 8.9
9 UTE UTE 16 5 3 8 28 32 -4 18 8.1
10 BUDAI FUTBALL CLUB SE BUDAI FUTBALL CLUB SE 16 4 4 8 31 37 -6 16 7.9
11 ÚFC ÚFC 16 4 3 9 26 32 -6 15 8.3
12 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 16 3 6 7 37 35 2 15 8.1
13 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 16 3 6 7 26 32 -6 15 8
14 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 16 3 2 11 20 54 -34 11 8.1
15 VÁC VLSE VÁC VLSE 16 3 2 11 11 63 -52 11 7.8
16 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 16 2 3 11 18 39 -21 9 7.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA PMFC 8 5 1 2 9 3 6 16 8 4 4 0 11 6 5 16 16 9 5 2 20 9 11 32
2 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA DVTK 8 5 2 1 11 5 6 17 8 4 3 1 7 3 4 15 16 9 5 2 18 8 10 32
3 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 8 5 1 2 9 4 5 16 8 4 2 2 5 5 0 14 16 9 3 4 14 9 5 30
4 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA PAKSI FC 8 6 1 1 18 5 13 19 8 2 5 1 12 8 4 11 16 8 6 2 30 13 17 30
5 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 8 3 2 3 6 7 -1 11 8 5 2 1 8 3 5 17 16 8 4 4 14 10 4 28
6 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC 9 3 4 2 8 6 2 13 7 3 2 2 11 5 6 11 16 6 6 4 19 11 8 24
7 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA ZTE FC 7 1 4 2 2 4 -2 7 9 5 2 2 10 5 5 17 16 6 6 4 12 9 3 24
8 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA UTE 8 3 2 3 6 6 0 11 8 2 3 3 6 8 -2 9 16 5 5 6 12 14 -2 20
9 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA GYIRMÓT SE GYŐR 7 3 2 2 6 4 2 11 9 2 2 5 7 9 -2 8 16 5 4 7 13 13 0 19
10 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA ÚFC 8 1 4 3 6 8 -2 7 8 3 3 2 6 5 1 12 16 4 7 5 12 13 -1 19
11 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 8 2 4 2 9 7 2 10 8 2 2 4 6 7 -1 8 16 4 6 6 15 14 1 18
12 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 8 3 2 3 14 9 5 11 8 1 3 4 4 10 -6 6 16 4 5 7 18 19 -1 17
13 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA BUDAI FUTBALL CLUB SE 8 3 2 3 11 9 2 11 8 1 2 5 3 9 -6 5 16 4 4 8 14 18 -4 16
14 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA DUNAÚJVÁROS PASE 8 3 3 2 4 5 -1 12 8 1 0 7 6 20 -14 3 16 4 3 9 10 25 -15 15
15 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 8 1 2 5 2 9 -7 5 8 1 4 3 3 5 -2 7 16 2 6 8 5 14 -9 12
16 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA VÁC VLSE 9 2 3 4 4 14 -10 9 7 0 0 7 0 17 -17 0 16 2 3 11 4 31 -27 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA PAKSI FC 8 6 2 0 38 10 28 20 8 6 2 0 26 12 14 20 16 12 4 0 64 22 42 40
2 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA DVTK 8 6 2 0 27 7 20 20 8 5 1 2 17 10 7 16 16 11 3 2 44 17 27 36
3 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA PMFC 8 6 0 2 15 9 6 18 8 5 2 1 15 11 4 17 16 11 2 3 30 20 10 35
4 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 8 3 2 3 15 14 1 11 8 7 1 0 21 7 14 22 16 10 3 3 36 21 15 33
5 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 8 4 3 1 23 8 15 15 8 5 2 1 21 11 10 17 16 9 5 2 44 19 25 32
6 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC 9 5 2 2 18 14 4 17 7 4 2 1 20 10 10 14 16 9 4 3 38 24 14 31
7 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA ZTE FC 7 2 1 4 6 13 -7 7 9 3 4 2 15 11 4 13 16 5 5 6 21 24 -3 20
8 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA GYIRMÓT SE GYŐR 7 2 2 3 10 9 1 8 9 3 1 5 17 21 -4 10 16 5 3 8 27 30 -3 18
9 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA UTE 8 2 1 5 12 15 -3 7 8 3 2 3 16 17 -1 11 16 5 3 8 28 32 -4 18
10 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA BUDAI FUTBALL CLUB SE 8 2 2 4 20 20 0 8 8 2 2 4 11 17 -6 8 16 4 4 8 31 37 -6 16
11 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA ÚFC 8 3 2 3 18 15 3 11 8 1 1 6 8 17 -9 4 16 4 3 9 26 32 -6 15
12 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 8 2 2 4 24 18 6 8 8 1 4 3 13 17 -4 7 16 3 6 7 37 35 2 15
13 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 8 2 3 3 17 13 4 9 8 1 3 4 9 19 -10 6 16 3 6 7 26 32 -6 15
14 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA DUNAÚJVÁROS PASE 8 2 2 4 9 15 -6 8 8 1 0 7 11 39 -28 3 16 3 2 11 20 54 -34 11
15 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA VÁC VLSE 9 3 1 5 9 26 -17 10 7 0 1 6 2 37 -35 1 16 3 2 11 11 63 -52 11
16 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 8 0 2 6 8 26 -18 2 8 2 1 5 10 13 -3 7 16 2 3 11 18 39 -21 9
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
1 - 1-5 - 0---5 - 11 - 23 - 3-0 - 11 - 41 - 1--
BUDAI FUTBALL CLUB SE
--6 - 12 - 3-3 - 42 - 12 - 24 - 41 - 40 - 1----
DVTK
4 - 14 - 1----2 - 1-3 - 0-1 - 12 - 24 - 17 - 0-
DUNAÚJVÁROS PASE
--0 - 10 - 22 - 03 - 2-0 - 5-2 - 2---2 - 20 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC
1 - 0-3 - 2-2 - 15 - 2--0 - 02 - 4-1 - 23 - 3-1 - 0
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
1 - 11 - 30 - 2------3 - 50 - 31 - 70 - 3-2 - 2
GYIRMÓT SE GYŐR
1 - 1-0 - 25 - 1-1 - 1---1 - 3-2 - 0--0 - 1
ÚFC
---3 - 40 - 02 - 15 - 11 - 32 - 0-2 - 3---3 - 3
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
--1 - 4-4 - 42 - 02 - 1--0 - 3-0 - 1-5 - 01 - 1
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
---8 - 32 - 32 - 31 - 4-0 - 12 - 2---7 - 02 - 2
PAKSI FC
9 - 05 - 14 - 2----2 - 2--5 - 22 - 26 - 15 - 0-
PMFC
---4 - 11 - 00 - 32 - 0-2 - 42 - 1---3 - 01 - 0
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 12 - 1-4 - 0---3 - 0-2 - 2-2 - 21 - 28 - 0-
UTE
-4 - 02 - 24 - 1--0 - 30 - 20 - 21 - 3-1 - 2---
VÁC VLSE
2 - 10 - 4--1 - 82 - 10 - 02 - 11 - 2----0 - 41 - 5
ZTE FC
0 - 40 - 00 - 2----1 - 0--1 - 3-2 - 32 - 1-

Meccsek

DUNAÚJVÁROS PASE

2019. 10. 30. 12:00
ALCUFER Stadion
2019. 10. 30. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 08. 31. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 08. 31. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 09. 07. 10:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2019. 09. 07. 10:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 09. 15. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 09. 15. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 10. 09. 13:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2019. 10. 09. 13:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 09. 28. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 09. 28. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 10. 05. 12:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2019. 10. 05. 12:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
ZTE FC
2019. 10. 12. 10:00
PMFC Stadion
2019. 10. 12. 10:00
PMFC Stadion
PMFC
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 10. 19. 10:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2019. 10. 19. 10:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
PAKSI FC
2019. 10. 26. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 26. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 11. 02. 14:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2019. 11. 02. 14:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
DVTK
2019. 11. 09. 10:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2019. 11. 09. 10:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
VÁC VLSE
2019. 11. 16. 12:30
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 11. 16. 12:30
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 11. 23. 13:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2019. 11. 23. 13:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 11. 30. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 11. 30. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 02. 21. 13:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2020. 02. 21. 13:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 02. 28. 15:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2020. 02. 28. 15:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
UTE
2020. 03. 07. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 03. 07. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 03. 11. 15:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2020. 03. 11. 15:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
06. 30.
PMFC
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
VÁC VLSE
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE

GYIRMÓT SE GYŐR

2019. 10. 30. 12:00
ALCUFER Stadion
2019. 10. 30. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 08. 31. 13:30
ALCUFER Stadion
2019. 08. 31. 13:30
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 09. 07. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 09. 07. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 09. 14. 14:00
ALCUFER Stadion
2019. 09. 14. 14:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 09. 21. 14:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 09. 21. 14:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 09. 28. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 09. 28. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 10. 08. 11:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 10. 08. 11:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 10. 12. 16:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 10. 12. 16:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 10. 19. 10:00
ALCUFER Stadion
2019. 10. 19. 10:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 10. 26. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 10. 26. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 11. 02. 12:00
ALCUFER Stadion
2019. 11. 02. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
ZTE FC
2019. 11. 09. 12:00
PMFC Stadion
2019. 11. 09. 12:00
PMFC Stadion
PMFC
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 11. 16. 12:00
ALCUFER Stadion
2019. 11. 16. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
PAKSI FC
2019. 11. 23. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 23. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 11. 30. 12:00
ALCUFER Stadion
2019. 11. 30. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
DVTK
2020. 02. 21. 13:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2020. 02. 21. 13:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 02. 27. 14:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 02. 27. 14:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 03. 07. 12:00
ALCUFER Stadion
2020. 03. 07. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 03. 14. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 03. 14. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
VÁC VLSE
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
PMFC
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
06. 30.
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK
06. 30.
GYIRMÓT SE GYŐR
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple