Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-17 II. osztály 16. forduló

2020.02.22 - 11:00

Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma (Chinoin SC)

MLSZ

MLSZ U-17 II. osztály

Játékvezető
FUHRMANN JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
STROBL PÉTER, KOVÁCS GEORGINA FRUZSINA
ÚFC
ZTE FC
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAKSI FC PAKSI FC 16 12 4 0 64 22 42 40 9.1
2 DVTK DVTK 16 11 3 2 44 17 27 36 8.9
3 PMFC PMFC 16 11 2 3 30 20 10 35 9.3
4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 16 10 3 3 36 21 15 33 9.2
5 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 16 9 5 2 44 19 25 32 9
6 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 16 9 4 3 38 24 14 31 8.9
7 ZTE FC ZTE FC 16 5 5 6 21 24 -3 20 8.8
8 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 16 5 3 8 27 30 -3 18 8.9
9 UTE UTE 16 5 3 8 28 32 -4 18 8.1
10 BUDAI FUTBALL CLUB SE BUDAI FUTBALL CLUB SE 16 4 4 8 31 37 -6 16 7.9
11 ÚFC ÚFC 16 4 3 9 26 32 -6 15 8.3
12 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 16 3 6 7 37 35 2 15 8.1
13 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 16 3 6 7 26 32 -6 15 8
14 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 16 3 2 11 20 54 -34 11 8.1
15 VÁC VLSE VÁC VLSE 16 3 2 11 11 63 -52 11 7.8
16 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 16 2 3 11 18 39 -21 9 7.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA PMFC 8 5 1 2 9 3 6 16 8 4 4 0 11 6 5 16 16 9 5 2 20 9 11 32
2 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA DVTK 8 5 2 1 11 5 6 17 8 4 3 1 7 3 4 15 16 9 5 2 18 8 10 32
3 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 8 5 1 2 9 4 5 16 8 4 2 2 5 5 0 14 16 9 3 4 14 9 5 30
4 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA PAKSI FC 8 6 1 1 18 5 13 19 8 2 5 1 12 8 4 11 16 8 6 2 30 13 17 30
5 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 8 3 2 3 6 7 -1 11 8 5 2 1 8 3 5 17 16 8 4 4 14 10 4 28
6 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC 9 3 4 2 8 6 2 13 7 3 2 2 11 5 6 11 16 6 6 4 19 11 8 24
7 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA ZTE FC 7 1 4 2 2 4 -2 7 9 5 2 2 10 5 5 17 16 6 6 4 12 9 3 24
8 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA UTE 8 3 2 3 6 6 0 11 8 2 3 3 6 8 -2 9 16 5 5 6 12 14 -2 20
9 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA GYIRMÓT SE GYŐR 7 3 2 2 6 4 2 11 9 2 2 5 7 9 -2 8 16 5 4 7 13 13 0 19
10 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA ÚFC 8 1 4 3 6 8 -2 7 8 3 3 2 6 5 1 12 16 4 7 5 12 13 -1 19
11 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 8 2 4 2 9 7 2 10 8 2 2 4 6 7 -1 8 16 4 6 6 15 14 1 18
12 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 8 3 2 3 14 9 5 11 8 1 3 4 4 10 -6 6 16 4 5 7 18 19 -1 17
13 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA BUDAI FUTBALL CLUB SE 8 3 2 3 11 9 2 11 8 1 2 5 3 9 -6 5 16 4 4 8 14 18 -4 16
14 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA DUNAÚJVÁROS PASE 8 3 3 2 4 5 -1 12 8 1 0 7 6 20 -14 3 16 4 3 9 10 25 -15 15
15 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 8 1 2 5 2 9 -7 5 8 1 4 3 3 5 -2 7 16 2 6 8 5 14 -9 12
16 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA VÁC VLSE 9 2 3 4 4 14 -10 9 7 0 0 7 0 17 -17 0 16 2 3 11 4 31 -27 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA PAKSI FC 8 6 2 0 38 10 28 20 8 6 2 0 26 12 14 20 16 12 4 0 64 22 42 40
2 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA DVTK 8 6 2 0 27 7 20 20 8 5 1 2 17 10 7 16 16 11 3 2 44 17 27 36
3 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA PMFC 8 6 0 2 15 9 6 18 8 5 2 1 15 11 4 17 16 11 2 3 30 20 10 35
4 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 8 3 2 3 15 14 1 11 8 7 1 0 21 7 14 22 16 10 3 3 36 21 15 33
5 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 8 4 3 1 23 8 15 15 8 5 2 1 21 11 10 17 16 9 5 2 44 19 25 32
6 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC 9 5 2 2 18 14 4 17 7 4 2 1 20 10 10 14 16 9 4 3 38 24 14 31
7 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA ZTE FC 7 2 1 4 6 13 -7 7 9 3 4 2 15 11 4 13 16 5 5 6 21 24 -3 20
8 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA GYIRMÓT SE GYŐR 7 2 2 3 10 9 1 8 9 3 1 5 17 21 -4 10 16 5 3 8 27 30 -3 18
9 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA UTE 8 2 1 5 12 15 -3 7 8 3 2 3 16 17 -1 11 16 5 3 8 28 32 -4 18
10 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA BUDAI FUTBALL CLUB SE 8 2 2 4 20 20 0 8 8 2 2 4 11 17 -6 8 16 4 4 8 31 37 -6 16
11 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA ÚFC 8 3 2 3 18 15 3 11 8 1 1 6 8 17 -9 4 16 4 3 9 26 32 -6 15
12 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 8 2 2 4 24 18 6 8 8 1 4 3 13 17 -4 7 16 3 6 7 37 35 2 15
13 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 8 2 3 3 17 13 4 9 8 1 3 4 9 19 -10 6 16 3 6 7 26 32 -6 15
14 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA DUNAÚJVÁROS PASE 8 2 2 4 9 15 -6 8 8 1 0 7 11 39 -28 3 16 3 2 11 20 54 -34 11
15 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA VÁC VLSE 9 3 1 5 9 26 -17 10 7 0 1 6 2 37 -35 1 16 3 2 11 11 63 -52 11
16 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 8 0 2 6 8 26 -18 2 8 2 1 5 10 13 -3 7 16 2 3 11 18 39 -21 9
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
1 - 1-5 - 0---5 - 11 - 23 - 3-0 - 11 - 41 - 1--
BUDAI FUTBALL CLUB SE
--6 - 12 - 3-3 - 42 - 12 - 24 - 41 - 40 - 1----
DVTK
4 - 14 - 1----2 - 1-3 - 0-1 - 12 - 24 - 17 - 0-
DUNAÚJVÁROS PASE
--0 - 10 - 22 - 03 - 2-0 - 5-2 - 2---2 - 20 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC
1 - 0-3 - 2-2 - 15 - 2--0 - 02 - 4-1 - 23 - 3-1 - 0
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
1 - 11 - 30 - 2------3 - 50 - 31 - 70 - 3-2 - 2
GYIRMÓT SE GYŐR
1 - 1-0 - 25 - 1-1 - 1---1 - 3-2 - 0--0 - 1
ÚFC
---3 - 40 - 02 - 15 - 11 - 32 - 0-2 - 3---3 - 3
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
--1 - 4-4 - 42 - 02 - 1--0 - 3-0 - 1-5 - 01 - 1
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
---8 - 32 - 32 - 31 - 4-0 - 12 - 2---7 - 02 - 2
PAKSI FC
9 - 05 - 14 - 2----2 - 2--5 - 22 - 26 - 15 - 0-
PMFC
---4 - 11 - 00 - 32 - 0-2 - 42 - 1---3 - 01 - 0
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 12 - 1-4 - 0---3 - 0-2 - 2-2 - 21 - 28 - 0-
UTE
-4 - 02 - 24 - 1--0 - 30 - 20 - 21 - 3-1 - 2---
VÁC VLSE
2 - 10 - 4--1 - 82 - 10 - 02 - 11 - 2----0 - 41 - 5
ZTE FC
0 - 40 - 00 - 2----1 - 0--1 - 3-2 - 32 - 1-

Meccsek

ÚFC

2019. 08. 24. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 08. 24. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
ÚFC
2019. 08. 31. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 08. 31. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
PMFC
2019. 09. 07. 10:00
Paksi FC Stadion
2019. 09. 07. 10:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
ÚFC
2019. 09. 14. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 09. 14. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 21. 11:00
DVTK Edzőközpont
2019. 09. 21. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
ÚFC
2019. 09. 28. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 09. 28. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 10. 05. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 10. 05. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ÚFC
2019. 10. 12. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 10. 12. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 10. 19. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 10. 19. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
ÚFC
2019. 10. 26. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 10. 26. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 10. 31. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 10. 31. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
ÚFC
2019. 11. 09. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 11. 09. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 11. 16. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 11. 16. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
ÚFC
2019. 11. 23. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 11. 23. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 11. 30. 12:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 11. 30. 12:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
ÚFC
2020. 02. 22. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 02. 22. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
ZTE FC
2020. 02. 29. 12:00
PMFC Stadion
2020. 02. 29. 12:00
PMFC Stadion
PMFC
ÚFC
2020. 03. 07. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 03. 07. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
PAKSI FC
2020. 03. 14. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 03. 14. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
DVTK
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
VÁC VLSE

ZTE FC

2019. 08. 24. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 08. 24. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
ÚFC
2019. 08. 31. 15:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 08. 31. 15:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
ZTE FC
2019. 09. 07. 12:00
PMFC Stadion
2019. 09. 07. 12:00
PMFC Stadion
PMFC
ZTE FC
2019. 09. 14. 12:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 09. 14. 12:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
PAKSI FC
2019. 09. 21. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 21. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
ZTE FC
2019. 09. 28. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 09. 28. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
DVTK
2019. 10. 05. 12:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2019. 10. 05. 12:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
ZTE FC
2019. 10. 12. 10:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 10. 12. 10:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 10. 19. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 10. 19. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ZTE FC
2019. 10. 26. 10:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 10. 26. 10:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 11. 02. 12:00
ALCUFER Stadion
2019. 11. 02. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
ZTE FC
2019. 11. 09. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 11. 09. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
UTE
2019. 11. 16. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 11. 16. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
ZTE FC
2019. 11. 23. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 11. 23. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 11. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 11. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
ZTE FC
2020. 02. 22. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 02. 22. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
ZTE FC
2020. 02. 29. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 02. 29. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
VÁC VLSE
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
INFO
PMFC
2020. 03. 14. 11:00
Paksi FC Stadion
2020. 03. 14. 11:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
ELMARDT
ZTE FC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK
06. 30.
ZTE FC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
ZTE FC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30.
ZTE FC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
ZTE FC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
ZTE FC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple