Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-17 II. osztály 17. forduló

2020.02.28 - 15:00

Dunaújváros, Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya (Vidámparki Műfüves Pálya)

MLSZ

MLSZ U-17 II. osztály

Játékvezető
LOVASI ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOZMA TAMÁS, HEGEDŰS IMRE
DUNAÚJVÁROS PASE
UTE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

17'

JAKAB FERENC KRISZTÓFER
GRÁCZER MÁTÉ

39'

1 - 1

 

 

1 - 2

53'

LUKÁCS BENCE DOMINIK

 

1 - 3

77'

DÉKEI MÁRK

 

1 - 4

86'

SOMODI ERIK VALENTIN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAKSI FC PAKSI FC 17 13 4 0 67 23 44 43 9.6
2 DVTK DVTK 17 12 3 2 47 18 29 39 8.6
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 17 11 3 3 43 22 21 36 9.4
4 PMFC PMFC 17 11 2 4 30 21 9 35 9.3
5 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 17 10 5 2 45 19 26 35 9
6 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 17 9 4 4 39 27 12 31 8.4
7 UTE UTE 17 6 3 8 32 33 -1 21 8.6
8 ZTE FC ZTE FC 17 5 5 7 22 26 -4 20 8.9
9 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 17 5 3 9 27 31 -4 18 8.6
10 ÚFC ÚFC 17 5 3 9 27 32 -5 18 8.1
11 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 17 4 6 7 40 36 4 18 8.4
12 BUDAI FUTBALL CLUB SE BUDAI FUTBALL CLUB SE 17 4 4 9 32 40 -8 16 8
13 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 17 3 6 8 27 39 -12 15 7.7
14 VÁC VLSE VÁC VLSE 17 4 2 11 13 64 -51 14 7.8
15 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 17 3 2 12 21 58 -37 11 8.1
16 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 17 2 3 12 19 42 -23 9 7.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA PMFC 9 5 2 2 9 3 6 17 8 4 4 0 11 6 5 16 17 9 6 2 20 9 11 33
2 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA DVTK 9 5 3 1 12 6 6 18 8 4 3 1 7 3 4 15 17 9 6 2 19 9 10 33
3 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 9 4 2 3 8 7 1 14 8 5 2 1 8 3 5 17 17 9 4 4 16 10 6 31
4 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA PAKSI FC 9 6 2 1 18 5 13 20 8 2 5 1 12 8 4 11 17 8 7 2 30 13 17 31
5 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 8 5 1 2 9 4 5 16 9 4 2 3 5 7 -2 14 17 9 3 5 14 11 3 30
6 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC 9 3 4 2 8 6 2 13 8 3 3 2 12 6 6 12 17 6 7 4 20 12 8 25
7 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA ZTE FC 8 1 4 3 2 5 -3 7 9 5 2 2 10 5 5 17 17 6 6 5 12 10 2 24
8 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9 3 4 2 10 7 3 13 8 2 2 4 6 7 -1 8 17 5 6 6 16 14 2 21
9 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA UTE 8 3 2 3 6 6 0 11 9 2 4 3 7 9 -2 10 17 5 6 6 13 15 -2 21
10 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 9 4 2 3 16 10 6 14 8 1 3 4 4 10 -6 6 17 5 5 7 20 20 0 20
11 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA ÚFC 8 1 4 3 6 8 -2 7 9 3 4 2 6 5 1 13 17 4 8 5 12 13 -1 20
12 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA GYIRMÓT SE GYŐR 7 3 2 2 6 4 2 11 10 2 2 6 7 10 -3 8 17 5 4 8 13 14 -1 19
13 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA BUDAI FUTBALL CLUB SE 8 3 2 3 11 9 2 11 9 1 2 6 4 11 -7 5 17 4 4 9 15 20 -5 16
14 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA DUNAÚJVÁROS PASE 9 3 4 2 5 6 -1 13 8 1 0 7 6 20 -14 3 17 4 4 9 11 26 -15 16
15 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 8 1 2 5 2 9 -7 5 9 1 5 3 3 5 -2 8 17 2 7 8 5 14 -9 13
16 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA VÁC VLSE 9 2 3 4 4 14 -10 9 8 1 0 7 1 17 -16 3 17 3 3 11 5 31 -26 12
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA PAKSI FC 9 7 2 0 41 11 30 23 8 6 2 0 26 12 14 20 17 13 4 0 67 23 44 43
2 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA DVTK 9 7 2 0 30 8 22 23 8 5 1 2 17 10 7 16 17 12 3 2 47 18 29 39
3 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 9 4 2 3 22 15 7 14 8 7 1 0 21 7 14 22 17 11 3 3 43 22 21 36
4 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA PMFC 9 6 0 3 15 10 5 18 8 5 2 1 15 11 4 17 17 11 2 4 30 21 9 35
5 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9 5 3 1 24 8 16 18 8 5 2 1 21 11 10 17 17 10 5 2 45 19 26 35
6 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC 9 5 2 2 18 14 4 17 8 4 2 2 21 13 8 14 17 9 4 4 39 27 12 31
7 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA UTE 8 2 1 5 12 15 -3 7 9 4 2 3 20 18 2 14 17 6 3 8 32 33 -1 21
8 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA ZTE FC 8 2 1 5 7 15 -8 7 9 3 4 2 15 11 4 13 17 5 5 7 22 26 -4 20
9 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA GYIRMÓT SE GYŐR 7 2 2 3 10 9 1 8 10 3 1 6 17 22 -5 10 17 5 3 9 27 31 -4 18
10 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA ÚFC 8 3 2 3 18 15 3 11 9 2 1 6 9 17 -8 7 17 5 3 9 27 32 -5 18
11 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 9 3 2 4 27 19 8 11 8 1 4 3 13 17 -4 7 17 4 6 7 40 36 4 18
12 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA BUDAI FUTBALL CLUB SE 8 2 2 4 20 20 0 8 9 2 2 5 12 20 -8 8 17 4 4 9 32 40 -8 16
13 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 8 2 3 3 17 13 4 9 9 1 3 5 10 26 -16 6 17 3 6 8 27 39 -12 15
14 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA VÁC VLSE 9 3 1 5 9 26 -17 10 8 1 1 6 4 38 -34 4 17 4 2 11 13 64 -51 14
15 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA DUNAÚJVÁROS PASE 9 2 2 5 10 19 -9 8 8 1 0 7 11 39 -28 3 17 3 2 12 21 58 -37 11
16 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 8 0 2 6 8 26 -18 2 9 2 1 6 11 16 -5 7 17 2 3 12 19 42 -23 9
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
1 - 1-5 - 0---5 - 11 - 23 - 3-0 - 11 - 41 - 1--
BUDAI FUTBALL CLUB SE
--6 - 12 - 3-3 - 42 - 12 - 24 - 41 - 40 - 1----
DVTK
4 - 14 - 1-3 - 1--2 - 1-3 - 0-1 - 12 - 24 - 17 - 0-
DUNAÚJVÁROS PASE
--0 - 10 - 22 - 03 - 2-0 - 5-2 - 2--1 - 42 - 20 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC
1 - 0-3 - 2-2 - 15 - 2--0 - 02 - 4-1 - 23 - 3-1 - 0
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
1 - 11 - 30 - 2------3 - 50 - 31 - 70 - 3-2 - 2
GYIRMÓT SE GYŐR
1 - 1-0 - 25 - 1-1 - 1---1 - 3-2 - 0--0 - 1
ÚFC
---3 - 40 - 02 - 15 - 11 - 32 - 0-2 - 3---3 - 3
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
7 - 1-1 - 4-4 - 42 - 02 - 1--0 - 3-0 - 1-5 - 01 - 1
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
-3 - 1-8 - 32 - 32 - 31 - 4-0 - 12 - 2---7 - 02 - 2
PAKSI FC
9 - 05 - 14 - 2--3 - 1-2 - 2--5 - 22 - 26 - 15 - 0-
PMFC
---4 - 11 - 00 - 32 - 00 - 12 - 42 - 1---3 - 01 - 0
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 12 - 1-4 - 0--1 - 03 - 0-2 - 2-2 - 21 - 28 - 0-
UTE
-4 - 02 - 24 - 1--0 - 30 - 20 - 21 - 3-1 - 2---
VÁC VLSE
2 - 10 - 4--1 - 82 - 10 - 02 - 11 - 2----0 - 41 - 5
ZTE FC
0 - 40 - 00 - 2----1 - 0--1 - 3-2 - 32 - 11 - 2

Meccsek

DUNAÚJVÁROS PASE

2019. 10. 30. 12:00
ALCUFER Stadion
2019. 10. 30. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 08. 31. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 08. 31. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 09. 07. 10:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2019. 09. 07. 10:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 09. 15. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 09. 15. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 10. 09. 13:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2019. 10. 09. 13:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 09. 28. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 09. 28. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 10. 05. 12:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2019. 10. 05. 12:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
ZTE FC
2019. 10. 12. 10:00
PMFC Stadion
2019. 10. 12. 10:00
PMFC Stadion
PMFC
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 10. 19. 10:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2019. 10. 19. 10:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
PAKSI FC
2019. 10. 26. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 26. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 11. 02. 14:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2019. 11. 02. 14:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
DVTK
2019. 11. 09. 10:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2019. 11. 09. 10:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
VÁC VLSE
2019. 11. 16. 12:30
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 11. 16. 12:30
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 11. 23. 13:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2019. 11. 23. 13:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 11. 30. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 11. 30. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 02. 21. 13:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2020. 02. 21. 13:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 02. 28. 15:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2020. 02. 28. 15:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
UTE
2020. 03. 07. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 03. 07. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 03. 11. 15:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2020. 03. 11. 15:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
06. 30.
PMFC
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
VÁC VLSE
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE

UTE

2019. 08. 24. 12:00
DVTK Edzőközpont
2019. 08. 24. 12:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
UTE
2019. 08. 31. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 08. 31. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 09. 07. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 09. 07. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
UTE
2019. 09. 14. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 09. 14. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 09. 21. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 09. 21. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
UTE
2019. 09. 28. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 09. 28. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 10. 05. 12:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 10. 05. 12:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
UTE
2019. 10. 12. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 10. 12. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
UTE
2019. 10. 19. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 10. 19. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 10. 26. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 26. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
UTE
2019. 10. 31. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 10. 31. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
ÚFC
2019. 11. 09. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 11. 09. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
UTE
2019. 11. 16. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 11. 16. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
PMFC
2019. 11. 23. 10:00
Paksi FC Stadion
2019. 11. 23. 10:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
UTE
2019. 11. 30. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 11. 30. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 03. 11. 15:00
UTE Atlétikai Stadion
2020. 03. 11. 15:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
DVTK
2020. 02. 28. 15:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2020. 02. 28. 15:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
UTE
2020. 03. 07. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2020. 03. 07. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 03. 14. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 03. 14. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
UTE
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
VÁC VLSE
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
ZTE FC
2020. 06. 30.
PMFC Stadion
2020. 06. 30.
PMFC Stadion
PMFC
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
PAKSI FC
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
UTE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple