Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-17 II. osztály 18. forduló

2020.03.07 - 12:00

Győr, ALCUFER Stadion (-)

MLSZ

MLSZ U-17 II. osztály

Játékvezető
LOVAS ATTILA GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÜKI GÁBOR, SZŰCS SÁNDOR
GYIRMÓT SE GYŐR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

54'

LADÁNYI PATRIK
FRÖHLICH CSABA

59'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAKSI FC PAKSI FC 18 13 4 1 70 27 43 43 9.4
2 DVTK DVTK 18 13 3 2 52 19 33 42 8.8
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 18 11 4 3 44 23 21 37 9.4
4 PMFC PMFC 17 11 2 4 30 21 9 35 9.1
5 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 18 10 5 3 46 21 25 35 8.9
6 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 18 10 4 4 40 27 13 34 8.8
7 UTE UTE 18 7 3 8 34 34 0 24 8.4
8 ÚFC ÚFC 18 6 3 9 31 35 -4 21 7.9
9 ZTE FC ZTE FC 17 5 5 7 22 26 -4 20 8.8
10 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 18 5 4 9 28 32 -4 19 8.3
11 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 18 4 6 8 40 39 1 18 8.8
12 BUDAI FUTBALL CLUB SE BUDAI FUTBALL CLUB SE 18 4 4 10 33 45 -12 16 7.7
13 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 18 3 7 8 29 41 -12 16 8.1
14 VÁC VLSE VÁC VLSE 18 4 3 11 15 66 -51 15 8.2
15 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 18 3 3 12 22 42 -20 12 7.6
16 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 18 3 2 13 21 59 -38 11 7.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAÚJVÁROS PASE PAKSI FC 9 6 2 1 18 5 13 20 9 3 5 1 15 10 5 14 18 9 7 2 33 15 18 34
2 DUNAÚJVÁROS PASE DVTK 9 5 3 1 12 6 6 18 9 4 4 1 8 4 4 16 18 9 7 2 20 10 10 34
3 DUNAÚJVÁROS PASE PMFC 9 5 2 2 9 3 6 17 8 4 4 0 11 6 5 16 17 9 6 2 20 9 11 33
4 DUNAÚJVÁROS PASE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 9 4 2 3 8 7 1 14 9 5 3 1 8 3 5 18 18 9 5 4 16 10 6 32
5 DUNAÚJVÁROS PASE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 9 5 1 3 9 5 4 16 9 4 2 3 5 7 -2 14 18 9 3 6 14 12 2 30
6 DUNAÚJVÁROS PASE MOL FEHÉRVÁR FC 10 4 4 2 9 6 3 16 8 3 3 2 12 6 6 12 18 7 7 4 21 12 9 28
7 DUNAÚJVÁROS PASE ZTE FC 8 1 4 3 2 5 -3 7 9 5 2 2 10 5 5 17 17 6 6 5 12 10 2 24
8 DUNAÚJVÁROS PASE UTE 9 4 2 3 7 6 1 14 9 2 4 3 7 9 -2 10 18 6 6 6 14 15 -1 24
9 DUNAÚJVÁROS PASE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9 3 4 2 10 7 3 13 9 2 2 5 6 8 -2 8 18 5 6 7 16 15 1 21
10 DUNAÚJVÁROS PASE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 9 4 2 3 16 10 6 14 9 1 3 5 4 11 -7 6 18 5 5 8 20 21 -1 20
11 DUNAÚJVÁROS PASE GYIRMÓT SE GYŐR 8 3 3 2 6 4 2 12 10 2 2 6 7 10 -3 8 18 5 5 8 13 14 -1 20
12 DUNAÚJVÁROS PASE ÚFC 9 1 4 4 8 11 -3 7 9 3 4 2 6 5 1 13 18 4 8 6 14 16 -2 20
13 DUNAÚJVÁROS PASE BUDAI FUTBALL CLUB SE 9 3 3 3 12 10 2 12 9 1 2 6 4 11 -7 5 18 4 5 9 16 21 -5 17
14 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 9 3 4 2 5 6 -1 13 9 1 0 8 6 21 -15 3 18 4 4 10 11 27 -16 16
15 DUNAÚJVÁROS PASE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 9 2 2 5 3 9 -6 8 9 1 5 3 3 5 -2 8 18 3 7 8 6 14 -8 16
16 DUNAÚJVÁROS PASE VÁC VLSE 9 2 3 4 4 14 -10 9 9 2 0 7 2 17 -15 6 18 4 3 11 6 31 -25 15
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAÚJVÁROS PASE PAKSI FC 9 7 2 0 41 11 30 23 9 6 2 1 29 16 13 20 18 13 4 1 70 27 43 43
2 DUNAÚJVÁROS PASE DVTK 9 7 2 0 30 8 22 23 9 6 1 2 22 11 11 19 18 13 3 2 52 19 33 42
3 DUNAÚJVÁROS PASE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 9 4 2 3 22 15 7 14 9 7 2 0 22 8 14 23 18 11 4 3 44 23 21 37
4 DUNAÚJVÁROS PASE PMFC 9 6 0 3 15 10 5 18 8 5 2 1 15 11 4 17 17 11 2 4 30 21 9 35
5 DUNAÚJVÁROS PASE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9 5 3 1 24 8 16 18 9 5 2 2 22 13 9 17 18 10 5 3 46 21 25 35
6 DUNAÚJVÁROS PASE MOL FEHÉRVÁR FC 10 6 2 2 19 14 5 20 8 4 2 2 21 13 8 14 18 10 4 4 40 27 13 34
7 DUNAÚJVÁROS PASE UTE 9 3 1 5 14 16 -2 10 9 4 2 3 20 18 2 14 18 7 3 8 34 34 0 24
8 DUNAÚJVÁROS PASE ÚFC 9 4 2 3 22 18 4 14 9 2 1 6 9 17 -8 7 18 6 3 9 31 35 -4 21
9 DUNAÚJVÁROS PASE ZTE FC 8 2 1 5 7 15 -8 7 9 3 4 2 15 11 4 13 17 5 5 7 22 26 -4 20
10 DUNAÚJVÁROS PASE GYIRMÓT SE GYŐR 8 2 3 3 11 10 1 9 10 3 1 6 17 22 -5 10 18 5 4 9 28 32 -4 19
11 DUNAÚJVÁROS PASE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 9 3 2 4 27 19 8 11 9 1 4 4 13 20 -7 7 18 4 6 8 40 39 1 18
12 DUNAÚJVÁROS PASE BUDAI FUTBALL CLUB SE 9 2 2 5 21 25 -4 8 9 2 2 5 12 20 -8 8 18 4 4 10 33 45 -12 16
13 DUNAÚJVÁROS PASE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 9 2 4 3 19 15 4 10 9 1 3 5 10 26 -16 6 18 3 7 8 29 41 -12 16
14 DUNAÚJVÁROS PASE VÁC VLSE 9 3 1 5 9 26 -17 10 9 1 2 6 6 40 -34 5 18 4 3 11 15 66 -51 15
15 DUNAÚJVÁROS PASE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 9 1 2 6 11 26 -15 5 9 2 1 6 11 16 -5 7 18 3 3 12 22 42 -20 12
16 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 9 2 2 5 10 19 -9 8 9 1 0 8 11 40 -29 3 18 3 2 13 21 59 -38 11
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
1 - 1-5 - 0---5 - 11 - 23 - 3-0 - 11 - 41 - 12 - 2-
BUDAI FUTBALL CLUB SE
-1 - 56 - 12 - 3-3 - 42 - 12 - 24 - 41 - 40 - 1----
DVTK
4 - 14 - 1-3 - 1--2 - 1-3 - 0-1 - 12 - 24 - 17 - 0-
DUNAÚJVÁROS PASE
--0 - 10 - 22 - 03 - 2-0 - 5-2 - 2--1 - 42 - 20 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC
1 - 0-3 - 21 - 02 - 15 - 2--0 - 02 - 4-1 - 23 - 3-1 - 0
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
1 - 11 - 30 - 2-----3 - 03 - 50 - 31 - 70 - 3-2 - 2
GYIRMÓT SE GYŐR
1 - 1-0 - 25 - 1-1 - 1-1 - 1-1 - 3-2 - 0--0 - 1
ÚFC
---3 - 40 - 02 - 15 - 11 - 32 - 04 - 32 - 3---3 - 3
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
7 - 1-1 - 4-4 - 42 - 02 - 1--0 - 3-0 - 1-5 - 01 - 1
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
-3 - 1-8 - 32 - 32 - 31 - 4-0 - 12 - 2---7 - 02 - 2
PAKSI FC
9 - 05 - 14 - 2--3 - 1-2 - 2--5 - 22 - 26 - 15 - 0-
PMFC
---4 - 11 - 00 - 32 - 00 - 12 - 42 - 1---3 - 01 - 0
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 12 - 1-4 - 0--1 - 03 - 0-2 - 2-2 - 21 - 28 - 0-
UTE
-4 - 02 - 24 - 1--0 - 30 - 20 - 21 - 3-1 - 22 - 1--
VÁC VLSE
2 - 10 - 4--1 - 82 - 10 - 02 - 11 - 2----0 - 41 - 5
ZTE FC
0 - 40 - 00 - 2----1 - 0--1 - 3-2 - 32 - 11 - 2

Meccsek

GYIRMÓT SE GYŐR

2019. 10. 30. 12:00
ALCUFER Stadion
2019. 10. 30. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 08. 31. 13:30
ALCUFER Stadion
2019. 08. 31. 13:30
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 09. 07. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 09. 07. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 09. 14. 14:00
ALCUFER Stadion
2019. 09. 14. 14:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 09. 21. 14:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 09. 21. 14:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 09. 28. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 09. 28. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 10. 08. 11:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 10. 08. 11:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 10. 12. 16:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 10. 12. 16:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 10. 19. 10:00
ALCUFER Stadion
2019. 10. 19. 10:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 10. 26. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 10. 26. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 11. 02. 12:00
ALCUFER Stadion
2019. 11. 02. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
ZTE FC
2019. 11. 09. 12:00
PMFC Stadion
2019. 11. 09. 12:00
PMFC Stadion
PMFC
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 11. 16. 12:00
ALCUFER Stadion
2019. 11. 16. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
PAKSI FC
2019. 11. 23. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 23. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 11. 30. 12:00
ALCUFER Stadion
2019. 11. 30. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
DVTK
2020. 02. 21. 13:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2020. 02. 21. 13:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 02. 27. 14:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 02. 27. 14:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 03. 07. 12:00
ALCUFER Stadion
2020. 03. 07. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 03. 14. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 03. 14. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
VÁC VLSE
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
PMFC
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
06. 30.
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK
06. 30.
GYIRMÓT SE GYŐR

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA

2019. 08. 24. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 08. 24. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
VÁC VLSE
2019. 08. 31. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 08. 31. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 09. 07. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 09. 07. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 09. 14. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 09. 14. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 09. 21. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 09. 21. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 09. 28. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 09. 28. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 10. 05. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 10. 05. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 10. 12. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 10. 12. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 10. 19. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 10. 19. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ZTE FC
2019. 10. 26. 10:00
PMFC Stadion
2019. 10. 26. 10:00
PMFC Stadion
PMFC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 10. 31. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 10. 31. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
PAKSI FC
2019. 11. 09. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 09. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 11. 16. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 11. 16. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
DVTK
2019. 11. 23. 13:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2019. 11. 23. 13:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 11. 30. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 11. 30. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 02. 22. 14:00
Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe
2020. 02. 22. 14:00
Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe
VÁC VLSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 02. 29. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 02. 29. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 03. 07. 12:00
ALCUFER Stadion
2020. 03. 07. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 03. 14. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 03. 14. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
UTE
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
PMFC
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple