Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-17 II. osztály 19. forduló

2020.03.14 - 11:00

Kaposvár, Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep (Cseri úti Sporttelep)

MLSZ

MLSZ U-17 II. osztály

Játékvezető
HOLLÓSI MÁTÉ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KÓSA KÁLMÁN, HORVÁTH OTTÓ KÁLMÁN
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
UTE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

32'

BEDŐ ROLAND
LADÁNYI VIKTOR

58'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAKSI FC PAKSI FC 18 13 4 1 70 27 43 43 9.5
2 DVTK DVTK 19 13 3 3 52 20 32 42 9.1
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 19 11 5 3 45 24 21 38 9.2
4 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 19 11 4 4 42 27 15 37 8.7
5 PMFC PMFC 18 11 3 4 30 21 9 36 9.3
6 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 19 10 5 4 46 23 23 35 8.6
7 UTE UTE 19 7 4 8 35 35 0 25 8.2
8 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 19 6 4 9 32 32 0 22 8.8
9 ÚFC ÚFC 19 6 3 10 33 38 -5 21 8.1
10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 19 5 6 8 43 41 2 21 8.7
11 ZTE FC ZTE FC 17 5 5 7 22 26 -4 20 8.6
12 BUDAI FUTBALL CLUB SE BUDAI FUTBALL CLUB SE 19 5 4 10 36 45 -9 19 8.1
13 VÁC VLSE VÁC VLSE 19 4 4 11 15 66 -51 16 8.2
14 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 19 3 7 9 29 45 -16 16 8
15 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 19 4 3 12 23 42 -19 15 7.3
16 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 19 3 2 14 21 62 -41 11 7.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAÚJVÁROS PASE DVTK 10 5 4 1 12 6 6 19 9 4 4 1 8 4 4 16 19 9 8 2 20 10 10 35
2 DUNAÚJVÁROS PASE PAKSI FC 9 6 2 1 18 5 13 20 9 3 5 1 15 10 5 14 18 9 7 2 33 15 18 34
3 DUNAÚJVÁROS PASE PMFC 9 5 2 2 9 3 6 17 9 4 5 0 11 6 5 17 18 9 7 2 20 9 11 34
4 DUNAÚJVÁROS PASE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 10 4 2 4 8 8 0 14 9 5 3 1 8 3 5 18 19 9 5 5 16 11 5 32
5 DUNAÚJVÁROS PASE MOL FEHÉRVÁR FC 10 4 4 2 9 6 3 16 9 4 3 2 13 6 7 15 19 8 7 4 22 12 10 31
6 DUNAÚJVÁROS PASE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 10 5 1 4 9 7 2 16 9 4 2 3 5 7 -2 14 19 9 3 7 14 14 0 30
7 DUNAÚJVÁROS PASE UTE 9 4 2 3 7 6 1 14 10 3 4 3 8 9 -1 13 19 7 6 6 15 15 0 27
8 DUNAÚJVÁROS PASE ZTE FC 8 1 4 3 2 5 -3 7 9 5 2 2 10 5 5 17 17 6 6 5 12 10 2 24
9 DUNAÚJVÁROS PASE GYIRMÓT SE GYŐR 8 3 3 2 6 4 2 12 11 3 2 6 9 10 -1 11 19 6 5 8 15 14 1 23
10 DUNAÚJVÁROS PASE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 10 5 2 3 18 11 7 17 9 1 3 5 4 11 -7 6 19 6 5 8 22 22 0 23
11 DUNAÚJVÁROS PASE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 10 3 4 3 10 8 2 13 9 2 2 5 6 8 -2 8 19 5 6 8 16 16 0 21
12 DUNAÚJVÁROS PASE BUDAI FUTBALL CLUB SE 9 3 3 3 12 10 2 12 10 2 2 6 5 11 -6 8 19 5 5 9 17 21 -4 20
13 DUNAÚJVÁROS PASE ÚFC 9 1 4 4 8 11 -3 7 10 3 4 3 7 7 0 13 19 4 8 7 15 18 -3 20
14 DUNAÚJVÁROS PASE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 9 2 2 5 3 9 -6 8 10 1 6 3 3 5 -2 9 19 3 8 8 6 14 -8 17
15 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 10 3 4 3 5 7 -2 13 9 1 0 8 6 21 -15 3 19 4 4 11 11 28 -17 16
16 DUNAÚJVÁROS PASE VÁC VLSE 10 2 4 4 4 14 -10 10 9 2 0 7 2 17 -15 6 19 4 4 11 6 31 -25 16
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAÚJVÁROS PASE PAKSI FC 9 7 2 0 41 11 30 23 9 6 2 1 29 16 13 20 18 13 4 1 70 27 43 43
2 DUNAÚJVÁROS PASE DVTK 10 7 2 1 30 9 21 23 9 6 1 2 22 11 11 19 19 13 3 3 52 20 32 42
3 DUNAÚJVÁROS PASE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 10 4 3 3 23 16 7 15 9 7 2 0 22 8 14 23 19 11 5 3 45 24 21 38
4 DUNAÚJVÁROS PASE MOL FEHÉRVÁR FC 10 6 2 2 19 14 5 20 9 5 2 2 23 13 10 17 19 11 4 4 42 27 15 37
5 DUNAÚJVÁROS PASE PMFC 9 6 0 3 15 10 5 18 9 5 3 1 15 11 4 18 18 11 3 4 30 21 9 36
6 DUNAÚJVÁROS PASE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 10 5 3 2 24 10 14 18 9 5 2 2 22 13 9 17 19 10 5 4 46 23 23 35
7 DUNAÚJVÁROS PASE UTE 9 3 1 5 14 16 -2 10 10 4 3 3 21 19 2 15 19 7 4 8 35 35 0 25
8 DUNAÚJVÁROS PASE GYIRMÓT SE GYŐR 8 2 3 3 11 10 1 9 11 4 1 6 21 22 -1 13 19 6 4 9 32 32 0 22
9 DUNAÚJVÁROS PASE ÚFC 9 4 2 3 22 18 4 14 10 2 1 7 11 20 -9 7 19 6 3 10 33 38 -5 21
10 DUNAÚJVÁROS PASE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 10 4 2 4 30 21 9 14 9 1 4 4 13 20 -7 7 19 5 6 8 43 41 2 21
11 DUNAÚJVÁROS PASE ZTE FC 8 2 1 5 7 15 -8 7 9 3 4 2 15 11 4 13 17 5 5 7 22 26 -4 20
12 DUNAÚJVÁROS PASE BUDAI FUTBALL CLUB SE 9 2 2 5 21 25 -4 8 10 3 2 5 15 20 -5 11 19 5 4 10 36 45 -9 19
13 DUNAÚJVÁROS PASE VÁC VLSE 10 3 2 5 9 26 -17 11 9 1 2 6 6 40 -34 5 19 4 4 11 15 66 -51 16
14 DUNAÚJVÁROS PASE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 10 2 4 4 19 19 0 10 9 1 3 5 10 26 -16 6 19 3 7 9 29 45 -16 16
15 DUNAÚJVÁROS PASE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 9 1 2 6 11 26 -15 5 10 3 1 6 12 16 -4 10 19 4 3 12 23 42 -19 15
16 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 10 2 2 6 10 22 -12 8 9 1 0 8 11 40 -29 3 19 3 2 14 21 62 -41 11
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
1 - 1-5 - 0--0 - 45 - 11 - 23 - 3-0 - 11 - 41 - 12 - 2-
BUDAI FUTBALL CLUB SE
-1 - 56 - 12 - 3-3 - 42 - 12 - 24 - 41 - 40 - 1----
DVTK
4 - 14 - 1-3 - 10 - 1-2 - 1-3 - 0-1 - 12 - 24 - 17 - 0-
DUNAÚJVÁROS PASE
-0 - 30 - 10 - 22 - 03 - 2-0 - 5-2 - 2--1 - 42 - 20 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC
1 - 0-3 - 21 - 02 - 15 - 2--0 - 02 - 4-1 - 23 - 3-1 - 0
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
1 - 11 - 30 - 2-----3 - 03 - 50 - 31 - 70 - 3-2 - 2
GYIRMÓT SE GYŐR
1 - 1-0 - 25 - 1-1 - 1-1 - 1-1 - 3-2 - 0--0 - 1
ÚFC
---3 - 40 - 02 - 15 - 11 - 32 - 04 - 32 - 3---3 - 3
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
7 - 1-1 - 4-4 - 42 - 02 - 1--0 - 3-0 - 11 - 15 - 01 - 1
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
-3 - 1-8 - 32 - 32 - 31 - 43 - 20 - 12 - 2---7 - 02 - 2
PAKSI FC
9 - 05 - 14 - 2--3 - 1-2 - 2--5 - 22 - 26 - 15 - 0-
PMFC
---4 - 11 - 00 - 32 - 00 - 12 - 42 - 1---3 - 01 - 0
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 12 - 1-4 - 00 - 2-1 - 03 - 0-2 - 2-2 - 21 - 28 - 0-
UTE
-4 - 02 - 24 - 1--0 - 30 - 20 - 21 - 3-1 - 22 - 1--
VÁC VLSE
2 - 10 - 4--1 - 82 - 10 - 02 - 11 - 2--0 - 0-0 - 41 - 5
ZTE FC
0 - 40 - 00 - 2----1 - 0--1 - 3-2 - 32 - 11 - 2

Meccsek

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA

2019. 08. 24. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 08. 24. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
VÁC VLSE
2019. 08. 31. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 08. 31. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 09. 07. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 09. 07. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 09. 14. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 09. 14. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 09. 21. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 09. 21. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 09. 28. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 09. 28. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 10. 05. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 10. 05. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 10. 12. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 10. 12. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 10. 19. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 10. 19. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ZTE FC
2019. 10. 26. 10:00
PMFC Stadion
2019. 10. 26. 10:00
PMFC Stadion
PMFC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 10. 31. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 10. 31. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
PAKSI FC
2019. 11. 09. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 09. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 11. 16. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 11. 16. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
DVTK
2019. 11. 23. 13:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2019. 11. 23. 13:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 11. 30. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 11. 30. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 02. 22. 14:00
Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe
2020. 02. 22. 14:00
Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe
VÁC VLSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 02. 29. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 02. 29. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 03. 07. 12:00
ALCUFER Stadion
2020. 03. 07. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 03. 14. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 03. 14. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
UTE
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
PMFC
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA

UTE

2019. 08. 24. 12:00
DVTK Edzőközpont
2019. 08. 24. 12:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
UTE
2019. 08. 31. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 08. 31. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 09. 07. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 09. 07. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
UTE
2019. 09. 14. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 09. 14. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 09. 21. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 09. 21. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
UTE
2019. 09. 28. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 09. 28. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 10. 05. 12:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 10. 05. 12:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
UTE
2019. 10. 12. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 10. 12. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
UTE
2019. 10. 19. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 10. 19. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 10. 26. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 26. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
UTE
2019. 10. 31. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 10. 31. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
ÚFC
2019. 11. 09. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 11. 09. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
UTE
2019. 11. 16. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 11. 16. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
PMFC
2019. 11. 23. 10:00
Paksi FC Stadion
2019. 11. 23. 10:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
UTE
2019. 11. 30. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 11. 30. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 03. 11. 15:00
UTE Atlétikai Stadion
2020. 03. 11. 15:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
DVTK
2020. 02. 28. 15:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2020. 02. 28. 15:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
UTE
2020. 03. 07. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2020. 03. 07. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 03. 14. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 03. 14. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
UTE
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
VÁC VLSE
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
ZTE FC
2020. 06. 30.
PMFC Stadion
2020. 06. 30.
PMFC Stadion
PMFC
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
PAKSI FC
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
UTE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple