Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-17 II. osztály 2. forduló

2019.08.31 - 14:00

Gyula, Gyulai Grosics Gyula Akadémia

MLSZ

MLSZ U-17 II. osztály

Játékvezető
GÁLFI FLÓRIÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KECSKEMÉTI KÁROLY ÁDÁM, LAKATOS GÁBOR
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
PAKSI FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

4'

BARABÁS MILÁN

 

0 - 2

33'

SZENDREI ÁKOS
SZŰCS ZSOLT

34'

1 - 2

 

 

1 - 3

36'

SZENDREI ÁKOS
LÉNÁRD MÁTÉ

55'

2 - 3

 

 

2 - 4

57'

VÉN BALÁZS

 

2 - 5

62'

LAKATOS-LENGYEL LÓRÁNT
SZŰCS ZSOLT

73'

3 - 5

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAKSI FC PAKSI FC 2 2 0 0 10 4 6 6 10
2 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 2 2 0 0 7 1 6 6 13.5
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 2 2 0 0 7 1 6 6 13.5
4 ZTE FC ZTE FC 2 2 0 0 6 1 5 6 15
5 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 2 2 0 0 6 4 2 6 8
6 DVTK DVTK 2 1 0 1 6 4 2 3 6.5
7 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 2 1 0 1 6 5 1 3 5
8 UTE UTE 2 1 0 1 5 5 0 3 10.5
9 PMFC PMFC 2 1 0 1 3 5 -2 3 10.5
10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 0 1 1 6 7 -1 1 9
11 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2 0 1 1 2 3 -1 1 7.5
12 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0 1 1 1 3 -2 1 6.5
13 BUDAI FUTBALL CLUB SE BUDAI FUTBALL CLUB SE 2 0 1 1 5 9 -4 1 5.5
14 ÚFC ÚFC 2 0 0 2 2 4 -2 0 6.5
15 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 2 0 0 2 2 9 -7 0 5
16 VÁC VLSE VÁC VLSE 2 0 0 2 1 10 -9 0 3.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VÁC VLSE ZTE FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 4 0 4 6
2 VÁC VLSE GYIRMÓT SE GYŐR 2 2 0 0 4 1 3 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 4 1 3 6
3 VÁC VLSE PAKSI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 4 1 3 6
4 VÁC VLSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 3 0 3 6
5 VÁC VLSE DVTK 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 3 1 2 6
6 VÁC VLSE BUDAI FUTBALL CLUB SE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 4 1 3 3
7 VÁC VLSE UTE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 3 2 1 3
8 VÁC VLSE PMFC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 2 2 0 3
9 VÁC VLSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 1 0 3
10 VÁC VLSE MOL FEHÉRVÁR FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 1 0 3
11 VÁC VLSE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 2 3 -1 3
12 VÁC VLSE ÚFC 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 1 3 -2 0
13 VÁC VLSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 2 -2 0
14 VÁC VLSE DUNAÚJVÁROS PASE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 5 -4 0 2 0 0 2 1 5 -4 0
15 VÁC VLSE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 0 5 -5 0
16 VÁC VLSE VÁC VLSE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VÁC VLSE PAKSI FC 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 5 3 2 3 2 2 0 0 10 4 6 6
2 VÁC VLSE GYIRMÓT SE GYŐR 2 2 0 0 7 1 6 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 7 1 6 6
3 VÁC VLSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 7 1 6 6
4 VÁC VLSE ZTE FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 5 1 4 3 2 2 0 0 6 1 5 6
5 VÁC VLSE MOL FEHÉRVÁR FC 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 6 4 2 6
6 VÁC VLSE DVTK 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 6 4 2 3
7 VÁC VLSE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 1 0 0 1 3 5 -2 0 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 6 5 1 3
8 VÁC VLSE UTE 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 5 5 0 3
9 VÁC VLSE PMFC 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 0 1 3 5 -2 3
10 VÁC VLSE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 1 0 4 4 0 1 2 0 1 1 6 7 -1 1
11 VÁC VLSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
12 VÁC VLSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 3 -2 1
13 VÁC VLSE BUDAI FUTBALL CLUB SE 1 0 1 0 4 4 0 1 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 0 1 1 5 9 -4 1
14 VÁC VLSE ÚFC 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 2 4 -2 0
15 VÁC VLSE DUNAÚJVÁROS PASE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 9 -7 0 2 0 0 2 2 9 -7 0
16 VÁC VLSE VÁC VLSE 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 1 10 -9 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
-------1 - 2-------
BUDAI FUTBALL CLUB SE
--------4 - 4------
DVTK
------------4 - 1--
DUNAÚJVÁROS PASE
---------------
MOL FEHÉRVÁR FC
--3 - 2------------
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
---------3 - 5-----
GYIRMÓT SE GYŐR
---5 - 1-------2 - 0---
ÚFC
----------2 - 3----
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
-------------5 - 0-
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
----2 - 3----------
PAKSI FC
-5 - 1-------------
PMFC
-----0 - 3---------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 1--------------
UTE
---4 - 1-----------
VÁC VLSE
--------------1 - 5
ZTE FC
-------1 - 0-------

Meccsek

SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA

2019. 08. 24. 10:00
PMFC Stadion
2019. 08. 24. 10:00
PMFC Stadion
PMFC
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 08. 31. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 08. 31. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
PAKSI FC
2019. 09. 07. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 07. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 09. 14. 11:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 09. 14. 11:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
DVTK
2019. 10. 09. 13:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2019. 10. 09. 13:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 09. 28. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 09. 28. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 10. 05. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 10. 05. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 10. 12. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 12. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 10. 19. 10:00
ALCUFER Stadion
2019. 10. 19. 10:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 10. 26. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 26. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
UTE
2019. 10. 30. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 10. 30. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 11. 09. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 11. 09. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 11. 16. 14:30
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 11. 16. 14:30
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 11. 23. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 11. 23. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 11. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 11. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
ZTE FC
2020. 02. 22. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 02. 22. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
PMFC
2020. 02. 29. 14:00
Paksi FC Stadion
2020. 02. 29. 14:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 03. 07. 11:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 03. 07. 11:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 03. 14. 12:00
DVTK Edzőközpont
2020. 03. 14. 12:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
VÁC VLSE
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA

PAKSI FC

2019. 08. 24. 10:00
Paksi FC Stadion
2019. 08. 24. 10:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 08. 31. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 08. 31. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
PAKSI FC
2019. 09. 07. 10:00
Paksi FC Stadion
2019. 09. 07. 10:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
ÚFC
2019. 09. 14. 12:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 09. 14. 12:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
PAKSI FC
2019. 09. 21. 10:00
Paksi FC Stadion
2019. 09. 21. 10:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
PMFC
2019. 09. 28. 10:00
Paksi FC Stadion
2019. 09. 28. 10:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
VÁC VLSE
2019. 10. 05. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 05. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
PAKSI FC
2019. 10. 12. 14:00
Paksi FC Stadion
2019. 10. 12. 14:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
DVTK
2019. 10. 19. 10:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2019. 10. 19. 10:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
PAKSI FC
2019. 10. 26. 13:00
Paksi FC Stadion
2019. 10. 26. 13:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 10. 31. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 10. 31. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
PAKSI FC
2019. 11. 09. 12:00
Paksi FC Stadion
2019. 11. 09. 12:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 11. 16. 12:00
ALCUFER Stadion
2019. 11. 16. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
PAKSI FC
2019. 11. 23. 10:00
Paksi FC Stadion
2019. 11. 23. 10:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
UTE
2019. 11. 30. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 11. 30. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
PAKSI FC
2020. 02. 22. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 02. 22. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
PAKSI FC
2020. 02. 29. 14:00
Paksi FC Stadion
2020. 02. 29. 14:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 03. 07. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 03. 07. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
PAKSI FC
2020. 03. 14. 11:00
Paksi FC Stadion
2020. 03. 14. 11:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
ELMARDT
ZTE FC
2020. 06. 30.
PMFC Stadion
2020. 06. 30.
PMFC Stadion
PMFC
06. 30.
PAKSI FC
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
VÁC VLSE
06. 30.
PAKSI FC
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK
06. 30.
PAKSI FC
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
PAKSI FC
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30.
PAKSI FC
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
06. 30.
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
PAKSI FC
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple