Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-17 II. osztály 2. forduló

2019.08.31 - 13:30

Győr, ALCUFER Stadion (-)

MLSZ

MLSZ U-17 II. osztály

Játékvezető
MIRÁKI GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZIJÁRTÓ MÁRTON, SIROKMÁN ALEX
GYIRMÓT SE GYŐR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
90'
45'

Gólok

HÉCZ ARMAND

40'

1 - 0

 

HÉCZ ARMAND

81'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAKSI FC PAKSI FC 2 2 0 0 10 4 6 6 10
2 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 2 2 0 0 7 1 6 6 13.5
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 2 2 0 0 7 1 6 6 13.5
4 ZTE FC ZTE FC 2 2 0 0 6 1 5 6 15
5 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 2 2 0 0 6 4 2 6 8
6 DVTK DVTK 2 1 0 1 6 4 2 3 6.5
7 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 2 1 0 1 6 5 1 3 5
8 UTE UTE 2 1 0 1 5 5 0 3 10.5
9 PMFC PMFC 2 1 0 1 3 5 -2 3 10.5
10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 0 1 1 6 7 -1 1 9
11 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2 0 1 1 2 3 -1 1 7.5
12 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0 1 1 1 3 -2 1 6.5
13 BUDAI FUTBALL CLUB SE BUDAI FUTBALL CLUB SE 2 0 1 1 5 9 -4 1 5.5
14 ÚFC ÚFC 2 0 0 2 2 4 -2 0 6.5
15 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 2 0 0 2 2 9 -7 0 5
16 VÁC VLSE VÁC VLSE 2 0 0 2 1 10 -9 0 3.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VÁC VLSE ZTE FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 4 0 4 6
2 VÁC VLSE GYIRMÓT SE GYŐR 2 2 0 0 4 1 3 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 4 1 3 6
3 VÁC VLSE PAKSI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 4 1 3 6
4 VÁC VLSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 3 0 3 6
5 VÁC VLSE DVTK 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 3 1 2 6
6 VÁC VLSE BUDAI FUTBALL CLUB SE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 4 1 3 3
7 VÁC VLSE UTE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 3 2 1 3
8 VÁC VLSE PMFC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 2 2 0 3
9 VÁC VLSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 1 0 3
10 VÁC VLSE MOL FEHÉRVÁR FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 1 0 3
11 VÁC VLSE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 2 3 -1 3
12 VÁC VLSE ÚFC 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 1 3 -2 0
13 VÁC VLSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 2 -2 0
14 VÁC VLSE DUNAÚJVÁROS PASE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 5 -4 0 2 0 0 2 1 5 -4 0
15 VÁC VLSE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 0 5 -5 0
16 VÁC VLSE VÁC VLSE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VÁC VLSE PAKSI FC 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 5 3 2 3 2 2 0 0 10 4 6 6
2 VÁC VLSE GYIRMÓT SE GYŐR 2 2 0 0 7 1 6 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 7 1 6 6
3 VÁC VLSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 7 1 6 6
4 VÁC VLSE ZTE FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 5 1 4 3 2 2 0 0 6 1 5 6
5 VÁC VLSE MOL FEHÉRVÁR FC 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 6 4 2 6
6 VÁC VLSE DVTK 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 6 4 2 3
7 VÁC VLSE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 1 0 0 1 3 5 -2 0 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 6 5 1 3
8 VÁC VLSE UTE 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 5 5 0 3
9 VÁC VLSE PMFC 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 0 1 3 5 -2 3
10 VÁC VLSE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 1 0 4 4 0 1 2 0 1 1 6 7 -1 1
11 VÁC VLSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
12 VÁC VLSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 3 -2 1
13 VÁC VLSE BUDAI FUTBALL CLUB SE 1 0 1 0 4 4 0 1 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 0 1 1 5 9 -4 1
14 VÁC VLSE ÚFC 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 2 4 -2 0
15 VÁC VLSE DUNAÚJVÁROS PASE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 9 -7 0 2 0 0 2 2 9 -7 0
16 VÁC VLSE VÁC VLSE 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 1 10 -9 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
-------1 - 2-------
BUDAI FUTBALL CLUB SE
--------4 - 4------
DVTK
------------4 - 1--
DUNAÚJVÁROS PASE
---------------
MOL FEHÉRVÁR FC
--3 - 2------------
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
---------3 - 5-----
GYIRMÓT SE GYŐR
---5 - 1-------2 - 0---
ÚFC
----------2 - 3----
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
-------------5 - 0-
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
----2 - 3----------
PAKSI FC
-5 - 1-------------
PMFC
-----0 - 3---------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 1--------------
UTE
---4 - 1-----------
VÁC VLSE
--------------1 - 5
ZTE FC
-------1 - 0-------

Meccsek

GYIRMÓT SE GYŐR

2019. 10. 30. 12:00
ALCUFER Stadion
2019. 10. 30. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 08. 31. 13:30
ALCUFER Stadion
2019. 08. 31. 13:30
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 09. 07. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 09. 07. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 09. 14. 14:00
ALCUFER Stadion
2019. 09. 14. 14:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 09. 21. 14:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 09. 21. 14:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 09. 28. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 09. 28. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 10. 08. 11:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 10. 08. 11:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 10. 12. 16:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 10. 12. 16:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 10. 19. 10:00
ALCUFER Stadion
2019. 10. 19. 10:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 10. 26. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 10. 26. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 11. 02. 12:00
ALCUFER Stadion
2019. 11. 02. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
ZTE FC
2019. 11. 09. 12:00
PMFC Stadion
2019. 11. 09. 12:00
PMFC Stadion
PMFC
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 11. 16. 12:00
ALCUFER Stadion
2019. 11. 16. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
PAKSI FC
2019. 11. 23. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 23. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 11. 30. 12:00
ALCUFER Stadion
2019. 11. 30. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
DVTK
2020. 02. 21. 13:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2020. 02. 21. 13:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 02. 27. 14:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 02. 27. 14:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 03. 07. 12:00
ALCUFER Stadion
2020. 03. 07. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 03. 14. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 03. 14. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
VÁC VLSE
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
PMFC
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
06. 30.
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK
06. 30.
GYIRMÓT SE GYŐR

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC

2019. 08. 24. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 08. 24. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 08. 31. 13:30
ALCUFER Stadion
2019. 08. 31. 13:30
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 09. 07. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 09. 07. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
UTE
2019. 09. 14. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 09. 14. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 09. 21. 14:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 09. 21. 14:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 09. 28. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 09. 28. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 10. 05. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 10. 05. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ÚFC
2019. 10. 12. 10:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 10. 12. 10:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 10. 19. 10:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 10. 19. 10:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
PMFC
2019. 10. 26. 13:00
Paksi FC Stadion
2019. 10. 26. 13:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 10. 30. 10:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 10. 30. 10:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 09. 11:00
DVTK Edzőközpont
2019. 11. 09. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 11. 16. 12:30
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 11. 16. 12:30
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 11. 23. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 11. 23. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
VÁC VLSE
2019. 11. 30. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 11. 30. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 02. 22. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 02. 22. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 02. 27. 14:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 02. 27. 14:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 03. 07. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2020. 03. 07. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 03. 14. 13:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 03. 14. 13:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
ZTE FC
2020. 06. 30.
PMFC Stadion
2020. 06. 30.
PMFC Stadion
PMFC
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
PAKSI FC
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
DVTK
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
VÁC VLSE
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple