Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-17 II. osztály 4. forduló

2019.09.14 - 11:00

Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma (Chinoin SC)

MLSZ

MLSZ U-17 II. osztály

Játékvezető
TRUBIN BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERA BALÁZS, PÁL ADRIENN
ÚFC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
90'
45'

Gólok

LACZIK LEVENTE

49'

1 - 0

 

LACZIK LEVENTE

72'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 4 4 0 0 11 2 9 12 10.5
2 PAKSI FC PAKSI FC 4 3 1 0 15 7 8 10 9
3 DVTK DVTK 4 3 0 1 12 5 7 9 8
4 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 4 3 0 1 9 6 3 9 11.5
5 PMFC PMFC 4 3 0 1 7 5 2 9 9.5
6 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 4 2 1 1 9 4 5 7 10.8
7 ZTE FC ZTE FC 4 2 0 2 7 5 2 6 7.5
8 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 4 2 0 2 9 9 0 6 6.3
9 UTE UTE 4 2 0 2 7 8 -1 6 8
10 ÚFC ÚFC 4 1 1 2 6 6 0 4 7.3
11 BUDAI FUTBALL CLUB SE BUDAI FUTBALL CLUB SE 4 1 1 2 12 14 -2 4 9
12 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 1 1 2 4 6 -2 4 8.3
13 VÁC VLSE VÁC VLSE 4 1 0 3 3 14 -11 3 6.8
14 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 4 0 2 2 4 6 -2 2 8
15 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4 0 1 3 8 12 -4 1 8.3
16 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 4 0 0 4 3 17 -14 0 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAÚJVÁROS PASE DVTK 2 2 0 0 5 2 3 6 2 2 0 0 2 0 2 6 4 4 0 0 7 2 5 12
2 DUNAÚJVÁROS PASE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 2 2 0 0 4 1 3 6 2 1 1 0 1 0 1 4 4 3 1 0 5 1 4 10
3 DUNAÚJVÁROS PASE PMFC 3 2 0 1 3 1 2 6 1 1 0 0 2 1 1 3 4 3 0 1 5 2 3 9
4 DUNAÚJVÁROS PASE MOL FEHÉRVÁR FC 2 1 0 1 1 1 0 3 2 2 0 0 3 0 3 6 4 3 0 1 4 1 3 9
5 DUNAÚJVÁROS PASE ZTE FC 2 1 1 0 1 0 1 4 2 1 0 1 3 1 2 3 4 2 1 1 4 1 3 7
6 DUNAÚJVÁROS PASE PAKSI FC 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 1 0 3 1 2 4 4 2 1 1 5 3 2 7
7 DUNAÚJVÁROS PASE BUDAI FUTBALL CLUB SE 2 2 0 0 6 1 5 6 2 0 0 2 1 4 -3 0 4 2 0 2 7 5 2 6
8 DUNAÚJVÁROS PASE GYIRMÓT SE GYŐR 3 2 0 1 4 2 2 6 1 0 0 1 1 2 -1 0 4 2 0 2 5 4 1 6
9 DUNAÚJVÁROS PASE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 2 0 1 2 1 1 6 4 2 0 2 2 2 0 6
10 DUNAÚJVÁROS PASE UTE 2 1 1 0 2 0 2 4 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 1 2 1 4 3 1 5
11 DUNAÚJVÁROS PASE ÚFC 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 1 0 1 2 2 0 3 4 1 1 2 3 4 -1 4
12 DUNAÚJVÁROS PASE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 2 0 0 2 1 4 -3 0 2 1 1 0 2 1 1 4 4 1 1 2 3 5 -2 4
13 DUNAÚJVÁROS PASE VÁC VLSE 2 1 0 1 1 3 -2 3 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 1 0 3 1 7 -6 3
14 DUNAÚJVÁROS PASE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 0 1 1 0 4 -4 1 4 0 2 2 1 6 -5 2
15 DUNAÚJVÁROS PASE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 0 1 3 1 4 -3 1
16 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 0 3 2 7 -5 0 4 0 0 4 2 9 -7 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAÚJVÁROS PASE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 2 2 0 0 7 1 6 6 2 2 0 0 4 1 3 6 4 4 0 0 11 2 9 12
2 DUNAÚJVÁROS PASE PAKSI FC 2 1 1 0 7 3 4 4 2 2 0 0 8 4 4 6 4 3 1 0 15 7 8 10
3 DUNAÚJVÁROS PASE DVTK 2 2 0 0 8 2 6 6 2 1 0 1 4 3 1 3 4 3 0 1 12 5 7 9
4 DUNAÚJVÁROS PASE MOL FEHÉRVÁR FC 2 1 0 1 4 4 0 3 2 2 0 0 5 2 3 6 4 3 0 1 9 6 3 9
5 DUNAÚJVÁROS PASE PMFC 3 2 0 1 4 3 1 6 1 1 0 0 3 2 1 3 4 3 0 1 7 5 2 9
6 DUNAÚJVÁROS PASE GYIRMÓT SE GYŐR 3 2 1 0 8 2 6 7 1 0 0 1 1 2 -1 0 4 2 1 1 9 4 5 7
7 DUNAÚJVÁROS PASE ZTE FC 2 1 0 1 2 3 -1 3 2 1 0 1 5 2 3 3 4 2 0 2 7 5 2 6
8 DUNAÚJVÁROS PASE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 2 0 0 2 3 7 -4 0 2 2 0 0 6 2 4 6 4 2 0 2 9 9 0 6
9 DUNAÚJVÁROS PASE UTE 2 1 0 1 4 3 1 3 2 1 0 1 3 5 -2 3 4 2 0 2 7 8 -1 6
10 DUNAÚJVÁROS PASE ÚFC 2 1 0 1 4 3 1 3 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 1 1 2 6 6 0 4
11 DUNAÚJVÁROS PASE BUDAI FUTBALL CLUB SE 2 1 1 0 10 5 5 4 2 0 0 2 2 9 -7 0 4 1 1 2 12 14 -2 4
12 DUNAÚJVÁROS PASE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 1 1 2 4 6 -2 4
13 DUNAÚJVÁROS PASE VÁC VLSE 2 1 0 1 3 6 -3 3 2 0 0 2 0 8 -8 0 4 1 0 3 3 14 -11 3
14 DUNAÚJVÁROS PASE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 2 1 3 4 -1 2 4 0 2 2 4 6 -2 2
15 DUNAÚJVÁROS PASE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 0 0 2 4 6 -2 0 2 0 1 1 4 6 -2 1 4 0 1 3 8 12 -4 1
16 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 0 3 3 15 -12 0 4 0 0 4 3 17 -14 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
-------1 - 2-------
BUDAI FUTBALL CLUB SE
--6 - 1-----4 - 4------
DVTK
-4 - 1----------4 - 1--
DUNAÚJVÁROS PASE
---0 - 2-----------
MOL FEHÉRVÁR FC
--3 - 2--------1 - 2---
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
--0 - 2------3 - 5-----
GYIRMÓT SE GYŐR
1 - 1--5 - 1-------2 - 0---
ÚFC
--------2 - 0-2 - 3----
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
------2 - 1------5 - 0-
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
----2 - 32 - 3---------
PAKSI FC
-5 - 1-----2 - 2-------
PMFC
-----0 - 3-------3 - 01 - 0
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 1-----------1 - 2--
UTE
---4 - 1----0 - 2------
VÁC VLSE
2 - 1-------------1 - 5
ZTE FC
-------1 - 0--1 - 3----

Meccsek

ÚFC

2019. 08. 24. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 08. 24. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
ÚFC
2019. 08. 31. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 08. 31. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
PMFC
2019. 09. 07. 10:00
Paksi FC Stadion
2019. 09. 07. 10:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
ÚFC
2019. 09. 14. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 09. 14. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 21. 11:00
DVTK Edzőközpont
2019. 09. 21. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
ÚFC
2019. 09. 28. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 09. 28. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 10. 05. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 10. 05. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ÚFC
2019. 10. 12. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 10. 12. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 10. 19. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 10. 19. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
ÚFC
2019. 10. 26. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 10. 26. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 10. 31. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 10. 31. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
ÚFC
2019. 11. 09. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 11. 09. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 11. 16. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 11. 16. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
ÚFC
2019. 11. 23. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 11. 23. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 11. 30. 12:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 11. 30. 12:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
ÚFC
2020. 02. 22. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 02. 22. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
ZTE FC
2020. 02. 29. 12:00
PMFC Stadion
2020. 02. 29. 12:00
PMFC Stadion
PMFC
ÚFC
2020. 03. 07. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 03. 07. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
PAKSI FC
2020. 03. 14. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 03. 14. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
DVTK
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
VÁC VLSE

KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA

2019. 08. 24. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 08. 24. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 08. 30. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 08. 30. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 07. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 07. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 09. 14. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 09. 14. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 21. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 21. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
ZTE FC
2019. 09. 28. 12:00
PMFC Stadion
2019. 09. 28. 12:00
PMFC Stadion
PMFC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 05. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 05. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
PAKSI FC
2019. 10. 12. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 12. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
VÁC VLSE
2019. 10. 19. 12:00
DVTK Edzőközpont
2019. 10. 19. 12:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 26. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 26. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 10. 30. 10:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 10. 30. 10:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 09. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 09. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 11. 16. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 11. 16. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 23. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 23. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 11. 30. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 11. 30. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 02. 22. 11:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 02. 22. 11:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 02. 29. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 02. 29. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 03. 07. 11:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 03. 07. 11:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 03. 14. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 03. 14. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
ÚFC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
PMFC
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
VÁC VLSE
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
DVTK
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
UTE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple