Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-17 II. osztály 5. forduló

2019.09.21 - 11:00

Kaposvár, Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep (Cseri úti Sporttelep)

MLSZ

MLSZ U-17 II. osztály

Játékvezető
BORS BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MISZORI LÁSZLÓ, HALÁSZ GERGŐ
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
MOL FEHÉRVÁR FC
90'
45'

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAKSI FC PAKSI FC 5 4 1 0 20 9 11 13 9
2 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 5 4 1 0 15 6 9 13 9.2
3 DVTK DVTK 5 4 0 1 14 6 8 12 9
4 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 5 3 1 1 13 10 3 10 8.8
5 PMFC PMFC 5 3 0 2 9 10 -1 9 8.4
6 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 5 2 2 1 9 4 5 8 10.6
7 ZTE FC ZTE FC 5 2 1 2 9 7 2 7 9.2
8 UTE UTE 5 2 1 2 8 9 -1 7 8.6
9 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 2 1 2 6 7 -1 7 9
10 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 5 2 0 3 9 11 -2 6 7.8
11 ÚFC ÚFC 5 1 1 3 7 8 -1 4 6.4
12 BUDAI FUTBALL CLUB SE BUDAI FUTBALL CLUB SE 5 1 1 3 13 16 -3 4 8.6
13 VÁC VLSE VÁC VLSE 5 1 1 3 3 14 -11 4 7
14 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 5 1 0 4 5 17 -12 3 8
15 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 5 0 3 2 5 7 -2 3 7.6
16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 5 0 2 3 10 14 -4 2 8.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 3 3 0 0 6 1 5 9 2 1 1 0 1 0 1 4 5 4 1 0 7 1 6 13
2 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVTK 3 2 1 0 6 3 3 7 2 2 0 0 2 0 2 6 5 4 1 0 8 3 5 13
3 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ZTE FC 2 1 1 0 1 0 1 4 3 2 0 1 5 2 3 6 5 3 1 1 6 2 4 10
4 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PMFC 3 2 0 1 3 1 2 6 2 1 1 0 4 3 1 4 5 3 1 1 7 4 3 10
5 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC 2 1 0 1 1 1 0 3 3 2 0 1 3 2 1 6 5 3 0 2 4 3 1 9
6 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2 1 0 1 1 1 0 3 3 2 0 1 2 1 1 6 5 3 0 2 3 2 1 9
7 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PAKSI FC 3 1 1 1 4 4 0 4 2 1 1 0 3 1 2 4 5 2 2 1 7 5 2 8
8 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BUDAI FUTBALL CLUB SE 2 2 0 0 6 1 5 6 3 0 1 2 2 5 -3 1 5 2 1 2 8 6 2 7
9 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA GYIRMÓT SE GYŐR 3 2 0 1 4 2 2 6 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 2 1 2 5 4 1 7
10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA UTE 2 1 1 0 2 0 2 4 3 0 1 2 2 4 -2 1 5 1 2 2 4 4 0 5
11 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ÚFC 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 1 1 1 3 3 0 4 5 1 2 2 4 5 -1 5
12 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 2 0 0 2 1 4 -3 0 3 1 1 1 2 2 0 4 5 1 1 3 3 6 -3 4
13 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁC VLSE 3 1 1 1 1 3 -2 4 2 0 0 2 0 4 -4 0 5 1 1 3 1 7 -6 4
14 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DUNAÚJVÁROS PASE 2 1 0 1 1 2 -1 3 3 0 0 3 2 7 -5 0 5 1 0 4 3 9 -6 3
15 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 0 2 1 2 3 -1 2 2 0 0 2 0 2 -2 0 5 0 2 3 2 5 -3 2
16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 0 1 2 2 4 -2 1 2 0 1 1 0 4 -4 1 5 0 2 3 2 8 -6 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PAKSI FC 3 2 1 0 12 5 7 7 2 2 0 0 8 4 4 6 5 4 1 0 20 9 11 13
2 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 3 2 1 0 11 5 6 7 2 2 0 0 4 1 3 6 5 4 1 0 15 6 9 13
3 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVTK 3 3 0 0 10 3 7 9 2 1 0 1 4 3 1 3 5 4 0 1 14 6 8 12
4 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC 2 1 0 1 4 4 0 3 3 2 1 0 9 6 3 7 5 3 1 1 13 10 3 10
5 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PMFC 3 2 0 1 4 3 1 6 2 1 0 1 5 7 -2 3 5 3 0 2 9 10 -1 9
6 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA GYIRMÓT SE GYŐR 3 2 1 0 8 2 6 7 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 2 2 1 9 4 5 8
7 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ZTE FC 2 1 0 1 2 3 -1 3 3 1 1 1 7 4 3 4 5 2 1 2 9 7 2 7
8 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA UTE 2 1 0 1 4 3 1 3 3 1 1 1 4 6 -2 4 5 2 1 2 8 9 -1 7
9 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 1 1 1 4 4 0 4 2 1 0 1 2 3 -1 3 5 2 1 2 6 7 -1 7
10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 2 0 0 2 3 7 -4 0 3 2 0 1 6 4 2 6 5 2 0 3 9 11 -2 6
11 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ÚFC 2 1 0 1 4 3 1 3 3 0 1 2 3 5 -2 1 5 1 1 3 7 8 -1 4
12 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BUDAI FUTBALL CLUB SE 2 1 1 0 10 5 5 4 3 0 0 3 3 11 -8 0 5 1 1 3 13 16 -3 4
13 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁC VLSE 3 1 1 1 3 6 -3 4 2 0 0 2 0 8 -8 0 5 1 1 3 3 14 -11 4
14 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DUNAÚJVÁROS PASE 2 1 0 1 2 2 0 3 3 0 0 3 3 15 -12 0 5 1 0 4 5 17 -12 3
15 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 0 2 1 3 4 -1 2 5 0 3 2 5 7 -2 3
16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 0 1 2 6 8 -2 1 2 0 1 1 4 6 -2 1 5 0 2 3 10 14 -4 2
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
-------1 - 2----1 - 1--
BUDAI FUTBALL CLUB SE
--6 - 1-----4 - 4------
DVTK
-4 - 1----2 - 1-----4 - 1--
DUNAÚJVÁROS PASE
---0 - 22 - 0----------
MOL FEHÉRVÁR FC
--3 - 2--------1 - 2---
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
--0 - 2------3 - 5-----
GYIRMÓT SE GYŐR
1 - 1--5 - 1-------2 - 0---
ÚFC
--------2 - 0-2 - 3----
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
----4 - 4-2 - 1------5 - 0-
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
----2 - 32 - 3--------2 - 2
PAKSI FC
-5 - 1-----2 - 2--5 - 2----
PMFC
-----0 - 3-------3 - 01 - 0
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 12 - 1----------1 - 2--
UTE
---4 - 1----0 - 2------
VÁC VLSE
2 - 1-----0 - 0-------1 - 5
ZTE FC
-------1 - 0--1 - 3----

Meccsek

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA

2019. 08. 24. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 08. 24. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
VÁC VLSE
2019. 08. 31. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 08. 31. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 09. 07. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 09. 07. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 09. 14. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 09. 14. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 09. 21. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 09. 21. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 09. 28. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 09. 28. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 10. 05. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 10. 05. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 10. 12. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 10. 12. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 10. 19. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 10. 19. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ZTE FC
2019. 10. 26. 10:00
PMFC Stadion
2019. 10. 26. 10:00
PMFC Stadion
PMFC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 10. 31. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 10. 31. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
PAKSI FC
2019. 11. 09. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 09. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 11. 16. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 11. 16. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
DVTK
2019. 11. 23. 13:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2019. 11. 23. 13:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 11. 30. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 11. 30. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 02. 22. 14:00
Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe
2020. 02. 22. 14:00
Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe
VÁC VLSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 02. 29. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 02. 29. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 03. 07. 12:00
ALCUFER Stadion
2020. 03. 07. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 03. 14. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 03. 14. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
UTE
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
PMFC
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA

MOL FEHÉRVÁR FC

2019. 08. 24. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 08. 24. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 08. 31. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 08. 31. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
DVTK
2019. 09. 07. 10:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2019. 09. 07. 10:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 09. 14. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 09. 14. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 09. 21. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 09. 21. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 09. 28. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 09. 28. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 10. 08. 11:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 10. 08. 11:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 10. 12. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 10. 12. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
UTE
2019. 10. 19. 13:00
Vác Városi Stadion
2019. 10. 19. 13:00
Vác Városi Stadion
VÁC VLSE
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 10. 26. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 10. 26. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 10. 30. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 10. 30. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 11. 09. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 11. 09. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 11. 16. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 11. 16. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
ZTE FC
2019. 11. 23. 12:00
PMFC Stadion
2019. 11. 23. 12:00
PMFC Stadion
PMFC
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 11. 30. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 11. 30. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
PAKSI FC
2020. 02. 22. 11:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 02. 22. 11:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 02. 29. 12:00
DVTK Edzőközpont
2020. 02. 29. 12:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 03. 07. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 03. 07. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 03. 14. 13:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 03. 14. 13:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
VÁC VLSE
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
PMFC
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple