Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-17 II. osztály 6. forduló

2019.09.28 - 11:00

Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma (Chinoin SC)

MLSZ

MLSZ U-17 II. osztály

Játékvezető
SZIKRA GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BŐHM ÁRMIN, ORBÁN KRISZTINA
ÚFC
DUNAÚJVÁROS PASE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

8'

JAKAB NIKOLASZ NORBERT
LACZIK LEVENTE

20'

1 - 1

 

 

1 - 2

26'

JAKAB NIKOLASZ NORBERT

 

1 - 3

40'

SCHULLER MÁRK
NAGY ROLAND

53'

2 - 3

 

RADOSEVIC OGNJEN

63'

3 - 3

 

 

3 - 4

71'

FARKAS BÉLA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAKSI FC PAKSI FC 6 5 1 0 25 9 16 16 10.3
2 DVTK DVTK 6 5 0 1 16 6 10 15 9.3
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 6 4 2 0 17 8 9 14 10
4 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 6 4 1 1 14 10 4 13 9
5 PMFC PMFC 6 4 0 2 11 11 0 12 10.3
6 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 6 3 2 1 12 4 8 11 9.8
7 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 3 1 2 13 8 5 10 9.3
8 ZTE FC ZTE FC 6 2 1 3 9 9 0 7 8.5
9 UTE UTE 6 2 1 3 8 12 -4 7 7.3
10 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 6 2 0 4 10 18 -8 6 7
11 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 6 2 0 4 9 20 -11 6 9
12 BUDAI FUTBALL CLUB SE BUDAI FUTBALL CLUB SE 6 1 2 3 15 18 -3 5 6.7
13 ÚFC ÚFC 6 1 1 4 10 12 -2 4 7.2
14 VÁC VLSE VÁC VLSE 6 1 1 4 3 19 -16 4 6.3
15 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 6 0 3 3 5 8 -3 3 7.2
16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 6 0 2 4 11 16 -5 2 8.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVTK 3 2 1 0 6 3 3 7 3 3 0 0 3 0 3 9 6 5 1 0 9 3 6 16
2 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 3 3 0 0 6 1 5 9 3 1 1 1 1 1 0 4 6 4 1 1 7 2 5 13
3 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PAKSI FC 4 2 1 1 7 4 3 7 2 1 1 0 3 1 2 4 6 3 2 1 10 5 5 11
4 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PMFC 4 2 1 1 4 2 2 7 2 1 1 0 4 3 1 4 6 3 2 1 8 5 3 11
5 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BUDAI FUTBALL CLUB SE 3 3 0 0 7 1 6 9 3 0 1 2 2 5 -3 1 6 3 1 2 9 6 3 10
6 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA GYIRMÓT SE GYŐR 3 2 0 1 4 2 2 6 3 1 1 1 3 2 1 4 6 3 1 2 7 4 3 10
7 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ZTE FC 3 1 1 1 1 1 0 4 3 2 0 1 5 2 3 6 6 3 1 2 6 3 3 10
8 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC 3 1 1 1 1 1 0 4 3 2 0 1 3 2 1 6 6 3 1 2 4 3 1 10
9 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2 1 0 1 1 1 0 3 4 2 1 1 2 1 1 7 6 3 1 2 3 2 1 10
10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DUNAÚJVÁROS PASE 2 1 0 1 1 2 -1 3 4 1 0 3 4 8 -4 3 6 2 0 4 5 10 -5 6
11 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 0 2 1 2 3 -1 2 3 1 0 2 3 2 1 3 6 1 2 3 5 5 0 5
12 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ÚFC 3 0 1 2 2 4 -2 1 3 1 1 1 3 3 0 4 6 1 2 3 5 7 -2 5
13 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA UTE 3 1 1 1 2 2 0 4 3 0 1 2 2 4 -2 1 6 1 2 3 4 6 -2 5
14 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 3 0 0 3 1 7 -6 0 3 1 1 1 2 2 0 4 6 1 1 4 3 9 -6 4
15 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁC VLSE 3 1 1 1 1 3 -2 4 3 0 0 3 0 7 -7 0 6 1 1 4 1 10 -9 4
16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 0 1 2 2 4 -2 1 3 0 2 1 1 5 -4 2 6 0 3 3 3 9 -6 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PAKSI FC 4 3 1 0 17 5 12 10 2 2 0 0 8 4 4 6 6 5 1 0 25 9 16 16
2 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVTK 3 3 0 0 10 3 7 9 3 2 0 1 6 3 3 6 6 5 0 1 16 6 10 15
3 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 3 2 1 0 11 5 6 7 3 2 1 0 6 3 3 7 6 4 2 0 17 8 9 14
4 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC 3 2 0 1 5 4 1 6 3 2 1 0 9 6 3 7 6 4 1 1 14 10 4 13
5 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PMFC 4 3 0 1 6 4 2 9 2 1 0 1 5 7 -2 3 6 4 0 2 11 11 0 12
6 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA GYIRMÓT SE GYŐR 3 2 1 0 8 2 6 7 3 1 1 1 4 2 2 4 6 3 2 1 12 4 8 11
7 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 1 1 1 4 4 0 4 3 2 0 1 9 4 5 6 6 3 1 2 13 8 5 10
8 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ZTE FC 3 1 0 2 2 5 -3 3 3 1 1 1 7 4 3 4 6 2 1 3 9 9 0 7
9 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA UTE 3 1 0 2 4 6 -2 3 3 1 1 1 4 6 -2 4 6 2 1 3 8 12 -4 7
10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 3 0 0 3 4 14 -10 0 3 2 0 1 6 4 2 6 6 2 0 4 10 18 -8 6
11 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DUNAÚJVÁROS PASE 2 1 0 1 2 2 0 3 4 1 0 3 7 18 -11 3 6 2 0 4 9 20 -11 6
12 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BUDAI FUTBALL CLUB SE 3 1 2 0 12 7 5 5 3 0 0 3 3 11 -8 0 6 1 2 3 15 18 -3 5
13 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ÚFC 3 1 0 2 7 7 0 3 3 0 1 2 3 5 -2 1 6 1 1 4 10 12 -2 4
14 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁC VLSE 3 1 1 1 3 6 -3 4 3 0 0 3 0 13 -13 0 6 1 1 4 3 19 -16 4
15 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 0 2 2 3 5 -2 2 6 0 3 3 5 8 -3 3
16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 0 1 2 6 8 -2 1 3 0 1 2 5 8 -3 1 6 0 2 4 11 16 -5 2
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
-------1 - 2----1 - 1--
BUDAI FUTBALL CLUB SE
--6 - 1----2 - 24 - 4------
DVTK
-4 - 1----2 - 1-----4 - 1--
DUNAÚJVÁROS PASE
---0 - 22 - 0----------
MOL FEHÉRVÁR FC
1 - 0-3 - 2--------1 - 2---
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
--0 - 2------3 - 5-1 - 7---
GYIRMÓT SE GYŐR
1 - 1--5 - 1-------2 - 0---
ÚFC
---3 - 4----2 - 0-2 - 3----
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
----4 - 4-2 - 1------5 - 0-
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
----2 - 32 - 3--------2 - 2
PAKSI FC
-5 - 1-----2 - 2--5 - 2--5 - 0-
PMFC
-----0 - 3---2 - 1---3 - 01 - 0
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 12 - 1----------1 - 2--
UTE
---4 - 1--0 - 3-0 - 2------
VÁC VLSE
2 - 1-----0 - 0-------1 - 5
ZTE FC
--0 - 2----1 - 0--1 - 3----

Meccsek

ÚFC

2019. 08. 24. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 08. 24. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
ÚFC
2019. 08. 31. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 08. 31. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
PMFC
2019. 09. 07. 10:00
Paksi FC Stadion
2019. 09. 07. 10:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
ÚFC
2019. 09. 14. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 09. 14. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 21. 11:00
DVTK Edzőközpont
2019. 09. 21. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
ÚFC
2019. 09. 28. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 09. 28. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 10. 05. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 10. 05. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ÚFC
2019. 10. 12. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 10. 12. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 10. 19. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 10. 19. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
ÚFC
2019. 10. 26. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 10. 26. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 10. 31. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 10. 31. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
ÚFC
2019. 11. 09. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 11. 09. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 11. 16. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 11. 16. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
ÚFC
2019. 11. 23. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 11. 23. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 11. 30. 12:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 11. 30. 12:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
ÚFC
2020. 02. 22. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 02. 22. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
ZTE FC
2020. 02. 29. 12:00
PMFC Stadion
2020. 02. 29. 12:00
PMFC Stadion
PMFC
ÚFC
2020. 03. 07. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 03. 07. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
PAKSI FC
2020. 03. 14. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 03. 14. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
DVTK
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
VÁC VLSE

DUNAÚJVÁROS PASE

2019. 10. 30. 12:00
ALCUFER Stadion
2019. 10. 30. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 08. 31. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 08. 31. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 09. 07. 10:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2019. 09. 07. 10:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 09. 15. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 09. 15. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 10. 09. 13:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2019. 10. 09. 13:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 09. 28. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 09. 28. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 10. 05. 12:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2019. 10. 05. 12:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
ZTE FC
2019. 10. 12. 10:00
PMFC Stadion
2019. 10. 12. 10:00
PMFC Stadion
PMFC
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 10. 19. 10:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2019. 10. 19. 10:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
PAKSI FC
2019. 10. 26. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 26. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 11. 02. 14:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2019. 11. 02. 14:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
DVTK
2019. 11. 09. 10:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2019. 11. 09. 10:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
VÁC VLSE
2019. 11. 16. 12:30
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 11. 16. 12:30
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 11. 23. 13:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2019. 11. 23. 13:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 11. 30. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 11. 30. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 02. 21. 13:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2020. 02. 21. 13:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 02. 28. 15:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2020. 02. 28. 15:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
UTE
2020. 03. 07. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 03. 07. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 03. 11. 15:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2020. 03. 11. 15:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
06. 30.
PMFC
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
VÁC VLSE
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple