Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-17 II. osztály 9. forduló

2019.10.19 - 12:00

Békéscsaba, Békéscsabai Kórház utcai Stadion

MLSZ

MLSZ U-17 II. osztály

Játékvezető
BARTA NORBERT ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KISS RICHÁRD, GERA FERENC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
ÚFC
90'
45'

Gólok

ZSÓTÉR BENCE GÉZA

39'

1 - 0

 

TÓTH BENCE

59'

2 - 0

 

TÓTH BENCE

64'

3 - 0

 

TÓTH BENCE

74'

4 - 0

 

 

4 - 1

78'

HRVACANIN IVAN
PÁSZTOR OLIVÉR IMRE

84'

5 - 1

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAKSI FC PAKSI FC 9 6 3 0 33 15 18 21 11
2 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 9 6 3 0 23 10 13 21 10.3
3 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 9 6 2 1 30 16 14 20 8.7
4 DVTK DVTK 9 6 1 2 22 11 11 19 8.8
5 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9 5 2 2 21 12 9 17 9.2
6 PMFC PMFC 9 5 2 2 18 15 3 17 9.4
7 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 9 4 3 2 19 13 6 15 9
8 UTE UTE 9 4 2 3 19 15 4 14 8.2
9 ZTE FC ZTE FC 9 3 2 4 13 13 0 11 8.2
10 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 9 2 2 5 12 22 -10 8 6.8
11 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 9 1 5 3 12 11 1 8 8.9
12 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 9 2 1 6 12 27 -15 7 8.1
13 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 9 1 3 5 20 21 -1 6 8.7
14 BUDAI FUTBALL CLUB SE BUDAI FUTBALL CLUB SE 9 1 3 5 19 27 -8 6 7
15 ÚFC ÚFC 9 1 1 7 12 23 -11 4 7
16 VÁC VLSE VÁC VLSE 9 1 1 7 4 38 -34 4 6.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VÁC VLSE DVTK 5 3 2 0 8 4 4 11 4 3 0 1 4 2 2 9 9 6 2 1 12 6 6 20
2 VÁC VLSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 5 3 1 1 6 2 4 10 4 2 1 1 3 2 1 7 9 5 2 2 9 4 5 17
3 VÁC VLSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 4 3 0 1 3 1 2 9 5 2 2 1 2 1 1 8 9 5 2 2 5 2 3 17
4 VÁC VLSE MOL FEHÉRVÁR FC 5 2 1 2 4 3 1 7 4 3 0 1 9 2 7 9 9 5 1 3 13 5 8 16
5 VÁC VLSE GYIRMÓT SE GYŐR 4 3 0 1 5 2 3 9 5 2 1 2 6 5 1 7 9 5 1 3 11 7 4 16
6 VÁC VLSE PMFC 5 3 1 1 7 2 5 10 4 1 3 0 7 6 1 6 9 4 4 1 14 8 6 16
7 VÁC VLSE PAKSI FC 5 3 1 1 9 5 4 10 4 1 2 1 5 4 1 5 9 4 3 2 14 9 5 15
8 VÁC VLSE ZTE FC 4 1 2 1 2 2 0 5 5 3 1 1 6 2 4 10 9 4 3 2 8 4 4 15
9 VÁC VLSE UTE 4 2 1 1 4 2 2 7 5 2 1 2 6 5 1 7 9 4 2 3 10 7 3 14
10 VÁC VLSE BUDAI FUTBALL CLUB SE 4 3 0 1 8 4 4 9 5 0 1 4 2 8 -6 1 9 3 1 5 10 12 -2 10
11 VÁC VLSE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 5 2 1 2 8 5 3 7 4 0 2 2 1 6 -5 2 9 2 3 4 9 11 -2 9
12 VÁC VLSE DUNAÚJVÁROS PASE 4 1 2 1 2 3 -1 5 5 1 0 4 4 11 -7 3 9 2 2 5 6 14 -8 8
13 VÁC VLSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 0 4 1 4 5 -1 4 4 1 1 2 4 3 1 4 9 1 5 3 8 8 0 8
14 VÁC VLSE ÚFC 4 0 1 3 3 6 -3 1 5 1 2 2 3 4 -1 5 9 1 3 5 6 10 -4 6
15 VÁC VLSE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 4 0 1 3 1 7 -6 1 5 1 2 2 2 3 -1 5 9 1 3 5 3 10 -7 6
16 VÁC VLSE VÁC VLSE 5 1 1 3 1 11 -10 4 4 0 0 4 0 11 -11 0 9 1 1 7 1 22 -21 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VÁC VLSE PAKSI FC 5 4 1 0 21 7 14 13 4 2 2 0 12 8 4 8 9 6 3 0 33 15 18 21
2 VÁC VLSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 5 3 2 0 14 6 8 11 4 3 1 0 9 4 5 10 9 6 3 0 23 10 13 21
3 VÁC VLSE MOL FEHÉRVÁR FC 5 3 1 1 13 9 4 10 4 3 1 0 17 7 10 10 9 6 2 1 30 16 14 20
4 VÁC VLSE DVTK 5 4 1 0 14 4 10 13 4 2 0 2 8 7 1 6 9 6 1 2 22 11 11 19
5 VÁC VLSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 2 2 1 9 6 3 8 4 3 0 1 12 6 6 9 9 5 2 2 21 12 9 17
6 VÁC VLSE PMFC 5 4 0 1 10 5 5 12 4 1 2 1 8 10 -2 5 9 5 2 2 18 15 3 17
7 VÁC VLSE GYIRMÓT SE GYŐR 4 2 2 0 9 3 6 8 5 2 1 2 10 10 0 7 9 4 3 2 19 13 6 15
8 VÁC VLSE UTE 4 2 0 2 8 6 2 6 5 2 2 1 11 9 2 8 9 4 2 3 19 15 4 14
9 VÁC VLSE ZTE FC 4 1 0 3 4 8 -4 3 5 2 2 1 9 5 4 8 9 3 2 4 13 13 0 11
10 VÁC VLSE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 4 0 1 3 5 15 -10 1 5 2 1 2 7 7 0 7 9 2 2 5 12 22 -10 8
11 VÁC VLSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 4 1 2 1 8 5 3 5 5 0 3 2 4 6 -2 3 9 1 5 3 12 11 1 8
12 VÁC VLSE DUNAÚJVÁROS PASE 4 1 1 2 4 5 -1 4 5 1 0 4 8 22 -14 3 9 2 1 6 12 27 -15 7
13 VÁC VLSE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 5 1 2 2 15 10 5 5 4 0 1 3 5 11 -6 1 9 1 3 5 20 21 -1 6
14 VÁC VLSE BUDAI FUTBALL CLUB SE 4 1 2 1 15 11 4 5 5 0 1 4 4 16 -12 1 9 1 3 5 19 27 -8 6
15 VÁC VLSE ÚFC 4 1 0 3 8 10 -2 3 5 0 1 4 4 13 -9 1 9 1 1 7 12 23 -11 4
16 VÁC VLSE VÁC VLSE 5 1 1 3 4 18 -14 4 4 0 0 4 0 20 -20 0 9 1 1 7 4 38 -34 4
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
1 - 1-----5 - 11 - 2----1 - 1--
BUDAI FUTBALL CLUB SE
--6 - 1--3 - 4-2 - 24 - 4------
DVTK
-4 - 1----2 - 1-3 - 0-1 - 1-4 - 1--
DUNAÚJVÁROS PASE
---0 - 22 - 0----2 - 2----0 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC
1 - 0-3 - 2--5 - 2-----1 - 23 - 3--
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
1 - 1-0 - 2------3 - 5-1 - 7---
GYIRMÓT SE GYŐR
1 - 1--5 - 1-1 - 1-----2 - 0---
ÚFC
---3 - 4---1 - 32 - 0-2 - 3----
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
----4 - 42 - 02 - 1------5 - 01 - 1
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
----2 - 32 - 3---2 - 2---7 - 02 - 2
PAKSI FC
-5 - 14 - 2----2 - 2--5 - 2--5 - 0-
PMFC
---4 - 1-0 - 3---2 - 1---3 - 01 - 0
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 12 - 1-----3 - 0---2 - 21 - 2--
UTE
-4 - 0-4 - 1--0 - 3-0 - 2------
VÁC VLSE
2 - 1---1 - 8-0 - 0------0 - 41 - 5
ZTE FC
--0 - 2----1 - 0--1 - 3-2 - 3--

Meccsek

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE

2019. 08. 24. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 08. 24. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 08. 31. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 08. 31. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 09. 07. 14:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 09. 07. 14:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 09. 14. 14:00
ALCUFER Stadion
2019. 09. 14. 14:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 09. 21. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 09. 21. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
UTE
2019. 09. 28. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 09. 28. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 10. 05. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 10. 05. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 10. 12. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 12. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 10. 19. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 10. 19. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
ÚFC
2019. 10. 26. 10:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 10. 26. 10:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 10. 30. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 10. 30. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
PMFC
2019. 11. 09. 12:00
Paksi FC Stadion
2019. 11. 09. 12:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 11. 16. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 11. 16. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 23. 12:00
DVTK Edzőközpont
2019. 11. 23. 12:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 11. 30. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 11. 30. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 02. 22. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 02. 22. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 02. 29. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 02. 29. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 03. 07. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 03. 07. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
VÁC VLSE
2020. 03. 14. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 03. 14. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30.
ZTE FC
2020. 06. 30.
PMFC Stadion
2020. 06. 30.
PMFC Stadion
PMFC
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30.
PAKSI FC
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30.
DVTK
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE

ÚFC

2019. 08. 24. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 08. 24. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
ÚFC
2019. 08. 31. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 08. 31. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
PMFC
2019. 09. 07. 10:00
Paksi FC Stadion
2019. 09. 07. 10:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
ÚFC
2019. 09. 14. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 09. 14. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 21. 11:00
DVTK Edzőközpont
2019. 09. 21. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
ÚFC
2019. 09. 28. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 09. 28. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 10. 05. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 10. 05. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ÚFC
2019. 10. 12. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 10. 12. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 10. 19. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 10. 19. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
ÚFC
2019. 10. 26. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 10. 26. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 10. 31. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 10. 31. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
ÚFC
2019. 11. 09. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 11. 09. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 11. 16. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 11. 16. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
ÚFC
2019. 11. 23. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 11. 23. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 11. 30. 12:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 11. 30. 12:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
ÚFC
2020. 02. 22. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 02. 22. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
ZTE FC
2020. 02. 29. 12:00
PMFC Stadion
2020. 02. 29. 12:00
PMFC Stadion
PMFC
ÚFC
2020. 03. 07. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 03. 07. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
PAKSI FC
2020. 03. 14. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 03. 14. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
DVTK
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
06. 30.
VÁC VLSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple