Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-15 I. osztály 10. forduló

2019.10.26 - 11:00

Budapest, Lantos Mihály Sporttelep

MLSZ

MLSZ U-15 I. osztály

Játékvezető
CSÉKEI ANDOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZABÓ BENEDEK, KALYDY DIONÍZIA IMOLA
MTK BUDAPEST
PMFC
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

20'

BÁNÁTI KEVIN
HEGEDŰS TAMÁS

58'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 10 7 3 0 21 9 12 24 8.4
2 BUDAPEST HONVÉD-MFA BUDAPEST HONVÉD-MFA 10 6 4 0 33 6 27 22 8.2
3 PMFC PMFC 10 6 2 2 19 16 3 20 7.4
4 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 10 5 4 1 27 14 13 19 9.4
5 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 10 5 3 2 13 7 6 18 10
6 VASAS KUBALA AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 10 5 2 3 17 10 7 17 9.8
7 DVSC-DLA DVSC-DLA 10 4 4 2 19 10 9 16 9.4
8 MTK BUDAPEST MTK BUDAPEST 10 4 3 3 18 17 1 15 9.2
9 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 10 4 2 4 15 18 -3 14 6.7
10 PAKSI FC PAKSI FC 10 4 1 5 21 21 0 13 8.4
11 DVTK DVTK 10 4 1 5 16 25 -9 13 9.2
12 FERENCVÁROSI TC FERENCVÁROSI TC 10 2 4 4 13 15 -2 10 9
13 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 10 2 2 6 12 29 -17 8 7.2
14 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 10 2 0 8 13 29 -16 6 7.3
15 UTE UTE 10 0 4 6 12 27 -15 4 8.5
16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 10 0 1 9 11 27 -16 1 7.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PUSKÁS AKADÉMIA FC 5 2 2 1 3 1 2 8 5 5 0 0 6 1 5 15 10 7 2 1 9 2 7 23
2 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4 3 1 0 9 3 6 10 6 3 2 1 7 5 2 11 10 6 3 1 16 8 8 21
3 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BUDAPEST HONVÉD-MFA 4 2 0 2 5 3 2 6 6 3 3 0 7 2 5 12 10 5 3 2 12 5 7 18
4 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 2 2 1 2 1 1 8 5 3 1 1 4 1 3 10 10 5 3 2 6 2 4 18
5 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PMFC 4 1 3 0 6 3 3 6 6 3 0 3 4 5 -1 9 10 4 3 3 10 8 2 15
6 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVSC-DLA 5 1 4 0 2 1 1 7 5 2 2 1 6 4 2 8 10 3 6 1 8 5 3 15
7 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 6 2 2 2 3 2 1 8 4 1 2 1 1 1 0 5 10 3 4 3 4 3 1 13
8 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 4 2 2 0 4 2 2 8 6 1 2 3 2 9 -7 5 10 3 4 3 6 11 -5 13
9 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PAKSI FC 6 3 1 2 7 3 4 10 4 0 2 2 1 4 -3 2 10 3 3 4 8 7 1 12
10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVTK 5 2 2 1 7 4 3 8 5 1 1 3 1 7 -6 4 10 3 3 4 8 11 -3 12
11 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC 5 2 1 2 2 3 -1 7 5 1 1 3 4 7 -3 4 10 3 2 5 6 10 -4 11
12 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA FERENCVÁROSI TC 6 2 2 2 2 3 -1 8 4 0 3 1 0 1 -1 3 10 2 5 3 2 4 -2 11
13 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MTK BUDAPEST 5 1 1 3 4 5 -1 4 5 1 2 2 3 3 0 5 10 2 3 5 7 8 -1 9
14 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 6 1 3 2 4 6 -2 6 4 0 3 1 1 2 -1 3 10 1 6 3 5 8 -3 9
15 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ETO FC GYŐR 5 2 0 3 2 4 -2 6 5 0 2 3 1 6 -5 2 10 2 2 6 3 10 -7 8
16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA UTE 5 0 2 3 2 6 -4 2 5 0 2 3 2 6 -4 2 10 0 4 6 4 12 -8 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PUSKÁS AKADÉMIA FC 5 3 2 0 9 4 5 11 5 4 1 0 12 5 7 13 10 7 3 0 21 9 12 24
2 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BUDAPEST HONVÉD-MFA 4 2 2 0 17 3 14 8 6 4 2 0 16 3 13 14 10 6 4 0 33 6 27 22
3 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PMFC 4 4 0 0 12 6 6 12 6 2 2 2 7 10 -3 8 10 6 2 2 19 16 3 20
4 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4 3 1 0 14 4 10 10 6 2 3 1 13 10 3 9 10 5 4 1 27 14 13 19
5 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 3 1 1 6 3 3 10 5 2 2 1 7 4 3 8 10 5 3 2 13 7 6 18
6 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 6 4 1 1 13 5 8 13 4 1 1 2 4 5 -1 4 10 5 2 3 17 10 7 17
7 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVSC-DLA 5 1 3 1 5 5 0 6 5 3 1 1 14 5 9 10 10 4 4 2 19 10 9 16
8 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MTK BUDAPEST 5 2 2 1 9 7 2 8 5 2 1 2 9 10 -1 7 10 4 3 3 18 17 1 15
9 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ETO FC GYŐR 5 2 1 2 5 8 -3 7 5 2 1 2 10 10 0 7 10 4 2 4 15 18 -3 14
10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PAKSI FC 6 4 0 2 19 9 10 12 4 0 1 3 2 12 -10 1 10 4 1 5 21 21 0 13
11 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVTK 5 3 1 1 14 11 3 10 5 1 0 4 2 14 -12 3 10 4 1 5 16 25 -9 13
12 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA FERENCVÁROSI TC 6 1 3 2 10 9 1 6 4 1 1 2 3 6 -3 4 10 2 4 4 13 15 -2 10
13 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC 5 1 1 3 5 11 -6 4 5 1 1 3 7 18 -11 4 10 2 2 6 12 29 -17 8
14 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 4 2 0 2 7 7 0 6 6 0 0 6 6 22 -16 0 10 2 0 8 13 29 -16 6
15 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA UTE 5 0 1 4 4 14 -10 1 5 0 3 2 8 13 -5 3 10 0 4 6 12 27 -15 4
16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 6 0 1 5 8 17 -9 1 4 0 0 4 3 10 -7 0 10 0 1 9 11 27 -16 1
 
DVTK
-3 - 2---0 - 4-2 - 0----6 - 23 - 3-
DVSC-DLA
-1 - 1--1 - 20 - 0-2 - 1----1 - 1--
ETO FC GYŐR
---0 - 3-0 - 3--2 - 0--1 - 0-2 - 2-
MOL FEHÉRVÁR FC
0 - 11 - 4--1 - 1-3 - 2---0 - 3----
PUSKÁS AKADÉMIA FC
-----1 - 12 - 1-3 - 1-1 - 1--2 - 0-
FERENCVÁROSI TC
--1 - 2-2 - 3--3 - 02 - 2--0 - 02 - 2--
BUDAPEST HONVÉD-MFA
---9 - 1------6 - 01 - 1-1 - 1-
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2 - 0-1 - 2---2 - 4-----2 - 1--
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
----1 - 3---2 - 3--1 - 32 - 21 - 41 - 2
MTK BUDAPEST
-1 - 1-1 - 4-----4 - 01 - 1---2 - 1
PAKSI FC
5 - 00 - 4--0 - 13 - 0-8 - 23 - 2------
PMFC
4 - 13 - 24 - 3----1 - 0-------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
---2 - 0---2 - 0--1 - 10 - 2--1 - 0
UTE
------0 - 4--1 - 3--1 - 31 - 31 - 1
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
---2 - 2---6 - 1--4 - 12 - 0---
VASAS KUBALA AKADÉMIA
3 - 00 - 3-4 - 02 - 21 - 0----3 - 0----

Meccsek

MTK BUDAPEST

2019. 08. 24. 13:00
Sándor Károly Labdarúgó Akadémia
2019. 08. 24. 13:00
Sándor Károly Labdarúgó Akadémia
MTK BUDAPEST
DVSC-DLA
2019. 08. 31. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 08. 31. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
MTK BUDAPEST
2019. 09. 11. 15:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2019. 09. 11. 15:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
MTK BUDAPEST
2019. 09. 14. 11:00
Nemzeti Sportközpontok
2019. 09. 14. 11:00
Nemzeti Sportközpontok
MTK BUDAPEST
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 09. 21. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 21. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
MTK BUDAPEST
2019. 09. 28. 11:00
Nemzeti Sportközpontok
2019. 09. 28. 11:00
Nemzeti Sportközpontok
MTK BUDAPEST
PAKSI FC
2019. 11. 06. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 11. 06. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
MTK BUDAPEST
2019. 10. 12. 12:00
Nemzeti Sportközpontok
2019. 10. 12. 12:00
Nemzeti Sportközpontok
MTK BUDAPEST
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 10. 18. 12:00
ETO Stadion
2019. 10. 18. 12:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
MTK BUDAPEST
2019. 10. 26. 11:00
Lantos Mihály Sporttelep
2019. 10. 26. 11:00
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
PMFC
2019. 11. 01. 13:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2019. 11. 01. 13:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
MTK BUDAPEST
2019. 11. 09. 13:00
Ikarus BSE
2019. 11. 09. 13:00
Ikarus BSE
MTK BUDAPEST
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 11. 16. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
MTK BUDAPEST
2019. 11. 23. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 11. 23. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
MTK BUDAPEST
DVTK
2019. 11. 27. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 11. 27. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
MTK BUDAPEST
2020. 02. 21. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 02. 21. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
MTK BUDAPEST
2020. 02. 29. 10:00
Ikarus BSE
2020. 02. 29. 10:00
Ikarus BSE
MTK BUDAPEST
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 03. 07. 09:00
Ikarus BSE
2020. 03. 07. 09:00
Ikarus BSE
MTK BUDAPEST
FERENCVÁROSI TC
2020. 03. 14. 12:00
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 03. 14. 12:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
MTK BUDAPEST
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
MTK BUDAPEST
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
06. 30.
MTK BUDAPEST
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
MTK BUDAPEST
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
06. 30.
ETO FC GYŐR
2020. 06. 30.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2020. 06. 30.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
06. 30.
MTK BUDAPEST
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
06. 30.
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
06. 30.
MTK BUDAPEST
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
06. 30.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK
06. 30.
MTK BUDAPEST
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC

PMFC

2019. 08. 24. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 08. 24. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
PMFC
2019. 08. 31. 13:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2019. 08. 31. 13:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
ETO FC GYŐR
2019. 09. 07. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 09. 07. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
PMFC
2019. 09. 14. 12:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2019. 09. 14. 12:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
PMFC
2019. 09. 20. 12:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2019. 09. 20. 12:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 09. 28. 10:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 28. 10:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
PMFC
2019. 10. 05. 11:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2019. 10. 05. 11:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
DVTK
2019. 10. 11. 11:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 10. 11. 11:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
PMFC
2019. 10. 19. 10:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2019. 10. 19. 10:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
DVSC-DLA
2019. 10. 26. 11:00
Lantos Mihály Sporttelep
2019. 10. 26. 11:00
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
PMFC
2019. 11. 02. 11:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2019. 11. 02. 11:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
FERENCVÁROSI TC
2019. 11. 09. 14:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 11. 09. 14:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
PMFC
2019. 11. 16. 12:00
PMFC Stadion
2019. 11. 16. 12:00
PMFC Stadion
PMFC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 24. 10:00
Paksi FC Stadion
2019. 11. 24. 10:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
PMFC
2019. 11. 30. 14:00
PMFC Stadion
2019. 11. 30. 14:00
PMFC Stadion
PMFC
UTE
2020. 02. 21. 12:00
PMFC Stadion
2020. 02. 21. 12:00
PMFC Stadion
PMFC
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
ETO Stadion
2020. 06. 30.
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
06. 30.
PMFC
2020. 03. 07. 13:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2020. 03. 07. 13:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 03. 14. 12:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2020. 03. 14. 12:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
06. 30.
PMFC
2020. 06. 30.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2020. 06. 30.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
06. 30.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK
06. 30.
PMFC
2020. 06. 30.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2020. 06. 30.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 06. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 06. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
06. 30.
PMFC
2020. 06. 30.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2020. 06. 30.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
06. 30.
MTK BUDAPEST
2020. 06. 30.
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2020. 06. 30.
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
06. 30.
PMFC
2020. 06. 30.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2020. 06. 30.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
06. 30.
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
PMFC
2020. 06. 30.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2020. 06. 30.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
06. 30.
PAKSI FC
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
PMFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple