Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-15 I. osztály 11. forduló

2019.10.31 - 10:00

Szombathely, Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep

MLSZ

MLSZ U-15 I. osztály

Játékvezető
MÓNOS JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZABÓ PÉTER, KÁRTYÁS KATALIN
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
DVSC-DLA
80'
40'

Gólok

SÁGI MARCELL

2'

1 - 0

 

 

1 - 1

35'

BÓTA GERGŐ

 

1 - 2

40'

SZAKÁCS LEVENTE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 11 8 3 0 22 9 13 27 8.6
2 BUDAPEST HONVÉD-MFA BUDAPEST HONVÉD-MFA 11 7 4 0 39 7 32 25 8.4
3 PMFC PMFC 11 7 2 2 21 17 4 23 8.1
4 VASAS KUBALA AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 11 6 2 3 20 11 9 20 9.8
5 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 11 5 5 1 27 14 13 20 9.1
6 DVSC-DLA DVSC-DLA 11 5 4 2 21 11 10 19 9.6
7 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 11 5 4 2 13 7 6 19 9.4
8 MTK BUDAPEST MTK BUDAPEST 11 4 3 4 19 23 -4 15 8.3
9 PAKSI FC PAKSI FC 11 4 2 5 24 24 0 14 9.1
10 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 11 4 2 5 16 21 -5 14 6.7
11 DVTK DVTK 11 4 1 6 16 26 -10 13 8.3
12 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 11 3 2 6 16 31 -15 11 8.1
13 FERENCVÁROSI TC FERENCVÁROSI TC 11 2 4 5 14 17 -3 10 8.3
14 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 11 2 0 9 14 31 -17 6 7.4
15 UTE UTE 11 0 5 6 15 30 -15 5 8.6
16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 11 0 1 10 13 31 -18 1 8.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PUSKÁS AKADÉMIA FC 5 2 2 1 3 1 2 8 6 6 0 0 7 1 6 18 11 8 2 1 10 2 8 26
2 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 5 3 2 0 9 3 6 11 6 3 2 1 7 5 2 11 11 6 4 1 16 8 8 22
3 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BUDAPEST HONVÉD-MFA 5 3 0 2 6 3 3 9 6 3 3 0 7 2 5 12 11 6 3 2 13 5 8 21
4 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 2 2 1 2 1 1 8 6 3 2 1 4 1 3 11 11 5 4 2 6 2 4 19
5 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVSC-DLA 5 1 4 0 2 1 1 7 6 3 2 1 8 5 3 11 11 4 6 1 10 6 4 18
6 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PAKSI FC 6 3 1 2 7 3 4 10 5 1 2 2 3 5 -2 5 11 4 3 4 10 8 2 15
7 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PMFC 5 1 3 1 6 4 2 6 6 3 0 3 4 5 -1 9 11 4 3 4 10 9 1 15
8 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 6 2 2 2 3 2 1 8 5 1 3 1 1 1 0 6 11 3 5 3 4 3 1 14
9 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA FERENCVÁROSI TC 6 2 2 2 2 3 -1 8 5 1 3 1 1 1 0 6 11 3 5 3 3 4 -1 14
10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 5 2 2 1 5 4 1 8 6 1 2 3 2 9 -7 5 11 3 4 4 7 13 -6 13
11 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVTK 6 2 2 2 7 5 2 8 5 1 1 3 1 7 -6 4 11 3 3 5 8 12 -4 12
12 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC 6 2 2 2 2 3 -1 8 5 1 1 3 4 7 -3 4 11 3 3 5 6 10 -4 12
13 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 6 1 3 2 4 6 -2 6 5 0 4 1 1 2 -1 4 11 1 7 3 5 8 -3 10
14 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MTK BUDAPEST 5 1 1 3 4 5 -1 4 6 1 2 3 3 4 -1 5 11 2 3 6 7 9 -2 9
15 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ETO FC GYŐR 6 2 1 3 2 4 -2 7 5 0 2 3 1 6 -5 2 11 2 3 6 3 10 -7 9
16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA UTE 6 0 2 4 3 8 -5 2 5 0 2 3 2 6 -4 2 11 0 4 7 5 14 -9 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PUSKÁS AKADÉMIA FC 5 3 2 0 9 4 5 11 6 5 1 0 13 5 8 16 11 8 3 0 22 9 13 27
2 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BUDAPEST HONVÉD-MFA 5 3 2 0 23 4 19 11 6 4 2 0 16 3 13 14 11 7 4 0 39 7 32 25
3 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PMFC 5 5 0 0 14 7 7 15 6 2 2 2 7 10 -3 8 11 7 2 2 21 17 4 23
4 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 6 4 1 1 13 5 8 13 5 2 1 2 7 6 1 7 11 6 2 3 20 11 9 20
5 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 5 3 2 0 14 4 10 11 6 2 3 1 13 10 3 9 11 5 5 1 27 14 13 20
6 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVSC-DLA 5 1 3 1 5 5 0 6 6 4 1 1 16 6 10 13 11 5 4 2 21 11 10 19
7 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 3 1 1 6 3 3 10 6 2 3 1 7 4 3 9 11 5 4 2 13 7 6 19
8 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MTK BUDAPEST 5 2 2 1 9 7 2 8 6 2 1 3 10 16 -6 7 11 4 3 4 19 23 -4 15
9 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PAKSI FC 6 4 0 2 19 9 10 12 5 0 2 3 5 15 -10 2 11 4 2 5 24 24 0 14
10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ETO FC GYŐR 6 2 1 3 6 11 -5 7 5 2 1 2 10 10 0 7 11 4 2 5 16 21 -5 14
11 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVTK 6 3 1 2 14 12 2 10 5 1 0 4 2 14 -12 3 11 4 1 6 16 26 -10 13
12 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC 6 2 1 3 9 13 -4 7 5 1 1 3 7 18 -11 4 11 3 2 6 16 31 -15 11
13 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA FERENCVÁROSI TC 6 1 3 2 10 9 1 6 5 1 1 3 4 8 -4 4 11 2 4 5 14 17 -3 10
14 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 5 2 0 3 8 9 -1 6 6 0 0 6 6 22 -16 0 11 2 0 9 14 31 -17 6
15 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA UTE 6 0 2 4 7 17 -10 2 5 0 3 2 8 13 -5 3 11 0 5 6 15 30 -15 5
16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 6 0 1 5 8 17 -9 1 5 0 0 5 5 14 -9 0 11 0 1 10 13 31 -18 1
 
DVTK
-3 - 2-0 - 1-0 - 4-2 - 0----6 - 23 - 3-
DVSC-DLA
-1 - 1--1 - 20 - 0-2 - 1----1 - 1--
ETO FC GYŐR
---0 - 3-0 - 3--2 - 0--1 - 0-2 - 21 - 3
MOL FEHÉRVÁR FC
0 - 11 - 4--1 - 1-3 - 24 - 2--0 - 3----
PUSKÁS AKADÉMIA FC
-----1 - 12 - 1-3 - 1-1 - 1--2 - 0-
FERENCVÁROSI TC
--1 - 2-2 - 3--3 - 02 - 2--0 - 02 - 2--
BUDAPEST HONVÉD-MFA
---9 - 1----6 - 1-6 - 01 - 1-1 - 1-
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2 - 01 - 21 - 2---2 - 4-----2 - 1--
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
----1 - 3---2 - 3--1 - 32 - 21 - 41 - 2
MTK BUDAPEST
-1 - 1-1 - 4-----4 - 01 - 1---2 - 1
PAKSI FC
5 - 00 - 4--0 - 13 - 0-8 - 23 - 2------
PMFC
4 - 13 - 24 - 3--2 - 1-1 - 0-------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
---2 - 0---2 - 0--1 - 10 - 2--1 - 0
UTE
------0 - 4--1 - 33 - 3-1 - 31 - 31 - 1
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
---2 - 2---6 - 1--4 - 12 - 00 - 0--
VASAS KUBALA AKADÉMIA
3 - 00 - 3-4 - 02 - 21 - 0----3 - 0----

Meccsek

ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS

2019. 08. 23. 15:00
Paksi FC Stadion
2019. 08. 23. 15:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 08. 30. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 08. 30. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
UTE
2019. 09. 07. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 09. 07. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 09. 14. 13:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 09. 14. 13:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
ETO FC GYŐR
2019. 09. 20. 12:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2019. 09. 20. 12:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 09. 28. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 09. 28. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2019. 10. 05. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 10. 05. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 10. 12. 10:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 12. 10:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 10. 22. 11:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 10. 22. 11:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
DVTK
2019. 10. 26. 10:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 10. 26. 10:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 10. 31. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 10. 31. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
DVSC-DLA
2019. 11. 09. 13:00
Ikarus BSE
2019. 11. 09. 13:00
Ikarus BSE
MTK BUDAPEST
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 11. 16. 11:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 11. 16. 11:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
FERENCVÁROSI TC
2019. 11. 22. 14:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 11. 22. 14:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 11. 30. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 11. 30. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA

DVSC-DLA

2019. 08. 24. 13:00
Sándor Károly Labdarúgó Akadémia
2019. 08. 24. 13:00
Sándor Károly Labdarúgó Akadémia
MTK BUDAPEST
DVSC-DLA
2019. 08. 30. 16:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 08. 30. 16:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
FERENCVÁROSI TC
2019. 09. 07. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 09. 07. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
DVSC-DLA
2019. 09. 14. 13:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 14. 13:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 21. 14:00
Paksi FC Stadion
2019. 09. 21. 14:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
DVSC-DLA
2019. 09. 28. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 28. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
UTE
2019. 10. 04. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 10. 04. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
DVSC-DLA
2019. 11. 27. 13:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 11. 27. 13:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
ETO FC GYŐR
2019. 10. 19. 10:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2019. 10. 19. 10:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
DVSC-DLA
2019. 10. 26. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 10. 26. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2019. 10. 31. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 10. 31. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
DVSC-DLA
2019. 11. 08. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 11. 08. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 16. 14:00
DVTK Edzőközpont
2019. 11. 16. 14:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
DVSC-DLA
2019. 11. 23. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 11. 23. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 11. 30. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 11. 30. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
DVSC-DLA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom