Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-15 I. osztály 12. forduló

2019.11.09 - 13:00

Budapest, Ikarus BSE Sporttelep

MLSZ

MLSZ U-15 I. osztály

Játékvezető
BARANYI GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
IZSÓ FERENC ÁRON, BARTKÓ JÓZSEF
MTK BUDAPEST
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
80'
40'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 12 9 3 0 26 9 17 30 9.3
2 BUDAPEST HONVÉD-MFA BUDAPEST HONVÉD-MFA 12 8 4 0 42 8 34 28 8.8
3 VASAS KUBALA AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 12 7 2 3 23 11 12 23 9.3
4 PMFC PMFC 12 7 2 3 21 20 1 23 7.6
5 DVSC-DLA DVSC-DLA 12 6 4 2 23 12 11 22 9.3
6 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 12 5 5 2 28 16 12 20 8.8
7 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 12 5 5 2 14 8 6 20 9.6
8 MTK BUDAPEST MTK BUDAPEST 12 5 3 4 22 25 -3 18 8.7
9 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 12 5 2 5 20 23 -3 17 7.5
10 PAKSI FC PAKSI FC 12 4 2 6 25 26 -1 14 9.3
11 DVTK DVTK 12 4 2 6 17 27 -10 14 8.3
12 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 12 4 2 6 18 32 -14 14 8.3
13 FERENCVÁROSI TC FERENCVÁROSI TC 12 2 4 6 15 20 -5 10 7.7
14 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 12 2 0 10 16 34 -18 6 7.5
15 UTE UTE 12 0 5 7 15 34 -19 5 8
16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 12 0 1 11 15 35 -20 1 8.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PUSKÁS AKADÉMIA FC 5 2 2 1 3 1 2 8 7 7 0 0 9 1 8 21 12 9 2 1 12 2 10 29
2 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BUDAPEST HONVÉD-MFA 5 3 0 2 6 3 3 9 7 4 3 0 8 2 6 15 12 7 3 2 14 5 9 24
3 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 5 3 2 0 9 3 6 11 7 3 3 1 8 6 2 12 12 6 5 1 17 9 8 23
4 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 2 3 1 3 2 1 9 6 3 2 1 4 1 3 11 12 5 5 2 7 3 4 20
5 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVSC-DLA 6 1 5 0 3 2 1 8 6 3 2 1 8 5 3 11 12 4 7 1 11 7 4 19
6 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 7 3 2 2 6 2 4 11 5 1 3 1 1 1 0 6 12 4 5 3 7 3 4 17
7 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 5 2 2 1 5 4 1 8 7 2 2 3 4 10 -6 8 12 4 4 4 9 14 -5 16
8 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PAKSI FC 7 3 1 3 7 4 3 10 5 1 2 2 3 5 -2 5 12 4 3 5 10 9 1 15
9 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PMFC 5 1 3 1 6 4 2 6 7 3 0 4 4 8 -4 9 12 4 3 5 10 12 -2 15
10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC 6 2 2 2 2 3 -1 8 6 2 1 3 5 7 -2 7 12 4 3 5 7 10 -3 15
11 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA FERENCVÁROSI TC 7 2 2 3 2 4 -2 8 5 1 3 1 1 1 0 6 12 3 5 4 3 5 -2 14
12 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVTK 6 2 2 2 7 5 2 8 6 1 2 3 2 8 -6 5 12 3 4 5 9 13 -4 13
13 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 7 2 3 2 6 7 -1 9 5 0 4 1 1 2 -1 4 12 2 7 3 7 9 -2 13
14 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MTK BUDAPEST 6 1 1 4 5 7 -2 4 6 1 2 3 3 4 -1 5 12 2 3 7 8 11 -3 9
15 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ETO FC GYŐR 6 2 1 3 2 4 -2 7 6 0 2 4 2 8 -6 2 12 2 3 7 4 12 -8 9
16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA UTE 7 0 2 5 3 10 -7 2 5 0 2 3 2 6 -4 2 12 0 4 8 5 16 -11 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PUSKÁS AKADÉMIA FC 5 3 2 0 9 4 5 11 7 6 1 0 17 5 12 19 12 9 3 0 26 9 17 30
2 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BUDAPEST HONVÉD-MFA 5 3 2 0 23 4 19 11 7 5 2 0 19 4 15 17 12 8 4 0 42 8 34 28
3 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 7 5 1 1 16 5 11 16 5 2 1 2 7 6 1 7 12 7 2 3 23 11 12 23
4 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PMFC 5 5 0 0 14 7 7 15 7 2 2 3 7 13 -6 8 12 7 2 3 21 20 1 23
5 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVSC-DLA 6 2 3 1 7 6 1 9 6 4 1 1 16 6 10 13 12 6 4 2 23 12 11 22
6 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 5 3 2 0 14 4 10 11 7 2 3 2 14 12 2 9 12 5 5 2 28 16 12 20
7 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 3 2 1 7 4 3 11 6 2 3 1 7 4 3 9 12 5 5 2 14 8 6 20
8 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MTK BUDAPEST 6 3 2 1 12 9 3 11 6 2 1 3 10 16 -6 7 12 5 3 4 22 25 -3 18
9 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ETO FC GYŐR 6 2 1 3 6 11 -5 7 6 3 1 2 14 12 2 10 12 5 2 5 20 23 -3 17
10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PAKSI FC 7 4 0 3 20 11 9 12 5 0 2 3 5 15 -10 2 12 4 2 6 25 26 -1 14
11 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVTK 6 3 1 2 14 12 2 10 6 1 1 4 3 15 -12 4 12 4 2 6 17 27 -10 14
12 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC 6 2 1 3 9 13 -4 7 6 2 1 3 9 19 -10 7 12 4 2 6 18 32 -14 14
13 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA FERENCVÁROSI TC 7 1 3 3 11 12 -1 6 5 1 1 3 4 8 -4 4 12 2 4 6 15 20 -5 10
14 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 5 2 0 3 8 9 -1 6 7 0 0 7 8 25 -17 0 12 2 0 10 16 34 -18 6
15 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA UTE 7 0 2 5 7 21 -14 2 5 0 3 2 8 13 -5 3 12 0 5 7 15 34 -19 5
16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 7 0 1 6 10 21 -11 1 5 0 0 5 5 14 -9 0 12 0 1 11 15 35 -20 1
 
DVTK
-3 - 2-0 - 1-0 - 4-2 - 0----6 - 23 - 3-
DVSC-DLA
-1 - 1--1 - 20 - 0-2 - 1----1 - 12 - 1-
ETO FC GYŐR
---0 - 3-0 - 3--2 - 0--1 - 0-2 - 21 - 3
MOL FEHÉRVÁR FC
0 - 11 - 4--1 - 1-3 - 24 - 2--0 - 3----
PUSKÁS AKADÉMIA FC
-----1 - 12 - 1-3 - 1-1 - 1--2 - 0-
FERENCVÁROSI TC
--1 - 2-2 - 31 - 3-3 - 02 - 2--0 - 02 - 2--
BUDAPEST HONVÉD-MFA
---9 - 1----6 - 1-6 - 01 - 1-1 - 1-
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2 - 01 - 21 - 2---2 - 4-----2 - 1--
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
--2 - 4-1 - 3---2 - 3--1 - 32 - 21 - 41 - 2
MTK BUDAPEST
-1 - 1-1 - 4---3 - 2-4 - 01 - 1---2 - 1
PAKSI FC
5 - 00 - 4-1 - 20 - 13 - 0-8 - 23 - 2------
PMFC
4 - 13 - 24 - 3--2 - 1-1 - 0-------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 1--2 - 0---2 - 0--1 - 10 - 2--1 - 0
UTE
----0 - 4-0 - 4--1 - 33 - 3-1 - 31 - 31 - 1
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
---2 - 2---6 - 1--4 - 12 - 00 - 0--
VASAS KUBALA AKADÉMIA
3 - 00 - 3-4 - 02 - 21 - 0----3 - 03 - 0---

Meccsek

MTK BUDAPEST

2019. 08. 24. 13:00
Sándor Károly Labdarúgó Akadémia
2019. 08. 24. 13:00
Sándor Károly Labdarúgó Akadémia
MTK BUDAPEST
DVSC-DLA
2019. 08. 31. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 08. 31. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
MTK BUDAPEST
2019. 09. 11. 15:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2019. 09. 11. 15:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
MTK BUDAPEST
2019. 09. 14. 11:00
NSK X.Ker. Fehér úti Sporttelep
2019. 09. 14. 11:00
NSK X.Ker. Fehér úti Sporttelep
MTK BUDAPEST
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 09. 21. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 21. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
MTK BUDAPEST
2019. 09. 28. 11:00
NSK X.Ker. Fehér úti Sporttelep
2019. 09. 28. 11:00
NSK X.Ker. Fehér úti Sporttelep
MTK BUDAPEST
PAKSI FC
2019. 11. 06. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2019. 11. 06. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
MTK BUDAPEST
2019. 10. 12. 12:00
NSK X.Ker. Fehér úti Sporttelep
2019. 10. 12. 12:00
NSK X.Ker. Fehér úti Sporttelep
MTK BUDAPEST
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 10. 18. 12:00
ETO Stadion
2019. 10. 18. 12:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
MTK BUDAPEST
2019. 10. 26. 11:00
Lantos Mihály Sporttelep
2019. 10. 26. 11:00
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
PMFC
2019. 11. 01. 13:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2019. 11. 01. 13:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
MTK BUDAPEST
2019. 11. 09. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
2019. 11. 09. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
MTK BUDAPEST
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 11. 16. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
MTK BUDAPEST
2019. 11. 23. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 11. 23. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
MTK BUDAPEST
DVTK
2019. 11. 27. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2019. 11. 27. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
MTK BUDAPEST
2020. 02. 21. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 02. 21. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
MTK BUDAPEST
2020. 02. 29. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 02. 29. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
MTK BUDAPEST
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 03. 07. 09:00
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 03. 07. 09:00
Ikarus BSE Sporttelep
MTK BUDAPEST
FERENCVÁROSI TC
2020. 03. 14. 12:00
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 03. 14. 12:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
MTK BUDAPEST
2020. 06. 30.
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Ikarus BSE Sporttelep
MTK BUDAPEST
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
06. 30.
MTK BUDAPEST
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sportközpont
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sportközpont
MTK BUDAPEST
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
MTK BUDAPEST
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sportközpont
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sportközpont
MTK BUDAPEST
06. 30.
ETO FC GYŐR
2020. 06. 30.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2020. 06. 30.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
06. 30.
MTK BUDAPEST
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sportközpont
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sportközpont
MTK BUDAPEST
06. 30.
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
06. 30.
MTK BUDAPEST
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sportközpont
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sportközpont
MTK BUDAPEST
06. 30.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK
06. 30.
MTK BUDAPEST
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sportközpont
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sportközpont
MTK BUDAPEST
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC

ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS

2019. 08. 23. 15:00
Paksi FC Stadion
2019. 08. 23. 15:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 08. 30. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 08. 30. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
UTE
2019. 09. 07. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 09. 07. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 09. 14. 13:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 09. 14. 13:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
ETO FC GYŐR
2019. 09. 20. 12:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2019. 09. 20. 12:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 09. 28. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 09. 28. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2019. 10. 05. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 10. 05. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 10. 12. 10:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 12. 10:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 10. 22. 11:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 10. 22. 11:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
DVTK
2019. 10. 26. 10:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2019. 10. 26. 10:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 10. 31. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 10. 31. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
DVSC-DLA
2019. 11. 09. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
2019. 11. 09. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
MTK BUDAPEST
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 11. 16. 11:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 11. 16. 11:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
FERENCVÁROSI TC
2019. 11. 22. 14:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 11. 22. 14:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 11. 30. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 11. 30. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 02. 22. 16:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 02. 22. 16:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
PAKSI FC
2020. 02. 29. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 02. 29. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2020. 03. 07. 13:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 03. 07. 13:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 03. 13. 14:00
ETO Stadion
2020. 03. 13. 14:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
06. 30.
PMFC
2020. 06. 30.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2020. 06. 30.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
06. 30.
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
06. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
06. 30.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK
06. 30.
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 06. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 06. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
06. 30.
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
06. 30.
MTK BUDAPEST
2020. 06. 30.
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2020. 06. 30.
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
06. 30.
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
06. 30.
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->