Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-15 I. osztály 13. forduló

2019.11.16 - 13:00

Kisvárda, Kisvárda Várkerti Sporttelep (Várkert sportpálya)

MLSZ

MLSZ U-15 I. osztály

Játékvezető
PETHŐ PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NOVÁK LEVENTE, LŐRINCZ KAROLA
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
MTK BUDAPEST
80'
40'

Gólok

PUPORKA DÁVID

30'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 13 9 3 1 26 12 14 30 9.2
2 BUDAPEST HONVÉD-MFA BUDAPEST HONVÉD-MFA 13 8 4 1 42 10 32 28 8.2
3 VASAS KUBALA AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 13 8 2 3 25 11 14 26 8.7
4 PMFC PMFC 13 8 2 3 22 20 2 26 8.2
5 DVSC-DLA DVSC-DLA 13 7 4 2 26 12 14 25 9.5
6 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 13 6 5 2 29 16 13 23 8.8
7 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 13 6 5 2 17 8 9 23 8.8
8 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 13 6 2 5 21 23 -2 20 7.9
9 MTK BUDAPEST MTK BUDAPEST 13 5 3 5 22 26 -4 18 8.3
10 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 13 4 3 6 18 32 -14 15 9
11 PAKSI FC PAKSI FC 13 4 2 7 25 27 -2 14 9.2
12 DVTK DVTK 13 4 2 7 17 30 -13 14 7.8
13 FERENCVÁROSI TC FERENCVÁROSI TC 13 2 4 7 17 23 -6 10 8.1
14 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 13 3 0 10 19 36 -17 9 7.9
15 UTE UTE 13 0 6 7 15 34 -19 6 8.4
16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 13 0 1 12 15 36 -21 1 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PUSKÁS AKADÉMIA FC 6 2 2 2 3 2 1 8 7 7 0 0 9 1 8 21 13 9 2 2 12 3 9 29
2 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 6 4 2 0 10 3 7 14 7 3 3 1 8 6 2 12 13 7 5 1 18 9 9 26
3 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BUDAPEST HONVÉD-MFA 6 3 1 2 6 3 3 10 7 4 3 0 8 2 6 15 13 7 4 2 14 5 9 25
4 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 2 3 1 3 2 1 9 7 4 2 1 5 1 4 14 13 6 5 2 8 3 5 23
5 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVSC-DLA 6 1 5 0 3 2 1 8 7 4 2 1 10 5 5 14 13 5 7 1 13 7 6 22
6 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 6 3 2 1 6 4 2 11 7 2 2 3 4 10 -6 8 13 5 4 4 10 14 -4 19
7 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PMFC 6 2 3 1 7 4 3 9 7 3 0 4 4 8 -4 9 13 5 3 5 11 12 -1 18
8 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 7 3 2 2 6 2 4 11 6 1 4 1 1 1 0 7 13 4 6 3 7 3 4 18
9 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC 7 2 3 2 2 3 -1 9 6 2 1 3 5 7 -2 7 13 4 4 5 7 10 -3 16
10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PAKSI FC 7 3 1 3 7 4 3 10 6 1 2 3 3 6 -3 5 13 4 3 6 10 10 0 15
11 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA FERENCVÁROSI TC 7 2 2 3 2 4 -2 8 6 1 3 2 1 2 -1 6 13 3 5 5 3 6 -3 14
12 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVTK 7 2 2 3 7 7 0 8 6 1 2 3 2 8 -6 5 13 3 4 6 9 15 -6 13
13 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 7 2 3 2 6 7 -1 9 6 0 4 2 1 3 -2 4 13 2 7 4 7 10 -3 13
14 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ETO FC GYŐR 7 3 1 3 3 4 -1 10 6 0 2 4 2 8 -6 2 13 3 3 7 5 12 -7 12
15 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MTK BUDAPEST 6 1 1 4 5 7 -2 4 7 1 2 4 3 5 -2 5 13 2 3 8 8 12 -4 9
16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA UTE 7 0 2 5 3 10 -7 2 6 0 3 3 2 6 -4 3 13 0 5 8 5 16 -11 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PUSKÁS AKADÉMIA FC 6 3 2 1 9 7 2 11 7 6 1 0 17 5 12 19 13 9 3 1 26 12 14 30
2 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BUDAPEST HONVÉD-MFA 6 3 2 1 23 6 17 11 7 5 2 0 19 4 15 17 13 8 4 1 42 10 32 28
3 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 7 5 1 1 16 5 11 16 6 3 1 2 9 6 3 10 13 8 2 3 25 11 14 26
4 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PMFC 6 6 0 0 15 7 8 18 7 2 2 3 7 13 -6 8 13 8 2 3 22 20 2 26
5 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVSC-DLA 6 2 3 1 7 6 1 9 7 5 1 1 19 6 13 16 13 7 4 2 26 12 14 25
6 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 6 4 2 0 15 4 11 14 7 2 3 2 14 12 2 9 13 6 5 2 29 16 13 23
7 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 3 2 1 7 4 3 11 7 3 3 1 10 4 6 12 13 6 5 2 17 8 9 23
8 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ETO FC GYŐR 7 3 1 3 7 11 -4 10 6 3 1 2 14 12 2 10 13 6 2 5 21 23 -2 20
9 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MTK BUDAPEST 6 3 2 1 12 9 3 11 7 2 1 4 10 17 -7 7 13 5 3 5 22 26 -4 18
10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC 7 2 2 3 9 13 -4 8 6 2 1 3 9 19 -10 7 13 4 3 6 18 32 -14 15
11 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PAKSI FC 7 4 0 3 20 11 9 12 6 0 2 4 5 16 -11 2 13 4 2 7 25 27 -2 14
12 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVTK 7 3 1 3 14 15 -1 10 6 1 1 4 3 15 -12 4 13 4 2 7 17 30 -13 14
13 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA FERENCVÁROSI TC 7 1 3 3 11 12 -1 6 6 1 1 4 6 11 -5 4 13 2 4 7 17 23 -6 10
14 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 6 3 0 3 11 11 0 9 7 0 0 7 8 25 -17 0 13 3 0 10 19 36 -17 9
15 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA UTE 7 0 2 5 7 21 -14 2 6 0 4 2 8 13 -5 4 13 0 6 7 15 34 -19 6
16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 7 0 1 6 10 21 -11 1 6 0 0 6 5 15 -10 0 13 0 1 12 15 36 -21 1
 
DVTK
0 - 33 - 2-0 - 1-0 - 4-2 - 0----6 - 23 - 3-
DVSC-DLA
-1 - 1--1 - 20 - 0-2 - 1----1 - 12 - 1-
ETO FC GYŐR
---0 - 3-0 - 3--2 - 01 - 0-1 - 0-2 - 21 - 3
MOL FEHÉRVÁR FC
0 - 11 - 4--1 - 1-3 - 24 - 2--0 - 3-0 - 0--
PUSKÁS AKADÉMIA FC
-----1 - 12 - 1-3 - 1-1 - 10 - 3-2 - 0-
FERENCVÁROSI TC
--1 - 2-2 - 31 - 3-3 - 02 - 2--0 - 02 - 2--
BUDAPEST HONVÉD-MFA
---9 - 1----6 - 1-6 - 01 - 1-1 - 10 - 2
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2 - 01 - 21 - 2--3 - 22 - 4-----2 - 1--
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
--2 - 4-1 - 3---2 - 3--1 - 32 - 21 - 41 - 2
MTK BUDAPEST
-1 - 1-1 - 4---3 - 2-4 - 01 - 1---2 - 1
PAKSI FC
5 - 00 - 4-1 - 20 - 13 - 0-8 - 23 - 2------
PMFC
4 - 13 - 24 - 3--2 - 1-1 - 01 - 0------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 1--2 - 0---2 - 0--1 - 10 - 2--1 - 0
UTE
----0 - 4-0 - 4--1 - 33 - 3-1 - 31 - 31 - 1
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
---2 - 2---6 - 1-1 - 04 - 12 - 00 - 0--
VASAS KUBALA AKADÉMIA
3 - 00 - 3-4 - 02 - 21 - 0----3 - 03 - 0---

Meccsek

VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA

2019. 08. 24. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 08. 24. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 08. 30. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 08. 30. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
PAKSI FC
2019. 09. 07. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 09. 07. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 14. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 14. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 09. 21. 13:00
ETO Stadion
2019. 09. 21. 13:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 28. 10:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 28. 10:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
PMFC
2019. 10. 05. 12:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2019. 10. 05. 12:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 12. 10:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 12. 10:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 10. 19. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 10. 19. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 26. 11:00
DVTK Edzőközpont
2019. 10. 26. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 30. 12:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 30. 12:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 11. 08. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 11. 08. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 16. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
MTK BUDAPEST
2019. 11. 22. 14:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2019. 11. 22. 14:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 30. 11:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 30. 11:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2020. 02. 22.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 02. 22.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
02. 22.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 03. 01.
Paksi FC Stadion
2020. 03. 01.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
03. 01.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 03. 07.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 03. 07.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
03. 07.
UTE
2020. 03. 14.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 03. 14.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
03. 14.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 03. 21.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 03. 21.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
03. 21.
ETO FC GYŐR
2020. 03. 28.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2020. 03. 28.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
03. 28.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 04. 04.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 04.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 04.
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2020. 04. 11.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 04. 11.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
04. 11.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 04. 18.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 18.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 18.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 04. 25.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 25.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 25.
DVTK
2020. 05. 02.
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 05. 02.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
05. 02.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 05. 09.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 09.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 09.
DVSC-DLA
2020. 05. 16.
Lantos Mihály Sporttelep
2020. 05. 16.
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
05. 16.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 05. 23.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 23.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 23.
FERENCVÁROSI TC
2020. 05. 30.
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 05. 30.
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
05. 30.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA

MTK BUDAPEST

2019. 08. 24. 13:00
Sándor Károly Labdarúgó Akadémia
2019. 08. 24. 13:00
Sándor Károly Labdarúgó Akadémia
MTK BUDAPEST
DVSC-DLA
2019. 08. 31. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 08. 31. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
MTK BUDAPEST
2019. 09. 11. 15:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2019. 09. 11. 15:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
MTK BUDAPEST
2019. 09. 14. 11:00
Nemzeti Sportközpontok
2019. 09. 14. 11:00
Nemzeti Sportközpontok
MTK BUDAPEST
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 09. 21. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 21. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
MTK BUDAPEST
2019. 09. 28. 11:00
Nemzeti Sportközpontok
2019. 09. 28. 11:00
Nemzeti Sportközpontok
MTK BUDAPEST
PAKSI FC
2019. 11. 06. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 11. 06. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
MTK BUDAPEST
2019. 10. 12. 12:00
Nemzeti Sportközpontok
2019. 10. 12. 12:00
Nemzeti Sportközpontok
MTK BUDAPEST
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 10. 18. 12:00
ETO Stadion
2019. 10. 18. 12:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
MTK BUDAPEST
2019. 10. 26. 11:00
Lantos Mihály Sporttelep
2019. 10. 26. 11:00
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
PMFC
2019. 11. 01. 13:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2019. 11. 01. 13:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
MTK BUDAPEST
2019. 11. 09. 13:00
Ikarus BSE
2019. 11. 09. 13:00
Ikarus BSE
MTK BUDAPEST
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 11. 16. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
MTK BUDAPEST
2019. 11. 23. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 11. 23. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
MTK BUDAPEST
DVTK
2019. 11. 27. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 11. 27. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
MTK BUDAPEST
2020. 02. 22.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 02. 22.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
02. 22.
MTK BUDAPEST
2020. 02. 29.
Lantos Mihály Sporttelep
2020. 02. 29.
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
02. 29.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 03. 07.
Lantos Mihály Sporttelep
2020. 03. 07.
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
03. 07.
FERENCVÁROSI TC
2020. 03. 14.
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 03. 14.
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
03. 14.
MTK BUDAPEST
2020. 03. 21.
Lantos Mihály Sporttelep
2020. 03. 21.
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
03. 21.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 03. 29.
Paksi FC Stadion
2020. 03. 29.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
03. 29.
MTK BUDAPEST
2020. 04. 04.
Lantos Mihály Sporttelep
2020. 04. 04.
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
04. 04.
UTE
2020. 04. 11.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 04. 11.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
04. 11.
MTK BUDAPEST
2020. 04. 18.
Lantos Mihály Sporttelep
2020. 04. 18.
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
04. 18.
ETO FC GYŐR
2020. 04. 25.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2020. 04. 25.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
04. 25.
MTK BUDAPEST
2020. 05. 02.
Lantos Mihály Sporttelep
2020. 05. 02.
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
05. 02.
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2020. 05. 09.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 05. 09.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
05. 09.
MTK BUDAPEST
2020. 05. 16.
Lantos Mihály Sporttelep
2020. 05. 16.
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
05. 16.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 05. 23.
DVTK Edzőközpont
2020. 05. 23.
DVTK Edzőközpont
DVTK
05. 23.
MTK BUDAPEST
2020. 05. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
2020. 05. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
05. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom