Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-15 I. osztály 13. forduló

2019.11.16 - 13:00

Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna

MLSZ

MLSZ U-15 I. osztály

Játékvezető
CSEH ROLAND
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR TIBOR, PAP MARCELL LÁSZLÓ
PUSKÁS AKADÉMIA FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

11'

VARGA BALÁZS

 

0 - 2

51'

JUHÁSZ ZSOLT

 

0 - 3

63'

VARGA BALÁZS

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 13 9 3 1 26 12 14 30 9.2
2 BUDAPEST HONVÉD-MFA BUDAPEST HONVÉD-MFA 13 8 4 1 42 10 32 28 8.2
3 VASAS KUBALA AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 13 8 2 3 25 11 14 26 8.7
4 PMFC PMFC 13 8 2 3 22 20 2 26 8.2
5 DVSC-DLA DVSC-DLA 13 7 4 2 26 12 14 25 9.5
6 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 13 6 5 2 29 16 13 23 8.8
7 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 13 6 5 2 17 8 9 23 8.8
8 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 13 6 2 5 21 23 -2 20 7.9
9 MTK BUDAPEST MTK BUDAPEST 13 5 3 5 22 26 -4 18 8.3
10 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 13 4 3 6 18 32 -14 15 9
11 PAKSI FC PAKSI FC 13 4 2 7 25 27 -2 14 9.2
12 DVTK DVTK 13 4 2 7 17 30 -13 14 7.8
13 FERENCVÁROSI TC FERENCVÁROSI TC 13 2 4 7 17 23 -6 10 8.1
14 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 13 3 0 10 19 36 -17 9 7.9
15 UTE UTE 13 0 6 7 15 34 -19 6 8.4
16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 13 0 1 12 15 36 -21 1 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PUSKÁS AKADÉMIA FC 6 2 2 2 3 2 1 8 7 7 0 0 9 1 8 21 13 9 2 2 12 3 9 29
2 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 6 4 2 0 10 3 7 14 7 3 3 1 8 6 2 12 13 7 5 1 18 9 9 26
3 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BUDAPEST HONVÉD-MFA 6 3 1 2 6 3 3 10 7 4 3 0 8 2 6 15 13 7 4 2 14 5 9 25
4 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 2 3 1 3 2 1 9 7 4 2 1 5 1 4 14 13 6 5 2 8 3 5 23
5 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVSC-DLA 6 1 5 0 3 2 1 8 7 4 2 1 10 5 5 14 13 5 7 1 13 7 6 22
6 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 6 3 2 1 6 4 2 11 7 2 2 3 4 10 -6 8 13 5 4 4 10 14 -4 19
7 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PMFC 6 2 3 1 7 4 3 9 7 3 0 4 4 8 -4 9 13 5 3 5 11 12 -1 18
8 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 7 3 2 2 6 2 4 11 6 1 4 1 1 1 0 7 13 4 6 3 7 3 4 18
9 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC 7 2 3 2 2 3 -1 9 6 2 1 3 5 7 -2 7 13 4 4 5 7 10 -3 16
10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PAKSI FC 7 3 1 3 7 4 3 10 6 1 2 3 3 6 -3 5 13 4 3 6 10 10 0 15
11 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA FERENCVÁROSI TC 7 2 2 3 2 4 -2 8 6 1 3 2 1 2 -1 6 13 3 5 5 3 6 -3 14
12 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVTK 7 2 2 3 7 7 0 8 6 1 2 3 2 8 -6 5 13 3 4 6 9 15 -6 13
13 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 7 2 3 2 6 7 -1 9 6 0 4 2 1 3 -2 4 13 2 7 4 7 10 -3 13
14 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ETO FC GYŐR 7 3 1 3 3 4 -1 10 6 0 2 4 2 8 -6 2 13 3 3 7 5 12 -7 12
15 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MTK BUDAPEST 6 1 1 4 5 7 -2 4 7 1 2 4 3 5 -2 5 13 2 3 8 8 12 -4 9
16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA UTE 7 0 2 5 3 10 -7 2 6 0 3 3 2 6 -4 3 13 0 5 8 5 16 -11 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PUSKÁS AKADÉMIA FC 6 3 2 1 9 7 2 11 7 6 1 0 17 5 12 19 13 9 3 1 26 12 14 30
2 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BUDAPEST HONVÉD-MFA 6 3 2 1 23 6 17 11 7 5 2 0 19 4 15 17 13 8 4 1 42 10 32 28
3 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 7 5 1 1 16 5 11 16 6 3 1 2 9 6 3 10 13 8 2 3 25 11 14 26
4 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PMFC 6 6 0 0 15 7 8 18 7 2 2 3 7 13 -6 8 13 8 2 3 22 20 2 26
5 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVSC-DLA 6 2 3 1 7 6 1 9 7 5 1 1 19 6 13 16 13 7 4 2 26 12 14 25
6 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 6 4 2 0 15 4 11 14 7 2 3 2 14 12 2 9 13 6 5 2 29 16 13 23
7 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 3 2 1 7 4 3 11 7 3 3 1 10 4 6 12 13 6 5 2 17 8 9 23
8 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ETO FC GYŐR 7 3 1 3 7 11 -4 10 6 3 1 2 14 12 2 10 13 6 2 5 21 23 -2 20
9 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MTK BUDAPEST 6 3 2 1 12 9 3 11 7 2 1 4 10 17 -7 7 13 5 3 5 22 26 -4 18
10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC 7 2 2 3 9 13 -4 8 6 2 1 3 9 19 -10 7 13 4 3 6 18 32 -14 15
11 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PAKSI FC 7 4 0 3 20 11 9 12 6 0 2 4 5 16 -11 2 13 4 2 7 25 27 -2 14
12 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVTK 7 3 1 3 14 15 -1 10 6 1 1 4 3 15 -12 4 13 4 2 7 17 30 -13 14
13 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA FERENCVÁROSI TC 7 1 3 3 11 12 -1 6 6 1 1 4 6 11 -5 4 13 2 4 7 17 23 -6 10
14 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 6 3 0 3 11 11 0 9 7 0 0 7 8 25 -17 0 13 3 0 10 19 36 -17 9
15 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA UTE 7 0 2 5 7 21 -14 2 6 0 4 2 8 13 -5 4 13 0 6 7 15 34 -19 6
16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 7 0 1 6 10 21 -11 1 6 0 0 6 5 15 -10 0 13 0 1 12 15 36 -21 1
 
DVTK
0 - 33 - 2-0 - 1-0 - 4-2 - 0----6 - 23 - 3-
DVSC-DLA
-1 - 1--1 - 20 - 0-2 - 1----1 - 12 - 1-
ETO FC GYŐR
---0 - 3-0 - 3--2 - 01 - 0-1 - 0-2 - 21 - 3
MOL FEHÉRVÁR FC
0 - 11 - 4--1 - 1-3 - 24 - 2--0 - 3-0 - 0--
PUSKÁS AKADÉMIA FC
-----1 - 12 - 1-3 - 1-1 - 10 - 3-2 - 0-
FERENCVÁROSI TC
--1 - 2-2 - 31 - 3-3 - 02 - 2--0 - 02 - 2--
BUDAPEST HONVÉD-MFA
---9 - 1----6 - 1-6 - 01 - 1-1 - 10 - 2
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2 - 01 - 21 - 2--3 - 22 - 4-----2 - 1--
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
--2 - 4-1 - 3---2 - 3--1 - 32 - 21 - 41 - 2
MTK BUDAPEST
-1 - 1-1 - 4---3 - 2-4 - 01 - 1---2 - 1
PAKSI FC
5 - 00 - 4-1 - 20 - 13 - 0-8 - 23 - 2------
PMFC
4 - 13 - 24 - 3--2 - 1-1 - 01 - 0------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 1--2 - 0---2 - 0--1 - 10 - 2--1 - 0
UTE
----0 - 4-0 - 4--1 - 33 - 3-1 - 31 - 31 - 1
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
---2 - 2---6 - 1-1 - 04 - 12 - 00 - 0--
VASAS KUBALA AKADÉMIA
3 - 00 - 3-4 - 02 - 21 - 0----3 - 03 - 0---

Meccsek

PUSKÁS AKADÉMIA FC

2019. 08. 24. 12:00
ETO Stadion
2019. 08. 24. 12:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 08. 31. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 08. 31. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
MTK BUDAPEST
2019. 09. 07. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 09. 07. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
PMFC
2019. 09. 14. 10:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2019. 09. 14. 10:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 09. 21. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 09. 21. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2019. 09. 28. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 09. 28. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 10. 05. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 10. 05. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 11. 06. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 06. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 10. 19. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 10. 19. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 27. 10:00
Paksi FC Stadion
2019. 10. 27. 10:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 11. 02. 13:00
DVTK Stadion
2019. 11. 02. 13:00
DVTK Stadion
DVTK
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 11. 09. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 11. 09. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 11. 16. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 11. 16. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 11. 23. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 11. 23. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 11. 30. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 11. 30. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
DVSC-DLA
2020. 02. 22.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 02. 22.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
02. 22.
ETO FC GYŐR
2020. 02. 29.
Lantos Mihály Sporttelep
2020. 02. 29.
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
02. 29.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 03. 07.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2020. 03. 07.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
03. 07.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 03. 14.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 03. 14.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
03. 14.
FERENCVÁROSI TC
2020. 03. 21.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2020. 03. 21.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
03. 21.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 03. 28.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 03. 28.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
03. 28.
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2020. 04. 04.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 04. 04.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
04. 04.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 04. 11.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 04. 11.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
04. 11.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 04. 18.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 18.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 18.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 04. 25.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 04. 25.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
04. 25.
PAKSI FC
2020. 05. 02.
DVTK Edzőközpont
2020. 05. 02.
DVTK Edzőközpont
DVTK
05. 02.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 05. 09.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 05. 09.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
05. 09.
UTE
2020. 05. 16.
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 05. 16.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
05. 16.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 05. 23.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 05. 23.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
05. 23.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 05. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 05. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
05. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC

2019. 08. 24. 13:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2019. 08. 24. 13:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 08. 31. 12:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 08. 31. 12:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 09. 06. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 06. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 09. 14. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 09. 14. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
PAKSI FC
2019. 09. 21. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 09. 21. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 09. 28. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 09. 28. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 10. 05. 13:00
ETO Stadion
2019. 10. 05. 13:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 10. 11. 11:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 10. 11. 11:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
PMFC
2019. 10. 19. 12:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2019. 10. 19. 12:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 10. 26. 10:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 10. 26. 10:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 10. 30. 12:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 30. 12:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 11. 20. 11:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 11. 20. 11:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DVTK
2019. 11. 16. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 11. 16. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 11. 23. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 11. 23. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 11. 27. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 11. 27. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
MTK BUDAPEST
2020. 02. 22.
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 02. 22.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
02. 22.
FERENCVÁROSI TC
2020. 02. 29.
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 02. 29.
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
02. 29.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 03. 07.
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 03. 07.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
03. 07.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 03. 15.
Paksi FC Stadion
2020. 03. 15.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
03. 15.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 03. 21.
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 03. 21.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
03. 21.
UTE
2020. 03. 28.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 03. 28.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
03. 28.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 04. 04.
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 04. 04.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
04. 04.
ETO FC GYŐR
2020. 04. 11.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2020. 04. 11.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
04. 11.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 04. 18.
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 04. 18.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
04. 18.
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2020. 04. 25.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 04. 25.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
04. 25.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 05. 02.
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 05. 02.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
05. 02.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 05. 09.
DVTK Edzőközpont
2020. 05. 09.
DVTK Edzőközpont
DVTK
05. 09.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 05. 16.
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 05. 16.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
05. 16.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 05. 23.
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 05. 23.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
05. 23.
DVSC-DLA
2020. 05. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
2020. 05. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
05. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom