Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-15 I. osztály 15. forduló

2019.11.30 - 14:00

Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna

MLSZ

MLSZ U-15 I. osztály

Játékvezető
WITTNER JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÖRÖK BENCE, PETROVSZKI BARNA PÁL
PUSKÁS AKADÉMIA FC
DVSC-DLA
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

12'

SZAKÁCS LEVENTE
VÉKONY BENCE ZSOLT

36'

1 - 1

 

RETTER SZILÁRD

70'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 15 11 3 1 30 13 17 36 9
2 BUDAPEST HONVÉD-MFA BUDAPEST HONVÉD-MFA 15 10 4 1 46 12 34 34 8.9
3 VASAS KUBALA AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 15 10 2 3 35 12 23 32 8.9
4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 15 7 6 2 20 9 11 27 8.8
5 PMFC PMFC 15 8 2 5 24 24 0 26 8.7
6 DVSC-DLA DVSC-DLA 15 7 5 3 27 14 13 26 8.7
7 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 15 7 2 6 23 26 -3 23 8.6
8 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 15 6 5 4 30 23 7 23 8.5
9 MTK BUDAPEST MTK BUDAPEST 15 5 4 6 23 29 -6 19 8.5
10 PAKSI FC PAKSI FC 15 5 2 8 28 30 -2 17 8.4
11 DVTK DVTK 15 4 4 7 19 32 -13 16 8.3
12 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 15 4 3 8 18 35 -17 15 8.3
13 FERENCVÁROSI TC FERENCVÁROSI TC 15 3 5 7 22 26 -4 14 8.2
14 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 15 4 0 11 23 42 -19 12 8.1
15 UTE UTE 15 2 6 7 19 35 -16 12 8.1
16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 15 0 1 14 17 42 -25 1 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PUSKÁS AKADÉMIA FC 7 2 3 2 4 3 1 9 8 8 0 0 10 1 9 24 15 10 3 2 14 4 10 33
2 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BUDAPEST HONVÉD-MFA 7 3 2 2 6 3 3 11 8 5 3 0 10 3 7 18 15 8 5 2 16 6 10 29
3 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 7 4 2 1 10 5 5 14 8 3 4 1 9 7 2 13 15 7 6 2 19 12 7 27
4 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 7 2 4 1 4 3 1 10 8 4 3 1 5 1 4 15 15 6 7 2 9 4 5 25
5 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 8 4 2 2 9 3 6 14 7 2 4 1 3 1 2 10 15 6 6 3 12 4 8 24
6 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVSC-DLA 7 1 6 0 3 2 1 9 8 4 3 1 11 6 5 15 15 5 9 1 14 8 6 24
7 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 7 4 2 1 8 4 4 14 8 2 2 4 5 13 -8 8 15 6 4 5 13 17 -4 22
8 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PMFC 7 2 4 1 7 4 3 10 8 3 1 4 5 9 -4 10 15 5 5 5 12 13 -1 20
9 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PAKSI FC 8 3 2 3 8 5 3 11 7 1 3 3 3 6 -3 6 15 4 5 6 11 11 0 17
10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVTK 8 3 2 3 8 7 1 11 7 1 3 3 2 8 -6 6 15 4 5 6 10 15 -5 17
11 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC 8 2 3 3 2 4 -2 9 7 2 1 4 5 8 -3 7 15 4 4 7 7 12 -5 16
12 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ETO FC GYŐR 8 4 1 3 4 4 0 13 7 0 3 4 3 9 -6 3 15 4 4 7 7 13 -6 16
13 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA FERENCVÁROSI TC 8 2 3 3 3 5 -2 9 7 1 3 3 1 3 -2 6 15 3 6 6 4 8 -4 15
14 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 8 2 3 3 7 9 -2 9 7 0 4 3 1 5 -4 4 15 2 7 6 8 14 -6 13
15 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MTK BUDAPEST 7 1 2 4 5 7 -2 5 8 1 3 4 4 6 -2 6 15 2 5 8 9 13 -4 11
16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA UTE 8 0 3 5 4 11 -7 3 7 0 4 3 2 6 -4 4 15 0 7 8 6 17 -11 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PUSKÁS AKADÉMIA FC 7 4 2 1 11 8 3 14 8 7 1 0 19 5 14 22 15 11 3 1 30 13 17 36
2 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BUDAPEST HONVÉD-MFA 7 4 2 1 24 6 18 14 8 6 2 0 22 6 16 20 15 10 4 1 46 12 34 34
3 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 8 6 1 1 22 6 16 19 7 4 1 2 13 6 7 13 15 10 2 3 35 12 23 32
4 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 7 4 2 1 10 5 5 14 8 3 4 1 10 4 6 13 15 7 6 2 20 9 11 27
5 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PMFC 7 6 0 1 15 8 7 18 8 2 2 4 9 16 -7 8 15 8 2 5 24 24 0 26
6 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVSC-DLA 7 2 4 1 7 6 1 10 8 5 1 2 20 8 12 16 15 7 5 3 27 14 13 26
7 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ETO FC GYŐR 8 4 1 3 8 11 -3 13 7 3 1 3 15 15 0 10 15 7 2 6 23 26 -3 23
8 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 7 4 2 1 15 8 7 14 8 2 3 3 15 15 0 9 15 6 5 4 30 23 7 23
9 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MTK BUDAPEST 7 3 3 1 12 9 3 12 8 2 1 5 11 20 -9 7 15 5 4 6 23 29 -6 19
10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PAKSI FC 8 5 0 3 23 13 10 15 7 0 2 5 5 17 -12 2 15 5 2 8 28 30 -2 17
11 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVTK 8 3 2 3 16 17 -1 11 7 1 2 4 3 15 -12 5 15 4 4 7 19 32 -13 16
12 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC 8 2 2 4 9 15 -6 8 7 2 1 4 9 20 -11 7 15 4 3 8 18 35 -17 15
13 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA FERENCVÁROSI TC 8 2 3 3 14 13 1 9 7 1 2 4 8 13 -5 5 15 3 5 7 22 26 -4 14
14 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 7 4 0 3 14 11 3 12 8 0 0 8 9 31 -22 0 15 4 0 11 23 42 -19 12
15 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA UTE 8 1 2 5 10 22 -12 5 7 1 4 2 9 13 -4 7 15 2 6 7 19 35 -16 12
16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 8 0 1 7 12 24 -12 1 7 0 0 7 5 18 -13 0 15 0 1 14 17 42 -25 1
 
DVTK
0 - 33 - 2-0 - 12 - 20 - 4-2 - 0----6 - 23 - 3-
DVSC-DLA
-1 - 1--1 - 20 - 0-2 - 1---0 - 01 - 12 - 1-
ETO FC GYŐR
--1 - 00 - 3-0 - 3--2 - 01 - 0-1 - 0-2 - 21 - 3
MOL FEHÉRVÁR FC
0 - 11 - 4-0 - 21 - 1-3 - 24 - 2--0 - 3-0 - 0--
PUSKÁS AKADÉMIA FC
-2 - 1---1 - 12 - 1-3 - 1-1 - 10 - 3-2 - 0-
FERENCVÁROSI TC
--1 - 2-2 - 31 - 3-3 - 02 - 2--0 - 02 - 23 - 1-
BUDAPEST HONVÉD-MFA
---9 - 1----6 - 11 - 06 - 01 - 1-1 - 10 - 2
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2 - 01 - 21 - 2--3 - 22 - 43 - 0----2 - 1--
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
--2 - 4-1 - 3-2 - 3-2 - 3--1 - 32 - 21 - 41 - 2
MTK BUDAPEST
0 - 01 - 1-1 - 4---3 - 2-4 - 01 - 1---2 - 1
PAKSI FC
5 - 00 - 4-1 - 20 - 13 - 0-8 - 23 - 2-3 - 2----
PMFC
4 - 13 - 24 - 3--2 - 1-1 - 01 - 0---0 - 1--
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 1--2 - 0---2 - 0-3 - 11 - 10 - 2--1 - 0
UTE
--3 - 1-0 - 4-0 - 4--1 - 33 - 3-1 - 31 - 31 - 1
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
---2 - 2---6 - 1-1 - 04 - 12 - 00 - 0-0 - 4
VASAS KUBALA AKADÉMIA
3 - 00 - 3-4 - 02 - 21 - 0-6 - 1--3 - 03 - 0---

Meccsek

PUSKÁS AKADÉMIA FC

2019. 08. 24. 12:00
ETO Stadion
2019. 08. 24. 12:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 08. 31. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 08. 31. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
MTK BUDAPEST
2019. 09. 07. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 09. 07. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
PMFC
2019. 09. 14. 10:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2019. 09. 14. 10:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 09. 21. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 09. 21. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2019. 09. 28. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 09. 28. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 10. 05. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 10. 05. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 11. 06. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 06. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 10. 19. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 10. 19. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 27. 10:00
Paksi FC Stadion
2019. 10. 27. 10:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 11. 02. 13:00
DVTK Stadion
2019. 11. 02. 13:00
DVTK Stadion
DVTK
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 11. 09. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 11. 09. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 11. 16. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 11. 16. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 11. 23. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 11. 23. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 11. 30. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 11. 30. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
DVSC-DLA
2020. 02. 22. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 02. 22. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
INFO
ETO FC GYŐR
2020. 02. 29. 10:00
Ikarus BSE
2020. 02. 29. 10:00
Ikarus BSE
MTK BUDAPEST
02. 29. 10:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 03. 07.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2020. 03. 07.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
03. 07.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 03. 14.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 03. 14.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
03. 14.
FERENCVÁROSI TC
2020. 03. 21.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2020. 03. 21.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
03. 21.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 03. 28.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 03. 28.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
03. 28.
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2020. 04. 04.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 04. 04.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
04. 04.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 04. 11.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 04. 11.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
04. 11.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 04. 18.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 18.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 18.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 04. 25.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 04. 25.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
04. 25.
PAKSI FC
2020. 05. 02.
DVTK Edzőközpont
2020. 05. 02.
DVTK Edzőközpont
DVTK
05. 02.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 05. 09.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 05. 09.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
05. 09.
UTE
2020. 05. 16.
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 05. 16.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
05. 16.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 05. 23.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 05. 23.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
05. 23.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 05. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 05. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
05. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC

DVSC-DLA

2019. 08. 24. 13:00
Sándor Károly Labdarúgó Akadémia
2019. 08. 24. 13:00
Sándor Károly Labdarúgó Akadémia
MTK BUDAPEST
DVSC-DLA
2019. 08. 30. 16:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 08. 30. 16:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
FERENCVÁROSI TC
2019. 09. 07. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 09. 07. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
DVSC-DLA
2019. 09. 14. 13:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 14. 13:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 21. 14:00
Paksi FC Stadion
2019. 09. 21. 14:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
DVSC-DLA
2019. 09. 28. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 28. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
UTE
2019. 10. 04. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 10. 04. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
DVSC-DLA
2019. 11. 27. 13:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 11. 27. 13:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
ETO FC GYŐR
2019. 10. 19. 10:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2019. 10. 19. 10:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
DVSC-DLA
2019. 10. 26. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 10. 26. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2019. 10. 31. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 10. 31. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
DVSC-DLA
2019. 11. 08. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 11. 08. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 16. 14:00
DVTK Edzőközpont
2019. 11. 16. 14:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
DVSC-DLA
2019. 11. 23. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 11. 23. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 11. 30. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 11. 30. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
DVSC-DLA
2020. 02. 21. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 02. 21. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
INFO
MTK BUDAPEST
2020. 02. 29. 12:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2020. 02. 29. 12:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
02. 29. 12:00
DVSC-DLA
2020. 03. 07.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 03. 07.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
03. 07.
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2020. 03. 14.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 03. 14.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
03. 14.
DVSC-DLA
2020. 03. 21.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 03. 21.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
03. 21.
PAKSI FC
2020. 03. 28.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 03. 28.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
03. 28.
DVSC-DLA
2020. 04. 04.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 04. 04.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
04. 04.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 04. 11.
ETO Stadion
2020. 04. 11.
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
04. 11.
DVSC-DLA
2020. 04. 18.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 04. 18.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
04. 18.
PMFC
2020. 04. 25.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2020. 04. 25.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
04. 25.
DVSC-DLA
2020. 05. 02.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 05. 02.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
05. 02.
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2020. 05. 09.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 09.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 09.
DVSC-DLA
2020. 05. 16.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 05. 16.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
05. 16.
DVTK
2020. 05. 23.
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 05. 23.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
05. 23.
DVSC-DLA
2020. 05. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 05. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
05. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • OTP Simple