Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-15 I. osztály 2. forduló

2019.08.30 - 12:00

Szombathely, Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep

MLSZ

MLSZ U-15 I. osztály

Játékvezető
GYÖNGYÖSSY PÁL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DÉVAI VANESSZA, MESTER BÁLINT
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
UTE
80'
40'

Gólok

SÁGI MARCELL

27'

1 - 0

 

 

1 - 1

42'

LAPU ANDOR
SZVOBODA DÁNIEL

52'

2 - 1

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BUDAPEST HONVÉD-MFA BUDAPEST HONVÉD-MFA 2 2 0 0 13 1 12 6 15.5
2 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 2 0 0 8 2 6 6 10.5
3 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 2 2 0 0 6 1 5 6 12.5
4 PMFC PMFC 2 2 0 0 7 3 4 6 14.5
5 FERENCVÁROSI TC FERENCVÁROSI TC 2 1 1 0 2 1 1 4 8.5
6 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 1 1 0 1 0 1 4 6.5
7 PAKSI FC PAKSI FC 2 1 0 1 9 6 3 3 6
8 VASAS KUBALA AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 2 1 0 1 3 1 2 3 7.5
9 DVTK DVTK 2 1 0 1 2 3 -1 3 11
10 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 2 1 0 1 4 9 -5 3 11
11 DVSC-DLA DVSC-DLA 2 0 1 1 2 3 -1 1 8.5
12 MTK BUDAPEST MTK BUDAPEST 2 0 1 1 2 4 -2 1 7
13 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 2 0 0 2 3 7 -4 0 3.5
14 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 0 0 2 1 6 -5 0 5.5
15 UTE UTE 2 0 0 2 1 6 -5 0 5.5
16 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 2 0 0 2 1 12 -11 0 2.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MOL FEHÉRVÁR FC BUDAPEST HONVÉD-MFA 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 4 1 3 6
2 MOL FEHÉRVÁR FC PMFC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 3 1 2 4
3 MOL FEHÉRVÁR FC VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4
4 MOL FEHÉRVÁR FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
5 MOL FEHÉRVÁR FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
6 MOL FEHÉRVÁR FC PAKSI FC 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 4 2 2 3
7 MOL FEHÉRVÁR FC VASAS KUBALA AKADÉMIA 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 1 1 0 3
8 MOL FEHÉRVÁR FC ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 1 3 -2 3
9 MOL FEHÉRVÁR FC DVSC-DLA 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
10 MOL FEHÉRVÁR FC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
11 MOL FEHÉRVÁR FC MTK BUDAPEST 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
12 MOL FEHÉRVÁR FC FERENCVÁROSI TC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
13 MOL FEHÉRVÁR FC ETO FC GYŐR 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
14 MOL FEHÉRVÁR FC DVTK 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
15 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
16 MOL FEHÉRVÁR FC UTE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MOL FEHÉRVÁR FC BUDAPEST HONVÉD-MFA 1 1 0 0 9 1 8 3 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 13 1 12 6
2 MOL FEHÉRVÁR FC VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 8 2 6 6
3 MOL FEHÉRVÁR FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 6 1 5 6
4 MOL FEHÉRVÁR FC PMFC 1 1 0 0 4 3 1 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 7 3 4 6
5 MOL FEHÉRVÁR FC FERENCVÁROSI TC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
6 MOL FEHÉRVÁR FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
7 MOL FEHÉRVÁR FC PAKSI FC 1 1 0 0 8 2 6 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 9 6 3 3
8 MOL FEHÉRVÁR FC VASAS KUBALA AKADÉMIA 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 3 1 2 3
9 MOL FEHÉRVÁR FC DVTK 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 2 3 -1 3
10 MOL FEHÉRVÁR FC ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 2 8 -6 0 2 1 0 1 4 9 -5 3
11 MOL FEHÉRVÁR FC DVSC-DLA 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
12 MOL FEHÉRVÁR FC MTK BUDAPEST 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 1 1 2 4 -2 1
13 MOL FEHÉRVÁR FC ETO FC GYŐR 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 0 0 2 3 7 -4 0
14 MOL FEHÉRVÁR FC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 1 6 -5 0
15 MOL FEHÉRVÁR FC UTE 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 6 -5 0
16 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 1 9 -8 0 2 0 0 2 1 12 -11 0
 
DVTK
-------2 - 0-------
DVSC-DLA
----1 - 2----------
ETO FC GYŐR
---0 - 3-----------
MOL FEHÉRVÁR FC
----------0 - 3----
PUSKÁS AKADÉMIA FC
--------3 - 1------
FERENCVÁROSI TC
-----------0 - 0---
BUDAPEST HONVÉD-MFA
---9 - 1-----------
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
------------2 - 1--
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
-------------1 - 4-
MTK BUDAPEST
-1 - 1-------------
PAKSI FC
-------8 - 2-------
PMFC
--4 - 3------------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--------------1 - 0
UTE
------0 - 4--------
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
----------4 - 1----
VASAS KUBALA AKADÉMIA
3 - 0--------------

Meccsek

ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS

2019. 08. 23. 15:00
Paksi FC Stadion
2019. 08. 23. 15:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 08. 30. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 08. 30. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
UTE
2019. 09. 07. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 09. 07. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 09. 14. 13:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 09. 14. 13:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
ETO FC GYŐR
2019. 09. 20. 12:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2019. 09. 20. 12:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 09. 28. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 09. 28. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2019. 10. 05. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 10. 05. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 10. 12. 10:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 12. 10:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 10. 22. 11:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 10. 22. 11:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
DVTK
2019. 10. 26. 10:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 10. 26. 10:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 10. 31. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 10. 31. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
DVSC-DLA
2019. 11. 09. 13:00
Ikarus BSE
2019. 11. 09. 13:00
Ikarus BSE
MTK BUDAPEST
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 11. 16. 11:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 11. 16. 11:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
FERENCVÁROSI TC
2019. 11. 22. 14:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 11. 22. 14:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 11. 30. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 11. 30. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 02. 22. 16:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 02. 22. 16:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
PAKSI FC
2020. 02. 29. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2020. 02. 29. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2020. 03. 07. 13:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 03. 07. 13:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 03. 13. 14:00
ETO Stadion
2020. 03. 13. 14:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
06. 30.
PMFC
2020. 06. 30.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2020. 06. 30.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
06. 30.
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
06. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
06. 30.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK
06. 30.
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 06. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 06. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
06. 30.
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
06. 30.
MTK BUDAPEST
2020. 06. 30.
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2020. 06. 30.
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
06. 30.
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
06. 30.
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS

UTE

2019. 08. 24. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 08. 24. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2019. 08. 30. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 08. 30. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
UTE
2019. 09. 07. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 09. 07. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 14. 12:00
DVTK Edzőközpont
2019. 09. 14. 12:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
UTE
2019. 09. 21. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 09. 21. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 09. 28. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 28. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
UTE
2019. 11. 06. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 11. 06. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
MTK BUDAPEST
2019. 10. 12. 10:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2019. 10. 12. 10:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
UTE
2019. 10. 19. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 10. 19. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 10. 26. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 26. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
UTE
2019. 10. 31. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 10. 31. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
PAKSI FC
2019. 11. 09. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 11. 09. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 11. 16. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 11. 16. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
UTE
2019. 11. 23. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 11. 23. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
ETO FC GYŐR
2019. 11. 30. 14:00
PMFC Stadion
2019. 11. 30. 14:00
PMFC Stadion
PMFC
UTE
2020. 02. 22. 10:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2020. 02. 22. 10:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
UTE
2020. 02. 29. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2020. 02. 29. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2020. 03. 07. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 03. 07. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
UTE
2020. 03. 14. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2020. 03. 14. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
DVTK
2020. 06. 30.
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 06. 30.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
DVSC-DLA
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
FERENCVÁROSI TC
2020. 06. 30.
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 06. 30.
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
ETO Stadion
2020. 06. 30.
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
PMFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple